Tüy Sarartıcı Krem Ne Kadar Sürer?

24.11.2022 0 Comments

Tüy Sarartıcı Krem Ne Kadar Sürer
Vi – Vet sarartıcı krem, 3 ile 10 dakika arasında değişen bir zaman diliminde tüylerinizi teninizin rengine dönüştürür. Özel formülü ve yoğun krem kıvamıyla akmadan homojen bir renk dağılımı sağlar. Yüz,kol ve bacaklarda güvenle kullanılır.3- 10 dakikada tüyleri ten rengine dönüştürür.

Tüy Sarartici krem etkisi ne kadar sürer?

Normal ve hassas ciltler için farklı iki alternatifi bulunan bu ürünün pürüzsüzlük etkisinin 4 güne kadar olduğu belirtilir. Tüy dökücü kremlerin etkisinin ne kadar süreceği konusunda ortalama 2-5 gün arası bir zamandan bahsedilmekle birlikte, bu etkinliğin kişiden kişiye değişebileceğini belirtmek isteriz.

Tüy sarartıcı krem tüyleri kalınlaştırır mı?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve ışıl ışıl bir cilde kavuşmak için farklı uygulamalardan yararlanıyor olabilirsiniz. Öyle ki ihtiyacınıza ve günlük yaşam temponuza uygun bir yöntem illaki vardır. Aslında ilk olarak kullanacağınız yöntemi ve bu yöntemden tam olarak ne istediğinizi belirlemeniz gerekiyor.

Öncelikle amacınızı belirleyin Kadınların en sevmediği şeylerden biri de istenmeyen tüylerdir; çünkü tüyler için verilen uğraş hiç bitmez. Bu nedenle zamanla daha pratik yöntemleri kullanmaya başlamış olabilirsiniz. Ancak pratik yöntemler, size her zaman etkili ve uzun süreli sonuç vermeyebilir. Bu yüzden öncelikle amacınızı belirlemenizi tavsiye ederiz.

Yani kullanacağınız yöntemden beklentiniz tam olarak ne; daha uzun süreli etki mi, kısa sürede tüylerden kurtulmak mı, tüylerin rahatsız edici görüntüsünden kurtulmak mı? Bu soruya cevap verdikten sonra sizin için ideal olan tüy alma yöntemini çok daha rahat bir şekilde seçebilirsiniz.

Veet olarak kadınların en çok merak ettiği iki uygulamayı ele alıyor ve tüm yönleriyle karşılaştırıyoruz; tüy alma ve tüyleri sarartma. Tüyleri sarartmak Kadınlar arasında kullanılan yöntemlerden biri de tüy sarartıcı ile tüyleri sarartmaktır. Bu yöntemle tüyler alınmaz, var olan tüylerin rengi değiştirilerek dikkat çekmesi önlenir.

Bunun için tüy sarartıcı çeşitli ürünler bulunur. Ancak çok tavsiye edilen bir yöntem değildir; çünkü henüz kesin bir bulgu olmasa da kullanıcı deneyimleri, tüy sarartma yönteminin, kıl köklerini beslediğini öngörmektedir. Yani tüy sarartıcı kullandığınızda kıl kökleriniz beslenerek tüyleriniz daha sert ve olduğundan daha koyu renkli çıkabilir.

 • Elbette kimse sararttığı tüylerin, dibinden daha sert ve siyah çıkmasını istemez.
 • Bu nedenle size daha kesin bir yöntemi öneriyoruz; tüy alma.
 • Tüyleri almak Pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyen herkesin ortak buluşma noktası tüyleri almaktır.
 • Bu hem cildiniz, hem de tüyleriniz için en kesin, en yararlı uygulamadır, tabi tüyleri alırken hangi yöntemi kullandığınız önemli.

Eğer ağda yöntemini tercih ederseniz hem uzun süre pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz, hem de cildinize bakım yaparsınız. Nasıl mı? Ağdayı düzenli olarak kullandığınızda kıl kökleriniz zayıflar ve zamanla tüyler daha zayıf çıkmaya başlar. Aynı zamanda cildinizin üstündeki ölü deri ağda ile gider ve cildiniz tazelenir.

Tüy sarartma ne kadar sürer?

