Hema Zinc Krem Ne Işe Yarar?

12.12.2022 0 Comments

Hema Zinc Krem Ne Işe Yarar

Hamazinc Krem 30g Hamazing, hamamelis birginiana distilatı ve çinko oksit içeren, haricen kullanılan bir kremdir. Bileşimindeki hamamelis virginiana sulu özütü; astrenjan (doku büzücü), lokal hemostatik (kanamayı durdurucu) ve antienflamatuar (iltihap giderici) etkilere sahiptir. Kullanım Alanları;

Bebeklerin ve küçük çocukların pişiklerinde Mantar enfeksiyonları veya bakteriyel enfeksiyonlar nedeniyle şiddetlenen pişik için takip tedavisinde 1.ve 2. derece yanıklarda / güneş yanıklarında Çizik ve kesik gibi yüzeysel deri lezyonlarında Emziren annelerde meme başı çatlaklarının bakımı ve korunmasında Kurumuş, çatlamış, yarılmış derinin bakımı ve korunmasında

Uygulanması: Hamazing, ince bir tabaka halinde ciltteki harabiyeti bölgeye sürülür. Emziren annelerde meme başlarının bakımında, her emzirmeden sonra meme başlarına uygulanabilir. Müşteri Notu: Aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiyi İptal ve İade Şartlari sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Hamazinc krem ne işe yarar yüze sürülür mü?

Yangı giderici etkisi ile derideki iltihaba ait belirti ve bulguları giderir. Çinko oksit deride oluşmuş harabiyet ve yaralarda iltihaplanmayı ve ölü doku oluşumunu azaltır, harabiyete uğramış bölgedeki cilt hücrelerinin çoğalmasını arttırarak yara iyileşmesini hızlandırır.

Zinco nun faydaları nelerdir?

ZİNCO, çinko içeren kapsüldür. Blisterlerde 30 veya 40 kapsül olarak sunulur. Çinko eksikliğinin önlenmesinde ve tedavisinde, çinko emilim bozukluğunda (akrodermatitis enteropatika) ve vücutta aşırı derecede bakır birikmesi hastalığında (Wilson) kullanılır.

Hamazinc krem kaç yaş?

HAMAZİNC, emziren annelerde meme başlarının bakımında, her emzirmeden sonra meme başlarına uygulanır. Böbrek ve karaciğer yetmezliğinde topikal kullanılan HAMAZİNC ile yapılmış bir çalışma yoktur. Bebekler ve 6 yaş altındaki çocuklarda (geniş alanda kullanılacağı durumlarda), doktor tavsiyesiyle kullanılması önerilir.