Boom Butter Cilt Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

24.10.2022 0 Comments

Boom Butter Cilt Bakım Yağı Nasıl Kullanılır
Boom Butter Cilt Bakım Yağı Nasıl Kullanılır? El, yüz tüm vücuda oval hareketlerle masaj yaparak ihtiyaç duyduğunuz her an uygulayabilirsiniz. Çevresel koşulların cilde vereceği zararı azaltmak adına gündüz, dinlenen cilde nem katması ve bakım yapması adına akşam kullanım sağlayabilirsiniz.

Boom Butter saça zarar verir mi?

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter : Bu vitaminlere ek olarak içerdiği yağ asitleri saç için iyi bir besleyici ve nemlendirici olmasını sağlar. Antiinflamatuar özellik de gösteren shea yağı, eğer bir irritasyon probleminiz varsa bunu çözmenize de yardımcı olabilir. Kullanımı güvenlidir.

Saç bakım yağı durulanır mı?

Saç bakım yağı saça elle uygulanır. Genel olarak saçların kökünü ve uçlarını beslemeyi vaat eden bu yağlar duştan sonra şampuan uygulamasının ve durulamanın akabinde nemli ya da ıslak saça uygulanır.

Saç bakım yağı saç diplerine sürülür mü?

Genel olarak saçların kökünü ve uçlarını beslemeyi vaat eden bu yağlar duştan sonra şampuan uygulamasının ve durulamanın akabinde nemli ya da ıslak saça uygulanır. Diplerden uçlara kadar güzelce yayabileceğiniz bu yağlar sayesinde saçlarınız hem yağın doğal kokusu ile bezenecek hem de çok daha güçlü bir form kazanacak!