Koltuk Altı Kararmasına Hangi Krem Iyi Gelir?

10.12.2022 0 Comments

Koltuk Altı Kararmasına Hangi Krem Iyi Gelir
Koltuk Altı Beyazlatan Krem İsimleri Nelerdir? – Koltuk altı kararmasının nedenleri çeşitlidir. Genetik faktörlerden kaynaklanabildiği gibi, hormonal bozukluklardan ve epilasyon yöntemlerinden dolayı da meydana gelebilir. Öte yandan ağdadan sonra koltuk altı kararması da sıkça yaşanan bir durumdur.

Bephantene Plus Krem

Bepanthene Plus Krem, düzenli olarak kullanıldığı takdirde koltuk altı kararmasını kısa sürede geçirir. Kararmaya engel olan ve cildin beyazlamasına yardım eden bu krem, hiç aksatılmadan kullanılmalıdır.

Redist Beyazlatıcı Krem Arnavut Kremi Madecassol Krem Biolyn Whitening Krem Expigment Krem Fadeout Krem

Koltuk altı kararması en hızlı nasıl geçer?

Koltuk Altı Nasıl Beyazlar? – Kararmaların geçmesi için çözüm yolları arıyorsanız dermokozmetik ve bitkisel ürünlere başvurabilir ya da lazer gibi uygulamalarla her seansta rengi biraz daha açabilirsiniz. Koltuk altı kararması; karbonat, limon, patates, salatalık ve pirinç ile bitkisel olarak düzeltilebilir.

Tuz ve limon suyunu karıştırdıktan sonra koltuk altına uygulamak belirli bir süre sonra hem renginin açılmasını hem de kılların geç uzamasını sağlayabilir. Rendelenmiş patates ve salatalığı bir bezin içine koyarak suyunu sıkabilir, pamuk yardımı ile tampon hareketlerle koltuk altına haftada bir uygulayabilirsiniz.

Pirinç de belirli bir süre suda bekletildiğinde beyazlatıcı etkisini sıvıya geçirdiğinden renk ve leke açma işlemlerinde kullanılır. Su ya da limon suyu ile karıştırılarak macun haline getirilen karbonat da koltuk altı kararması için kullanılan bitkisel yöntemler arasında yer alır.

Koltuk altı kararmasına vazelin iyi gelir mi?

Koltuk altında veya genital bölge çevresinde cilt renginde koyulaşma ve kararma olmaması için cilt bakımında dikkat edilecekler ve doğru ürün kullanımı. – İZLE: KOLTUK ALTI KARARMASI NASIL GEÇER?👇 Koltuk altında ve genital bölge çevresindeki renk koyulaşması çoğu kadının en büyük dertlerinden biri. Koltuk Altı Kararmasına Hangi Krem Iyi Gelir Koltuk altında ve genital bölge çevresindeki renk koyulaşması çoğu kadının en büyük dertlerinden biri. Bunun için öncelikle çok dar kıyafetler giymekten kaçınmak gerekiyor. Çünkü cildi çok sıkı bir şekilde saran kıyafetler, dar külotlar sürtünmenin etkisi ile ciltte tahrişe neden oluyor.

Epilasyon yöntemi olarak jilet yerine ağda veya kalıcı olarak tüylerden kurtulmak için lazer yöntemleri tercih etmek, ciltte kararma oluşma riskini azaltıyor. Koltuk altı bölgeniz için terlemeye karşı koku giderici kullanıyorsanız, deodorant ya da jel antiperspirantlar (koku giderici) yerine mum roll-on ya da antiperspirat ürünler kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Ciltte bir mantar oluşumu söz konusuysa anti-fungal krem kullanımı gerekebilir. Bu nedenle bir dermatoloğa başvurmakta yarar var. Koltuk altlarında renk değişiminin bir diğer nedeni ise koltuk altının havasız kalması. Bu nedenle koltuk altının çok sıkı bir şekilde sarıldığı dar kıyafetlerden kaçınmak gerekiyor. Özellikle ağdanın yaygın olduğu bölgelerde, koltuk altının renginin koyulaşmasının en sık karşılaşılan bir diğer nedeni ise çok sıcak ağda nedeniyle derinin yanması. Bu nedenle klasik ağda yerine sir ağda gibi, cildi yakmayacak türde ağda yöntemlerini, silk epil yöntemi ile tüylerinizi almayı veya kalıcı olarak tüylerinizden kurtulmak için lazer epilasyon yöntemini seçebilirsiniz.