Ortalama 15-20 dk. kadar sürer. Lazer ile kıl üzerine atış yapılarak kıl sarartılır. İşlem acısız bir yöntemdir. İşlem sonrası günlük hayatı etkileyecek kızarıklık yara vb. problemler beklenmez.

Tüy sarartıcı krem geçici mi?

Tüy sarartıcı kremler tüylerin rengini açmak yani sarartmak için kullanılmaktadır. Dolayısıyla etkileri kısa süreli olmaktadır ve belli bir zaman sonra uygulamanın tekrarlanması gerekmektedir.

Sesu Tüy sarartıcı krem kaşa sürülür mü?

Tüyleri güçlendirmeden sarartan formülü sayesinde kol ve bacak bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Yüz, kaş, kirpik, göğüs, perianal ve genital bölgede kullanıma uygun değildir.

Tüy sarartma Kaç Seans?

Lazer İle Tüy Sarartma Nedir? Lazer ile tüy sarartma işlemi; Q switch Nd yag lazer ile yapılır. Özellikle ince ve açık renkli kıllar için kullanılır. Çünkü tüm lazer sistemleri kalın ve siyah kıllara etkilidir. İnce ve açık renk tüyleri yok edebilecek bir lazer sistemi ne yazık ki yoktur.

Eğer tüy şeklindeki ince ve açık renk kıllardan şikâyet ediyorsanız, lazer ile tüy sarartma iyi bir seçenektir. Lazerle tüy sarartma işlemi için kullanılan Q-switch lazer kılların içindeki renk veren pigmenti hedef alır. Böylece atış yapıldığında kıllın rengi gider, kıl acık renk alır yani sararır. Q-switch lazer aynı zamanda kılları inceltir.

Seanslara devam ederseniz, tüylerde zamanla daha çok incelir ve seyrelir daha az görünür olur. Lazer İle Tüy Sarartma Nasıl Yapılır? Lazer ile tüy sarartma işlemi; seans seans yapılır, iki seans arası yaklaşık 1.5 aydır. İşlemden hemen sonra kıllar açık renk alır, daha az görünür hale gelir ve bir dahaki seansa kadar açık renk kalır.

 1. Zamanla kıllar kalıcı olarak incelir ve seyrelir.
 2. Lazerle tüy sarartma işleminin yan etkisi yoktur, kılları artırmaz.
 3. Bu nedenle yüz dahil tüm vücut bölgelerinde güvenle uygulanabilir.
 4. Lazer İle Tüy Sarartma İşleminin Avantajları Nelerdir? Lazer ile tüy sarartma işlemin en büyük avantajı tüyleri kısaltmadan üzerine atış yapılabilmesidir.
You might be interested:  Bebe Zartpflege Krem Ne Ise Yarar?

Q-Switch Lazer tüyleri sarartarak daha az görünmesini sağlar. Sarartma etkisi 4-6 hafta kadar devam eder. Sarartmanın etkisi azalmaya başladığında yeniden seans yapma zamanı gelmiş demektir. Seanslar ilerledikçe tüyler daha uzun süre sarı kalır, yani seans aralıkları açılır.

Yine seanslar ilerledikçe tüyler incelir, seyrelir ve daha az görünür hale gelir. Lazer ile tüy sarartma aynı zamanda cilt lekelerinin azalmasına, cilt kalitesinin artmasına katkı sağlar. Özellikle dudak üstü gibi ince kılların bulunduğu ve ağda, ip, cımbız gibi alma yöntemleri nedeniyle cildin lekelendiği alanlarda çok iyi sonuç verir.

Lazer ile tüy sarartma, hem tüyleri sarartıp daha az görünmesi sağlar, hem de lekeyi azaltıp cilt kalitesini artırır. Ayva tüyleri için en uygun lazer Q-switch lazerdir. Çünkü yaz kış yapılabilir, acısız ve çok hızlı bir yöntemdir. Tüm yüze işlem yapma süresi 5-10 dakika kadar sürer.

Cildinize zarar vermez, gündelik yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. Lazer İle Tüy Sarartma Kalıcı mıdır? Hayır, lazerle kıl sarartma işlemi kalıcı değildir. Yaklaşık 4-6 hafta sonra kıllar yavaşça eski rengine döner bu süre sonunda yeniden seans yaptırmanız gerekir. Fakat ilerleyen seanslarda kıllar incelir ve seyrelir.

