Comfeel Barrier Krem Ne Işe Yarar?

02.12.2022 0 Comments

Comfeel Barrier Krem Ne Işe Yarar
Son 3 ürün

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün KAPADOKYA MEDİKAL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Comfeel® Koruyucu Krem Barrier Cream, çevre cilt dokusundan gelen yara eksüdası nedeniyle kuruyan veya tahriş olmuş cilt için ideal tedavidir. Krem yüksek düzeyde sıvı uzaklaştırma özelliğe sahiptir. Cildi yumuşatır ve cildin doğru pH değerinin korunmasını sağlayan bir pH tamponu içerir ve böylece cilt hasarını önler. Uygulama alanları Yara eksüdasına maruz kalan çevre cilt dokusunu korur Kullanım şekli Temiz cilde çok ince bir tabaka halinde sürülür. Fazla krem mendil kullanılarak uzaklaştırılır. Yapışkan uygulanmadan önce kuruması için birkaç dakika beklenir.Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir.25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Comfeel Barrier Cream nasıl kullanılır?

Antibakteriyel Jel kategorisinde en çok değerlendirilen 7. ürün

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün SENSE TİCARET tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. • Comfeel Barrier Krem, ölü hücrelerin birikmesi ile nekrotik doku oluşumunu önlemektedir. • 5 mm’den derin yaralarda erken iyileştirmeyi sağlamaktadır • Yara örtüsü ile birlikte kullanılmaktadır • Kuru veya tahriş olmuş ciltlere kullanımı birebirdir • 60 ml’dir Comfeel® Koruyucu Krem Kuru ve yıpranmış cildi nemlendirirÜrün Tanımı Comfeel® Koruyucu Krem Barrier Cream, çevre cilt dokusundan gelen yara eksüdası nedeniyle kuruyan veya tahriş olmuş cilt için ideal tedavidir. Krem yüksek düzeyde sıvı uzaklaştırma özelliğe sahiptir. Cildi yumuşatır ve cildin doğru pH değerinin korunmasını sağlayan bir pH tamponu içerir ve böylece cilt hasarını önler. Uygulama alanları Yara eksüdasına maruz kalan çevre cilt dokusunu korur Kullanım şekli Temiz cilde çok ince bir tabaka halinde sürülür. Fazla krem mendil kullanılarak uzaklaştırılır. Yapışkan uygulanmadan önce kuruması için birkaç dakika beklenir.Bu üründen en fazla 16 adet sipariş verilebilir.16 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.Sponsorlu ürünler reklam niteliğinde olup satıcıları tarafından öne çıkartılmaktadır.

Comfeel plus ne işe yarar?

Ürün Tanımı – Kullanım Comfeel Plus Transparent hidrokolloid pansumanlar eksüdasyonsuz ila düşük derecede eksüdasyonlu çok çeşitli yaralar için endikedir. Pansumanlar bacak ülserleri ve bası yaraları gibi kronik yaralar ve yüzeysel yanıklar, yüzeysel kısmi kalınlıkta yanıklar, donör bölgeleri, postoperatif yaralar ve cilt abrazyonları gibi akut yaralar için endikedir.

 1. Spesifik yara özelliklerine bağlı olarak pansuman 7 güne kadar kalabilir.
 2. Comfeel Plus Transparent birincil pansuman olarak kullanılabileceği gibi ikincil olarak da kullanılabilir.
 3. Garantili koruma Comfeel Plus Transparent hidrokolloid pansumanları, bir nemli yara iyileşmesi ortamı sağlar ve yarayı yara iyileşmesinin son aşamalarında korumaya yardım eder.

Üstteki film, yarayı dış faktörlere karşı korumaya yardım etmek için su ve bakteri geçirmezdir ve sürtünmeyi azaltmaya yardım etmek için de pürüzsüzdür. Yarı geçirgen üst film, nemin buharlaşmasına izin verirken, bir nemli iyileşme ortamını da muhafaza eder.

 1. Yara izleme Comfeel Plus Transparent hidrokolloid pansumanları yara izleme ve pansuman değişim göstergesi için bir haritalama ızgarasına sahiptir.
 2. Şeffaflık, pansumanı değiştirmeden yarayı incelemenizi mümkün kılar.
 3. Daha hızlı iyileşme için daha az pansuman değişimi ve daha az yara müdahalesi.
 4. Ullanıcı dostu tasarım Comfeel Plus Transparent hidrokolloid pansumanlarında aseptik ve kontrollü uygulama yapılmasını sağlayan bir 3 parçalı dokunmasız uygulama sistemi vardır.

