Bikini Bölgesine Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır?

24.11.2022 0 Comments

Bikini Bölgesine Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır
Veet tü y d ö kücü krem nasıl kullanılı r? – Tü y d ö kücü kremler, temizlenmek istenilen tüylerdeki keratin maddesini eriterek, kılların k ö klere yakın bir noktadan d ö külmesini sağlar. Sadece 10 dakikada ipeksi bir cilde kavuşmanızı sağlayacak Veet tü y d ö kücü nasıl kullanılır, iş lem s ırasında nelere dikkat etmek gerekir beraber bakalım.

İlk olarak ürünü kullanmadan ö nce talimatları okuyun ve uygulama sırasında paket üzerinde yazılan süreyi aşmamaya ö zen g ö sterin. Tüyleri temizlemek istediğiniz b ö lgeye, kremi kılları tamamen kapatacak şekilde paketin içerisinden çıkan spatula yardımıyla sürün. Kremi cildinizde 3 dakika bekletin. Ardından küçük bir b ö lgedeki ürünü sıyırıp tüylerin çıkı p çıkmadığını kontrol edin. Tüyler d ö küldüyse kremi cildinizden tamamen sıyırın. Eğer 3 dakika sonrasında sonucu yeterli g ö rmediyseniz 1-2 dakika daha bekleyebilirsiniz. Son olarak cildinizi bol su ile durulayın. Bu aşamada çok sıcak su kullanmamaya dikkat edin. Buhar ve yüksek sıcaklık cildin kurumasına sebep olur.

Bikini bölgesine tüy dökücü krem kullanılır mı?

Tüy alımıyla ilgili efsaneler – İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri söz konusu olduğunda,, ağda sonrası bakımlar hatta kişisel dönemler hakkındaki söylenceler de nesilden nesile aktarılan sınırsız sayıda bilgi içeriyor. Bu bilgilerin bir kısmı geçerli olsa da aslında doğru bilinen yanlışların sayısı da oldukça yüksek.

 1. İstenmeyen tüylerinizden kurtulurken doğru bilinen yanlışlar sizi şaşırtıp yanlış yönlendirmesin.
 2. EFSANE: Tıraş olmak en etkili tüy alma yöntemidir.
 3. Tıraş bıçağıyla depilasyon, kıl köklerine etki etmez ve uygulamadan sonra tüyleriniz 1 ya da 2 gün içinde yeniden uzar.
 4. Veet Tüy Dökücü Krem ve Sir Ağda Bantları ile uzun süren pürüzsüzlüğün rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Tıraş bıçağının aksine cildinizi koruyan Veet ürünlerinden biri tercih ederek 4 haftaya kadar süren pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın. EFSANE: Tüy dökücü kremler bikini bölgesinde kullanılamaz. Veet Tüy Dökücü Krem çeşitlerini bikini bölgenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 1. Cilt tipinize özel formülleriyle Veet Tüy Dökücü Krem’i bikini bölgenize dikkatli bir şekilde uygulayabilir, dakikalar içinde istenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz.
 2. EFSANE: Tüyleri aldığınız aynı gün cildinizi ölü deriden arındırmanız gerekir.
 3. Tüy alma işleminizden en etkili sonucu almak için, Veet ürünlerini kullanmadan 24 saat önce cildinizi temizleyebilirsiniz.

Cildinizi ölü deri tabakasından arındırmak için peeling yapabilir, gözeneklerinizi açmak için ılık suyla duş alabilirsiniz. EFSANE: Tüylerinizi ne kadar sık alırsanız, o kadar sertleşirler. İstenmeyen tüylerinizi kökünden alarak haftalar boyu pürüzsüzlük sağlayan Veet Sir Ağda Bantları ve kıl köklerine kadar uzanan etkisiyle Veet Tüy Dökücü Krem serisi ile tüylerinizi dilediğiniz sıklıkta alabilirsiniz.

 1. Düzenli tüy alımı, bilinenin aksine tüylerin seyrelmesine ve daha yumuşak çıkmasına yardımcı olur.
 2. Veet’in kıl köklerini zayıflatan formülü ile üretilen ürünleri ile her uygulamada tüylerinizin biraz daha zayıfladığını ve seyreldiğini fark edebilirsiniz.
 3. EFSANE: Hassas cilde sahip kişiler Veet kullanamaz.
You might be interested:  K Fenidex Krem Ne Işe Yarar?