Koltuk altı ve genital bölge çevresindeki kararmayı açmak için

  Koltuk altına, onu tahriş etmeden kese yapma ve sonra taze siyah üzüm suyunu sürüp, kuruyunca ovarak çıkartmanın, koyulaşma sorununa iyi geldiği söyleniyor. Banyo sırasında koltuk altlarını nazik bir şekilde limon dilimleriyle ovmanın ya da E vitamini yağı uygulamanın da koltuk altının beyazlatılmasında etkili olma olasılığı var. Düzenli olarak bebek pudrası kullanmanın rengin zamanla açılmasına neden olduğu biliniyor.

  Özel bölge beyazlatma evde nasıl yapılır?

  Tıraş, cilt rahatsızlıkları ve çevresel etmenlerden kaynaklı yaşanan vajinada kararma sorununa karşı doğal yöntemleri tercih edebilirsiniz. İşte vajina beyazlatma için öneriler doğal yöntemler. Vajina beyazlatan limon kürü Genital bölgeye limon suyu ile 3-4 dakika masaj yapabilirsiniz.

  Vajinadaki ölü deriyi arındıran zeytinyağı masajı Zeytinyağı cildi yumuşatmasıyla bilinir ve cildinizi ölü deriden arındırır. Banyoya girmeden önce zeytinyağı ile vajinanın çevresine masaj yapabilirsiniz. Jilet yerine ağdayı tercih edin Tıraş ettiğiniz için vajinada kararma söz konusu oluyorsa ağda yapmayı tercih edebilirsiniz.

  Vajina beyazlatan vazelin kürü 1 çay kaşığı vazelini, yarım bardak elma suyu ve 1 çay kaşığı limon suyu ile karıştırıp vajinal bölgeye sürün. Bu kürü uygularken genital bölgenin kuru olması çok önemlidir. Hiçbir kürü vajinanın iç kısımlarına temas ettirmeyin.

  Diş macunu koltuk altı beyazlatır mı?

  3. Diş Macunu Kullanmak Koltukaltını Beyazlatır mı? – Birçok kişi diş macunu kullanmanın; sadece sivilcelerin kurutulmasında değil, koltukaltı beyazlatma için de kullanıyor. Diş macunlarının ağartma özelliğine sahip olması, koltukaltında da kullanıma yol açıyor.

  1. Ancak renkli olan diş macunlarında koltuk altı bölgesini tahriş etme özelliği bulunduğundan, diş macunu kullanılacaksa, beyaz olan diş macunlarını kullanmanın doğru tercih olduğunu söyleyebiliriz.
  2. Aynı zamanda matcha çayı ve diş macunu kullanarak, ölü deri hücrelerini temizleyebilir ve gözenekleri güçlü antioksidan özelliği sayesinde açabilirsiniz.

  Beyaz diş macunu ve matcha yeşil çay tozu iyice karıştırılmalıdır ve koltukaltı bölgesine sürülmelidir. Ortalama 10 dakika kadar beklendikten sonra macun temizlenmelidir. Koltuk Altı Kararmasına Hangi Krem Iyi Gelir Koltuk Altı Beyazlatma için 7 Muhteşem Sır

  Jilet koltuk altini Karartir mi?

  Koltuk Altı Nasıl Beyazlar? – Koltuk altını beyazlatmak için dermokozmetik ürünlere ya da bitkisel ürünlere yönelebilirsiniz. Lazer uygulamalarında da cildin rengini açmak mümkündür. Karbonat, limon, pirinç uygulaması ile bitkisel yöntemler tercih edilebilir.

   Kimyasal peeling uygulanarak derinin soyulması Spectra karbon peeling Karbondioksit lazer Leke açıcı kremler ve losyonlar

  Koyuluğun derecesine göre bu yöntemlerden faydalanabilirsiniz. En hızlı koltuk altı beyazlatma yöntemi nedir sorusuna verilebilecek cevap, bir uzmanın muayenesine göre ve kişiye özel planlanan tedavi yöntemine göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca yapılacak işlemlerin etkisi de kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.

  Özellikle cilt yüzeyinin soyulmasını sağlayan derin peeling uygulamaları ya da lazer ışınları ile uygulanabilecek klinik tedavi yöntemleri koltuk altı kararması için en hızlı sonucu almanızı sağlayacak yöntemlerdendir. Hızlı ve etkili bir çözüm için beyazlatma önerisinde bulunmak gerekirse, kararmanın bir hastalıkla ilintili olup olmadığını öğrenebilmek için dermatoloğa ve ardından da bir güzellik merkezine başvurarak koltuk altı kararmasını beyazlatmak adına kendiniz için en hızlı ve etkili yöntemi öğrenebilirsiniz.