Bu şekilde kozmetik olarak sizi rahatsız etmeyecek konuma gelir. Ayva tüylerinin tedavisinde şu anki teknoloji ile yapılabilecek en uygun tedavi lazer ile tüy sarartma işlemidir. Q Switch Lazer Tüyleri Arttırır mı? Hayır, Q switch lazer tüylerde artma yapmaz.

Yüzdeki sarı tüyler alınmalı mı?

Yüz Tüyleri Sarartma – Tüy sarartma, açık tenli kişilerde, koyu renkli tüyleri sarartarak görüntüsünü hafifletmek için kullanılan, geleneksel bir yöntemdir. Tüyler alınmadığı için kıl folikülü zarar görmez. Sarı olduklarından, ancak yakından bakıldığında görünür fakat arzu ettiğiniz şey pürüzsüz bir cilt yapısına sahip olmak ise tüy sarartma sizi tatmin edecek bir yöntem değildir.

Tüy sarartıcı yüzde kaç dakika bekletilir?

Aktivatör kremden 1 ölçü, renk açıcı kremden 2 ölçü karıştırma kabının içerisine boşaltılıp spatula ile karıştırılır. Karışımın tüyleri tamamen kaplamasına özen gösterilir.4-10 dakika bekledikten sonra su ile yıkanır. Tüy Sarartıcı Krem istenmeyen koyu renkli tüylerinizi kısa sürede güçlendirmeden sarartır.

Tüy sarartıcı lazeri etkiler mi?

Lazer epilasyonun yapılamadığı kıllarda ağda vs gibi işlemler yerine Q-switche lazer ile tüy sarartma yapılması hem pratik ve etkisi hemen görülen bir işlem olarak istenmeyen görüntüden hemen kurtulmayı sağlar hem de düzenli yapılırsa epilasyon lazeri etkisi de göstererek kıllarda azalma sağlar.

Tüy sarartıcı Göbekte kullanılır mı?

Tüy dökücü krem Göbekte kullanılır mı? Kol, bacak gibi geniş yüzeyler dışında koltuk altı ve bikini bölgesi gibi hem hassas hem de ulaşılması zor yerler bile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Göbek bölgesine ağda yapılır mı?

Sir ağda kadınlardaki göbek ve sırt kıllarından kurtulmanın en etkili yoludur. Ağda ile alınan kıllar uzun süre çıkmaz ağdanın en önemli avantajı budur. Ağda yapmadan ağda bölgesine eczanede satılan eczacının önerdiği kremi sürmek veya bebe pudrası serpmek acısız bir şekilde ağda yapmanızı sağlayacaktır.

Kol kıllarını almak için ne yapmalı?

Kollardaki tüyleri gidermenin en hızlı ve kolay yolu jiletle kollardaki kılları gidermektir. Çok acil kolunuzdaki tüyleri yok etmek istediğinizde jilet yöntemini kullanabilirsiniz. Fakat şunu unutmayın ki jilet ile tüyler alındığında belli bir süre sonra tüyler daha sert ve kalın çıkmaya başlar.

Kılların rengi nasıl açılır?

Tüy Sarartıcı Krem Ne Kadar Sürer Kadınların korkulu rüyası olan istenmeyenler tüyler yapılan yanlış yöntemler veya hormonel bozukluklar nedeniyle başa çıkılmaz bir hale gelebilir. Özellikle yaz aylarında rahatsız eden bu durumu engellemek için tüy sarartma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

 • Uzmanların önerdiği tüy sarartma yöntemlerini deneyen birçok kişi olumlu sonuçlarla karşılaştığı görülmüş acısız bir şekilde tüylerinden kurtulmuştur.
 • Vücudumuzdaki tüyler, ter bezlerinin çalışmasına yardımcı olarak toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor.
 • Bu tüyler bazı kişilerde sarı seyrek olurken bazılarında ise siyah köklü ve kalın olarak başa çıkılmaz bir hale gelebilir.

Çoğunlukla hormon bozukluğu, yan etkili ilaç kullanımı gibi nedenler bu tüylerin belirginleşmesine neden olur. Kadın ları toplum içerisinde rahatsız eden bu durumu ortadan kaldırmak için evinizde malzemeleri kullanabilirsiniz. Ayva tüyleri olarak bilinen bu tüyleri koparmak ya da ağda yöntemleri ile yok etmek vücudun fazla terlemesine neden olurken farklı sorunlara da neden olabilir.