Veet hassas ciltlerde bile kullanılabilir! Veet’in hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş ürün serisi dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas bir cilde sahipseniz, Veet paketlerinin üzerinde “Hassas Ciltler” ifadesi bulunan çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

 1. Böylece kızarıklık ve tahriş problemleriyle karşılaşmadan kolayca istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.
 2. EFSANE: Tüy Alımı için alkol bazlı ürünler mi kullanmalıyım? Cildinizin tahriş olmasını engellemek için depilasyondan önce, sonra veya depilasyon esnasında alkol bazlı ürünler kullanmamalısınız.

Tüy alımı sonrası cildinizde kalan tüy dökücü krem kalıntılarını ılık su ile kolayca temizleyebilir, ağda sonrası ise Veet paketlerinde yer alan temizleyici mendillerle cildinizi ağda kalıntılarından arındırabilirsiniz. EFSANE: Sıcak duş almak cildinize iyi gelir.

Vajinal bölgeye tüy dökücü krem kullanılır mı?

29 Nisan 22 Erkekler için Öneriler Tüy dökücü kremler, cinsiyet fark etmeksizin kadın ve erkeklerin istenmeyen tüylerle baş etmesinde en kolay ve en güvenilir yollardan biridir. Vücuttaki tüylerin ağrı, acı ya da kesilme gibi riskler taşımadan dökülmesini sağlayan bu kremler sayesinde kolayca istenmeyen tüylerden arınılabilir.

Tüy dökücü kremler kullanılırken, cilt bariyerlerinin korunduğu alanlara nazikçe sürülmeli ve 3 ila 6 dakika arasında bekletilmelidir. Geçen süre sonrasında kremlerin sürüldüğü alan temizlenir ve o bölgedeki tüylerin döküldüğü görülür. Tüy dökücü kremlerin genital bölge, anal bölge, göğüs çevresi, dudak üstü ve göz çevresi gibi hassas bölgelerde kullanılması pek tavsiye edilmez.

Kişiler, bu bölgeler için özelleşmiş ürünler kullanıp, bakımının yapılabileceği farklı seçenekleri tercih edebilirler. Jel, krem ya da sprey olarak kullanılabilen tüy dökücü krem çeşitleri, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en kolay yolları arasındadır.

Tüy dökücü kremler yalnızca kadınlar için kullanılan ürünler değildir. Erkekler için de özel olarak üretilen bitkisel tüy dökücü kremler bulunur. Bioder Bio Epilation Tüy Dökücü Krem, erkeklere özel ve ekstra güçlü formülü ile tüylere etki eder. Bu krem, kişilerin yalnızca istenmeyen tüylerden kurtulmalarına fayda sağlamakla kalmaz, cildi nemlendirir ve yumuşacık, pürüzsüz bir görünüm kazanmasına etki edebilir.

Cilt yapısını kurutmaz, tahriş etmez ve güzel kokulu bir içeriğe sahiptir.

Tüy dökücü krem nerelere sürülmez?

Veet Duşta Tüy Dökücü Krem Men 150 Ml Özellikleri – İstenmeyen tüyler günümüzde sadece kadınların sorunu değil. Artık erkekler de istenmeyen tüylerinden kurtulmanın yollarını arıyor! Çözümler kadınlarla aynı: jilet, tüy dökücü gibi ürünler. İşte tam da bunun için, erkeklere özel formülüyle Yeni Veet Men Tüy Dökücü Krem 3 ile 6 dakika arasında pratik uygulama sağlıyor.

Sırt bölgesinde, göğüste, kollarda, koltuk altlarında ve kasık bölgesinde kullanıma uygundur.Tıkanma ve tahrişe son! Yeni Veet Men Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüylerinizi etkili bir şekilde alırken; hem cildinizi 24 saate kadar nemlendirir, cildinizde kötü bir koku bırakmaz. Baş, yüz, göz, kulak, burun, anüs etrafı, genital bölge, göğüs ve vücudun diğer bölgeleri için kullanıma uygun değildir.Paket içinde, 150 ml tüp tüy dökücü krem, 1 adette uygulama süngeri bulunmaktadır.

