Kahverengi Cilt Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir?

20.11.2022 0 Comments

Kahverengi Cilt Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir
Q-Switch Lazer Leke Tedavisi – Ayrıntıları ile Q-Switch Lazer videomuza göz atabilirsiniz. Renk açıcı kremler: Kremler leke tedavisinde tek başına ya da yukarıda sıralanmış olan işlemlerle birlikte kullanılabilir. Leke tedavisinde en sık hidrokinon, C vitamini, arbutin, kojik asit, glikolik asit içeren kremler kullanılır.

  • Ayrıca retinol içeren kremlerde ciltte soyulma etkisi gösterir ve leke tedavisinde yardımcı olarak kullanılabilir.
  • Güneş koruyucu kremler: Leke tedavisi sırasında mutlaka güneş koruyucu kremler kullanılmalıdır.
  • Bu kremler cildi kış aylarındaki güneşin etkilerinden korur ve lekenin koyulaşmasını engeller.

Altın iğne tedavisi : Yenilikçi bir teknoloji ile altın iğne uçlu bir cihaz yardımı ile cildin iyileşmesi ve lekelerden yenilenmiş bir cilde kavuşabilmek üzere kullanılabilir yöntemler arasındadır, kişinin cilt tipine ve leke özelliklerine göre bu işlemler uygulanabilir.

En iyi yuz leke giderici krem hangisi?

2. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi – Kahverengi Cilt Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir En iyi leke kremlerinden biri olan L’Oréal Paris Revitalift Lazer Leke Kremi, UV kaynaklı yaşlanma belirtilerine bağlı ortaya çıkan cilt lekeleri için ideal. Güçlü kırışıklık karşıtı özelliklere sahip Pro-Xylane ve cilt yüzeyini yenileyip ve cilt tonunu, dokusunu eşitleyen LHA içeriyor. GKF 20 özelliği ise günlük UVA/UVB koruma sağlıyor. Ürünü burada inceleyebilirsin

Yüzdeki koyu renkli lekeler nasıl geçer?

Kahverengi lekeler neden oluşur? Nasıl tedavi edilebilir?

Bu doğal maske için gereken malzemeler yoğurt ve karbonattır.1 çay kaşığı kadar karbonat ve 1 çorba kaşığı yoğurdu karıştırmalısınız. Sonrasında yüzünüzdeki lekeli bölgelere uygulayıp 15 dakika kadar beklemelisiniz. Yeterince bekledikten sonra ılık bir su yardımıyla bu karışımı sürdüğünüz yeri durulayabilirsiniz.