Kerium Ds Krem Ne Işe Yarar?

08.12.2022 0 Comments

Kerium Ds Krem Ne Işe Yarar
Kerıum ds krem pullanma karşıtı yatıştırıcı yüz bakım kremipullanmayı ve kırmızı lekeleri yok etmeye ve cildin savunma sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.özellikleriseboreik dermatitin sonucu olarak pullanma, kızarıklık ve aşırı yağlanma görülen cilt. biyoteknoloji ile elde edilen termal dermobiyotikler kızarıklık

La Roche Posay Kerium DS nasıl kullanılır?

Güzel ve bakımlı saçlara sahip olmak herkesin arzusudur. Bunun için yapılması gereken en önemli unsur ise saçın yapısına göre doğru ürün tercih etmektir. Saç tipileri kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu sebeple saçın yapısını ve ihtiyacını belirlemek son derece önemlidir.

  • La Roche Posay saç bakım ürünleri saçı dipten uca besleyerek ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlar.
  • Saçlara canlılık, yumuşaklık ve doğal bir parlaklık sağlar,
  • Saç problemlerinde en sık rastlanan sorunların başlıcaları; saç dökülmesi, kepek problemi, saçların ince ve cansız olmasıdır.
  • Tüm bu problemlerin önüne geçmek için saçların temizlik ve bakımı doğru yapılması gerekir.

La Roche Posay Kerium Ds Şampuan Seboreik dermatit ve kepek karşıtı geliştirilmiş bakım şampuanıdır. Formülündeki temizleyici kompleks sayesinde saç derisindeki yağı, kiri nazikçe temizler. Saçlardaki yağlanmayı kontrol altına alarak kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Mikro soyucu etkisi sayesinde yapışık ve tekrarlayan kepeğin oluşmasını önler. La Roche Posay Kerium Ds Şampuan saçlara doğal bir parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Paraben içermeyen formülü sayesinde en hassas saç ve saç derisi ile uyumludur. La Roche Posay Kerium Ds Şampuan Nasıl Kullanılır? Yeterli miktarda alın, saçlarınıza masaj yaparak uygulayın ve bol su ile durulayın.

You might be interested:  Cilt Bakımından Sonra Kızarıklık Nasıl Geçer?

La Roche Posay Kerium Ds Şampuan 4 haftalık kür olarak kullanıma uygundur. Haftada 2 kere uygulamanız tavsiye edilir. Diğer günler saç yapınıza uygun günlük bakım şampuanı kullanabilirsiniz. La Roche Posay Kerium Doux Extreme, tüm saç tipleri ile uyumlu günlük bakım şampuan ıdır.

Kerium ne demek?

Kerıum ds krem pullanma karşıtı yatıştırıcı yüz bakım kremipullanmayı ve kırmızı lekeleri yok etmeye ve cildin savunma sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.özellikleriseboreik dermatitin sonucu olarak pullanma, kızarıklık ve aşırı yağlanma görülen cilt. biyoteknoloji ile elde edilen termal dermobiyotikler kızarıklık

Kerium nedir?

KEPEK KARŞITI YOĞUN KAŞINTI VE PULLANMA NEDİR KERIUM DS ANTI-DANDRUFF saç derisini anında arındıran bir bakım şampuanıdır. KULLANIM: Islak saça uygulayın. Saç derisine nazikçe masaj yapın, 2 dakika bekleyin ve durulayın. Harici kullanım içindir. Gözlerle temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayın.

DOKU Daha hedefe yönelik bir uygulama sağlayan ultra ince mikronize yapı. La Roche-Posay Termal Suyu içerir. ÖNEMLİ AVANTAJLAR Kepek karşıtı ve 4 hafta boyunca önleyici* arındırıcı yoğun bakım jel şampuanı. Ultra ince mikronize yapısı, daha hedefe yönelik bir uygulama sağlar ve kaşıntı hissini yatıştırır.

*30 kişi üzerinde yapılan klinik testten geçmiştir.4 haftalık kullanımdan sonraki sonuçlar. BİLİMSEL FORMÜL Salisilik asit içeren mikro soyucu LHATM ile zenginleştirilmiştir. Saç köklerini hedefleyen teknoloji. YOĞUN BAKIM 4 hafta boyunca haftada 2 kez uygulama.1.

Kelual DS ne demek?

Kerium Ds Crema 40 Ml. La Roche Posay

İnatçı Kepek Karşıtı Şampuan. KELUAL DS Bakım şampuanı, kuruluğa bağlı kaşıntı ile birlikte kepeğin hızlı ve uzun süreli giderilmesini sağlayan aktif bileşenlerin patentli bir sinerjisine sahiptir.

La Roche Posay Kerium DS şampuan nedir?

Kepeğe karşı görünür etki sunar. İçerdiği temizleyici kompleks, saç derisindeki sebum dengesini sağlar ve kepeğin azalmasına yardımcı olur. İnatçı, tekrarlayan, saç derisine yapışan kepeklenme. LHA, kalıcı kepeği yok etmek için ince, yoğun ve mikro soyucu etki sağlar.