Silverdin Krem Nedir Ne Işe Yarar?

30.11.2022 0 Comments

Silverdin Krem Nedir Ne Işe Yarar
Gümüş sülfadiazin, yara veya yanıklı bölgede iltihaplanmalara (enfeksiyonlara) yol açan bakterileri öldürerek etki gösterir. Lidokain, lokal anestezikler (bölgesel uygulanan uyuşturucu) ve antipruritikler (kaşıntıyı önleyen) grubuna dahil olan bir ilaçtır.

Silver krem neye iyi gelir?

Silverdin Krem Nedir Ne Işe Yarar Günümüzde yanık ve yara kremi olarak bilinen Silverdin krem, kısa sürede etkisini gösterdiği için herkes tarafından tercih ediliyor. Özellikle yanıklarda kullanımı oldukça etkili Silverdin krem, araların ve yanığın iltihap kapmasını önlemek için sıklıkla kullanılmaktadır.

  • Peki Silverdin Krem ne işe yarar? Silverdin Krem nasıl kullanılır? Silverdin Krem fiyatı nedir? öğrenmek istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.
  • Yanık sonrasında hemen sürüldüğünde hem kızarıklığı hem de acısını alan Silverdin krem, içerisindeki etken maddeler sayesinde cildi olumlu yönde etkiliyor.

Özellikle içerisinde gümüş sülfadiazin sayesinde bakterilerin cilt yüzeyinde gelişmesini ve artmasını engelleyen bu krem, reçete ile satılsa da eczanelerden temin edebilirsiniz. Hem yara hem de yanık tedavisinde kullanılan Silverdin, 40 gramlık ambalajlarda satılıyor. Silverdin Krem Nedir Ne Işe Yarar SİLVERDİN KREM NE İŞE YARAR SİLVERDİN KREM NASIL KULLANILIR? Silverdin kremi doktorunuz reçete ettiyse, öncelikle doktorunuzun söylediği gibi kullanmaya özen göstermelisiniz. Genel olarak kullanım şekli ise çok basittir.

– Silverdin kremin uygulanacağı yara ve yanık olan bölgeyi öncelikle temizleyin.İnce bir tabaka halinde bölgeye güzelce sürün. Üzerine varsa tedavi amaçlı kullanılan sargı bezi ile sarın. Eğer sargı beziniz yoksa steril edilmiş bir bez ile kapatın. Günlük kullanım dozu olarak da 1 defa sürmeniz yeterli olacaktır.

Silverdin Krem Nedir Ne Işe Yarar Silverdin krem nasıl kullanılır İLİŞKİLİ HABER Sudocrem nedir? Sudocrem ne işe yarar? Sudocrem cilde faydaları nelerdir? Bu kremde yazacağımız yan etkileri görürseniz ve yaşarsanız, hemen doktorunuza başvurmayı unutmayınız. Genellikle kremin içinde bulunan maddelere karşı alerjisi olan insanlarda görülmekte olup yan etkilerin dozu aşırı olmamakla birlikte hafif görülür. Silverdin Krem Nedir Ne Işe Yarar SİLVERDİN KREMİN 2021 FİYATI NEDİR? Silverdin krem hem reçeteli hem de reçetesiz olarak satılmaktadır.

You might be interested:  Seraph Of The End 20 Cilt Ne Zaman Çıkacak?

Silverdin krem fiyatı ne kadar?

Sadece eczanelerde satılır.

Perakende Satış Fiyatı : 25.84 TL
Barkod : 8699525351173
Fiyat geçerlilik tarihi : 09.07.2022

Silverdin krem nasıl kullanılır?

Yara ve yanık olan bölge uygun hijyenik kurallara göre temizlendikten sonra 3-5 mm kalınlığında bir tabaka halinde SİLVERDİN PLUS uygulanmalıdır. Steril eldiven ve/veya steril spatülle uygulanması önerilir. Gerekli olduğunda hasta hareketi nedeniyle kremin uzaklaştırıldığı bölgelere tekrar uygulama yapılmalıdır.