  Koltuk altı tüylerini jiletle almak kararmaya neden olur. Koltuk altı kararmasının tek nedeni çoğunluğun bildiği üzere terleme değildir. Ağda, jilet, epilasyon, deodorant, antiperspirant uygulamaları da koltuk altı kararmasına sebep olmaktadır. Bununla beraber koltuk altı kararması genetik geçişli de olabilmektedir.

  • Tıpta akanthosis nigricans isimli bu hastalık genetik geçişli bir hastalıktır.
  • Oltuk altı kararmasına neden olabilen bu hastalık ve birçok etken koltuk altında kararma problemlerine sebep olabilir.
  • Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2022 Yayınlama Tarihi: 23 Mart 2022 Sayfa içeriğinde yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.

  İlgili sayfada tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren öğeler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

  Kadınların koltuk altı neden kararır?

  Koltuk Altı Kararması Nedir? – Koltuk altı yaz aylarında aşırı terleme ile ya da havasızlık nedeni ile kararmaktadır. Ağdanın çok sıcak bir şekilde yapılması ya da jiletin deri üzerinde hasar bırakması nedeniyle koltuk altının kararması mümkündür. Ayrıca deodorant kullanımı da koltuk altının kararmasına neden olur.

  Limon koltuk altına sürünce ne olur?

  Limondaki asit koltuk altında kokuya neden olan bakterileri öldürür. Özellikle yaz aylarında çok görülen ter kokusunu önlemek için limon sürebilirsiniz. LİMONUN BAZI DİĞER FAYDALARI Su lekesi olan banyo eşyalarını limon ile temizleyebilirsiniz. Koltuk Altı Kararmasına Hangi Krem Iyi Gelir 3 limon, 1 kaşık vanilya ve suyu tencerede su kalmayana kadar kaynatın. Evdeki havayı temizleyecektir. Koltuk Altı Kararmasına Hangi Krem Iyi Gelir Elinize sinen yemek kokularını elinize limon sürerek yok edebilirsiniz. Koltuk Altı Kararmasına Hangi Krem Iyi Gelir Kıyafetlerdeki ter lekelerine limon suyu sürüp yarım saat bekletin ve yıkayın. Ter lekeleri yok olacaktır. Koltuk Altı Kararmasına Hangi Krem Iyi Gelir Paslanan bıçakları limon suyunda bekletirseniz pastan arındırabilirsiniz. Koltuk Altı Kararmasına Hangi Krem Iyi Gelir

  Koltuk altı nasıl beyaz ve pürüzsüz olur?

  Koltuk altı kararması epilasyon, sürtünme ve genetik gibi birçok faktörden dolayı olabilir. Piyasada satılan kozmetik amaçlı beyazlatıcı kremler yerine evde doğal yöntemlerle koltuk altı kararmalarınızı azaltabilirsiniz. Limon Cilt kararmaları haricinde kararan ve yüzey rengi değişen birçok eşyada, özellikle mutfak araç gereçlerinde, limon kullanıldığı bilinen bir şeydir.

  • Doğal bir beyazlatıcı görevi gören limon, koltuk altı beyazlatmalarında da iyi bir iş görür.
  • İçeriğinde asit olduğu için hassas ciltli kişilerin öncelikle küçük bir bölümde vücutlarının tepkimelerini görmeleri önerilir.
  • Temizlediğiniz koltuk altlarınıza limonu sürün, iyice ovalayın ve bu işlemi her gün 1 kere tekrarlayın.

  Ayrıca limon-şeker karışımı yaparak ölü derilerinizden de kurtulabilirsiniz. Karbonat Karbonat koltuk altı beyazlatmada en yaygın bilinen ve kullanılan yöntemlerden biridir. Tüm gözeneklerin açılmasını sağlar, koltuk altınızı beyazlatır ve deodorant gibi kimyasal maddelerden korur.

  1. Arbonatı bir miktar suyla macun kıvamına getirerek koltuk altlarınıza sürün bir süre bekletip durulayın.
  2. Patates Patatesin doğal beyazlatıcı etkisi vardır.
  3. Limon süremeyen ve cildi hassas olan kişiler patatesi çeşitli yöntemlerle koltuk altları için kullanabilirler.
  4. İkişer dilim patates ile koltuk altlarınızı her gün düzenli olarak ovun veya patatesin suyunu çıkarıp bu suyu koltuk altınıza sürün.

