Bioder Tüy Azaltıcı Krem Jel Nasıl Kullanılır?

24.11.2022 0 Comments

Bioder Tüy Azaltıcı Krem Jel Nasıl Kullanılır
Bioder Biocure Cream

 1. – Tüy azaltıcı vücut kremidir.
 2. – Tüyler kökünden alındıktan sonra temiz cilde günlük olarak uygulanır.
 3. – Vücut bölgesine özel olarak formüle edilmiştir.
 4. – Kıl ve ten rengi ayırt etmeksizin kullanılabilir.
 5. Nasıl Kullanılmalı: Temiz cilde uygulayınız.
 6. Öneri: Günlük kullanıma uygundur.

Meer items

Bioder Biocure tüy azaltıcı krem nasıl kullanılır?

Ürün Adı: Bioder Biocure Cream Tüy Azaltıcı Krem 30 ml – Yüz Ürün Markası: Bioder Ürün Boyutu: 30 ml Özet Bilgi: Yüz kullanımına uygun tüy azaltıcı krem. Ürün Faydaları: Doğaldır, cilt ile uyumlu olduğu kanıtlanmıştır. Sarı ve ince tüylerde de etkilidir.

Yardım almadan evde rahatlıkla uygulanabilir. ​Hassas dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Uygulama sonrası güneşe çıkılabilir, güneşte esmerleşmiş cilde uygulanabilir. Sadece yüz kullanımı içindir. Kullanım Şekli: Tüyler tercih edilen her hangi bir yöntemle kökünden alındıktan sonra temiz cilde günlük olarak uygulanır.

Tüylerden arındırılmış, temiz ve kuru cilde yeterli miktarda alınan ürün yedirilerek uygulanır. Durulamaya gerek yoktur. Yüz bölgesinin farklı cilt ve kıl yapısı göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiştir. Kıl ve ten rengi ayırt etmeksizin kullanılabilir.

Bioder tüy azaltıcı nasıl kullanılır?

Ürün Adı: Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür 3 x 10 ml – Vücut Bölgesi Ürün Markası: Bioder Ürün Boyutu: 3 x 10 ml Özet Bilgi: Hassas dahil tüm cilt tipleri için tüy azaltıcı kür. Ürün Faydaları: Bioder, Herbal Complex B ve özel bitkisel özlerin konsantre ve güçlü birleşimi ile bir yenilik getirerek Tüy Azaltıcı Kürü geliştirdi.

 • Biocure Tüy Azaltıcı Kür, sinerjik bir etki ile çalışan yağ, serum, süt formülasyonlarını içerir.
 • Onsantre formül, epilasyon sonrası sadece 3 günlük kullanımla, tüy görünümünde azalma ve incelme sağlar.
 • Tüy Azaltıcı Yağ: Bitkisel yağ karışımlarıyla özel olarak geliştirilen formül, tüy azaltıcı etki sağlarken epilasyon sonrası cildi yatıştırır, nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.

Tüy Azaltıcı Serum: Turunç ve Herbal Complex B ekstreleri ile cilde zarar vermeden tüy görünümünde azalma sağlar. Tüy Azaltıcı Losyon: Kırmızı yonca ve soya ekstresi gibi özel seçilmiş bitkisel özler ile tüy çıkışında gecikme ve tüy çapında incelen bir görünüm sağlar.

 1. TAVSİYE VE BİLGİLER Tüy dökücü değildir.
 2. Ürünler direkt tüylü bölgeye uygulandığında veya tüyleri kökten almayan jilet, tüy dökücü krem gibi yöntemlerden sonra uygulandığında da etkilidir; ancak tüyler kökünden alınmadığı için etkisini çok daha uzun sürede gösterir, etkili sonuç alınamayabilir.
 3. Doğaldır, cilt ile uyumlu olduğu kanıtlanmıştır.

Sarı ve ince tüylerde de etkilidir. Sadece kıl foliküllerini etkiler. Ter ve yağ bezlerine olumsuz bir etkisi yoktur. Yardım almadan evde rahatlıkla uygulanabilir. Uygulama sonrası güneşe çıkılabilir, güneşte esmerleşmiş cilde uygulanabilir. Düzenli kullanım çok önemlidir.

