Veet Tüy Dökücü Krem Normal Ciltler Için Nasıl Kullanılır?

05.12.2022 0 Comments

Veet Tüy Dökücü Krem Normal Ciltler Için Nasıl Kullanılır
Vücut Bölgesi

  1. Kremi tüyleri tamamen kapatacak şekilde spatulanın yuvarlak kısmı ile doğrudan cildinizin üzerine yayın.
  2. Kremi cildinizin üzerinde tam 3 dakika bekletin ve daha sonra test etmek için küçük bir alanı spatula ile temizleyin.
  3. Kullandıktan sonra cildinizi suyla iyice durulayın ve kurulayın.

Veet Tüy Dökücü Krem nerelerde kullanılmaz?

Veet Duşta Tüy Dökücü Krem Men 150 Ml Özellikleri – İstenmeyen tüyler günümüzde sadece kadınların sorunu değil. Artık erkekler de istenmeyen tüylerinden kurtulmanın yollarını arıyor! Çözümler kadınlarla aynı: jilet, tüy dökücü gibi ürünler. İşte tam da bunun için, erkeklere özel formülüyle Yeni Veet Men Tüy Dökücü Krem 3 ile 6 dakika arasında pratik uygulama sağlıyor.

Sırt bölgesinde, göğüste, kollarda, koltuk altlarında ve kasık bölgesinde kullanıma uygundur.Tıkanma ve tahrişe son! Yeni Veet Men Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüylerinizi etkili bir şekilde alırken; hem cildinizi 24 saate kadar nemlendirir, cildinizde kötü bir koku bırakmaz. Baş, yüz, göz, kulak, burun, anüs etrafı, genital bölge, göğüs ve vücudun diğer bölgeleri için kullanıma uygun değildir.Paket içinde, 150 ml tüp tüy dökücü krem, 1 adette uygulama süngeri bulunmaktadır.

Veet Tüy Dökücü Krem kimler kullanabilir?

Bikini bölgesinde tüy dökücü krem kullanılabilir mi? – Yaz aylarında istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın hızlı ve etkili bir yolunu arıyorsanız tüy dökücü krem uygulamasının rahatlığıyla tanışabilirsiniz. Tüy dökücü kremlerle hızlı sonuç alıp, pürüzsüz bir görünüme kavuşmak mümkün.

You might be interested:  Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Üstelik bikini bölgesinde bile! Veet Tüy Dökücü Krem serisinde yer alan çeşitlerden cildinize uygun olanı seçebilir, normal ciltler için geliştirilen ürünümüzde maksimum 6, hassas ciltler için geliştirilen ürünümüzde ise maksimum 10 dakika içinde bikini bölgenizdeki tüylerden hızlıca kurtulabilirsiniz.

İster duşta ister ev konforunda veya tatil hazırlığında Veet Tüy Dökücü Krem serisi ile tüylerinizden kurtulmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Veet Tüy Dökücü Krem serisi, tüm cilt tipleri ve hayatın her dönemi için uygundur ve güvenle kullanılabilir.

Veet Tüy Dökücü Krem Hassas bölgede kullanılır mi?

Bacaklarda, kollarda, koltuk altlarında ve bikini bölgesinde kullanıma uygundur. Baş, yüz, göz, burun, kulak, anüs etrafı, genital bölge, göğüs ve vücudun diğer bölgelerinde KULLANIMA UYGUN DEĞİLDİR.

Veet Hassas ciltler için tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

Elinizi kremi sürdükten sonra iyice yıkayın.3.5 Dakika kadar bekleyin ve ardından spatula ile kremli bir bölgede tüylerinizi almayı deneyin. Tüyleriniz kolayca çıkıyorsa kalan kısmı spatula yardımı ile temizleyin, gerektiği takdirde kremi toplamda 10 dakikayı aşmayacak şekilde bekletebilirsiniz.

Veet kaç lira?

%7 indirimle Veet Men Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Intimate Kit 100 ml + 50 ml 3 Adet 302 TL ‘ye, %10 indirimle Veet Men Tüy Dökücü Krem 200 Ml + Veet Men Tüy Dökücü Krem In Shower 150 Ml – 1 170 TL ‘ye, %5 indirimle Veet Pure Tüy Dökücü Krem Bacak Ve Vücut Bölgesi 2x200ml 114 TL ‘ye sahip olabilirsiniz.

Tüy dökücü krem ile bacak alınır mı?

Bacak tüylerini tüy dökücü krem veya spreyle almak Veet Tüy Dökücü krem ile yalnızca 3-6 dakika içinde bacaklarınızdaki istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Üstelik Veet’in suya dayanıklı olarak özel formüle edilmiş duşta tüy dökücü kremi ile pürüzsüz bacaklara kavuşmak bir duş süresi kadar hızlı ve kolay.