Achromin Max Krem Ne Işe Yarar?

29.11.2022 0 Comments

Achromin Max Krem Ne Işe Yarar
Ödeme Seçenekleri ciceksepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir. Ürün Açıklaması

  ACHROMİN ACHROACTİVE MAX BİO ZDRAVE 3’LÜ LEKE KREM SETİ ACHROMİN TÜP ÜZERİNDEKİ TARİH ÜRETİM TARİHİ OLUP SON KULLANMA TARİHİ BU TARİHTEN İTİBAREN 3 YILDIR. KUTU YAN KISMINDA KONU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA MEVCUTTUR. Rus ve Bulgarlar tarafından Rusya, Bulgaristan gibi ülkelerde çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve ürünün memnuniyet oranı çok yüksektir. Cilde Parlaklık, Beyazlık kazandırır ve nemlendirir. Cilt tonu eşitsizliğini düzenlenmeye yardımcı olur. Leke karşıtı içeriği sayesinde farklı özellikteki tüm koyu lekelerin ve renk düzensizliklerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri ve yaş grubu için uygundur. Yüz ve vücudun her bölgesinde kullanıma uygundur. Sabah ve akşam, göz çevresi hariç, temiz cilde dairesel hareketlerle uygulanır. En iyi sonuç için 28 günlük düzenli kullanım önerilir. Alerji testi için bir miktar ACHROMIN krem bilek kısmına sürülür, 3-4 saat beklenir ve alerjik belirtiler var ise kullanılmamalıdır. ZDRAVE KREM Her Cilt Sorunu İçin Zdrave Krem Sivilce ve akne oluşumunu önlemeye yardımcı. Ciltte oluşan alerjilerin oluşumunu önlemeye yardımcı. İçeriğindeki mineraller sayesinde güneşe maruz kalan deriye kullanımı uygun olup cildin rahatlamasına yardımcı oluyor. Bebeklerde pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olarak kullanılıyor. Nem derecesi yüksek olan bölgelerdeki (koltuk altı, dirsek içleri, kasık bölgesi, diz altı) cilt hassasiyetlerinin giderilmesine yardımcı oluyor. Böcek sokmalarından kaynaklanan kaşıntı ve kızarıklarında cildi rahatlatıyor. Dudak çevresinde uçuk oluşumunu önlemeye yardımcı. Ciltte oluşmuş yara izlerinin oluşumunu engellemeye yardımcı. Traş sonrası ciltte oluşan hassasiyeti azaltıyor. Ağda sonrası oluşan cilt tahrişlerinde Sivilce ve kıl dönmesi oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Ayak topuğunda oluşmuş çatlaklarda kısa zamanda soruna çözüm sağlıyor. Genital bölgede oluşmuş tahriş kızarıklık ve kaşıntıların giderilmesinde kullanılıyor. ACHROACTIVE® MAX KREM Koruma faktörlü beyazlatma etkili yaşlanma karşıtı cilt tonu dengeleyici krem Cilt tonu eşitsizliğini düzenlenmeye yardımcı olur. Leke karşıtı içeriği sayesinde farklı özellikteki tüm koyu lekelerin ve renk düzensizliklerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olarak homojen ve aydınlık bir görünüm sağlar. İçerdiği UV Filtresi ile kahverengi lekelere neden zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. Vitamin C içermesi nedeniyle yüksek antioksidan etki sağlayarak serbest radikallere karşı cildi korumaktadır. Aynı zamanda cildin daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur. Vücudun ana proteini olan kolajen maddesinde artış sağlayabilen vitamin C aynı zamanda yaşlanma belirtileriyle savaşarak daha genç bir cilt sunmaktadır. Cildin renk eşitsizliğini giderir ve leke oluşumunun (Güneş, Sivilce, Hamilelik lekeleri gibi) engellenmesine yardımcı olur. Cilt beslenmesinin desteklenmesine yönelik C vitamini barındırır.