Kişiden kişiye değişmekle birlikte ilk etkiler ilk aydan sonra gözlenmeye başlanır. En etkili sonuç için düzenli kullanılmalıdır. İsteğe bağlı olarak etkiyi arttırmak adına Biocure Tüy Azaltıcı Krem ile birlikte kombine kullanım yapılabilir. Uygun Cilt Tipi: Hassas dahil tüm cilt tipleri Kullanım Şekli: Biocure Tüy Azaltıcı Kür, tüyleri kökünden alan herhangi bir epilasyon yönetimini ( ağda, lazer, cımbız vb.) takiben temiz cilde 3 gün boyunca aşağıdaki sıra ile uygulanır.1.gün : Tüy Azaltıcı Yağ 2.gün : Tüy Azaltıcı Serum 3.gün : Tüy Azaltıcı Losyon Her gün yukarıdaki sıralamaya göre kullanılacak olan üründen yeterli bir miktar alınır; tüylerden arındırılmış, kuru ve temiz cilde yedirerek uygulanır.

Kullanımdan sonra bölge yıkanmamalıdır. Vücut bölgesinin farklı cilt ve tüy yapısı göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiştir. Tüy ve ten rengi ayırt etmeksizin kullanılabilir. Kullanım şeklinde belirtilen uygulama sıralaması takip edilmelidir. Ürün Bileşimi: YAĞ : GOSSYPIUM HERBACEUM SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PARFUM/FRAGRANCE, HUMULUS LUPULUS CONE EXTRACT, LIMONENE, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, FORMIC ACID, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARINE SERUM : AQUA/WATER, PHASEOLUS VULGARIS EXTRACT, GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, PARFUM/FRAGRANCE, TETRASODIUM EDTA, BENZOIC ACID, LIMONENE, DEHYDROACETIC ACID, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, BENZYL SALICYLATE, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARINE, BROMELAIN ​LOSYON : AQUA/WATER, GOSSYPIUM HERBACEUM SEED OIL, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARETH-15, MYRISTYL MYRISTATE, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, ALCOHOL, BORIC ACID, BHT, BENZYL ALCOHOL, PARFUM/FRAGRANCE, BENZOIC ACID, CARBOMER, XANTHAN GUM, GLYCINE MAX SEED EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID, LIMONENE, TETRASODIUM EDTA, HUMULUS LUPULUS CONE EXTRACT, TRIFOLIUM PRATENSE FLOWER EXTRACT, FORMIC ACID, ALLANTOIN, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARINE, BROMELAIN

You might be interested:  Yüzdeki Akne Ve Sivilceler Nasıl Geçer?

Bioder tüy azaltici krem nerelerde kullanılır?

Bacak, kol, koltuk altı ve kasık bölgesinde kullanıma uygun olarak formüle edilmiştir. Yüz, baş, göğüs, perianal ve genital bölgelerde KULLANIMA UYGUN DEĞİLDİR.

Bioder tüy azaltıcı etkili mi?

Tüy dökücü değildir, tüyleri kalıcı olarak azaltır. Ürünler direkt tüylü bölgeye uygulandığında veya tüyleri kökten almayan jilet, tüy dökücü krem gibi yöntemlerden sonra uygulandığında da etkilidir; ancak tüyler kökünden alınmadığı için etkisini çok daha uzun sürede gösterir, etkili sonuç alınamayabilir.

Tüy azaltıcı krem etkili mi?

Sir ağda gibi tüyleri kökünden alan ürünlerin tüy azaltıcı etkisi iddia ediliyor olsa da, tüy dökücü kremlerin, tüylerin seyrekleşmesine ya da azalmasına yönelik bir formülü bulunmamaktadır. Ancak bilinenin aksine tüyleri kalınlaştırmamaktadır.

Bioder ne zaman kullanılır?

Bioder Biocure Vücut Tüy Azaltıcı Kür 3 lü Set 3×10 ml ÜRÜN ÖZELLİKLER İ İstenmeyen tüyler birçok kadın ve erkek için rahatsızlık verici olmakla birlikte bazı durumlarda psikolojik sorunları da beraberinde getirebilir. BİOTA laboratuvarlarının öncü bilim adamları, her gün kullanım gerektirmeyen bir formül ile insanlık tarihi boyunca süregelen bu güzellik sorununa çözüm getirebileceklerine inandılar ve ayda sadece 3 kez kullanım ile istenmeyen tüyleri kalıcı olarak azaltan ve incelten BİODER geliştirdiler.

 1. BİODER başarısının temeli, pratik kullanımının yanı sıra bitkisel formülasyonunun çok daha konsantre ve etkin olmasına bağlıdır.
 2. BİODER SUNDUĞU YENİLİK: Mevcut ürün ya da yöntemlerin bu dezavantajlarını taşımayacak formüller üzerine çalışan BİOTA laboratuvarları, cildin ve kılın histolojik yapısını derinlemesine araştırdı ve kişinin kendi kendine uygulayabilecegi, üstelik hiçbir yan etkisi olmayan, bitkisel kaynaklı krem formları ile istenmeyen tüyleri kalıcı olarak azaltmayı ve inceitmeyi başardı.