Turkuaz renkli dokunma noktaları uygulama işlemine kılavuzluk eder. Ambalaj, kolay ürün seçimi sağlamak için pansumanların gerçek boyuttaki fotoğraflarıyla tasarlanmıştır ve torbalar optimal kılavuzluk için kullanım şekli resimleri içermektedir. Etki mekanizması Pansuman yara eksüdasına temas ettiğinde eksüdayı emen ama yara yatağına yapışmayan viskoz bir jel oluşturur (1).

You might be interested:  Estriol Vajinal Krem Bebeklerde Nasıl Kullanılır?

Fazlalık nem yarı geçirgen üst filmden buharlaşır. Ürün bileşimi Comfeel Plus Transparent Şeffaf bir sentetik, elastik ve yapışkan kitle içinde yer alan nem emen sodyum karboksimetilselüloz (KMS) partiküllerinden oluşur. Üst film yarı geçirgen bir poliüretan filmdir. Comfeel Plus Transparent pektin olmadan, lateks veya kolofoni gibi bilinen alerjenler veya jelatin gibi hayvansal türevler olmadan formüle edilmiştir.

REFERANSLAR: 1. Thomas et. al. www.dressings.org/TechnicalPublications/PDF/Coloplast-Dressings-Testing-2003-2004 Kapat

Bariyer krem nereye sürülür?

Med Cover Bariyer Krem Çinko Oksitli 100 gr Yatan hastalarda, hasta alt bezi kullanan hastalarda bası noktalarında oluşabilecek tahriş ve kızarıklıkları koruma amaçlı kullanılmaktadır. MED-COVER ÇİNKO OKSİTLİ BARİYER KREM 100gr KULLANIM ALANLARI: 1. Yatan hastalarda hasta alt bezi kullanan hastalarda basılara bağlı olarak bası noktalarında oluşabilecek tahriş ve kızarıklıkları koruma amaçlı kullanılmaktadır.2. Ciltte intkontinas nedeniyle oluşabilecek basınç ülseri oluşumunu engelemek amacıyla kullanılmaktadır.3. Yatan hastalarda pozisyon verirken oluşabilecek tahrişleri en aza indirmek amacıyla kullanılmaktadır.4. Tüm yara kenarlarında oluşabilecek olan maserasyonları engellemek amacıyla kullanılmaktadır. MED-COVER BARİYER KREM KULLANIMI VE UYGULAMA ŞEKLİ 1. Öncelikle sürülecek olan cildin temiz ve kuru olmasına dikkat edilmelidir.2. İnce bir tabaka şeklinde günde 2 defa uygulanmalıdır.3. Uygulanan bölgelerde 24 saatte bir mutlaka sürülen krem ciltten kalıntı bırakmayacak şekilde temizlenmeli ve yeni uygulamaya temizlendikten sonra geçilmelidir.4. İdrar kaçağı ve gaita kaçağı olan intkontinas bölgesinde günde 3 defa kullanıma uygundur.5. Cilt üzerinde uygulandığında idrar ve tere karşı bariyer oluşturmaktadır.6. Devamlı yatan hastalarda özellikle bası noktalarında (ayak topuğu, kuyruk sokumu, sırt omuz, kalça ve dirseklerde) bariyer bir film oluşturarak sürtünmelere karşı bası noktalarını koruyarak yara oluşumunu engellemektedir.7. Yatan hastalarda düzenli kullanım sonunda yara oluşumunu engellediği gibi cildi nemlendirir ve besler.

Barrier ne işe yarar?

BARRIER ® 35 DS sistemik, koruyucu ve tedavi edici özelliklere sahip ayçiçeği mildiyösüne karşı kullanılan bir tohum ilacıdır. BARRIER ® 35 DS tohumun çimlenmesi aşamasında kökler vasıtasıyla alınır ve genç bitkinin bünyesine geçerek en hassas devresinde bitkiyi hastalıktan koruyarak sağlıklı büyümesine yardımcı olur.

