Vi Vet Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır?

03.12.2022 0 Comments

Vi Vet Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır
Nasıl Kullanılır? 2 ölçek sarartıcı krem ile 1 ölçek aktivatör kremş karıştırma kabı içinde spatula ile iyice karıştırınız.Hazırladığınız karışımı rengini açmak istediğiniz tüylerin üzerine tüyleri tamamen kaplayacak şekilde spatula ile sürünüz.Tüylerin yoğunluğuna göre 3-10 dakika bekleyiniz ve ılık su ile iyice durulayınız.

Yaptığınız sarartma işlemi yeterli olmadıysa yeniden uygulayabilirsiniz. Tüylerin rengi açılırken cildinizin rengi de açılabilir. Cildiniz kısa bir süre içinde kendi rengine dönecektir.%2 nin üzerinde amonyum hidroksit ve Hidrojen peroksit içerir.• Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile temas halinde bol su ile yıkayınız ve ambalajı ile birlikte doktora başvurunuz.İlk defa kullanacaksanız uygulayacağınız bölgenin ufak bir kısmında kullanma talimatına uygun olarak deneme yapınız.24 saat sonra cildinizde olumsuz bir reaksiyon oluşmamışsa ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz.Kullanma sırasında herhangi bir yanma hissederseniz kremi bol su ile cildinizden temizleyiniz.Göz çevresine, göz uçları ve çevresine, genital bölgeye uygulamayınız.Tahriş olmuş, yanık, yaralı, varisli cilde, egzama, akne ve benlere uygulamayınız.

Çocuklardan uzak tutunuz. İçindekiler; Sarartıcı krem :Aqua,Hydrogen peroxide,cetearyl alcohol,lauryl alcohol,paraffinium liquidum,ceteareth-20, Sodium stannate. Aktivatör Krem :Aqua,cetearyl alcohol,Ammonium Hydroxide,paraffinium liquidum,ceteareth-20,Octyldodecanol,Sodium laureth sulfate,Phenoxyethanol,Ethylhexylglycerin Menşei; Türkiye Nasıl Muhafaza Edilmeli? Serin ve kuru yerde saklayınız.

Vi-vet tüy sarartıcı krem nerelerde kullanılır?

Yüz,kol ve bacaklarda güvenle kullanılır.3- 10 dakikada tüyleri ten rengine dönüştürür. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Vi – Vet tüy sarartıcı krem, geliştirilmiş özel formülüyle yüzünüzde, kollarınızda ve bacaklarınızda güvenle kullanabileceğiniz işlevsel bir üründür.

Vi-vet tüy dökücü krem kaç dakika bekletilir?

Vİ-VET TÜY SARATICI ||| ŞOK ETKİ 😍😱👍

60,50 TL 36,30 TL %40 indirimli Nasıl Kullanılır? Cildinizin üzerine tüyleri tamamen kapatacak şekilde spatula ile sürünüz.Tüylerin yoğunluğuna bağlı olarak maksimum 10 dakika bekleyiniz. Spatula ile küçük bir bölgede tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ediniz.

 • Tüyler Kolaylıkla alınıyorsa kremin tamamını spatulanın ucu ile cildinizden temizleyiniz.
 • Tüyler kolayca alınmıyorsa birkaç dakika daha bekleyiniz.
 • Ancak kremi cildinizde toplam 10 dakikadan fazla bekletmeyiniz.Cildi bol su ile durulayınız.• Göz ile temas ettirmeyiniz.
 • Göz ile temas halinde bol su ile yıkayınız ve ambalaj ile birlikte doktora başvurunuz.

İlk defa kullanacaksanız, uygulayacağınız bölgenin ufak bir kısmında kullanma talimatına uygun olarak deneme yapınız.24 saat sonra cildinizde olumsuz bir reaksiyon oluşmamışsa ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. – Yüze, göğüs uçları ve çevresine, genital bölgeye uygulamayınız.

-Tahriş olmuş, yanık, yaralı, varisli cilde, egzama, akne ve benlere uygulamayınız.Cildinizi etkileyen ilaç kullanıyorsanız veya cilt hastalığınız varsa, kullanmadan önce doktora başvurunuz. Tüy dökücü krem uygulamasından hemen sonra cildinize alkollü ürün sürmeyiniz, güneşlenmeyiniz. Çocuklardan uzak tutunuz.