BİOTA laboratuvarıarı 3 yıl süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda bu başarısını bir adım daha ileriye götürerek, istenmeyen tüy problemine karşı en etkili ve hızlı çözümü sunan BİODER geliştirdi. BİODER’in bilimsel devrim niteligindeki bu yeni formu, mevcut ürünlerden çok daha konsantre ve etkindir, her gün kullanım gerektirmez.

You might be interested:  Yeni Kimlik Cilt No Nasıl Öğrenebilirim?

BİODER, istenmeyen tüyleri, kıl köküne etki ederek, cilde zarar vermeden, en kısa sürede ve en pratik şekilde kalıcı olarak azaltmaya ve inceltmeye yardımcı bir üründür. BİODER kullanımı son derece kolaydır, her gün kullanım gerektirmez, sadece kıllar kökünden alındıktan sonraki ilk üç gün, günde 1 kez kullanılması yeterlidir. Her BİODER kutusu 3 adet ampulü içermektedir. Tüyler kökünden alındıktan sonra, her gün 1 adet ampul kullanılarak ilk üç gün içerisinde tüketilmek üzere tasarlanmıştır. Herbir ampul tüm vücuda yetecek kadar içermektedir. Ancak uygulanacak bölge çok küçük ise bir ampul birden fazla uygulama için kullanılabilir. BİODER etkinligi ve güvenilirligi klinik testlerle kanıtlanmıştır. Bitkisel içerikli BİODER istenmeyen tüylere karşı olan etkisini cilde zarar vermeden göstermeye yardımcı olur, hiçbir yan etkisi yoktur. BİODER, tüy dökücü değildir. Evde yardım almadan rahatlıkla uygulanabilir. Ağrısız ve acısız bir yöntemdir. BİODER ile her tip ve renkteki tüylerde sonuç alınır. Kıl renginin siyah, sarı, beyaz, kızıl, kahverengi olmasının etkinlik noktasında bir önemi yoktur. Epilasyon yöntemlerine göre çok daha ekonomiktir.

BİODER HANGİ BÖLGELERDE KULLANILIR? BİODER vücut ve yüz bölgesinin farklı cilt ve kıl yapısına göre özel olarak formüle edilen vücut bölgesine özel ve yüz bölgesine özel olmak üzere iki ayrı formu bulunmaktadır. Yüz Bölgesine Özel BİODER yüzünüzün tüm bölgelerinde (kulak içi ve burun içi hariç) güvenle kullanabilirsiniz. Yüz Bölgesine Özel BİODER kutusu 2 ml.’lik 3 adet ampul içermektedir.

Hangi krem tüyleri azaltır?

Kullanım Amacı Bioder Biocure Krem Tüyleri inceltmek ve azalmasına destek olur. Ürün Faydası Bioder Biocure Vücut Kremi, Herbal Complex B ve özel bitkisel özlerin konsantre ve güçlü birleşimi ile cilde zarar vermeden tüy sayısında azalma ve tüy çıkışında gecikme sağlar.

Biocure tüy azaltıcı kür ne işe yarar?

Gün) : Bitkisel yağ karışımlarıyla özel olarak geliştirilen formül, tüy azaltıcı etki sağlarken epilasyon sonrası cildi yatıştırır, nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.

Tüy dökücü krem ne kadar bekletilmeli?

Veet tü y d ö kücü krem nasıl kullanılı r? – Tü y d ö kücü kremler, temizlenmek istenilen tüylerdeki keratin maddesini eriterek, kılların k ö klere yakın bir noktadan d ö külmesini sağlar. Sadece 10 dakikada ipeksi bir cilde kavuşmanızı sağlayacak Veet tü y d ö kücü nasıl kullanılır, iş lem s ırasında nelere dikkat etmek gerekir beraber bakalım.