  Achromin krem neye iyi gelir?

  Achromin Lekelere Karşı Beyazlatmaya Yardımcı Krem 45 ml Cilt tonu eşitsizliğini düzenlenmeye yardımcı olur. Leke karşıtı içeriği sayesinde farklı özellikteki tüm koyu lekelerin ve renk düzensizliklerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur.

  Achromin ve Achroactive Max nasil kullanılır?

  ₺ 25,00 ACHROACTİVE MAX Beyazlatma etkili modern bir karışımdır. Cİlt tonu farklılıklarını düzenlemeye ve cildi daha aydınlık ferah bir görünüme kavuşturmayı hedefler. İçerdiği UV filtresi ile güneşin zararlı etkilerinden cildi korurken aynı zamanda yeni oluşabilecek cilt ton farklılıklarının da önüne geçer.

  • Beyazlatma etkili krem in UV filtresi ve C vitamini tüm cilt tiplerine uygundur.
  • Nasıl Kullanılır? Krem, sabah ve aksam saatlerinde günde iki kez uygulanır.
  • Sürekli kullanımda ilk sonuçlar 2-3 hafta sonra gözlenir.30 gün sonra krem sabah saatlerinde ve güneşe maruz kalmadan önce cilde uygulanır.
  • Eğer cildiniz çok hassas ise cilt tahrişi ve kızarıklık meydana gelirse 4-5 gün boyunca krem kullanmayı bırakmanız önerilir.

  Daha sonra ise krem cilde sadece akşam saatlerinde uygulanır, 4-5 gün sonra ise tekrar sabah akşam uygulanabilir. Tüpü iyi kapatın! Zarı kapağın arka ucuyla delin! 3 yaşın altındaki çocuklar için kullanılmasın.3 adet stokta

  Achromin krem nasıl kullanilir?

  Achromin Leke Kremi Lekeli ciltlerin bakımı için özel olarak hazırlanmış kozmetik bakım kremi. Cilt tonu eşitsizliğini düzenlenmeye yardımcı olur. Leke karşıtı içeriği sayesinde farklı özellikteki tüm koyu lekelerin ve renk düzensizliklerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri ve yaş grubu için uygundur. Yüz ve vücudun her bölgesinde kullanıma uygundur. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Paraben içermez. Sabah ve akşam, göz çevresi hariç, temiz cilde dairesel hareketlerle uygulanır. En iyi sonuç için 28 günlük düzenli kullanım önerilir. Alerji testi için bir miktar ACHROMIN krem bilek kısmına sürülür, 3-4 saat beklenir ve alerjik belirtiler var ise kullanılmamalıdır. Genital bölgeye ve koltuk altına uygulamadan önce bölge yıkanıp kurulanmalıdır. Mart-Ekim ayları arasındaki dönemde kullandığınızda, güneşin ışınları dik ve şiddetli olduğundan, leke açıcı kremleri kullanırken üzerine mutlaka 30 SPF bir güneş koruyucu kullanmanız tavsiye edilir.

  En iyi yuz leke giderici krem hangisi?

  2. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi – Achromin Max Krem Ne Işe Yarar En iyi leke kremlerinden biri olan L’Oréal Paris Revitalift Lazer Leke Kremi, UV kaynaklı yaşlanma belirtilerine bağlı ortaya çıkan cilt lekeleri için ideal. Güçlü kırışıklık karşıtı özelliklere sahip Pro-Xylane ve cilt yüzeyini yenileyip ve cilt tonunu, dokusunu eşitleyen LHA içeriyor. GKF 20 özelliği ise günlük UVA/UVB koruma sağlıyor. Ürünü burada inceleyebilirsin

  Achromin krem hangi ülkenin?

