Fucitec Plus Krem Ne Işe Yarar?

07.12.2022 0 Comments

Fucitec Plus Krem Ne Işe Yarar
FUCiTEC PLUS, bir antibiyotik (fusidik asit) ve gii Fusidik asit bakterilerin iiremesini onlerken, betametazon ise antiinflamatuvar etkiye sahip olup, ka~mt1y1 azaltir.

FUCiTEC krem ne işe yarıyor?

FUCİTEC ‘in etkin maddesi olan fusidik asit; bir antibiyotik olup birçok organizma üzerinde güçlü antibakteriyel (bakterileri tahrip eden veya onların çoğalmasını engelleyen) etkiye sahiptir. FUCİTEC ‘e duyarlı organizmaların oluşturduğu deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır.

FUCiTEC Plus nerelerde kullanılır?

1. FUCİTEC PLUS nedir ve ne için kullanılır? antiinflamatuvar etkiye sahip olup, kaşıntıyı azaltır. FUCİTEC PLUS, deri hastalıklarına ve inflamasyona (yangıya) karşı kullanılır.30 g’lık tüplerde sunulur.

Plus krem ne işe yarar?

Endikasyon Şiddetli iltihabi veya ekzematöz reaksiyonlar ile seyir eden derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının (örneğin ellerde, ayak parmaklarının aralarında, kasıklarda ve genital bölgede) başlangıç ve ara tedavisi için uygundur.
Form Krem
Etkin Madde İzokonazol nitrat, Diflukortolon valerat
Etkin Madde Miktarı 10 mg/1 g krem, 1 mg/1 g krem
Ticari Şekil 15 g krem içeren tüplerde

Fucithalmic göz kremi kaç gün kullanılır?

FUCİTHALMİC kullanım süresi boyunca lens kullanımına dikkat edilmelidir. Fusidik asit kullanımı ile ilişkili bakteriyel direnç bildirilmiştir. Tüm antibiyotikler ile olduğu gibi, aşırı ve tekrarlı kullanım direnç gelişme riskini artırabilir. Açıldıktan sonra 28 (yirmi sekiz) gün içinde kullanılmalıdır.

Fucidin krem günde kaç kez kullanılır?

Uygun kullanım ve doz / uygulama sıklığı için talimatlar: 2 hafta kadar günde 3 defa uygulanır. Lezyonun üzeri herhangi bir şekilde kapatılmışsa daha az sıklıkta uygulama yeterli olabilir.

You might be interested:  Oceral 1 Krem Ne Için Kullanılır?

Fucidin %2 krem ne işe yarar?

FUCİDİN H, fusidik aside duyarlı olduğu doğrulanan ya da şüphelenilen bakterilerin neden olduğu enfeksiyonun bulunduğu kontakt dermatit veya atopik dermatit dahil olmak üzere, dermatit tedavisinde endikedir.