– Thioglycolic acid içerir. İçindekiler; Aqua,potassium Thioglycolate,cetearyl alcohol,paraffinium liquidum,Petrolatum,ceteareth-20, Calcium Hydroxide,Octyldodecanol,PEG 75 lanolin,Glycerine,Ürea,Sodium laureth sulfate,Phenoxyethanol,Ethylhexylglycerin,Tocopheryl Acetate,Gereniol,Linalool,Hexyl Cınnamal,D-limonene Menşei; Türkiye Nasıl Muhafaza Edilmeli? Serin ve kuru yerde saklayınız.

Tüy sarartıcı krem ten rengini açar mı?

Tüy sarartıcılar, yüz, kol ve bacaklardaki tüylerin rengini açmak, sarartma amaçlı kullanılan kimyasal içerikli kremlerdir. Kozmetikçilerden ve internet üzerinden temin edilebilirler. Hassas bir cildiniz yoksa ve kaliteli bir markanın tüy sarartıcı kremini kullanırsanız, bu kremlerin cilde herhangi bir zararı yoktur.

Tüy sarartıcı krem kullanımı ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler şöyledir: Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır? Tüy sarartıcı ürünlerde paket içerisinde 2 adet tüp, 1 adet karıştırma kabı ve 1 tane de spatula yer almaktadır. Sarartıcıyı hazırlarken 1 ölçü aktivatör ve 2 ölçü ise renk açıcı krem krem kullanılmalıdır.

Bu ölçüdeki ürünler karıştırma kabında spatula ile iyice karıştırıldıktan sonra rengi açılması istenen tüylere sürülüp 4-10 dakika bekletilmelidir. Bekleme süresi dolduktan sonra bölge suyla güzelce yıkanmalıdır. Şayet bu sarartma işleminde tüyleriniz yeterince sararmadıysa ve krem cildinizde herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadıysa aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz.

 1. Uygulama sonrasında tüyler dışında, tüy sarartıcı kremin sürüldüğü bölgelerde de cilt renginde açılmalar meydana gelebilir.
 2. Bu açılma normal kabul edilir, birkaç dakika içinde cilt eski rengine dönecektir.
 3. Tüy sarartıcı kullanırken bekleme süresini kendi deneyimlerinize göre ayarlayabilirsiniz.
 4. İlk başta 4 dakika bekletin ve tüylerinizin açılma durumuna bakın.
You might be interested:  Iltihaplı Yaraya Hangi Krem Iyi Gelir?

Eğer bu süre tüylerin rengini sarartmak için yeterli olmadıysa bekleme süresini zamanla arttırın, fakat 10 dakikayı aşmamanız önemlidir. Vi Vet Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır Tüy Sarartıcı Kremler Nerelerde Kullanılır? Tüy sarartıcı kremleri kol ve bacaktaki kıllar için kullanıma uygundur. Fakat bu kremleri kaş, kirpik,göğüs, perianal ve genital bölgedeki tüylerin rengin açmak için kullanılmamalıdır. Bazı tüy sarartıcı kremler yüz için de kullanılabilir,kutunun içeriğinde çıkan talimatta yüz için kullanılıp kullanılmadığı yazmaktadır.

  Tüy sarartıcı krem dahil olmak üzere kozmetik ürünleri ciltte geniş bölgelerde kullanmadan önce mutlaka ciltte alerji testi yapmalısınız. Ciltte ufak bir bölgede denediğiniz tüy sarartıcı krem cildinizde herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmamışsa kullanılmalıdır. Eğer test ettiğiniz bölgede ciltte kaşınma, kızarıklık, hassasiyet ve tahriş gibi belirtiler oluşmuşsa bu kremleri kullanmaktan kaçınmalısınız. Tüy sarartıcı krem kullanmadan önce paketten çıkan kullanma talimatlarına bakmanız çok önemlidir. Talimatlarda yazan bekletme süresine uymalı, belirtilen süreyi aşmamalıdır. Aksi taktirde ciltte tahriş meydana gelebilir.

  Regl döneminde tüy dökücü krem kullanılır mı?

  Tüy alımıyla ilgili doğrular – DOĞRU: Veet Tüy Dökücü Krem cil t renginizi koyulaştırmaz. Veet’in istenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulmanızı sağlayan tüm ürünleri gibi tüy dökücü krem formülleri de ten renginizde kararmaya neden olmaz. Tüy alma sonrası oluşan ten rengindeki koyulaşmalar, aslında cildin tahrişe karşı gösterdiği bir reaksiyondur.