  1965 yılında Achromin Cosmetic bünyesinde üretilen ton dengesizliklerini gidermeye yardımcı olan krem markası Achromin Bulgaristan merkezlidir. Cilt üzerinde yaşanan ton dengesizlikleri, lekeli görünümü en aza indirmeyi hedefleyen marka GMP, OHSAS, ISO gibi belgelere sahiptir.

  Achromin ne zaman kullanılır?

  Özellikle güneşin zararlı ışınlarından dolayı cildinizde oluşan lekeleri gidermek istiyor, farklı yöntemleri deneyim bir türlü çözüm bulamadıysanız Achromin leke kremini deneyebilirsiniz. Son dönemin en popüler kremlerinden biri olan Achromin leke kremi internette oldukça fazla satılıyor.

  Peki Achromin leke kremi ne işe yarar? Achromin leke kremi nasıl kullanılır? Achromin leke kremi nereden alınır? Cilt lekeleri çoğunlukla makyaj kalıntıları, yanlış bakım ürünü kullanımı veya zararlı güneş ışınlarına fazla maruz kalma sonucu kendini gösterir. Bu lekeleri alternatif tıp yöntemleri ile kısa sürede gidermenin pek mümkün olmadığını düşünenler mutlaka hızlandıracak bir ürün kullanırlar.

  Şimdi sizlere günümüzün popüler ve başarılı kremleri arasında yer alan Achromin leke kremi ni tanıtacağız. Bu krem, cildin rengini veren melanin sentezini gerçekleştiren tirozinaz enzimini dengeleyerek kısa sürede lekeleri yok ediyor. Hücre yenileme konusunda başarılı olan Achromin leke kremi, yeni leke oluşumuna asla izin vermiyor.

  Her kadın ın hayali olan cilt renk tonunu kısa sürede eşitleyen bu krem, sağlık ve canlı bir cilde kavuşmanıza olanak sağlıyor. Eğer cildinizdeki lekelerden özellikle sivilce ve güneş lekesinden şikayetçiyseniz mutlaka bu kremi denemelisiniz. Etken maddesi B3 ve E olan bu krem, ciltte pigmentasyonu azaltarak, sorunlu bölgelerdeki cilt renginin koyulaşmasını önlüyor.

  LEKE KREMİ İlerleyen yaşla beraber gelen koyu renkte halkaların üzerine, güneş lekelerinin, sivilce ve akne izlerinin hatta çillerin bile korkulu rüyası olan bu krem kısa sürede etkisini sağladığı için kullananlar tarafından oldukça beğeniliyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra beyazlatıcı özelliği olan bu krem, koyu göz altı morluklarının azalmasına destek oluyor. Achromin leke kremi ne işe yarar? Achromin leke kremi nasıl kullanılır? İnce yapısı ve kolay emilmesi sayesinde sevilen bu kremi makyaj yapmadan önce de severek kullanabilirsiniz. PEKİ ACHROMİN LEKE KREMİ NASIL KULLANILIR? Cilt lekelerini gidermek için kullanmak istiyorsanız, 2 sefer sabah ve akşamları tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Achromin leke kremi nasıl kullanılır? ACHROMİN LEKE KREMİNİN YAN ETKİSİ VAR MI? Kremin etkin ve yardımcı maddelerine karşı aşırı duyarlılığı bulunan kişilerde bazı yan etkiler görülebilir.Örneğin; Ciltte kaşıntı, tahriş, kızarıklık.

  Achromin krem son kullanma tarihi nerede yazar?

  Kozmetik Ürünlerinde Son Kullanma Tarihi Nasıl Belirlenir? – Kozmetik alışverişlerinde en endişe edilen konuların başında son kullanma tarihi gelmektedir. Kozmela.com hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana son kullanma tarihi ile özenle çalışarak, son kullanma tarihi yaklaşmış veya geçmiş ürünlerin gönderimini yapmamaktadır.