Barrier ® 35 DS ile ilaçlanacak tohum ince zerreler halinde üzerine su pülverize edilerek bir dakika süre ile nemlendirilir.100 kg tohumu nemlendirmede kullanılacak su bir litreyi geçmemelidir. Bu miktar nemlendirilmiş tohumun üstüne tavsiye edilen miktardaki Barrier ® 35 DS, yavaş yavaş dökülerek 3-5 dakika devamlı karıştırılarak tohumların homojen olarak karıştırılması temin edilir.

Tozuma başlayınca karıştırmaya son verilmelidir. İlaçlamada tohumun ilaç ile en iyi bir şekilde kaplanması esastır. Nemlendirmede kullanılacak su miktarı 1 litreyi geçmemelidir.

Bariyer Krem ne demek?

Rapider Bariyer Krem 30ml KULLANIM KILAVUZU Deride Harici Kullanım İçin Formüle Edilmiş Nemlendirici Etkili Bariyer Krem. ÜRÜN İÇERİĞİ Deiyonize Su, Mofex *, Lanovaseline, Gliseril Monostearat, Cera alba, Setilstearil Alkol, Shea Butter, Jasmine oil, Trietanolamin, Methyl p-hydroxybenzoate, Propil p-hidroksibenzoat, Butilhidroksitolüen, Alfa tokoferol TIBBİ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Rapider Bariyer Krem özel formülasyonu ve içerdiği bitkisel yağlar sayesinde ciltte bariyer oluşturarak yoğun bir nemlendirme sağlar, bu sayede cildi canlandırır ve cildin kendi onarım sürecini destekleyerek yenilenmesini sağlar. Kuru irite, pul pul çatlamış, soyulmuş ve sür oluşmuş ciltleri yoğun bir şekilde nemlendirerek rahatlatmak ve cilt ile dış ortam arasında koruyucu nemli bir bariyer oluşturarak yatak yarası, diabetik ayak komplikasyoları minör yanıklarda (güneş yanıkları, termal yanıklar, radyoterapi yanıkları) tedaviye yardımcı dermotolojik bir üründür. ÖNERİLEN KULLANIM YERLERİ Cildi yumuşatmak, nemlendirmek ve onarılmasına yardımcı olmak amacı ile aşağıdaki durumlarda kullanılır. • Kuru irite olmuş pul pul çatlamış el ve ayak bakımında nemlendirici, besleyici ve onarıcı olarak • Hasta bezi ve sürekli yatmaya bağlı olarak hastalarda gelişen yatak yarası ve pişik komplikasyonlarında pro aksi (koruyucu) olarak • Diabetik ayaklarda dış ortam ile ayak derisi arasında koruyucu nemli bir bariyer oluşturarak ayak derisini rahatlatmak, cildi yumuşatmak ve diabetik ayak komplikasyonlarında pro aktik (koruyucu) olarak • Bebek bezi pişiklerinde nemlendirici, koruyucu ve onarıcı olarak • Güneş yanıkları ve diğer minör yanıklarda (sıcak su, soba vb termal yanıklar) nemlendirici rahatlatıcı yumuşatıcı olarak • Meme başı çatlaklarında nemlendirici bariyer ve onarıcı olarak (kullanım sürecinde emzirmeden hemen önce meme başının su ile iyice temizlenmesi önerilmektedir.) • Anal bölge ssür tedavisinde nemli bariyer ve onarıcı olarak • Radyoterapi sonrası ciltte oluşan yanıklar ve lezyonlarda, nemlendirici olarak • El ve topuk çatlaklarında nemlendirici bariyer olarak KULLANIM VE UYGULAMA ŞEKLİ Rapider Bariyer Krem doktor tarafından başka bir şekilde tavsiye edilmediği takdirde günde 2 kez uygulanır. Sadece dermatolojik kullanım içindir. Müşteri Notu: Aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiyi İptal ve İade Şartlari sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
You might be interested:  Fucicort Krem Nedir Ne Için Kullanılır?

Comfeel Cleanser nedir?

Urun ne ise yarar? Kuru kalintilari cozer, soker, gaxli bez parcasina surun, temizligi, hafif surterek temizleyin. Hizli temizlik, mikrop bakteri imha ediyor, cilde zarari yok. Ozellikle yaz aylari kullaniminda ara ara az az uygulanabilir.

Coloplast nedir ne işe yarar?

