Farmasi Saç Düzleştirici Krem Nasıl Kullanılır?

02.12.2022 0 Comments

Farmasi Saç Düzleştirici Krem Nasıl Kullanılır
Kullanım Talimatı: Saçınızın uzunluğuna göre gerekli miktarda ürünü avucunuzun içine sıkın ve saç diplerinize değdirmeden nemli saçın boy ve uçlarına uygulayın. Saçınızı taradıktan sonra dilediğiniz gibi şekillendirin. Durulama gerektirmez.

Farmasi saç şekillendirici krem nasıl kullanılır?

Farmasi Style‘n Go Düz Saçlar İçin Saç Bakım Kremi Kullanım Şekli – Ürünün kullanım esnasındaki miktarı saçların uzunluğuna göre belirlenmelidir. İlk kullanımlarda oranı belirlemekte zorlanıyor olsanız da sonradan eliniz alışkanlık kazanacaktır. Ürün gerektiği kadar avucun içine alındıktan sonra saç diplerine değdirilmeden uçlarına ve boylarına uygulama yapılmalıdır.

 1. Saçlarım çok kolay elektrikleniyor, kabarıyor. Düz fön uzun süre kalıcı olmuyor. Bu kremi kullanacağım. Etkili olur umarım.
 2. Islak saçamı uyguluyoruz?

  Islak saça uyguluyoruz. Saç diplerine değdirmeden saça nemlsaçın boy ve uclarına uyguluyoruz. Sonra istediğiniz saç modelini verebilirsiniz

 3. Erkeğim saçım az nasıl kullanmalıyım

  Gerekli miktarda kremi avucunuzu içine alın ve saç diplerine değdirmeden saçoiınızıboy ve uclarına uygulayın. Saçınızı taradıktan sonra dilediğiniz gibi şekillendirir. Durulama gerektirmez

 4. Peki ıslaken sürdüğümüzde taradığımızda kurutalım mı
  • Tabiki kurutmalısınız.Saçlarınıza istediğiniz şekli verdikten sonra sürün ve kuruttun lütfen
  • krem elde kalsa alerji yapar mi
   • Yapmaz.

    Saç şekillendirici krem ne işe yarar?

    Saç şekillendirici krem nedir ve nasıl kullanılır? – Farmasi Saç Düzleştirici Krem Nasıl Kullanılır Saç şekillendirici krem, saçların daha yumuşak ve parlak görünmesini sağlayan aynı zamanda da saçların kolay şekil almasına yardımcı olan bakım kremleridir. Saç şekillendirici kremler saçların gün boyu kalıcı görünmesine yardımcı olur. Özellikle durulamaya gerek olmadığı için hem ıslak hem de kuru saçlara uygulanabilen şekillendirici kremler, her gün kullandığımız ürünlerden! Bir de wax denilen ve daha çok erkekler tarafından kullanılan şekillendiriciler var.

    Saç düzleştirme kremi saç döker mi?

    Saç düzleştirici saç döker mi? ‘Jöle, sprey gibi ürünler saç dökülmesine sebep olmaz. Ancak düzleştirici, maşa veya fön makinesi kullanmak, saçı dışarıdan müdahale ile sürekli çekmeye bağlı olarak dökülmelere sebep olur. Aynı zamanda saça yüksek ısı uygulandığında da saçın yapısı bozulur.

    Kalıcı düzleştirme adı ne?

    Defrize kalıcı olarak saç düzleştirme tekniğidir. İnce telli, kalın telli, kıvırcık, dalgalı hatta afro dediğimiz çok sık dalgalı ve kabarık saçlara bile rahatlıkla uygulanabilir.