  • Siparişleriniz hazırlanmadan önce ürünler kalite kontrol sürecinden geçirilerek kontrol edilmektedir.
  • Son Kullanma Tarihi Nerede Yazar? Kozmetik ürünlerin bir kısmında son kullanma tarihi bulunurken bir kısmın da ise kapak açımı ibaresi yer almaktadır.
  • Son kullanma tarihleri ve ürün ömrünü ifade eden kapak açımı ifadesi ürün ambalajı üzerinde bulunmaktadır.

  Son kullanma tarihi ve kapak açımı ibareleri kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin çeşidine göre farklılık göstermektedir. Kapak açımı ibaresi, ürünün kapağını açtıktan sonra kullanabileceğiniz süreyi yani ürün ömrünü ifade etmektedir. Kozmetik ürünlerin etki mekanizmasının sağlıklı çalışması ve vücudumuza zarar vermemesi için, son kullanma tarih yönergelerine dikkat ederek alışveriş yapmalıyız. Kapak Açımı İbaresi Kapak açımı ibaresi; ürünün kapağı açıldıktan sonraki kullanım ömrünü ifade etmektedir ve ürünlerin kutusunda veya ambalajında yer almaktadır. Ürünlerin ambalajında yer alan 6M, 12M, 18M, 24M ifadeleri kapak açımı ifadeleridir. Şekil üzerinde yer alan M harfi İngilizce “Month” (AY) kelimesinden gelmektedir. 6M – Kapak açımından sonra 6 ay boyunca kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.12M – Kapak açımından sonra 12 ay boyunca kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.18M – Kapak açımından sonra 18 ay boyunca kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.24M – Kapak açımından sonra 24 ay boyunca kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Kozmetik ürünlerinin çeşitlerine göre farklı süre seçenekleri de bulunabilir. Ürünün kapağını açtıktan sonra ambalaj üzerinde yer alan kullanım ömrü boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Kullanım ömrü tamamlandıktan sonra ürününü kullanmamanız gerekir. Batch Kodu ve Lot Numarası Batch kodu veya lot numarası üretici firmaların seri numaralarıdır.

  Bulgar Mavi kremi ne işe yarar?

  Kullanma Amacı : Nemlendirici Ek Özellik : Anti Alerjik Form : Krem Tip : Kavanoz Hacim : 16 – 30 ml

  15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün SANİYE TÖRİN tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. ZDRAVE KREM 30 G YENİ ÜRETİM SON KULLANMA TARİHİ 2023 Her cilt tipine uygun Sivilce ve akne oluşumunu önlemeye yardımcı.Ciltte oluşan alerjilerin oluşumunu önlemeye yardımcı.İçeriğindeki mineraller sayesinde güneşe maruz kalan deriye kullanımı uygun olup cildin rahatlamasına yardımcı oluyor.Bebeklerde pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olarak kullanılıyor.Nem derecesi yüksek olan bölgelerdeki (koltuk altı, dirsek içleri, kasık bölgesi, diz altı) cilt hassasiyetlerinin giderilmesine yardımcı oluyor.Böcek sokmalarından kaynaklanan kaşıntı ve kızarıklarında cildi rahatlatıyor.Dudak çevresinde uçuk oluşumunu önlemeye yardımcı.Ciltte oluşmuş yara izlerinin oluşumunu engellemeye yardımcı.Traş sonrası ciltte oluşan hassasiyeti azaltıyor.Ağda sonrası oluşan cilt tahrişlerindeSivilce ve kıl dönmesi oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.Ayak topuğunda oluşmuş çatlaklarda kısa zamanda soruna çözüm sağlıyor.Genital bölgede oluşmuş tahriş kızarıklık ve kaşıntıların giderilmesinde kullanılıyor.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

  Achromin ve Zdrave nasıl kullanılır?