Ürünlerimizle sunduğumuz çözümler enfekte yaralar, enfekte olmayan yaralar veya ağrılı yaralardan düşük, orta ve yüksek düzeyde eksüda bulunan yaralara kadar geniş bir aralığa yayılan yaraların yönetimini desteklemektedir.

Bariyer krem Nasıl Kullanılır?

MED-COVER BARİYER KREM KULLANIMI VE UYGULAMA ŞEKLİ – 1. Öncelikle sürülecek olan cildin temiz ve kuru olmasına dikkat edilmelidir.2. İnce bir tabaka şeklinde günde 2 defa uygulanmalıdır.3. Uygulanan bölgelerde 12 saatte bir mutlaka sürülen krem ciltten kalıntı bırakmayacak şekilde temizlenmeli ve yeni uygulamaya temizlendikten sonra geçilmelidir.4.

 1. İdrar kaçağı ve Gaita kaçağı olan İntkontinans bölgesinde daha sık kullanılmalıdır.5.
 2. Cilt üzerinde uygulandığında idrar ve tere karşı bariyer oluşturmaktadır.6.
 3. Devamlı yatan hastalarda özellikle bası noktalarında (Ayak topuğu, Kuyruk Sokumu,Sırt Omuz, Kalça ve Dirseklerde) Bariyer bir film oluşturarak sürtünmelere karşı Bası noktalarını koruyarak yara oluşumunu engellemektedir.7.

Yatan hastalarda düzenli kullanım sonunda yara oluşumunu engellediği gibi cildi nemlendirir ve beslemektedir. Çerezler Hakkında Bilgi Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.

Köpük yara örtüsü nedir?

AQUACEL ® Ag Foam Köpük Örtüler: Hastanın rahatlığını geliştirmek ve fazla sıvıyı emmek için yumuşak ve emici köpük ped. İyonik gümüş içeren Hydrofiber ® tabakası yara sıvısı ile temas edince jelleşerek yaranın iyileşmesi için ideal ortamı oluşturur.

Kompozit yara örtüsü nedir?

Pasif Yara Bakım Ürünleri – A. PASİF KAPAMALAR 1-KOMPOZİT ÖRTÜLER (A01) Kompozit ürünler birkaç işlevi olan, tek bir örtü üzerine fiziksel ilavelerle yapılmış ürünlerdir.

a) Bariyer b) Alginat, sünger, hidrokolloid veya hidrojelden tabakaları olması c) Yapışmaz olması

2-TRANSPERAN FİLM ÖRTÜLER (A02) Semipermeabldır, bakteriyel kontaminasyona engel olur, yaranın nemli ortamını korurlar. Nekrotik doku otolizine yardımcı olurlar. Özellikle yüzeyel ve düşük eksüdalı yaralarda kullanılmalıdır.Haftada 3 değişim önerilir.3-HİDROKOLLOİDLER (A03) Okluziv ve adeziv gözenekli yapıdadırlar.

a) Yapışkan kenarlı yarı-geçirgen örtüler (A03a) b)Yapışkan olmayan kenarlı yarı-geçirgen örtüler (A03b) c) Yapışkan kenarlı ince yarı-geçirgen örtüler (A03c) d) Yapışkan olmayan kenarlı ince yarı-geçirgen örtüler (A03d) e) Yapışkan kenarlı yarı-geçirgen örtüler (A03e) f) Yapışkan olmayan kenarlı yarı-geçirgen örtüler (A03f) g) Hydrocolloid paste (A03g) h) Hydrocolloid powder (A03h)

4-HİDROFİBER ÖRTÜLER (A04) %100 NaCMC yapısında, dokunmamış lifler. Hidrofilik, orta-ağır eksüdalı yaralar için kullanılır.Sıvıyı direkt liflerinin içine emen bir yapısı bulunur. Sıvı çeken kuru pansuman jelleşir. Emilen sıvı içeride hapsedilir. Deriye/yara yüzeyine minimum sıvı bırakılır. Maserasyon riski azalır. Yarı geçirgen sekonder kapama önerilir.

a) Yapışkan olmayan kenarlı Fibrous örtüler (A04a)