  Patatesi püre haline getirip maske şeklinde de uygulayabilirsiniz. Süt Sütün içeriğindeki yağ asitleri ve vitaminler cilde doğal aydınlatıcı etkisi sağlar. En bilinen yöntemi ise sütü lor ile karıştırıp lapa hale getirmektir. Süt ve loru karıştırarak oluşturduğunuz lapayı koltuk altınıza sürüp 15 dakika bekletin ve sonrasında durulayın.

  Bunu düzenli olarak uygulayın. Elma sirkesi Elma sirkesi mikropları öldürücü ve koku oluşumunu engelleyici özelliğe sahiptir. Bunların yanında beyazlatıcı bir etkisi de vardır. Sirkeyi koltuk altlarınıza uygulayın ve ovun.15 dakika bekletip daha sonra durulayın. Salatalık Hassas olsun veya olmasın tüm cilt tiplerine uyum sağlayabilecek ve bir yan etkisi olmayacak olan salatalık doğal bir beyazlatıcı etkiye sahiptir.

  Salatalıkları dilimleyip koltuk altınıza direk uygulayabilirsiniz. Domates suyu Domates de salatalık gibi doğal bir renk açıcı etkiye sahiptir fakat içerdiği asitlerden dolayı hassas ciltlerde tepkime yaratabilir. Cildiniz bir reaksiyon göstermiyorsa bir domatesi ortadan bölün ve ezerek suyunu çıkarın.

  Sirke koltuk altına sürülürse ne olur?

  Elma sirkesi, vücut kokularına özellikle koltuk altı kokularına karşı çok etkili bir çözümdür. Bunun nedeni cildin ph seviyesini düşürerek, bu bölgede bakteri üremesini engellemesidir. Kötü kokuya neden olan bakteriden kurtulmak için elma sirkesi kullanın.

  Koltuk altı nasıl beyaz ve pürüzsüz olur?

  Koltuk altı kararması epilasyon, sürtünme ve genetik gibi birçok faktörden dolayı olabilir. Piyasada satılan kozmetik amaçlı beyazlatıcı kremler yerine evde doğal yöntemlerle koltuk altı kararmalarınızı azaltabilirsiniz. Limon Cilt kararmaları haricinde kararan ve yüzey rengi değişen birçok eşyada, özellikle mutfak araç gereçlerinde, limon kullanıldığı bilinen bir şeydir.

  Doğal bir beyazlatıcı görevi gören limon, koltuk altı beyazlatmalarında da iyi bir iş görür. İçeriğinde asit olduğu için hassas ciltli kişilerin öncelikle küçük bir bölümde vücutlarının tepkimelerini görmeleri önerilir. Temizlediğiniz koltuk altlarınıza limonu sürün, iyice ovalayın ve bu işlemi her gün 1 kere tekrarlayın.

  Ayrıca limon-şeker karışımı yaparak ölü derilerinizden de kurtulabilirsiniz. Karbonat Karbonat koltuk altı beyazlatmada en yaygın bilinen ve kullanılan yöntemlerden biridir. Tüm gözeneklerin açılmasını sağlar, koltuk altınızı beyazlatır ve deodorant gibi kimyasal maddelerden korur.

  1. Arbonatı bir miktar suyla macun kıvamına getirerek koltuk altlarınıza sürün bir süre bekletip durulayın.
  2. Patates Patatesin doğal beyazlatıcı etkisi vardır.
  3. Limon süremeyen ve cildi hassas olan kişiler patatesi çeşitli yöntemlerle koltuk altları için kullanabilirler.
  4. İkişer dilim patates ile koltuk altlarınızı her gün düzenli olarak ovun veya patatesin suyunu çıkarıp bu suyu koltuk altınıza sürün.

  Patatesi püre haline getirip maske şeklinde de uygulayabilirsiniz. Süt Sütün içeriğindeki yağ asitleri ve vitaminler cilde doğal aydınlatıcı etkisi sağlar. En bilinen yöntemi ise sütü lor ile karıştırıp lapa hale getirmektir. Süt ve loru karıştırarak oluşturduğunuz lapayı koltuk altınıza sürüp 15 dakika bekletin ve sonrasında durulayın.

