Fito 50 Miligram Krem Ne Için Kullanılır?

30.11.2022 0 Comments

Fito 50 Miligram Krem Ne Için Kullanılır
FİTO, epitelin yenilenmesini gerektiren deri dokusu rahatsızlıklarının topikal tedavisinde kullanılır. Cilt dokusunun yenilenmesi işleminin değişik nedenlere bağlı olarak yavaşladığı ya da değiştiği olgularda (yaşlılık, çeşitli kozmetiklerin oluşturduğu lezyonlar, karın çatlakları ve meme başı çatlakları) endikedir.

Fito krem ne zaman kullanilir?

Cilt üzerinde meydana gelen çizik, yara, yanık gibi hafif yaralanma kaynaklı durumların tedavisinde kullanılan Fito krem, reçetesiz bir şekilde eczanelerden temin edilebilen ve yaygın olarak kullanılan bir kremdir.

Fito krem tırnaklara iyi gelir mi?

Doğal kremlerin bazılarının aksine hiçbir ağır kıvam ya da koku dezavantajı ile karşılaşmayacağınız güzel bir kullanım Fito kremde karşınıza çıkıyor. Fito krem hafif ve tatlı kokusuyla uyguladığınız hasarlı cilde hemen iyi geldiğini hissettiriyor. Buğday özünden yapılmış olan bu krem doku olarak da gayet hafif.

Imi ilaçlar gibi leke şeklinde giysilerde ne cildinizde görünür bir iz bırakmıyor. Fito krem yağlı olmadığı gibi kolayca emiliyor ve uyguladığınız yere hemen işliyor. Bütün avantajları ile Fito krem, sayısız derdinize çare olabilir. Dudak çatlaklarından kütikül ve şeytan tırnağı gibi minik tırnak kenarı yaralanmalarına birebir Her an imdada yetişerek kolayca kendinizi tedavi etmenizi sağlayacak.

Tüpte satın alabileceğiniz bu kremi her büyüklükteki çantanızda yanınızda taşıyabilirsiniz.