  Veet Tüy Dökücü Krem, uygulamadan önce ölü deriden arındırılmış bir ciltte mükemmel pürüzsüzlük sağlar ve cildinizde kararmaya neden olmaz. Ayrıca uygulama sonrası da 24 saate kadar nemlendirerk cildinize bakım yapar. DOĞRU: Tüylerinizi almadan önce cildinizi hazırlamalısınız. Veet’in mükemmel tüy alma yöntemlerinden birini uygulamadan önce tek yapmanız gereken cildinizi ılık su ile yıkamak ve böylece gözeneklerinizin açılmasını sağlamak.

  Cildinizi krem veya deodorant gibi kozmetik ürünlerden temizledikten sonra iyice kuruladığınızda artık tüy alma işleminden en iyi sonucu almaya hazırsınız. DOĞRU: Ağda yapmak tüylerin yeniden uzamasını yavaşlatır. Veet Sir Ağda Bantları çeşitlerinden biriyle ağda yaptığınızda, kökünden alınan tüylerin yeniden çıkma süresi uzar.

  Şeker içermeyen özel formülüyle Veet Sir Ağda Bantları, tüylerinizin daha seyrek, daha ince ve daha yumuşak çıkmasını sağlar. Böylece uzun süren pürüzsüzlük hissini, her ağdada seyrekleşen tüylerinizle doyasıya yaşayabilirsiniz. DOĞRU: Dar kıyafetler batık oluşumunu kolaylaştırır. Dar kıyafetler giymek, kan dolaşımınızı yavaşlattığı gibi batık tüy oluşumuna da neden olabilir.

  Üst deriden çıkması gereken tüylerin önünde engel oluşturarak kıl foliküllerinin iltihaplanmasına neden olan dar kıyafetler, özellikle bikini bölgesi için risk yaratabilir. Işıltılı bir cildin önündeki en büyük engellerden biri olan batık sorununu yaşamamak için cildinizi düzenli olarak derinlemesine temizleyebilir ve dar kıyafetlerden uzak durabilirsiniz.

  DOĞRU: De pilasyonun hemen ardından güneşlenmemelisiniz. Tüylerinizi aldıktan sonra en az 24 saat güneşlenmekten ve bronzlaştırıcı krem kullanmaktan kaçınmalısınız. Cildiniz tüylerinizi aldıktan sonra hassaslaşır ve güneşin UV ışınlarından çok daha fazla etkilenir. Cildinizin güzel görünmesini ve sağlıklı kalmasını sağlamak için tüylerinizi aldıktan hemen sonra güneşlenmek ve güneş kremi kullanmak erken yaşlanmaya ve cilt tonunda eşitsizliklere neden olabilir.

  DOĞRU: Ağdanın hemen ardından yüzmemelisiniz. Ağda ile tüyleriniz aldıktan sonra gözenekleriniz açılır ve cildiniz biraz hassaslaşır. Bu nedenle ağda yaptıktan sonra cildinizin doğal haline kavuşması için ona biraz zaman tanıyabilirsiniz. Yüzmek ya da güneşlenmek için 24 saat beklemek, cildinizi tahriş olmaktan koruyacak, hassasiyete karşı güçlenmesini sağlayacaktır.

  Tüy sarartıcı kremler işe yarıyor mu?

  İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve ışıl ışıl bir cilde kavuşmak için farklı uygulamalardan yararlanıyor olabilirsiniz. Öyle ki ihtiyacınıza ve günlük yaşam temponuza uygun bir yöntem illaki vardır. Aslında ilk olarak kullanacağınız yöntemi ve bu yöntemden tam olarak ne istediğinizi belirlemeniz gerekiyor.

  1. Öncelikle amacınızı belirleyin Kadınların en sevmediği şeylerden biri de istenmeyen tüylerdir; çünkü tüyler için verilen uğraş hiç bitmez.
  2. Bu nedenle zamanla daha pratik yöntemleri kullanmaya başlamış olabilirsiniz.
  3. Ancak pratik yöntemler, size her zaman etkili ve uzun süreli sonuç vermeyebilir.
  4. Bu yüzden öncelikle amacınızı belirlemenizi tavsiye ederiz.

  Yani kullanacağınız yöntemden beklentiniz tam olarak ne; daha uzun süreli etki mi, kısa sürede tüylerden kurtulmak mı, tüylerin rahatsız edici görüntüsünden kurtulmak mı? Bu soruya cevap verdikten sonra sizin için ideal olan tüy alma yöntemini çok daha rahat bir şekilde seçebilirsiniz.

