Elidor Saç Düzleştirici Krem Nasıl Kullanılır?

05.12.2022 0 Comments

Elidor Saç Düzleştirici Krem Nasıl Kullanılır
Kullanım: Saçın uzunluğuna göre fındık büyüklüğünde ürünü avucunun içine sık ve yay. Saç diplerine değdirmeden nemli saçının boy ve uçlarına uygula. Gözle temas halinde bol su ile durula.

Elidor saç Guzellestirici krem nasil kullanilir?

Saçınızın uzunluğuna göre fındık büyüklüğünde avucunuzun içine sıkın. Saç diplerinize değdirmeden nemli olan saçınızın boy ve uçlarına uygulayın. Durulama gerektirmez.

Elidor elektrik önleyici krem nasıl kullanılır?

Diplerine değdirmeden nemli saçlarının boy ve uçlarına eşit miktarda uygula. Saçını tara ve dilediğin gibi şekillendir. Durulama gerektirmez. Göz ile temas halinde bol su ile durula.

Elidor elektriklenme önleyici Şekillendirici Bakım kremi Nasıl Kullanılır?

Saçının uzunluğuna göre yeterli saç kremini avucuna alıp, saç diplerine değdirmeden saçının boy ve uçlarına eşit ölçüde uygulamalısın. Durulanmayan saç bakım kremin sayesinde duştan aldığın enerjiyle temponu bozmadan hedeflerine koşabilirsin!

Elidor saç kremi duştan önce mi sonra mı?

Saç bakım kremleri iki farklı gruba ayrılır. Saç yıkama esnasında ve şampuandan sonra kullanılan ürünler, saçta belirli bir süre bekletildikten sonra durulanmalıdır. Durulanmayan saç bakım kremleri ise duş sonrasında uygulayabileceğiniz, saçlarınıza gün boyu koruma desteği sağlayan ürünlerdir.

You might be interested:  Oksizinc 40 Çinko Oksit Krem Nasıl Kullanılır?

Elidor 1 dakika saç kremi durulanır mı?

1 dakika boyunca bekle ve sonrasında iyice durula. Gözle temas halinde bol su ile durula. * saç yüzeyindeki yıpranma belirtilerine karşı etkilidir.

Elidor elektriklenmeyi önleyen krem kuru saça uygulanır mı?

Saçlarını şekillendirmek ve daha parlak saçlar için kuru saçına da uygulayabilirsin.

Elidor elektriklenmeyi önleyen krem ne işe yarar?

Elidor 7/24 Elektriklenme Önleyici Şekillendirici Bakım Kremi Ürün Açıklaması ve Özellikleri – Elidor 7/24 Şekillendirici Bakım Kremleri, kalsiyum ve keratin içeren özel formülüyle öne çıkıyor. Yıpranmış saçlar için onarılma sağlarken saç şekillendirici bakım kremi aynı zamanda saçların şeklini çok daha uzun süre korumasını sağlıyor.

Şekillendirici Krem Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bir miktar saç şekillendirici kremi avucunun içine almalı ve hafifçe ovalayarak elinin içine dağıtmalısın. Ardından elde etmek istediğin şekle göre ürünü saçlarının tamamına uygulayabilirsin. Bunu yaparken kremin mümkün olduğunca saç diplerine bulaşmamasına özen göstermelisin!

Saç kremi elektriklenmeyi önler mi?

Saç elektriklenmesini önleyen ürünler kullanabilirsiniz. Elidor İpeksi Yumuşaklık Serum Bakım Kremi gibi saç bakım ürünleri saçlarınızın daha az elektriklenmesine yardımcı olabilir. Saçı sık sık yıkamak saç derisindeki sebumun azalmasına neden olur.

Elektriklenen saç nasıl geçer?

Saç spreyi: Saç spreyi de elektriklenme sorununun çözümlerinden biridir. Saç spreyi uygulamak hem elektriklenmeyi hem de elektriklenme sonucu oluşan kabarmayı önler. Saç spreyini doğrudan saçınıza uygulamak yerine fırçanıza sıkıp saçlarınızı öyle tararsanız daha az miktarda sprey kullanmış olursunuz.

Elidor 1 dakika saç kremi ne işe yarar?

Elidor 1 Minute Güçlü ve Parlak Süper Saç Kremi 170 ML 1 dakikada Güçlü ve Parlak Saçlar! Elidor Güçlü ve Parlak Süper Saç Kremi, Collagen ve Hyaluronic Acid ile zenginleştirilmiş güçlü formülü ile 1 dakikada saçının eski gücüne kavuşmasını sağlar. Eşsiz formülü ile saçlarını derinlemesine besler ve uzun süreli parlaklık sağlar. Collagen, dokulara yapı kazandırarak güçlendirme özelliği ile bilinen bir proteindir. Hyaluronic Acid de nemlendirme ve nemi koruma özelliği ile bilinir. Şampuan sonrası avucunun içine bir ceviz büyüklüğünde Elidor 1 Minute Süper Saç Kremi al ve saç diplerine değdirmeden, saçının ortalarından uçlarına doğru masaj yaparak uygula. A dakika boyunca bekle ve sonrasında iyice durula. Gözle temas halinde bol su ile durula.
You might be interested:  Maybelline Affinitone Fondöten Hangi Cilt Tipine Uygun?

Elidor 1 dakika saç kremi nasıl kullanılır?

Elidor 1 Dk Anında Onarıcı Saç Kremi Kullanım Şekli Saça şampuan uyguladıktan sonra bir ceviz büyüklüğünde saç kremini saç diplerine değdirmeden, masaj yaparak uygulayın.1 dakika bekleyin ve sonra bol suyla durulayın.

Elidor saç kremi saça nasıl uygulanır?

Nasıl Kullanılır? Şampuan sonrası ıslak saçına ortalarından uçlarına doğru eşit miktarda sür.30 saniye sonra durula. Gözle temas halinde bol su ile durula. Daha iyi sonuç almak için her yıkamada Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuanı ile birlikte kullan.

Elidor 1 dakika saç kremi durulanır mı?

1 dakika boyunca bekle ve sonrasında iyice durula. Gözle temas halinde bol su ile durula. * saç yüzeyindeki yıpranma belirtilerine karşı etkilidir.

Elidor 1 dakika saç kremi nasıl kullanılır?

Elidor 1 Dk Anında Onarıcı Saç Kremi Kullanım Şekli Saça şampuan uyguladıktan sonra bir ceviz büyüklüğünde saç kremini saç diplerine değdirmeden, masaj yaparak uygulayın.1 dakika bekleyin ve sonra bol suyla durulayın.