6-KÖPÜK(FOAM) ÖRTÜLER (A06) Hidrofilik Poliüretan yapıdadırlar. Yüksek absorbsiyon kapasitesi ile kavite yaralarda ve özellikle eskar ayrılması aşamasında yararlı olur. Orta ve ağır eksüdalı yaralarda uygundur. Yarada aşırı kurumaya dikkat edilmelidir. Haftada 3 pansuman, günlük köpük değişimi önerilir.

a) Poliüretan köpük örtüler (A06a) b) Poliüretan köpük film örtüler (A06b)

1-Yapışkan kenarlı, az-orta eksudalı yaralar için (A06b1) 2-Yapışkan kenarsız, az-orta eksudalı yaralar için (A06b2) 3-Yapışkan kenarlı, az-eksudasız yaralar için (A06b3) 4-Yapışkan kenarlı, orta-ağır eksudalı yaralar için (A06b4) 5-Yapışkan kenarsız, orta-ağır eksudalı yaralar (A06b5)

c) Poliüretan matriks örtüler (A06c)

1-Yapışkan kenarlı / 2-Yapışkan kenarsız

d) Jelleşen köpük (A06d) e) Poliüretan köpük sargı (A06e)

7- ALGİNAT ÖRTÜLER ve ALGİNATLI YARA DOLDURUCULAR (A07) Deniz yosunlarından elde edilen dokunmamış lifler halindedir. Fazla miktarda eksüda absorbsiyonu ile yara üzerinde jel kıvamına gelir, orta ve ağır eksüdalı yaralarda uygundur. Enfekte yaralarda kullanılmaz. Çevre deride maserasyon ve yarada kurumaya dikkat etmelidir. Sekonder pansuman gerektirir.

a) Alginat örtüler (A07a) b) Hidrokolloid içeren Alginat örtüler (A07b)

8- YARA DOLDURUCULAR (A08) 9- SİLİKON JEL TABAKALAR (A09)

a) Silikon Jel Tabakalar (A09a) b) Topikal Silikon Krem ve jeller (A09b)

10-ANTİBAKTERİYEL ÖRTÜLER (A10)

a) Gümüşlü Örtüler (A10a)

1- Üzerine emici tabaka gerekenler (A10a1) 2-Kendisi emici olanlar (A10a2)

b) İyot bileşiği içeren örtüler (A10b) c) Klorheksidin içerenler (A10c) d) Diğerleri (A10d)

11- HİDROJEL ÖRTÜLER (A11) Yarada mükemmel nemli ortam oluşmasını sağlarlar.

Yara örtüsü nedir?

GELİŞMİŞ ve EN İYİ YARA ÖRTÜLERİ – Modern yara örtüleri, yarayı örtmekten çok daha fazla fonksiyonlara sahiptir. Yarayı enfeksiyona karşı korumak, kan ve yara sıvısını emmek, yara iyileşmesini sağlamak ve yara üzerine ilaç tedavisi uygulamak için yaraları örtmek amacıyla kullanılan ürünlerdir.

Günümüzde yara örtülerindeki en önemli yenilik yaradaki nemi koruyabilen “nemli-iyilestirici (moist healing)” malzemelerin geliştirilmiş olmasıdır.1980 ve 1990’lı yıllarda hidrokolloid, alginat, poliüretan köpükler ve hidrojel gibi birçok nemli-iyileştirici ürün geliştirilmiştir. Geliştirilmiş bu yara örtüleri daha ağrısız ve konforlu olmaları, eski pansumanlara göre hızlı iyileşme sağlamaları ve daha az sıklıkta pansuman değişimi gerektirmesinin yanı sıra daha ucuz maliyet ve yaraya mikrop bulaşmasına engel olma gibi özelliklere sahiptirler.

İdeal yara örtülerinde olması gereken özellikler şunlardır; 1. Mikroplara karşı engel oluşturmalı, 2. Yaranın etrafındaki dokularda travmaya sebep olmamalı, 3. Isı yalıtımı olmalı, 4. Gaz geçirgenliği ideal olmalı, 5. Yara yerine ideal nem sağlamalı, 6. Fazla sıvıyı ve zararlı dokuyu dışarı atmalı, 7.

