Sesu Duşta Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

04.12.2022 0 Comments

Sesu Duşta Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır
Nasıl Kullanılır?

  1. Kremi cildinizdeki tüyleri tamamen kapatacak şekilde spatula yardımı ile ince bir tabaka halinde yayınız.
  2. Kremi cildinizde 3 dakika beklettikten sonra küçük bir bölgeyi spatula yardımı ile temizleyerek tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ediniz.
  3. Cildinizi soğuk suyla yıkayarak durulayınız.

Sesu erkek tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün GÖRKEM LÜKS HIRDAVAT tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sesu For Men Tüy Dökücü Krem Normal Ciltler 100 ml For Men Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüylerinizden hızlı, kolay ve acısız bir şekilde kurtulmanızı sağlar. Cildi tahriş etmeyen ve E vitamini ile zenginleştirilmiş formülasyonu ile cildinizi besler. Tıraşa göre daha pürüzsüz sonuçlar sağlar. NASIL KULLANMALIYIM? Kremi doğrudan cildinizin üzerine tüyleri tamamen kapatacak şekilde ince bir tabaka halinde sürünüz.5 dakika bekledikten sonra, önce küçük bir bölge üzerinde spatulanın ucu ile deneyin.10 dakikadan fazla beklemeyin. Bol soğuk su ile temizleyin. Kullanma Talimatı ÜRÜNÜ UYGULAMADAN ÖNCE KULLANMA TALİMATINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ. Uygulama öncesi: Her kullanım öncesi cildinizin küçük bir bölgesinde ürünü kullanma talimatlarına göre uygulayı, cildin gösterdiği reaksiyonu mutlaka kontrol ediniz.24 saat sonra bu bölgede herhangi bir reaksiyon görünmezse, ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Bu test sayesinde kremin cildinizdeki etkisi ve sürülmesi gerekn miktarı öğrenebilirsiniz. Kullanım esnasında hafif bir yanma veya karıncalanma hissederseniz cildinizin hassa olduğu anlaşılır. Bu durumda kremi derhal siliniz ve bölgeyi soğuk su ile iyice yıkayınız. Uygulama: Kremi doğrudan cildinizin üzrine tüyleri tamamen kapatacak şekide ince bir tabaka halinde yayınız. Kremi cildinizde 5 dakika beklettikten sonra, küçük bir bölgeyi spatulanın ucuyla temizleyerek tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ediniz. Tüyler kolaylıkla alınıyorsa kreminin tamamını spatula ile temizleyiniz. Tüyler kolaylıkla alınmıyorsa birkaç dakika daha bekleyiniz. Ancak kremi cildinizde 10 dakikadan fazla bekletmeyiniz. Bol su ile yıkayarak durulayınız. Uygulama sonrası: Cildinizi kaşımayınız Tüy dökücü krem uygulamasında 12 saat sonra deodorant ve parfümünüzü kullanabilirsiniz. İki uygulama arasında mutlaka 48 saat bekleyiniz.Bu üründen en fazla 40 adet sipariş verilebilir.40 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

You might be interested:  Cilt Bakımı Ne Kadar Süreyle Yapılmalı?

SESU tüy Dokucu nasil?

Sesu Tüy Dökücü Krem Deneyimi (Memnun kaldım mı? Kalmadım mi ?)

Nasıl Kullanılır? Kremi cildinizdeki tüyleri tamamen kapatacak şekilde spatula yardımı ile ince bir tabaka halinde yayınız. Kremi cildinizde 3 dakika beklettikten sonra küçük bir bölgeyi spatula yardımı ile temizleyerek tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ediniz.