Bu yüzden sarartma yöntemlerini kullanmak ideal bir tercih olacaktır. Peki tüyler nasıl sararır? Tüy sarartma yöntemleri nelerdir? Evde tüy sarartma yöntemleri nelerdir? Gelin birlikte inceleyelim. İLİŞKİLİ HABER Çilek bacak nedir ve nasıl geçer? Çilek bacaklar için en etkili 4 ev çözümü OKSİJEN SUYU İLE TÜY SARARTMA YÖNTEMİ MALZEMELER Oksijenli su Pamuk YAPILIŞI Hidrojen perosit olarak bilinen oksijenli su, tüylerinizi sarartmak için kullanabileceğiniz pratik ve etkili yöntemlerden biridir.

Yapmanız gereken şey çok basit. Oksijen suyundan pamuğa birazcık dökün ve sarartmak istediğiniz bölgeye sürüp, biraz bekletin. Tüylerinizin hızlı bir şekilde sararmasını istiyorsanız, örneğin kolunuza oksijenli su sürüp 25 dakika kadar güneşte bekleyin. Tüy Sarartıcı Krem Ne Kadar Sürer Limonla tüy saratma İLİŞKİLİ HABER Eldivenle tüy nasıl alınır? Eldivenle tüy almak zararlı mıdır? LİMONLA TÜYLERİNİ SARARTMA MALZEMELER 1 adet limonun suyu Yarım bardak su YAPILIŞI Bir kasenin içerisine suyu ve taze sıkılmış limonun suyu koyup karıştırın.

 1. Pamuğu bu karıştırma kabının içerisine batırıp sarartmak istediğiniz yere sürün.
 2. Bu yöntemle kol ve bacak tüylerinizi sarartmak istiyorsanız en az 2 saat güneşte beklemelisiniz.
 3. Bu yöntemi yüzünüze deneyeceksiniz kulağınızın arka kısmına sürüp kızarıp kızarmadığını test edin.
 4. Eğer şişme, tahriş ya da kaşıntı yoksa yüzünüze de uygulayabilirsiniz.
You might be interested:  Bepanthen Plus Krem Ne Için Kullanılır?

Haftada 1-2 defa deneyebilirsiniz. İLİŞKİLİ HABER Kadınlarda bıyık çıkması nasıl engellenir? Bıyık nasıl yok edilir? Tüy Sarartıcı Krem Ne Kadar Sürer Nohut unu ile tüy sarartma NOHUT UNU İLE TÜY SARARTMA MALZEMELER 1 yemek kaşığı nohut unu Yarım yemek kaşığı süt 1 tatlı kaşığı zerdeçal YAPILIŞI Derin bir kasenin içerisinde tüm malzemeleri homojen olana kadar karıştırın.

Tüy sarartıcı krem cilde zararlı mı?

Tüy sarartıcılar, yüz, kol ve bacaklardaki tüylerin rengini açmak, sarartma amaçlı kullanılan kimyasal içerikli kremlerdir. Kozmetikçilerden ve internet üzerinden temin edilebilirler. Hassas bir cildiniz yoksa ve kaliteli bir markanın tüy sarartıcı kremini kullanırsanız, bu kremlerin cilde herhangi bir zararı yoktur.

 1. Tüy sarartıcı krem kullanımı ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler şöyledir: Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır? Tüy sarartıcı ürünlerde paket içerisinde 2 adet tüp, 1 adet karıştırma kabı ve 1 tane de spatula yer almaktadır.
 2. Sarartıcıyı hazırlarken 1 ölçü aktivatör ve 2 ölçü ise renk açıcı krem krem kullanılmalıdır.

Bu ölçüdeki ürünler karıştırma kabında spatula ile iyice karıştırıldıktan sonra rengi açılması istenen tüylere sürülüp 4-10 dakika bekletilmelidir. Bekleme süresi dolduktan sonra bölge suyla güzelce yıkanmalıdır. Şayet bu sarartma işleminde tüyleriniz yeterince sararmadıysa ve krem cildinizde herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadıysa aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Uygulama sonrasında tüyler dışında, tüy sarartıcı kremin sürüldüğü bölgelerde de cilt renginde açılmalar meydana gelebilir. Bu açılma normal kabul edilir, birkaç dakika içinde cilt eski rengine dönecektir. Tüy sarartıcı kullanırken bekleme süresini kendi deneyimlerinize göre ayarlayabilirsiniz. İlk başta 4 dakika bekletin ve tüylerinizin açılma durumuna bakın.