İlk olarak ürünü kullanmadan ö nce talimatları okuyun ve uygulama sırasında paket üzerinde yazılan süreyi aşmamaya ö zen g ö sterin. Tüyleri temizlemek istediğiniz b ö lgeye, kremi kılları tamamen kapatacak şekilde paketin içerisinden çıkan spatula yardımıyla sürün. Kremi cildinizde 3 dakika bekletin. Ardından küçük bir b ö lgedeki ürünü sıyırıp tüylerin çıkı p çıkmadığını kontrol edin. Tüyler d ö küldüyse kremi cildinizden tamamen sıyırın. Eğer 3 dakika sonrasında sonucu yeterli g ö rmediyseniz 1-2 dakika daha bekleyebilirsiniz. Son olarak cildinizi bol su ile durulayın. Bu aşamada çok sıcak su kullanmamaya dikkat edin. Buhar ve yüksek sıcaklık cildin kurumasına sebep olur.

You might be interested:  Cire Aseptine Zeytinyağlı Krem Ne Işe Yarar?

Tüyler kaç günde dökülür?

Buz Lazer Lazer Epilasyon Buz Lazer Epilasyonda Kıllar Ne Zaman Dökülür?

Buz Lazer epilasyondan sonra diğer lazer epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi tüyler 3-4 gün sonra cilt yüzeyine çıkmaya başlar. Bu kıllar ortalama 15-20 gün içerisinde kendiliğinden dökülür. Dökülme süreci tamamlandıktan sonra o bölgede 4-6 hafta süreyle yeni tüy/kıl çıkmaz.

Yeni tüyler çıktığı zaman ise yeni seans zamanı gelmiş demektir. Bu süre yüz bölgesinin lazer epilasyonu için 4-5 haftadır. Vücut bölgesinde ise bu süre 6-8 haftadır. Her lazer epilasyon seansında kıl kökü bir miktar hasar görür. Bu nedenle her seanstan sonra yeniden uzayan kılların inceldiği fark edilir.

Ortalama 8 lazer epilasyon seansından sonra kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek düzeyde tahrip olur ve o kök bir daha kıl üretemez. Böylece lazer epilasyon tamamlanmış olur. Buz Lazer yaz aylarında da uygulanabildiği için lazer epilasyon seanslarına yaz aylarında ara vermeye gerek kalmaz.

Vazelin tüy döker mi?

İSTENMEYEN TÜYLERE ZERDEÇAL VE VAZELİN ÇÖZÜMÜ Zerdeçal ile hazırlanan kürler kıl köklerin zayıflamasına yardımcı olurken tüylerin zaman içerisinde dökülmesini sağlar. Özellikle zerdeçal ve vazelini karıştırarak hazırlanan kür hem cildinizin nem oranını artırır hem de tüylerin azalmasını sağlar.

Tüy dökücü krem ne kadar bekletilmeli?

Veet tü y d ö kücü krem nasıl kullanılı r? – Tü y d ö kücü kremler, temizlenmek istenilen tüylerdeki keratin maddesini eriterek, kılların k ö klere yakın bir noktadan d ö külmesini sağlar. Sadece 10 dakikada ipeksi bir cilde kavuşmanızı sağlayacak Veet tü y d ö kücü nasıl kullanılır, iş lem s ırasında nelere dikkat etmek gerekir beraber bakalım.

İlk olarak ürünü kullanmadan ö nce talimatları okuyun ve uygulama sırasında paket üzerinde yazılan süreyi aşmamaya ö zen g ö sterin. Tüyleri temizlemek istediğiniz b ö lgeye, kremi kılları tamamen kapatacak şekilde paketin içerisinden çıkan spatula yardımıyla sürün. Kremi cildinizde 3 dakika bekletin. Ardından küçük bir b ö lgedeki ürünü sıyırıp tüylerin çıkı p çıkmadığını kontrol edin. Tüyler d ö küldüyse kremi cildinizden tamamen sıyırın. Eğer 3 dakika sonrasında sonucu yeterli g ö rmediyseniz 1-2 dakika daha bekleyebilirsiniz. Son olarak cildinizi bol su ile durulayın. Bu aşamada çok sıcak su kullanmamaya dikkat edin. Buhar ve yüksek sıcaklık cildin kurumasına sebep olur.

Biocure tüy azaltıcı kür ne işe yarar?

Gün) : Bitkisel yağ karışımlarıyla özel olarak geliştirilen formül, tüy azaltıcı etki sağlarken epilasyon sonrası cildi yatıştırır, nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.

Bioder tüy azaltıcı Sirli Ilık ağda nasıl kullanılır?

Isınan ağdayı, kutu içerisinde yer alan spatula yardımı ile tüylerinizin çıkış yönü doğrultusunda ince bir tabaka halinde cildinize sürünüz. Sürdüğünüz bölge üzerine Bioder ağda bezini yapıştırarak tüylerin çıkış yönü tersine doğru hızlıca ve tek bir hamlede çekiniz.