Aknefloks Krem Nedir Ne Için Kullanılır?

28.11.2022 0 Comments

Aknefloks Krem Nedir Ne Için Kullanılır
AKNEFLOKS; 30 g’lık alüminyum tüplerde pazarlanan ve haricen kullanılan bir kremdir. Temel aktif maddesi olan nadifloksasin bakteri-mikrop öldürücü özelliğe sahiptir. AKNEFLOKS, iltihaplı sivilce (akne) ve yüzeysel deri enfeksiyonlarının haricen (topikal) tedavisinde kullanılır.

Aknefloks krem kullananlar ne ise yarar?

temel aktif maddesi olan nadifloksasin bakteri-mikrop öldürücü niteliğe sahiptir.iltihaplı akne ve yüzeysel deri enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. aknelere sebep olan bakterileri öldüren bir akne kremi. emilimi kolay olduğu için sabah sürüp de çıkabiliyorsunuz, çinkolu kremler gibi yüzde kireç benzeri bir görüntü bırakmıyor. sağ olsun doktorcuğum verdi bir güzel kullandım tüm yüze boca edilmeden sadece sivilce çıkan yerlere sür dedi sürdüm bir baktım yüzümde sivilce çıkmayan yerde sivilce çıktı. buradan hekimime teşekkürlerimi sunar saygılarımı dilerim. dermatoloğumun roaccutane ile birlikte verdiği kremdir. bakteri öldürücü etkisi sivilcelere iyi geliyormuş sabah güneş kremi ile birlikte sürüp çıkılabilir mi merak ettiğim krem. güneşte iz bırakma ihtimali var mıdır? üniversiteden eczacı bir arkadaşımıj tavsiyesine uyarak kullanmaya başladığım kremdir. bugün aile hekimine yazdırdım.30 yaşından sonra bir tane sivilce problemiyle uğraşıyoruz. çok şeker.

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry’leri takip etmek için giriş yapmalısın.

Aknefloks yüze sürülür mü?

Aknefloks Krem Nedir Ne Için Kullanılır Ergenlik dönemindeki sivilceleri gidermek için adeta bir kalkan görevi gören Aknefloxs krem son zamanların en popülr ilaçları arasında yer alıyor. Sizler de sivilcelerini gidermek için Aknefloxs krem kullanmak istiyor ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız hazırladığımız içeriği okuyabilirsiniz.

  1. Aknefloxs krem ne işe yarar? Aknefloxs krem nasıl kullanılır? Aknefloxs krem fiyatı haberimizin detaylarında.
  2. Etken maddesi Nadifloksasin olan Aknefloxs krem sadece eczanelerde satılan bir sivilce ilacıdır.
  3. Bakterilerin cilt üzerinde gelişip çoğalmalarını engelleyerek, bakterilerin neden olduğu iltihabi cilt bozukluklarında (sivilcelerde) yararlı bir antibiyotik olan Aknefloxs krem mutlaka uzmanların önerisi üzerine kullanılması gereken bir ilaçtır.
You might be interested:  Cire Aseptine Krem Ne Ise Yarar?

Özellikle buluğ çağındaki gençlerde görülen sivilceleri gidermek için Aknefloxs krem kullanabilirsiniz. Yüzde özellikle alın bölgesinde, alna ya da enseye yakın kıl köklerinde, erkeklerde sakal ve bıyık bölgesi, genital bölge, sırt gibi kir ve yağın yoğun olduğu yerlerdeki bakterilerin etkinliği sonucu oluşan içi irin dolu (cerahatlı) kabartılar ve pembe-kırmızı kabartılarla belirgin sivilcelerin (akne vulgaris) giderilmesine de yardımcı olmaktadır. Aknefloks Krem Nedir Ne Için Kullanılır Akıntılı lezyonlar, kesik, kuru, çatlak, tahriş olmuş veya egzamalı ciltlere ya da rüzgar ve güneş yanığı oluşmuş ciltlerde kesinlikle kullanılmaması gereken bir ilaçtır. Kremi sürdüğünüz yerlerde sarı lekeler oluşabilir. AKNEFLOXS KREM NASIL UYGULAR? Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. AKNEFLOXS KREM YAN ETKİLERİ NELERDİR? Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda acilen hekiminizi bilgilendiriniz. AKNEFLOXS KREM FİYATI Aknefloks %1 30 mg kremin 2020 güncel satış fiyatı 39.93 TL ‘dir.

Aknefloks krem yan etkileri nelerdir?

AKNEFLOKS, bölgesel deri tepkimelerine (örneğin temasla ortaya çıkan deri hastalığı (kontakt dermatite) neden olabilecek olan setil alkol, stearil alkol ve setostearil alkol içermektedir. Bu tıbbi ürün metil paraben içermektedir. Gecikmiş alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.