Eğer bu süre tüylerin rengini sarartmak için yeterli olmadıysa bekleme süresini zamanla arttırın, fakat 10 dakikayı aşmamanız önemlidir. Tüy Sarartıcı Kremler Nerelerde Kullanılır? Tüy sarartıcı kremleri kol ve bacaktaki kıllar için kullanıma uygundur. Fakat bu kremleri kaş, kirpik,göğüs, perianal ve genital bölgedeki tüylerin rengin açmak için kullanılmamalıdır. Bazı tüy sarartıcı kremler yüz için de kullanılabilir,kutunun içeriğinde çıkan talimatta yüz için kullanılıp kullanılmadığı yazmaktadır.

  Tüy sarartıcı krem dahil olmak üzere kozmetik ürünleri ciltte geniş bölgelerde kullanmadan önce mutlaka ciltte alerji testi yapmalısınız. Ciltte ufak bir bölgede denediğiniz tüy sarartıcı krem cildinizde herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmamışsa kullanılmalıdır. Eğer test ettiğiniz bölgede ciltte kaşınma, kızarıklık, hassasiyet ve tahriş gibi belirtiler oluşmuşsa bu kremleri kullanmaktan kaçınmalısınız. Tüy sarartıcı krem kullanmadan önce paketten çıkan kullanma talimatlarına bakmanız çok önemlidir. Talimatlarda yazan bekletme süresine uymalı, belirtilen süreyi aşmamalıdır. Aksi taktirde ciltte tahriş meydana gelebilir.

  Tüy sarartıcı krem tüyleri arttırır mı?

  1. Tüyleri uzattığı iddia edilen kremdir.2. yeni tecrübelediğim krem. geçen gün gördüm. biraz araştırmasını yaptım, insanlar az çok kullanıyormuş bu mereti. kolları için özellikle. suratına bile kullanan varmış. (gizlinot: yuh, kimyasal yahu) benim de merakımı cezbetti.

  1. Aldım denedim dün.
  2. Ilk izlenim olarak gayet başarılı buldum.
  3. Sarartıcı krem ve aktivitör olmak üzere iki tüpten oluşuyor.
  4. Ama mucizevi bir sarartıcı değil, bildiğin renk açıcı.
  5. Buram buram saç boyası kokusu var.
  6. Karıştırıp sürüp bekletiyorsun 10 dakika falan.
  7. Sonra yıkıyorsun.
  8. Bitti gitti.
  9. Ten rengini de açıyormuş biraz.

  porselen gibi gezdiğim için bende sıkıntı yaratmadı. sürekli kullanılmaz heralde, kimyasal olan her şeyden uzak duracaksın. kılları güçlendiriyor, uzatıyor vs diyeni de var internette, saçmalamayın diyeni de var. internette herhangi bir konu için yazılmamış herhangi bir yorum yok zaten henüz.

  • Neyse ben öyle bir durum olursa da editlerim.
  • Ama güzel bir acil durum yardımcısı olacağı kesin.
  • Kolundan rahatsız olup ama garip bir şekilde bir yandan da sistemin kölesi olmak istemeyenlere(ybkz: sanki çok farklı olay) tavsiyem olabilir ama kimyasal olduğu için bu sorumluluk altına girmek istemiyor da olabilirim.

  ha bana sorarsanız (gbkz: koldaki kılları almak)saçma. ben de kollarım için almadım esasen, sadece en harcanabilir kollarımı görüp denedim çünkü saçtaki dip gelme mevzusu bunda da oluyor yazan vardı, ürktüm. kıl aldırmaya hayır kapsamında daha da ileri gidip üst bacağa verilen paradan bu şekilde kurtulmayı planlıyorum arada.

