Uraw Galebe Krem Ne Işe Yarar?

12.12.2022 0 Comments

Uraw Galebe Krem Ne Işe Yarar
Cildin Yenilenmesine Destek veren Uraw Galebe Onarıcı Krem Ne İşe Yarar?; cildinizi dış etkenlere karsı koruduğu ve cildinizi nemlendirerek rahatlattığı belirtilmiştir. Ayrıca Yaşlanma ve diş etkenlere karsı cildinizde oluşabilecek leke karsı kalkan oluşturur ve cildinizde oluşan gözenekleri sıklaştırır.

  • Uraw Galebe Onarıcı Krem Faydaları Akne karşıtı olması, Cildinizi nemlendirme özelliği olması, Sivilcelere karsı etkili olması, Siyah noktaların cildinizden temizlenmesinde etkili olması, Lekeleri Önlemesi Uraw Galebe kremin özelliklerindendir.
  • Bu bilgiler hiçbir şekilde Doktor(Hekim) muayenesi yerine geçemez ya da kişisel tanı ve tedavi yöntemi olarak kullanılamaz.

Gncbilgi.com adli sitemiz bu gibi durumlarda sadece rehber olmayı amaçlar.Gncbilgi.com sitemizde tanıtımını yaptığımız ürünlerle ilgili yazılar tamamen kendi sitelerinden alınmış bilgilerdir kesinlikle tavsiye niteliği taşımaz.

Galebe krem nerelerde kullanılır?

Galebe krem cildinizde bulunan yara, yanık, dikiş ve sivilce izlerinin giderilmesinde oldukça etkili bir üründür.

Galebe kremi nasıl kullanılır?

Galebe Krem Nasıl Kullanılır? – Makyajdan arınmış, temizlenmiş cilde gece yatmadan önce uygulanabilir. Nohut tanesi kadar alınan galebe krem, tüm yüze yayılarak yedire yedire uygulanabilir. Bununla birlikte vücudun herhangi bir yerinde kesil, yanık, leke vs varsa o bölgeye de aynı hassasiyetle sürülebilir.

Arnica jel krem ne işe yarar?

Bioderma Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz. Ürün Kodu: 10642 Barkod: 8699956512990

Yatıştırıcı krem Cilt hasarında etkilidir Arnica özü ile leke karşıtı bakım sunar Çinko içerir

Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler

ÜRÜN BİLGİLERİ Ödeme Seçenekleri

Bioderma Cicabio Arnica Krem 40 ML Bioderma Cicabio Arnica, cilt renginden sorumlu pigmentlerin hızlı ve hedefli bir şekilde giderilmesini destekler. Cilt hasarını yatıştırıcı bir bakim ürünüdür. Cilt hasarının emilimini arttırır. Kokusuzdur. Etken Maddeleri: Arnica özü ve apigenin ile leke bakımına yardımcı olur. Çinko içerir. Yenilikçi aktif madde Antalgicine rahatsızlık hissini hızlı bir şekilde azaltır. Zenginleştirilmiş kremsi dokusu optimum ve anında rahatlık için hızlı ve kolay uygulama sağlar. Kullanımı: Zayıflamış bölgeye hafifçe masaj yaparak, en kısa sürede Cicabio Arnica uygulayın. Cildiniz tamamen onarılıncaya kadar günde bir veya iki kez tekrarlayın. Not: Arnikaya duyarlı konularda, gözlerin yanında, mukoza üzerinde veya açık yaralarda Bioderma Cicabio Arnica uygulamayın.

You might be interested:  Sivrisinek Isırıklarına Hangi Krem Iyi Gelir?

Sudocrem kremi ne işe yarar?

Sudocrem cildin korunma kapasitesini destekler, cildi korur ve sakinleştirir. Çocuk bezlerinin neden olduğu kızarıklığı ve tahrişi önlemeye yardım eder. Cildinizi pürüzsüz ve yumuşak yapmaya yardımcı olur. Güneş yanıklarında ve küçük yaralanmalarda iyileşmeye yardımcı olur.