  Cilt Tipi : Tüm Cilt Tipleri Kullanma Amacı : Onarıcı Hacim : 45 ml Tip : Tüp Form : Krem

  15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün PinkShop tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. ACHROMIN KREM + ZDRAVE KREM KLASİK 30 GR ACHROMIN KREM Rusya ve Bulgaristanın 1 numaralı tercihiyle tanışın. Erkeklerde kullanabilir. Rus ve Bulgarlar tarafından Rusya, Bulgaristan gibi ülkelerde çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve ürünün memnuniyet oranı çok yüksektir. Cilde Parlaklık, Beyazlık kazandırır ve nemlendirir. Cilt tonu eşitsizliğini düzenlenmeye yardımcı olur. Leke karşıtı içeriği sayesinde farklı özellikteki tüm koyu lekelerin ve renk düzensizliklerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri ve yaş grubu için uygundur. Yüz ve vücudun her bölgesinde kullanıma uygundur. Sabah ve akşam, göz çevresi hariç, temiz cilde dairesel hareketlerle uygulanır. En iyi sonuç için 28 günlük düzenli kullanım önerilir. Alerji testi için bir miktar ACHROMIN krem bilek kısmına sürülür, 3-4 saat beklenir ve alerjik belirtiler var ise kullanılmamalıdır. ZDRAVE KREM Her Cilt Sorunu İçin Zdrave Krem Sivilce ve akne oluşumunu önlemeye yardımcı.Ciltte oluşan alerjilerin oluşumunu önlemeye yardımcı.İçeriğindeki mineraller sayesinde güneşe maruz kalan deriye kullanımı uygun olup cildin rahatlamasına yardımcı oluyor.Bebeklerde pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olarak kullanılıyor.Nem derecesi yüksek olan bölgelerdeki (koltuk altı, dirsek içleri, kasık bölgesi, diz altı) cilt hassasiyetlerinin giderilmesine yardımcı oluyor.Böcek sokmalarından kaynaklanan kaşıntı ve kızarıklarında cildi rahatlatıyor.Dudak çevresinde uçuk oluşumunu önlemeye yardımcı.Ciltte oluşmuş yara izlerinin oluşumunu engellemeye yardımcı.Traş sonrası ciltte oluşan hassasiyeti azaltıyor.Ağda sonrası oluşan cilt tahrişlerindeSivilce ve kıl dönmesi oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.Ayak topuğunda oluşmuş çatlaklarda kısa zamanda soruna çözüm sağlıyor.Genital bölgede oluşmuş tahriş kızarıklık ve kaşıntıların giderilmesinde kullanılıyor.Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürün %100 orijinaldir.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.Listelenen fiyat 24 Ekim 2022 tarihine kadar geçerlidir.Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

  Cildimde lekeler var ne yapmalıyım?

  Bu doğal maske için gereken malzemeler yoğurt ve karbonattır.1 çay kaşığı kadar karbonat ve 1 çorba kaşığı yoğurdu karıştırmalısınız. Sonrasında yüzünüzdeki lekeli bölgelere uygulayıp 15 dakika kadar beklemelisiniz. Yeterince bekledikten sonra ılık bir su yardımıyla bu karışımı sürdüğünüz yeri durulayabilirsiniz.

  Achromin ne zaman kullanılır?

  Özellikle güneşin zararlı ışınlarından dolayı cildinizde oluşan lekeleri gidermek istiyor, farklı yöntemleri deneyim bir türlü çözüm bulamadıysanız Achromin leke kremini deneyebilirsiniz. Son dönemin en popüler kremlerinden biri olan Achromin leke kremi internette oldukça fazla satılıyor.

  1. Peki Achromin leke kremi ne işe yarar? Achromin leke kremi nasıl kullanılır? Achromin leke kremi nereden alınır? Cilt lekeleri çoğunlukla makyaj kalıntıları, yanlış bakım ürünü kullanımı veya zararlı güneş ışınlarına fazla maruz kalma sonucu kendini gösterir.
  2. Bu lekeleri alternatif tıp yöntemleri ile kısa sürede gidermenin pek mümkün olmadığını düşünenler mutlaka hızlandıracak bir ürün kullanırlar.