  • Kaldı alt bacaklar.
  • Oraya da çözüm bulduk mu avrupaya gider rahat ederim, geri kalan kısım orada rahat.
  • Türk olmak çok zor sözlük.3.
  • Belirli bir süre için tüy rengini sarartarak daha az fark edilir olmasını sağlayan krem.
  • Tüyler uzadıkça bir süre sonra kendi rengine döner.
  • Tüyleri azaltmanın aksine daha da uzatıp çoğalttığı söyleniyor.

  yani zaten göze bakan tüyleriniz daha da fena olacaktır. yapmayın, yaptırmayın bence. ağda veya epilasyondan başka çare yok yani.9 temmuz 2014 13:51 9 temmuz 2014 14:08 4. tüyleri uzatma olayı şehir efsanesi gibi kulaktan kulağa yayılmakta olan krem. oysa oksijenli sudan ya da oryalden bir farkı yok.

  hem öyle olsaydı saçını platine boyatanların çok gür ve hemen uzayan saçlara sahip olması gerekmez miydi? uzamış gibi görünmesinin nedeni de, daha uzama evresinde olan tüylerin hala uzamaya devam etmesidir. o yüzden de sanki krem tüyleri uzattı gibi düşünülüyor. o halde oryal de saçımızı uzatıyor? aslında uzatmıyor işte.

  tüy (ya da saç) hala uzama devresinde, ömrünü tamamlamamış.5.10 yıldır kullandığım ve tüy artışına sebep olmayan hede. sadece tüyler uzamaya başladıkça ucu sarı dibi koyu renk olduğu için insanlara gürleştiriyormuş gibi geliyor. halbuki dip boyası geldi cicişlerin korkmayın yani.ikiye bir oranında verilen kremleri karıştırıp max.10 dk.

  Tüy sarartıcı ten rengini açar mı?

  Tüy sarartıcılar, yüz, kol ve bacaklardaki tüylerin rengini açmak, sarartma amaçlı kullanılan kimyasal içerikli kremlerdir. Kozmetikçilerden ve internet üzerinden temin edilebilirler. Hassas bir cildiniz yoksa ve kaliteli bir markanın tüy sarartıcı kremini kullanırsanız, bu kremlerin cilde herhangi bir zararı yoktur.

  Tüy sarartıcı krem kullanımı ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler şöyledir: Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır? Tüy sarartıcı ürünlerde paket içerisinde 2 adet tüp, 1 adet karıştırma kabı ve 1 tane de spatula yer almaktadır. Sarartıcıyı hazırlarken 1 ölçü aktivatör ve 2 ölçü ise renk açıcı krem krem kullanılmalıdır.

  Bu ölçüdeki ürünler karıştırma kabında spatula ile iyice karıştırıldıktan sonra rengi açılması istenen tüylere sürülüp 4-10 dakika bekletilmelidir. Bekleme süresi dolduktan sonra bölge suyla güzelce yıkanmalıdır. Şayet bu sarartma işleminde tüyleriniz yeterince sararmadıysa ve krem cildinizde herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadıysa aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz.

  Uygulama sonrasında tüyler dışında, tüy sarartıcı kremin sürüldüğü bölgelerde de cilt renginde açılmalar meydana gelebilir. Bu açılma normal kabul edilir, birkaç dakika içinde cilt eski rengine dönecektir. Tüy sarartıcı kullanırken bekleme süresini kendi deneyimlerinize göre ayarlayabilirsiniz. İlk başta 4 dakika bekletin ve tüylerinizin açılma durumuna bakın.

  Eğer bu süre tüylerin rengini sarartmak için yeterli olmadıysa bekleme süresini zamanla arttırın, fakat 10 dakikayı aşmamanız önemlidir. Tüy Sarartıcı Kremler Nerelerde Kullanılır? Tüy sarartıcı kremleri kol ve bacaktaki kıllar için kullanıma uygundur. Fakat bu kremleri kaş, kirpik,göğüs, perianal ve genital bölgedeki tüylerin rengin açmak için kullanılmamalıdır. Bazı tüy sarartıcı kremler yüz için de kullanılabilir,kutunun içeriğinde çıkan talimatta yüz için kullanılıp kullanılmadığı yazmaktadır.