  • Bunu düzenli olarak uygulayın.
  • Elma sirkesi Elma sirkesi mikropları öldürücü ve koku oluşumunu engelleyici özelliğe sahiptir.
  • Bunların yanında beyazlatıcı bir etkisi de vardır.
  • Sirkeyi koltuk altlarınıza uygulayın ve ovun.15 dakika bekletip daha sonra durulayın.
  • Salatalık Hassas olsun veya olmasın tüm cilt tiplerine uyum sağlayabilecek ve bir yan etkisi olmayacak olan salatalık doğal bir beyazlatıcı etkiye sahiptir.

  Salatalıkları dilimleyip koltuk altınıza direk uygulayabilirsiniz. Domates suyu Domates de salatalık gibi doğal bir renk açıcı etkiye sahiptir fakat içerdiği asitlerden dolayı hassas ciltlerde tepkime yaratabilir. Cildiniz bir reaksiyon göstermiyorsa bir domatesi ortadan bölün ve ezerek suyunu çıkarın.

  Koltuk altı kararmasına ne iyi gelir eksi?

  nasıl bir bar ortamıdır ki bu kadının koltuk altındaki izi görecek kadar aydınlatmaya sahip. hacı bizim gittiğimiz barlar genelde loş oluyo bişi göremiyosunuz,sana tavsiyem oralara takıl,bi de üstüne votka çek,kıl mıl kalmaz. düzenli bi şekilde ağda yapan/epilatör kullanan hatunlarda (kendimde ve yurt/ev arkadaşlarımda gözlemlediğim kadarıyla) olmayan iz. tahminimce sürekli jilet kullanmaktan oluyor. sallıyor da olabilirim. bilmeyen herkesin ahkam kestiği iz. bir defa bile olsa ağdanın ısısını ayarlayamadığından dolayı sıcak ağdayı koltuk altına uygulamış bünyelerde görülür bu iz. sen o izi görebiliyorsan o koltuk altı temizdir zaten. hala takılıyorsan sana tavsiyem kendi koltuk altı kıllarını örüp ucuna boncuk tak. hayatında hiç gerçek bir kadınla iletişim kuramamış; kadını, kadın bedenini photoshoplu dergi kapaklarından tanıyan ergenleri rahatsız ediyormuş. en son ne zaman bir kadınla yüz yüze sohbet ettin desen, hatırlamaz bile. ama kadındaki koltuk altı kılı izi gördüm, midem bulandı öyyk! deyince kendini bir bok sanıyor işte. koltuk altı kararması önlemenin çaresi vardır.1. yöntem malzemeler: 1 çay kaşığı vazelin, 1 çay kaşığı elma suyu,1 çay kaşığı limon suyu. uygulama: malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra koltuk altına sürün ve kurumasını bekleyin. kuruduktan sonra yıkayıp bebek pudrası sürün. koltuk altındaki kararmalar zamanla geçecektir.2.yöntem malzemeler: 1 tatlı kaşığı pirinç unu, 1 yemek kaşığı yoğurt,1 tatlı kaşığı sirke. uygulama: tüm malzemeleri bir kap içerisinde iyice karıştırarak kararmanın olduğu bölgeye sürün ve 15 dakika bekleyin.15 dakika sonra hafifçe ovalayarak ılık suyla durulayın. limon suyu ile bölgeyi temizlemeniz yeterli olacaktır. eğer daha etkili bir sonuç elde etmek istiyorsanız bebek pudrası kullanabilirsiniz. bu işlemi haftada iki kere yapmanız yeterlidir.3. yöntem limon suyu, bal ve yoğurdun bir araya gelmesiyle oluşturduğu karışım mucizevi etki yaratıyor. karışım sürüldükten sonra 20 dakika kadar beklenip sonra sürülen bölge iyice durulanıyor. koltuk altında bulunan ve kötü kokular oluşmasına neden olan bakterileri yok ederek bir nevi doğal deodorant görevi görüyor. aynı zamanda kararan derinin beyazlamasında etkili olan bu kürü istediğiniz zaman uygulayabilirsiniz. (bkz: alıntı ) bilgisayar ekranından süt beyazı kızlara bakıp “bizde niye yok diyor!” diyen insan hezeyanı. o da insan olum, senin benim gibi işte. kabul et bunu artık. bence mal adamları ayıklama dedektörü olarak kullanılabilir. şimdi ben acıdım bu yazar kardeşe, kızların da sıçtığını bilse kendini 36 yerinden bıçaklayıp camdan atlar sanırım. neyse susun yazıktır söylemeyin. kızlar insan bile değil kıl, tüy bilmem ne sorunları kesinlikle olamaz, onlar sıçamaz bile. (bkz: yazık la kimin çocuğuysa )

  ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry’leri takip etmek için giriş yapmalısın.

