Veet Duşta Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

02.12.2022 0 Comments

Veet Duşta Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır
Veet Duşta Tüy Dökücü Krem Men 150 Ml Nasıl Kullanılır? –

Kremi kuru cildinize süngerin renkli olan kısmı ile eşit olarak dağıtın. Ovuşturmayın. Almak istediğiniz tüylü bölgeyi krem ile tamamen kapatın. Ardından ellerinizi yıkayın.Duşa girmeden önce en az 1 dakika boyunca bekleyin. Duşunuzu her zamanki gibi alın. İlk 2 dakika boyunca vücudunuzun kremli bölgesini suya değdirmemeye özen gösterin. Böylece krem vücudunuzda daha fazla kalacaktır. Bu aşamada krem yavaş yavaş vücudunuzdan akıp gidecektir. Krem 3 dakika boyunca cildinizde kaldıktan sonra,süngerin beyaz kısmını kullanıp küçük bir bölgeyi temizlemeyi deneyin. Tüyler kolayca çıkıyorsa kalan kısmını da çıkarmak için cildinize sünger yardımıyla dairesel hareketler ile masaj yapın. Eğer tüyleriniz alınmıyorsa kremi cildinizde 3 dakika daha bekletebilirsiniz, fakat toplamda 6 dakikalık uygulama süresini aşmayın. Daha hassas bölgelerden kremi çıkartmak için süngerin yumuşak ve renkli kısmını kullanın.Cildinizi bol su ile iyice durulayın.

Tüy dökücü kısır yapar mı?

Kimyasallar içerdiği için vajinaya gitmesi durumunda tüy dökücü krem kısırlık yapar mı gibi bir endişe duymaya da gerek yoktur. Keza böylesi bir durum mümkün değildir.

Tüy dökücü krem ne kadar sürülür?

Eşit bir şekilde tüy dökücü kremi istenilen bölgeye sürünüz ve kremi cildinize yedirmeye çalışmayınız. Tüy dökücü kremi paket üzerinde belirtilen süre kadar cildinizde bekletiniz. Kimi tüy dökücü kremlerde bu süre 4 dakika kadarken kimilerinde 10 dakikayı bulmaktadır.