   Tüy sarartıcı krem dahil olmak üzere kozmetik ürünleri ciltte geniş bölgelerde kullanmadan önce mutlaka ciltte alerji testi yapmalısınız. Ciltte ufak bir bölgede denediğiniz tüy sarartıcı krem cildinizde herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmamışsa kullanılmalıdır. Eğer test ettiğiniz bölgede ciltte kaşınma, kızarıklık, hassasiyet ve tahriş gibi belirtiler oluşmuşsa bu kremleri kullanmaktan kaçınmalısınız. Tüy sarartıcı krem kullanmadan önce paketten çıkan kullanma talimatlarına bakmanız çok önemlidir. Talimatlarda yazan bekletme süresine uymalı, belirtilen süreyi aşmamalıdır. Aksi taktirde ciltte tahriş meydana gelebilir.

   Tüy sarartıcı Göbekte kullanılır mı?

   Tüy dökücü krem Göbekte kullanılır mı? Kol, bacak gibi geniş yüzeyler dışında koltuk altı ve bikini bölgesi gibi hem hassas hem de ulaşılması zor yerler bile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

   Agiss tüy sarartıcı yüze uygulanır mı?

   Merhaba sevgili COSSOP Blog okurları. Gününüz keyifli geçiyordur umarım. Bugün size tüy sarartıcı krem nasıl kullanılır, ondan bahsetmek istiyorum. Ağda, jilet, tüy dökücü, epilasyon derken bazen hızlı çözümlere ihtiyaç duyarız. Tüylerimizi kökünden almak yerine rengini açmayı tercih ederiz.

   Can yakmayan, hızlı epilasyon yöntemleri, işte bunu seviyoruz! Ama elbette her zaman istenen sonuç için doğru uygulama şart. Tüy Sarartıcı Krem Kutusu İçinde Neler Bulunur? Tüylerinizi sarartmanız için kutu içerisinde; · Renk açıcı krem · Aktivatör · Kap · Spatula yer alır. Hepsini kullanacaksınız, o nedenle işleme başlamadan önce yanınızda bulundurun sevgili okurlar.

   Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Sürülür? · Kabın içine sarartıcı krem ve yarısı kadar aktivatör koyun. · Homojen bir karışım elde edene kadar karıştırın. · Tüylerin rengini açmak istediğiniz gölgeye Spatula yardımıyla ince bir tabaka halinde sürün. · 5-10 dakika beklettikten sonra yıkayın.

   Tüy sarartıcıları kullandıktan sonra cilt renginde açılma görülebilir ama bu geçici bir durumdur. Bir süre sonra cilt eski rengini alır. İstenmeyen tüyler sararır ve görünümü azalır. Genelde 1-2 haftaya kadar bu görüntü korunur. Elbette her markanın vaat ettiği süre değişkenlik gösterebilir. Biz, cildimiz için en iyisini isteriz.

   Eğer siz beklenmedik bir etki ile karşılaşırsanız mutlaka önleminizi alın derim. Ve elbette bu ürünleri kullandıktan sonra dikkat edilecekler listesine de uymak gerek. Tüy Sarartıcı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir? · Öncelikle ihtiyacınız olan ürünü seçin.

   Vücudumuzda bazı bölgeler daha hassastır. Bu ürünlerin yüzde kullanılmaması öneriliyor. Tüy sarartıcı kullananlar daha çok kol ve bacak bölgesini sarartmayı tercih ediyor. · Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Burada yazan bekleme süresine uymaya özen gösterin. Bu ürünleri kullandıktan sonra derinin de rengi açılmış görünür ama bu geçicidir.

   · Satın aldığınız ürünü önce cildinizin küçük bir bölgesinde deneyin. Cildinizin 24 saat içinde reaksiyon verip vermediğini kontrol edin. Özellikle hassas ve alerjik bir cildiniz varsa bu konuya da daha da özen göstermelisiniz sevgili okurlar. · Göz çevresi ile temas ettirmeyin.

   Bu durumda bol su ile durulayın ve aşırı reaksiyon halinde kullandığınız ürün ile birlikte doktora başvurun. · Ürünü kullanırken aşırı yanma hissederseniz ürünü hemen cildinizden arındırın. · Cildinizi etkileyen bir ilaç kullanıyorsanız veya bir cilt hastalığınız varsa bir tüy sarartıcı kullanmadan önce bir uzmana başvurun.

   · Tüy sarartıcı krem kullandıktan sonra güneşlenmeyin. · Alkollü ürün kullanmayın. · Ve elbette çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin. Agiss Tüy Sarartıcı Krem Tüy sarartıcı kullananların en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan Agiss Tüy Sarartıcı Krem kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsetmek istiyorum.