  Şimdi sizlere günümüzün popüler ve başarılı kremleri arasında yer alan Achromin leke kremi ni tanıtacağız. Bu krem, cildin rengini veren melanin sentezini gerçekleştiren tirozinaz enzimini dengeleyerek kısa sürede lekeleri yok ediyor. Hücre yenileme konusunda başarılı olan Achromin leke kremi, yeni leke oluşumuna asla izin vermiyor.

  Her kadın ın hayali olan cilt renk tonunu kısa sürede eşitleyen bu krem, sağlık ve canlı bir cilde kavuşmanıza olanak sağlıyor. Eğer cildinizdeki lekelerden özellikle sivilce ve güneş lekesinden şikayetçiyseniz mutlaka bu kremi denemelisiniz. Etken maddesi B3 ve E olan bu krem, ciltte pigmentasyonu azaltarak, sorunlu bölgelerdeki cilt renginin koyulaşmasını önlüyor.

  LEKE KREMİ İlerleyen yaşla beraber gelen koyu renkte halkaların üzerine, güneş lekelerinin, sivilce ve akne izlerinin hatta çillerin bile korkulu rüyası olan bu krem kısa sürede etkisini sağladığı için kullananlar tarafından oldukça beğeniliyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra beyazlatıcı özelliği olan bu krem, koyu göz altı morluklarının azalmasına destek oluyor. Achromin leke kremi ne işe yarar? Achromin leke kremi nasıl kullanılır? İnce yapısı ve kolay emilmesi sayesinde sevilen bu kremi makyaj yapmadan önce de severek kullanabilirsiniz. PEKİ ACHROMİN LEKE KREMİ NASIL KULLANILIR? Cilt lekelerini gidermek için kullanmak istiyorsanız, 2 sefer sabah ve akşamları tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Achromin leke kremi nasıl kullanılır? ACHROMİN LEKE KREMİNİN YAN ETKİSİ VAR MI? Kremin etkin ve yardımcı maddelerine karşı aşırı duyarlılığı bulunan kişilerde bazı yan etkiler görülebilir.Örneğin; Ciltte kaşıntı, tahriş, kızarıklık.

  Achromin ve Zdrave nasıl kullanılır?

  Cilt Tipi : Tüm Cilt Tipleri Kullanma Amacı : Onarıcı Hacim : 45 ml Tip : Tüp Form : Krem

  15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün PinkShop tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. ACHROMIN KREM + ZDRAVE KREM KLASİK 30 GR ACHROMIN KREM Rusya ve Bulgaristanın 1 numaralı tercihiyle tanışın. Erkeklerde kullanabilir. Rus ve Bulgarlar tarafından Rusya, Bulgaristan gibi ülkelerde çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve ürünün memnuniyet oranı çok yüksektir. Cilde Parlaklık, Beyazlık kazandırır ve nemlendirir. Cilt tonu eşitsizliğini düzenlenmeye yardımcı olur. Leke karşıtı içeriği sayesinde farklı özellikteki tüm koyu lekelerin ve renk düzensizliklerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri ve yaş grubu için uygundur. Yüz ve vücudun her bölgesinde kullanıma uygundur. Sabah ve akşam, göz çevresi hariç, temiz cilde dairesel hareketlerle uygulanır. En iyi sonuç için 28 günlük düzenli kullanım önerilir. Alerji testi için bir miktar ACHROMIN krem bilek kısmına sürülür, 3-4 saat beklenir ve alerjik belirtiler var ise kullanılmamalıdır. ZDRAVE KREM Her Cilt Sorunu İçin Zdrave Krem Sivilce ve akne oluşumunu önlemeye yardımcı.Ciltte oluşan alerjilerin oluşumunu önlemeye yardımcı.İçeriğindeki mineraller sayesinde güneşe maruz kalan deriye kullanımı uygun olup cildin rahatlamasına yardımcı oluyor.Bebeklerde pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olarak kullanılıyor.Nem derecesi yüksek olan bölgelerdeki (koltuk altı, dirsek içleri, kasık bölgesi, diz altı) cilt hassasiyetlerinin giderilmesine yardımcı oluyor.Böcek sokmalarından kaynaklanan kaşıntı ve kızarıklarında cildi rahatlatıyor.Dudak çevresinde uçuk oluşumunu önlemeye yardımcı.Ciltte oluşmuş yara izlerinin oluşumunu engellemeye yardımcı.Traş sonrası ciltte oluşan hassasiyeti azaltıyor.Ağda sonrası oluşan cilt tahrişlerindeSivilce ve kıl dönmesi oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.Ayak topuğunda oluşmuş çatlaklarda kısa zamanda soruna çözüm sağlıyor.Genital bölgede oluşmuş tahriş kızarıklık ve kaşıntıların giderilmesinde kullanılıyor.Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürün %100 orijinaldir.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.Listelenen fiyat 24 Ekim 2022 tarihine kadar geçerlidir.Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