Duşta tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün Reyola tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Acil durumlar için pratik çözüm Sesu Tüy Dökücü Köpük Hassas cilt, acil durumlarda istenmeyen tüylerinizden pratik ve kolay bir şekilde kurtulmanızı sağlar. Ulaşılması zor bölgeler için de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Farklı tüy ve cilt tiplerine göre özel olarak geliştirilmiş formülü ile sizi 8 dakika içinde pürüzsüz bir cilde kavuşturur. Özel formüllü yeni Sesu Tüy Dökücü Duşta Hassas cilt, cildinizde tahrişi azaltırken, içerisindeki E vitamini ile cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Aroma GuardTM teknolojisi sayesinde kötü kokuyu hapseder. Dermotolojik olarak test edilmiştir.7 gün pürüzsüzlük sağlar. Özel formülü sayesinde 24 saat cildinizi nemlendirir. Dermatolijik olarak test edilmiştir.5 dakikada acil çözüm 1)Duştan önce, kremi cildinizdeki tüyleri tamamen kapatacak şekilde süngerin renkli kısmıyla ince bir tabaka halinde yayınız. Kremi sürmeden önce cildinizin kuru olduğundan emin olunuz. Duşa girmeden önce en az 1 dakika bekleyiniz.2)Duşta, kremin cildinizde 2 dakika daha kaldığından emin olunuz. Su ile temas halindeyken krem yavaş yavaş cildinizden akabilir. Kremin erken akmasını önlemek için, duş sırasında kremli bölgenizi su ile direk temas ettirmeyiniz. Kremi cildinizde 3 dakika beklettikten sonra küçük bir bölgeyi süngerin beyaz kısmı ile temizleyerek tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ediniz.3)Tüyleriniz kolaylıkla alınıyor ise kremin tamamını temizleyiniz. Tüyleriniz kolaylıkla alınmıyorsa birkaç dakika daha kremi bekletebilirsiniz. Ancak, kremi cildinizde 10 dakikadan fazla bekletmeyiniz.4)Cildiniz duşun altında bol su ile durulayınız.Bu üründen en fazla 40 adet sipariş verilebilir.40 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

You might be interested:  Cilt Kanseri Yaralarına Ne Iyi Gelir?

Tüy dökücü kremden sonra banyo yapılır mı?

Bikini Bölgesine Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır Günümüzde istenmeyen tüyleri almak için kullanılan yöntemlerden biri de tüy dökücü kremlerdir. Daha çok ilk zamanlar kullanılan tüy dökücü kremlerin kılları yoğunlaştırdığı için çok fazla tercih edilmez. Tüy dökücü kremleri kullanırken nelere dikkat etmek gerekir? Tüy dökücü kremler zararlı mı? Tüy dökücü krem nasıl kullanılır? En iyi tüy dökücü krem hangisi? sorularına bu haberimizden cevap alabilirsiniz.

 • İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en pratik ve acısız yollarından biri olan tüy dökücü kremler içerisinde bir çok kimyasal barındırır.
 • İçeriğindeki kimyasallar sayesinde tüy ve kılların koparak dökülmesine sebep oluyor.
 • Bir çeşit depilasyon yöntemi olan bu uygulama, bir nevi kılın protein yapısını bozarak dökülmesini sağlar.

Kozmetik dünyasında binbir çeşidi bulunan tüy dökücü kremler, 4-10 dakika boyunca cildinize uyguladıktan sonra, bir parça bezle temizleyerek tüylerinden kurtulmuş oluyorsunuz. Hesaplı bir yöntem olmayan tüy dökücü kremler, genellikle dudak üstü, bikini bölgesi ve koltuk altı gibi daha küçük bölgelerde kullanılır. Bikini Bölgesine Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır – Tüy dökücü kremlerin bilinen bir zararı yoktur. Çok sık rastlanmasa da alerjik yapılı kişilerde bazı reaksiyonlara sebep olabilir. Genital bölgede kulanılan tüy dökücü kremler, işlem sonrasında yanmaya neden olabilir. – Tüy dökücü kremlerin uygulanacağı bölge, yoğun kıl yapısına sahipse işlem sonrası kızarıklık oluşabilir.

– Tüy dökücü krem kullanmadan önce, herhangi bir alerjik reaksiyon oluşturmaması için kremi ilk olarak vücudunuzun ufak bir kısmında test edin. Kızarıklık ya da kaşıntı gibi bir durum söz konusu değilse, tüy dökücü kremi rahatlıkla kullanabilirsiniz. – Tüy dökücü kremleri kullandıktan sonra yeterince temizlenmediğini düşünüyorsanız, işlemi bir iki gün erteleyin.

