Chau Diere Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

03.12.2022 0 Comments

Chau Diere Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır
– Sürekli ve kullanım sırasında oluşabilecek koyu-açık renkli cilt lekeleri ve izlerinin oluşumunu sürmeye yardımcı olur. Lumisphere sayesinde, beyaz bir kalıntı bırakmadan cilde parlak görünüm kazandırarak cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olur. Aktifler ile formül formül nemlendirir ve besler.

 • YARARLARI: – Cildin ışıltılı, parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar.
 • İçeriğindeki güçlü leke açıcı aktifler sayesinde oluşmuş olan lekerin açılmasına yardımcı olur.
 • Cilt bariyerinin korunmasını muhafaza edin.
 • Cilt ton renginin eşitlemesini sağlar.
 • ULLANIMI: – Ürünü göz çevresi ve hassas bölgelere yaklaştırmadan cilt tipine uygun CHAUDIERE Temizleme ürünleri ile temizlenmesinin ardından akşamları uygulama yapılır.

Dengeli bir cilt oluşturmak için tüm cilde derste tavsiye edilir. Ciltte beyaz kalıntı bırakmaz, makyaj altı için uygundur. Gündüz dışarı çıkmadan önce CHAUDIERE SPF 50+ UV korumalı güneş kremi ile uygulanabilir. AKTİF MADDELER: – Lumisphere: etkisi aydınlatma dile getirdiğinden cilde beyaz bırakmadan anlık eşit, parlak ve mat bir cilt sağlamış olur.

Ciltte melanin sentezini engelleyerek, leke oluşumunun önüne geçilir. – Niacinamide: Suda çözünen bir B Vitamini formu özel vitamin erken yaşlanma belirtilerini önleme ve cilt rengini düzenlemektedir. – Arbutin: cilt leklerini gidermek için hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. Doğal Bitki özlerinden oluşmuş bir maddedir.

– Panthenol: Derin nüfuz eden nemlendiricidir. Epitelizasyon uyarır. Yara iyileştirici etki sağlar. – Shea Yağı: Cildin yumuşak ve elastiki bir görünüm kazanmasını sağlar. Ciltte koruyucu bir oluşturur ve cilt nem dengesini sağlar. – E Vitamini: Hücre zarına dahil olan güçlü bir antioksidandır.

 • Serbest radikallere karşı koruma sağlar.
 • UYARILAR & ÖNLEMLER: – Yalnızca harici kullanım içindir.
 • Göz, dudak ve yaralı olan hassas bölgelerden uzak tutunuz.Tahriş oluşursa kullanımı bırakınız.
 • Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.
 • ÖZELLİKLERİ – Hafif ve su kendi formüle sahiptir.
 • Açıldıktan sonra 12 ay içinde kullanılmalıdır.
You might be interested:  Tüy Dökücü Krem Kokusu Nasıl Geçer?

Paraben içermez. Renklendirici içermez. Boyut: Satış Boyu 50 ml. Ambalaj: Cam Kavanoz

Rochcell beyazlatıcı krem nasıl kullanılır?

Kullanım şekli: Güneşte kullanılmamalıdır, leke yapabilir o yüzden akşamları uygulanmalı ve sorunlu bölgeye dairesel hareketlerle yedirilmelidir. Gün ışığında kullanılacaksa uzmanlar tarafından güneş kremi kullanımı tavsiye edilir. Beyazlatıcı krem genital ve kol altına ise sürülüp bırakılır. Sabah akşam sürülebilir.

Chau Diere beyazlatıcı krem ne işe yarar?

Geliştirilmiş özel formülü sayesinde diz, dirsek, koltuk altı ve bikini bölgesinde oluşabilecek kararmaları önlemeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan Hentowhite aktif ile cilt renginin açılmasına, Shea Butter ve Panthenol ile cildin ihtiyacı olan nemi geri kazandırarak daha taze ve canlı görünmesine yardımcı olur.

AKTİF MADDELER Hentowhite: Beyazlatma ve yaşlılık lekelerinin giderilmesi aktifi olarak işlev görür. Cildin koyu lekelerinin azaltılmasına ve cilt beyazlaması üzerinde tahriş etkisi olmayan, mükemmel sonuçlar veren resorsinol türevine dayanan bir bileşiktir. Soluvit Richter (Multi Vitamin Complex): İçeriğinde A,E,F,H,B grubu vitaminlerini ve At Kestanesi Ekstraktı içerir.

Kuru ve pullu ciltler için Multivitamin Kompleksidir. Shea Butter: Cildin yumuşak bir görünüm kazanmasını sağlar. Ciltte koruyucu bir tabaka oluşturur ve cildin nem dengesini sağlar. D_Panthenol: Derine nüfuz eden nemlendiricidir, Epitelizasyonu uyarır, yara iyileştirici ve anti-inflammatory etki sağlar.

Rochcell leke kremi ne işe yarar?

Rochcell Beyazlatıcı Krem (whitening) 100 Ml 8680254565245 –

Rochcell Beyazlatıcı Krem, koltuk altı, diz dirsek bölgesi gibi hassas bölgeler için özel olarak geliştirilen bitkisel aktifli formül içeriği ile, cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olur. Cildi aydınlatır ve nemlendirir.

You might be interested:  Imex Krem Tarihi Geçerse Ne Olur?

Beyazlatıcı krem kac günde etki eder?

Sante Beyazlatıcı Krem ilk kullanımdan itibaren ciltte ton eşitliği başlatır ve on beş günde istediğiniz sonuç elde edilir.

Farmasi beyazlatıcı krem nasıl kullanılır?

Yüz bölgesine ve boyun bölgesine daha sık tatbik edilen kremin günde 2 kez kullanımı uygundur. Muadil kremlerin geneli güneşlenme sonrasında ve makyaj öncesinde kullanılamazken Farmasi Dr.C. Tuna White Correct Cilt Aydınlatıcı Kremin güneşlenme sonrasında ve makyaj öncesinde dahi kullanımı uygundur.

Rochcell nedir ne işe yarar?

Dövme yapımından 30 dk önce uygulanarak, derinin acı hissiyatını azaltan anestezi kremi. Anestezi süresi kişiden kişiye değişir.

Rochcell kükürt kremi ne işe yarar?

Rochcell Kükürt Kremi 100 ml –

Rochcell Kükürt Kremi, cilt gözeneklerini aşırı yağdan arındırmaya ve cildi dengelemeye yardımcı olur. Kullanım Şekli: Günde 2 kez cildinize uygulayabilirsiniz, kuru ciltlerde bir kez uygulanması tavsiye edilir. Tüm cilt tiplerine uygundur.