  • Veet olarak kadınların en çok merak ettiği iki uygulamayı ele alıyor ve tüm yönleriyle karşılaştırıyoruz; tüy alma ve tüyleri sarartma.
  • Tüyleri sarartmak Kadınlar arasında kullanılan yöntemlerden biri de tüy sarartıcı ile tüyleri sarartmaktır.
  • Bu yöntemle tüyler alınmaz, var olan tüylerin rengi değiştirilerek dikkat çekmesi önlenir.

  Bunun için tüy sarartıcı çeşitli ürünler bulunur. Ancak çok tavsiye edilen bir yöntem değildir; çünkü henüz kesin bir bulgu olmasa da kullanıcı deneyimleri, tüy sarartma yönteminin, kıl köklerini beslediğini öngörmektedir. Yani tüy sarartıcı kullandığınızda kıl kökleriniz beslenerek tüyleriniz daha sert ve olduğundan daha koyu renkli çıkabilir.

  Elbette kimse sararttığı tüylerin, dibinden daha sert ve siyah çıkmasını istemez. Bu nedenle size daha kesin bir yöntemi öneriyoruz; tüy alma. Tüyleri almak Pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyen herkesin ortak buluşma noktası tüyleri almaktır. Bu hem cildiniz, hem de tüyleriniz için en kesin, en yararlı uygulamadır, tabi tüyleri alırken hangi yöntemi kullandığınız önemli.

  Eğer ağda yöntemini tercih ederseniz hem uzun süre pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz, hem de cildinize bakım yaparsınız. Nasıl mı? Ağdayı düzenli olarak kullandığınızda kıl kökleriniz zayıflar ve zamanla tüyler daha zayıf çıkmaya başlar. Aynı zamanda cildinizin üstündeki ölü deri ağda ile gider ve cildiniz tazelenir.

  Tüy sarartıcı geçici mi?

  Tüy sarartıcı kremler tüylerin rengini açmak yani sarartmak için kullanılmaktadır. Dolayısıyla etkileri kısa süreli olmaktadır ve belli bir zaman sonra uygulamanın tekrarlanması gerekmektedir.

  Kol kıllarını nasıl Sarartılır?

  Vi Vet Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır Kadınların korkulu rüyası olan istenmeyenler tüyler yapılan yanlış yöntemler veya hormonel bozukluklar nedeniyle başa çıkılmaz bir hale gelebilir. Özellikle yaz aylarında rahatsız eden bu durumu engellemek için tüy sarartma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

  • Uzmanların önerdiği tüy sarartma yöntemlerini deneyen birçok kişi olumlu sonuçlarla karşılaştığı görülmüş acısız bir şekilde tüylerinden kurtulmuştur.
  • Vücudumuzdaki tüyler, ter bezlerinin çalışmasına yardımcı olarak toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor.
  • Bu tüyler bazı kişilerde sarı seyrek olurken bazılarında ise siyah köklü ve kalın olarak başa çıkılmaz bir hale gelebilir.

  Çoğunlukla hormon bozukluğu, yan etkili ilaç kullanımı gibi nedenler bu tüylerin belirginleşmesine neden olur. Kadın ları toplum içerisinde rahatsız eden bu durumu ortadan kaldırmak için evinizde malzemeleri kullanabilirsiniz. Ayva tüyleri olarak bilinen bu tüyleri koparmak ya da ağda yöntemleri ile yok etmek vücudun fazla terlemesine neden olurken farklı sorunlara da neden olabilir.

  1. Bu yüzden sarartma yöntemlerini kullanmak ideal bir tercih olacaktır.
  2. Peki tüyler nasıl sararır? Tüy sarartma yöntemleri nelerdir? Evde tüy sarartma yöntemleri nelerdir? Gelin birlikte inceleyelim.
  3. İLİŞKİLİ HABER Çilek bacak nedir ve nasıl geçer? Çilek bacaklar için en etkili 4 ev çözümü OKSİJEN SUYU İLE TÜY SARARTMA YÖNTEMİ MALZEMELER Oksijenli su Pamuk YAPILIŞI Hidrojen perosit olarak bilinen oksijenli su, tüylerinizi sarartmak için kullanabileceğiniz pratik ve etkili yöntemlerden biridir.

