Hydrafacial Cilt Bakımı Ne Işe Yarar?

21.10.2022 0 Comments

Hydrafacial Cilt Bakımı Ne Işe Yarar
Hydrafacial uygulamasının avantajları nelerdir? –

Her yaştan kişiye ve her cilt tipine uygulanabilir. Acı, ağrı ve sızı hissettirmediğinden son derece konforlu bir işlemdir. Cildi tahriş etmez. Kızarıklık, şişlik, ödem oluşturmaz. Derinlemesine temizlik ve bakım sağladığından, uzun süre etkilidir. Uygulama sonrasında cilt, pamuk gibi yumuşak, pürüzsüz ve parlak olur. Cildin nefes almasını sağlayarak sağlıklı bir görünümü beraberinde getirir. Cilt tonunda var olan dengesizliklerin giderilmesinde etkin çözüm sunar. Genişlemiş gözeneklerin daralmasını, akne, siyah nokta ve lekelerin hızla temizlenmesini sağlar. İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir. Cildin nem dengesini korur, aşırı yağlanmaların önüne geçer. Cilt elastikiyetini artırır. Yaklaşık 30 dakika içinde tüm işlemler tamamlanmış olur. Her mevsim uygulanabilir. Uygulama sonrasında kişi, hemen normal hayatına dönebilir.

HydraFacial kaç seans yapılmalı?

HydraFacial Kaç Seans Uygulanır? Cildin ihtiyacına göre 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kürdür. Sonucun korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması önerilir.

Klasik cilt bakımı mı HydraFacial mı?

SORU & CEVAP – (8) DOKTORA SORUN DAHA FAZLA

Suna soruyor Merhabalar, Cilt bakımı yaptırıyorum aralıklarla Hydrafacial cilt bakımını yaptırmayı düşünüyorum. Diğer bakımlardan farkı nedir? Dr. Mustafa Karataş Merhabalar, Cilt yenileme sistemi ile cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek uygulamada yapılması ile parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlayan Hydrafacial, klasik cilt bakım uygulamalarından farklıdır. Cilt önemli bir bariyer organ olduğu için klasik cilt bakımları ile uygulanan ürünler, cildin alt katmanlarına geçmez.

Orijinal hydrafacial aynı seansta cildi temizler, ölü hücrelerden arındırır ve nemlendirir. Bu yüzden aslında çok yönlü ve cildin altına da ulaşabilen tek cilt bakımıdır. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine, kadın-erkek her iki cinse, cilt tipine rahatça uygulanır, birçok farklı cilt sorununa çözüm sunar, kombine bir bakımdır.

You might be interested:  Ton Eşitleyici Krem Ne Işe Yarar?

Son dönemin en önemli cilt bakım uygulaması olan Hydrafacial, Dünyada FDA onaylı tek cilt bakım cihazıdır. Ela soruyor Merhabalar intersive bakım ve hydrafacial arasındaki fark nedir? Dr. Mustafa Karataş Hydrafacial cilt bakım sisteminde cilt yüzeyine sürülen nem verici ve anti-aging maddelerin cildin daha alt tabakalarına kadar nüfuz etmesini sağlayan, markaya patentli bir taşıyıcı sistem vardır.

HydraFacial kimlere yapılır?

SORU & CEVAP – (8) DOKTORA SORUN DAHA FAZLA

Gülbahar soruyor Hydrafacial yaptırmak istiyorum. Bu cilt bakım sistemi kimler için uygundur ve hangi mevsim yapılması gerekir? Dr. Mustafa Karataş HydraFacial, yılın her döneminde her cilt tipine uygulanabilen bir cilt yenileme ve gençleştirme tedavisidir. Kliniğimizde, hastanın cildini detaylı biçimde analiz ediyor; cildin ihtiyaçlarını göz önünde tutarak tedavi seçimini hastayla birlikte yapmaya özen gösteriyoruz.

  • Cilde herhangi bir zarar vermeyen HydraFacial tercih ettiğim cilt bakım sistemlerinden biridir.
  • Adın, erkek fark etmeksizin tüm yaş grupları ve tüm cilt tiplerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış üst düzey bir cilt yenileme olan işlem yaklaşık 45 dakika sürer.
  • İşlem sırasında özel olarak formüle edilmiş solüsyonlarla, cilt yıpranmadan soyularak ölü hücrelerden derinlemesine temizlenir.

Daha sonra peptid, antioksidan ve hyalüronik asit içeren solüsyonlar ile cilt onarılır ve beslenir. Leke ve kırışıklık tedavisi amaçlı uygulamalarda hastalara bir hafta ara ile dört altı seanslık bir kür planlanıyoruz. Alınan sonuçların korunabilmesi için de ayda bir tekrarlanmasını öneriyorum. Elif soruyor Merhabalar doktor bey. Cildim çok alerjik ve kuru, aynı zamanda güneş lekelerim de var kahverengi küçük küçük. Göz çevremde de ince kırışıklıklar mevcut. Yaşım 28. HydraFacial yöntemi ihtiyaçlarımın hangisine cevap verebilir? Teşekkürler. Dr. Mustafa Karataş Merhabalar Elif Hanım. HydraFacial cilde yoğun nem veren ve yaşlanma belirtileriyle savaşan etkili bir sistemdir. Özellikle cildinizdeki kuruluk için bu tedaviden fayda sağlayabilirsiniz. Lekelerin görünümü de hafifleyecektir. Diğer bir alternatif ise cildi nazikçe soyan ve en alerjik ciltlerde bile uygulanabilen PhFormula sistemidir. Cengizhan soruyor Yüzümde sivilceleri sıktığım için gözenekler kaldı HydraFacial cilt bakımı bu uygulama gözenekleri kapatır mı? Dr. Mustafa Karataş Merhabalar Cengizhan Bey. HydraFacial cilde yoğun nem ve parlaklık veren bir cilt bakım sistemidir. Ama sorun gözenekler olduğunda daha etkili sonuçlar alabileceğiniz farklı sistemler mevcut. Bunların en etkililerinin başında Baybface ve Icon lazer geliyor.