Dudak Çatlamasına Ne Iyi Gelir Krem?

11.12.2022 0 Comments

Dudak Çatlamasına Ne Iyi Gelir Krem
Provitamin B5 ve E vitamini içeren Bepanthol ® Dudak Bakım Kremi, kuruyan ve çatlayan dudaklarınızı anında nemlendirerek günlük bakımını sağlar.

Çatlamış dudaklara hangi krem iyi gelir?

Bepanthol® Dudak Bakım Kremi, içeriğindeki Provitamin B5 ve E vitaminiyle kuruyan ve çatlayan dudakları anında nemlendirir. Yumuşak ve pürüzsüz görünümlerini geri kazandırır.

Dudak çatlamasına vazelin iyi gelir mı?

Kışın dudaklarınızı vazelin ile koruyun – Dudak Çatlamasına Ne Iyi Gelir Krem Soğuk ve kuru havalarda dudaklara özen gösterilmesi gerektiğini vurgulayan Şentürk, şöyle konuştu: “Cilt bakımının bir parçası olarak dudaklara nemlendirici katı vazelin, balmumu gibi kremler uygulanması koruyucu bir bariyer oluşturarak dudak çatlamasını engeller.

Bepanthol krem dudaklara sürülür mü?

Bepanthol ® Dudak Bakım Kremi günlük dudak bakım rutininize uygun bir üründür. Çünkü; Anında nemlendirme ve koruma özelliği ile dudakların yumuşak ve pürüzsüz görünümünü geri kazandırır.

Dudağa diş macunu sürmek ne işe yarar?

Dudaklarınızı dolgunlaştırmak istiyorsanız dudaklarınızdaki ölü deriden arınmanız gerekir. Yumuşak kıllı bir fırça ile dudaklarınızı nemlendirerek fırçalayın. Diş macunu da ekleyerek yapabileceğiniz bu uygulamada dudaklarınızdaki ölü deriyi pul pul dökecektir.