 1. Vücut dokusuna uyumlu olmalı, 8.
 2. Yarada var olan boşlukları tam doldurmalı, 9.
 3. Ağrıyı azaltmalı, 10.
 4. Estetik ve ergonomik olmalı, 11.
 5. Çıkarılırken yara dokusunu kaldırmamalı, 12.
 6. Ekonomik olmalı, 13.
 7. Oku oluşturmamalı.
 8. Modern yara örtüleri, genel olarak 5 ana grup altında sınıflandırılabilmektedir.
 9. Bu ürünler, genellikle çeşitli yaralar üzerine farklı iyileşme süreçlerinde tek başlarına veya birkaçının birlikte kullanılması halinde uygulanmaktadır.
You might be interested:  Note Bb Krem Hangi Cilt Tipleri Için Uygundur?

Bu yara örtüleri: 1. Alginat örtüleri 2. Poliüretan şeffaf filmler 3. Hidrojeller örtüler 4. Hidrokoloid örtüleri 5. Köpüklerdir.

Bariyer Krem Nasıl Kullanılır?

MED-COVER BARİYER KREM KULLANIMI VE UYGULAMA ŞEKLİ – 1. Öncelikle sürülecek olan cildin temiz ve kuru olmasına dikkat edilmelidir.2. İnce bir tabaka şeklinde günde 2 defa uygulanmalıdır.3. Uygulanan bölgelerde 12 saatte bir mutlaka sürülen krem ciltten kalıntı bırakmayacak şekilde temizlenmeli ve yeni uygulamaya temizlendikten sonra geçilmelidir.4.

 1. İdrar kaçağı ve Gaita kaçağı olan İntkontinans bölgesinde daha sık kullanılmalıdır.5.
 2. Cilt üzerinde uygulandığında idrar ve tere karşı bariyer oluşturmaktadır.6.
 3. Devamlı yatan hastalarda özellikle bası noktalarında (Ayak topuğu, Kuyruk Sokumu,Sırt Omuz, Kalça ve Dirseklerde) Bariyer bir film oluşturarak sürtünmelere karşı Bası noktalarını koruyarak yara oluşumunu engellemektedir.7.

Yatan hastalarda düzenli kullanım sonunda yara oluşumunu engellediği gibi cildi nemlendirir ve beslemektedir. Çerezler Hakkında Bilgi Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.

Genjel Barrier Cream ne işe yarar?

Genjel Plus™ Bariyer Krem tahriş ve hasar riski altında olan sağlam deri bölgelerinin korunması ile hasarlı cilt bölgelerinin tedavisine yardımcı olmak amacı ile kullanılır. Kuru bölgeleri nemlendirir ve kızarıklığı azaltır. Enfekte olmuş cilt bölgelerinde kullanılmamalıdır.

TTO bariyer krem ne işe yarar?

Kullanma Amacı : Onarıcı Form : Krem Tip : Tüp Hacim : 51 – 75 ml

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün Novapharma Sağlık tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tto termal bariyer krem 60 ml Ürün %100 OrijinaldirKullanıldığı bölgede yağ ve nem dengesini korumaya ve yumuşatmaya yardımcı olurOnarıcı ve koruyucu bariyer oluşturmaya yardımcı olur.Çay ağacı yağı ihtiva eder.Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Bariyer güçlendirici krem ne işe yarar?

Bu ürün BOYNER tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Cilt Tipi : Tüm cilt tiplerine uygundur. Ürün Açıklaması : Cildi tüm dış etkenlere karşı korur. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek, yumuşatır. Duaderm Bariyer Krem evinizde mutlaka bulunması gereken bir üründür. Tüm aile bireylerinin kullanabileceği nemlendirme fonksiyonu yüksek bir cilt bakım ürünüdür. İlk Kullanımda Etkili Duaderm Bariyer Krem, vücut sıvılarına karşı cilt koruması sağlayan ve uzun süreli bariyer özelliği ile kızarıklık, çatlak ve tahrişi engellemeye yardımcı, pH dengesini koruyan, konsantre bir kremdir. Kuru ciltlerde etkilidir ve yoğun nemlendirme sağlar. Cildi yumuşatır, özel bariyeri sayesinde cildin doğru pH değerinin korunmasına ve cilt hasarının önlenmesine yardımcı olur. Duaderm Bariyer Kremi Nasıl Kullanılır? Sabah akşam günde 2 kez temiz cilde, cilt yüzeyini nemlendirecek kadar, parmak uçlarıyla dairesel hareketlerle sürülür. Gündüz uygulandığında güneş kremi ile kullanılmalıdır.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.