  Yapmanız gereken şey çok basit. Oksijen suyundan pamuğa birazcık dökün ve sarartmak istediğiniz bölgeye sürüp, biraz bekletin. Tüylerinizin hızlı bir şekilde sararmasını istiyorsanız, örneğin kolunuza oksijenli su sürüp 25 dakika kadar güneşte bekleyin. Vi Vet Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır Limonla tüy saratma İLİŞKİLİ HABER Eldivenle tüy nasıl alınır? Eldivenle tüy almak zararlı mıdır? LİMONLA TÜYLERİNİ SARARTMA MALZEMELER 1 adet limonun suyu Yarım bardak su YAPILIŞI Bir kasenin içerisine suyu ve taze sıkılmış limonun suyu koyup karıştırın.

  1. Pamuğu bu karıştırma kabının içerisine batırıp sarartmak istediğiniz yere sürün.
  2. Bu yöntemle kol ve bacak tüylerinizi sarartmak istiyorsanız en az 2 saat güneşte beklemelisiniz.
  3. Bu yöntemi yüzünüze deneyeceksiniz kulağınızın arka kısmına sürüp kızarıp kızarmadığını test edin.
  4. Eğer şişme, tahriş ya da kaşıntı yoksa yüzünüze de uygulayabilirsiniz.

  Haftada 1-2 defa deneyebilirsiniz. İLİŞKİLİ HABER Kadınlarda bıyık çıkması nasıl engellenir? Bıyık nasıl yok edilir? Vi Vet Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır Nohut unu ile tüy sarartma NOHUT UNU İLE TÜY SARARTMA MALZEMELER 1 yemek kaşığı nohut unu Yarım yemek kaşığı süt 1 tatlı kaşığı zerdeçal YAPILIŞI Derin bir kasenin içerisinde tüm malzemeleri homojen olana kadar karıştırın.

  Tüy sarartıcı yüze nasıl uygulanır?

  Merhaba sevgili COSSOP Blog okurları. Gününüz keyifli geçiyordur umarım. Bugün size tüy sarartıcı krem nasıl kullanılır, ondan bahsetmek istiyorum. Ağda, jilet, tüy dökücü, epilasyon derken bazen hızlı çözümlere ihtiyaç duyarız. Tüylerimizi kökünden almak yerine rengini açmayı tercih ederiz.

  • Can yakmayan, hızlı epilasyon yöntemleri, işte bunu seviyoruz! Ama elbette her zaman istenen sonuç için doğru uygulama şart.
  • Tüy Sarartıcı Krem Kutusu İçinde Neler Bulunur? Tüylerinizi sarartmanız için kutu içerisinde; · Renk açıcı krem · Aktivatör · Kap · Spatula yer alır.
  • Hepsini kullanacaksınız, o nedenle işleme başlamadan önce yanınızda bulundurun sevgili okurlar.

  Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Sürülür? · Kabın içine sarartıcı krem ve yarısı kadar aktivatör koyun. · Homojen bir karışım elde edene kadar karıştırın. · Tüylerin rengini açmak istediğiniz gölgeye Spatula yardımıyla ince bir tabaka halinde sürün. · 5-10 dakika beklettikten sonra yıkayın.

  Tüy sarartıcıları kullandıktan sonra cilt renginde açılma görülebilir ama bu geçici bir durumdur. Bir süre sonra cilt eski rengini alır. İstenmeyen tüyler sararır ve görünümü azalır. Genelde 1-2 haftaya kadar bu görüntü korunur. Elbette her markanın vaat ettiği süre değişkenlik gösterebilir. Biz, cildimiz için en iyisini isteriz.

  Eğer siz beklenmedik bir etki ile karşılaşırsanız mutlaka önleminizi alın derim. Ve elbette bu ürünleri kullandıktan sonra dikkat edilecekler listesine de uymak gerek. Tüy Sarartıcı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir? · Öncelikle ihtiyacınız olan ürünü seçin.

  • Vücudumuzda bazı bölgeler daha hassastır.
  • Bu ürünlerin yüzde kullanılmaması öneriliyor.
  • Tüy sarartıcı kullananlar daha çok kol ve bacak bölgesini sarartmayı tercih ediyor.
  • · Kullanma talimatını mutlaka okuyun.
  • Burada yazan bekleme süresine uymaya özen gösterin.
  • Bu ürünleri kullandıktan sonra derinin de rengi açılmış görünür ama bu geçicidir.

  · Satın aldığınız ürünü önce cildinizin küçük bir bölgesinde deneyin. Cildinizin 24 saat içinde reaksiyon verip vermediğini kontrol edin. Özellikle hassas ve alerjik bir cildiniz varsa bu konuya da daha da özen göstermelisiniz sevgili okurlar. · Göz çevresi ile temas ettirmeyin.