  Kararmasına ne iyi gelir?

  Kışın kıyafetlerle kamufle edilen kararmalar, bahar ayları yaklaştıkça kadınların kabusu haline gelir. Özellikle dizlerde, dirseklerde, koltuk altında ve bikini bölgesinde görülen karartılar kabusunuz olmasın. Pratik yöntemlerle kararmayı önleyebilir, var olan renk değişimleri ile mücadele edebilirsiniz. Paniğe gerek yok! Derin bir nefes alarak pratik çözümlerle kararmalarla baş edebileceğinizi bilmelisiniz. Kararmaların, cilt renginde koyulaşmanın birçok farklı nedeni olabilir. Sürekli sürtünme, yanlış epilasyon uygulamaları, güneşe maruz kalma ve kozmetik kullanımı cilt kararması yaratabilir.

  Sürekli sıcak sir uygulaması, aşırı dar giyinme, lazer uygulamaları, sürekli sentetik kıyafet ve ped kullanımı da kararmayı artırır. Ayrıca yaşa bağlı olarak da kararmalar artabilir. Yaşla beraber elastikiyetini kaybeden deride, yenilenme yavaşladığı için renk koyulaşması görülür. Cildiniz lekeye eğilimli ise kararma ihtimali daha yüksektir.

  Esmer ciltlerde cilt kararması daha koyu renkte olduğu için daha çok dikkat çekebilir. Cildinizdeki ölü deriden kurtulduktan sonra düzenli olarak nemlendirmeyi ihmal etmemelisiniz. Cildin alt tabakalarındaki nem kaybı sorunun esas nedenidir. Cilt Kararmaları ile Savaşırken Dikkat!

   Limon suyu, pudra, sirke gibi malzemelerle hazırlayacağınız maskeler kararmaya geçici çözüm üretir.Kararan bölgelere uygulama yaparken sert davranmamalısınız. Cildi tahriş edecek haşin hareketler kararmayı arttırır.Kullandığınız kozmetik ürünlerin dermatolojik testlerden geçtiğine ve onaylı olduğuna emin olmalısınız.Sir ağda ile epilasyon yaparken küçük alanlara işlem yapmalı, bir anda geniş alanı temizlememelisiniz. Sir ağda uygulamalarında geniş alan bir anda temizlendiğinde cilt tahriş olabileceğinden kararma artar.Sürtünme yaratacak darlıkta iç çamaşırları ve kıyafetler giymemelisiniz. Cildinizde kararma varsa pamuklu giysileri tercih etmelisiniz.Lazer uygulaması sonrası cilt pH’ına uygun temizleyiciler kullanmalısınız. Sabun cildi kurutacağından florayı bozabilir.Mantar sorunu da kararmaya neden olabilir, kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.Cildinizin güneş gören alanlarına maske uyguladığınızda gece saatlerinde işlem yaptığınızdan emin olmalısınız.

   Viaxi beyazlatıcı krem nerede satılır?

   Viaxi Whitenning Cream Beyazlatıcı Bakım Kreminin Etkisi Nasıldır? – Viaxi Whitening Cream 50 ml renk açıcı cilt bakım kremi oldukça etkilidir. Ürün, düzenli kullanımda kararan bölgelerde kademeli şekilde renk açılması sağlar. Cildin doğal renk tonuna dönmesine yardımcı olur.

   Ancak bu sonuca ulaşmak için kremin kullanım talimatlarına uymak önemlidir. Kremi, temizlediğiniz sorunlu bölgeye günde iki defa uygulayabilirsiniz. Ürünün cilde daha iyi nüfuz etmesi için uygulama sırasında dairesel hareketlerle masaj yapılması da önerilir. Gözle görülür sonuçlar elde etmek için kremin 3-4 hafta kadar kullanılması tavsiye edilir.

   Düzenli uygulama sayesinde kısa süre içinde etkili sonuçlar almak mümkündür. Üstelik bu ürün, cilt rengini eşitlerken nem ve yağ dengesini de korur. Hem cildinizin doğal güzelliğini yeniden kazanmasını hem de konforlu günler geçirmenizi sağlar. Dilerseniz daha detaylı bilgi için Viaxi Whitenning Cream 50 ml renk açıcı cilt bakım kremi yorumlarını inceleyebilirsiniz.