  Achrowell ne işe yarar?

  Cilt Tipi : Tüm Cilt Tipleri Kullanma Amacı : Leke Karşıtı Bakım SPF : SPF 4 – 20 Hacim : 31 – 50 ml Tip : Tüp Form : Krem

  15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün KozmetikShop tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Achrowell DermaWhite Leke Kremiiçeriğinde yer alan çok özel aktifler olan Niacinamide, Buğday Tohumu Yağı, Söğüt Kabuğu Özü ve E vitamini sayesinde cilt lekelerine karşı aydınlatıcı ve ton eşitleyici özellikte olup cilde ışıltı kazandırır, cilt tonunu dengeler. İçerdiği UV Filtreleri ile cildi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur. Sabah ve Akşam uygulanabilen krem yılın her mevsiminde güvenle kullanılır. En iyi sonuçlar için en az iki hafta düzenli kullanımı önerilir. Kullanımı:Bir miktar Achrowell Kremi temiz ve kuru cildinizin istenilen bölgesine ince bir tabaka halinde uygulayınız. Tüm cilt tipleri için uygundur. Günlük kullanılarbilir – Sabah ve Akşam.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

  Bulgar Mavi kremi ne işe yarar?

  Kullanma Amacı : Nemlendirici Ek Özellik : Anti Alerjik Form : Krem Tip : Kavanoz Hacim : 16 – 30 ml

  15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün SANİYE TÖRİN tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. ZDRAVE KREM 30 G YENİ ÜRETİM SON KULLANMA TARİHİ 2023 Her cilt tipine uygun Sivilce ve akne oluşumunu önlemeye yardımcı.Ciltte oluşan alerjilerin oluşumunu önlemeye yardımcı.İçeriğindeki mineraller sayesinde güneşe maruz kalan deriye kullanımı uygun olup cildin rahatlamasına yardımcı oluyor.Bebeklerde pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olarak kullanılıyor.Nem derecesi yüksek olan bölgelerdeki (koltuk altı, dirsek içleri, kasık bölgesi, diz altı) cilt hassasiyetlerinin giderilmesine yardımcı oluyor.Böcek sokmalarından kaynaklanan kaşıntı ve kızarıklarında cildi rahatlatıyor.Dudak çevresinde uçuk oluşumunu önlemeye yardımcı.Ciltte oluşmuş yara izlerinin oluşumunu engellemeye yardımcı.Traş sonrası ciltte oluşan hassasiyeti azaltıyor.Ağda sonrası oluşan cilt tahrişlerindeSivilce ve kıl dönmesi oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.Ayak topuğunda oluşmuş çatlaklarda kısa zamanda soruna çözüm sağlıyor.Genital bölgede oluşmuş tahriş kızarıklık ve kaşıntıların giderilmesinde kullanılıyor.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.