  Bu durumda bol su ile durulayın ve aşırı reaksiyon halinde kullandığınız ürün ile birlikte doktora başvurun. · Ürünü kullanırken aşırı yanma hissederseniz ürünü hemen cildinizden arındırın. · Cildinizi etkileyen bir ilaç kullanıyorsanız veya bir cilt hastalığınız varsa bir tüy sarartıcı kullanmadan önce bir uzmana başvurun.

  · Tüy sarartıcı krem kullandıktan sonra güneşlenmeyin. · Alkollü ürün kullanmayın. · Ve elbette çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin. Agiss Tüy Sarartıcı Krem Tüy sarartıcı kullananların en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan Agiss Tüy Sarartıcı Krem kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsetmek istiyorum.

  Tüy sarartıcı kremler işe yarıyor mu?

  İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve ışıl ışıl bir cilde kavuşmak için farklı uygulamalardan yararlanıyor olabilirsiniz. Öyle ki ihtiyacınıza ve günlük yaşam temponuza uygun bir yöntem illaki vardır. Aslında ilk olarak kullanacağınız yöntemi ve bu yöntemden tam olarak ne istediğinizi belirlemeniz gerekiyor.

  1. Öncelikle amacınızı belirleyin Kadınların en sevmediği şeylerden biri de istenmeyen tüylerdir; çünkü tüyler için verilen uğraş hiç bitmez.
  2. Bu nedenle zamanla daha pratik yöntemleri kullanmaya başlamış olabilirsiniz.
  3. Ancak pratik yöntemler, size her zaman etkili ve uzun süreli sonuç vermeyebilir.
  4. Bu yüzden öncelikle amacınızı belirlemenizi tavsiye ederiz.

  Yani kullanacağınız yöntemden beklentiniz tam olarak ne; daha uzun süreli etki mi, kısa sürede tüylerden kurtulmak mı, tüylerin rahatsız edici görüntüsünden kurtulmak mı? Bu soruya cevap verdikten sonra sizin için ideal olan tüy alma yöntemini çok daha rahat bir şekilde seçebilirsiniz.

  1. Veet olarak kadınların en çok merak ettiği iki uygulamayı ele alıyor ve tüm yönleriyle karşılaştırıyoruz; tüy alma ve tüyleri sarartma.
  2. Tüyleri sarartmak Kadınlar arasında kullanılan yöntemlerden biri de tüy sarartıcı ile tüyleri sarartmaktır.
  3. Bu yöntemle tüyler alınmaz, var olan tüylerin rengi değiştirilerek dikkat çekmesi önlenir.

  Bunun için tüy sarartıcı çeşitli ürünler bulunur. Ancak çok tavsiye edilen bir yöntem değildir; çünkü henüz kesin bir bulgu olmasa da kullanıcı deneyimleri, tüy sarartma yönteminin, kıl köklerini beslediğini öngörmektedir. Yani tüy sarartıcı kullandığınızda kıl kökleriniz beslenerek tüyleriniz daha sert ve olduğundan daha koyu renkli çıkabilir.

  • Elbette kimse sararttığı tüylerin, dibinden daha sert ve siyah çıkmasını istemez.
  • Bu nedenle size daha kesin bir yöntemi öneriyoruz; tüy alma.
  • Tüyleri almak Pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyen herkesin ortak buluşma noktası tüyleri almaktır.
  • Bu hem cildiniz, hem de tüyleriniz için en kesin, en yararlı uygulamadır, tabi tüyleri alırken hangi yöntemi kullandığınız önemli.

  Eğer ağda yöntemini tercih ederseniz hem uzun süre pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz, hem de cildinize bakım yaparsınız. Nasıl mı? Ağdayı düzenli olarak kullandığınızda kıl kökleriniz zayıflar ve zamanla tüyler daha zayıf çıkmaya başlar. Aynı zamanda cildinizin üstündeki ölü deri ağda ile gider ve cildiniz tazelenir.

  Remove tüy sarartıcı krem nasıl kullanılır?

  Spatulanın ters tarafıyla kremi tüylere tamamen kapatın.5 dakika bekleyin ve küçük bir alanı spatula ile temizleyin. Almış olduğunuz bölgedeki tüylerin tamamı temizleniyorsa tüylerin tamamını spatula yardımı ile alın. Sonrasında bol su ile durulayın.