Kısa olduğu için alınmayan tüyleriniz de bu süre zarfında uzayacak hem de cildinizi tahriş etmemiş olacaksınız. – Tüy dökücü kremi kullandıktan sonra, krem uygulanan bölgeler soğuk su ile iyice yıkanmalı ve iyi bir nemlendirici ile nemlendirilmelidir. EN İYİ TÜY DÖKÜCÜ KREM HANGİSİ 1- Veet Tüy Dökücü 2 x 90 ml Naturals Shea Yağı 90ml / 39,90 TL Bikini Bölgesine Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır Yeni formülasyonu sayesinde cildinizin nemlenmesine aynı zamanda pürüzsüzlüğe kavuşmasını sağlayan Veet Naturals Tüy Dökücü Krem, sadece tüyleri yok etmenize yardımcı olmaz aynı zamanda doğadan ilham alan yenileyici kokusuyla sadece 5 dakika içerisinde, cildinizi göz alıcı parlaklık ve pürüzsüzlüğe ulaştırıyor.

You might be interested:  Cilt Mantarı Ne Kadar Sürede Geçer?

Tüy dökücü krem kaç dakika?

60,50 TL 36,30 TL %40 indirimli Nasıl Kullanılır? Cildinizin üzerine tüyleri tamamen kapatacak şekilde spatula ile sürünüz.Tüylerin yoğunluğuna bağlı olarak maksimum 10 dakika bekleyiniz. Spatula ile küçük bir bölgede tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ediniz.

 • Tüyler Kolaylıkla alınıyorsa kremin tamamını spatulanın ucu ile cildinizden temizleyiniz.
 • Tüyler kolayca alınmıyorsa birkaç dakika daha bekleyiniz.
 • Ancak kremi cildinizde toplam 10 dakikadan fazla bekletmeyiniz.Cildi bol su ile durulayınız.• Göz ile temas ettirmeyiniz.
 • Göz ile temas halinde bol su ile yıkayınız ve ambalaj ile birlikte doktora başvurunuz.

İlk defa kullanacaksanız, uygulayacağınız bölgenin ufak bir kısmında kullanma talimatına uygun olarak deneme yapınız.24 saat sonra cildinizde olumsuz bir reaksiyon oluşmamışsa ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. – Yüze, göğüs uçları ve çevresine, genital bölgeye uygulamayınız.

-Tahriş olmuş, yanık, yaralı, varisli cilde, egzama, akne ve benlere uygulamayınız.Cildinizi etkileyen ilaç kullanıyorsanız veya cilt hastalığınız varsa, kullanmadan önce doktora başvurunuz. Tüy dökücü krem uygulamasından hemen sonra cildinize alkollü ürün sürmeyiniz, güneşlenmeyiniz. Çocuklardan uzak tutunuz.

– Thioglycolic acid içerir. İçindekiler; Aqua,potassium Thioglycolate,cetearyl alcohol,paraffinium liquidum,Petrolatum,ceteareth-20, Calcium Hydroxide,Octyldodecanol,PEG 75 lanolin,Glycerine,Ürea,Sodium laureth sulfate,Phenoxyethanol,Ethylhexylglycerin,Tocopheryl Acetate,Gereniol,Linalool,Hexyl Cınnamal,D-limonene Menşei; Türkiye Nasıl Muhafaza Edilmeli? Serin ve kuru yerde saklayınız.

Tüy dökücü krem boyuna sürülür mü?

Fakat bu bölgeleri her ne kadar istenmeyen tüylerden uzaklaştırsa da güçlü formülü sebebiyle ciltte hassasiyet oluşturarak istenmeyen sonuçlar alınmasına sebep olabilir. Bu sebeple tüy dökücü krem formları sırt, bacak, kol, kol altı ve genital bölgelerde kullanılabilir.

Tüy dökücü ile nereler alınır?

Tüy dökücü kremler kadınlarda en çok bacak bölgesindeki tüylerden kurtulmak için tercih edilir. Bu bölgenin yanı sıra, koltukaltı, bikini bölgesi gibi farklı yerlerde kullanıma uygun ürün seçenekleri bulunur. Erkeklerde ise yine bacak ve koltukaltının yanı sıra göğüs ve sırtta kullanımı yaygındır.