Hyalo4 Skin Krem Ne Işe Yarar?

05.12.2022 0 Comments

Hyalo4 Skin Krem Ne Işe Yarar
Ödeme Seçenekleri ciceksepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir. Ürün Açıklaması HYALO4 SKIN YARA BAKIM KREMİ (25 GR) Ürün Tanımı HYALO4 Skin, akut ve kronik yaralarda lokal olarak, krem ve jel şeklinde kullanılan,sodyum hyaluronat içeren bir medikal üründür.

Hyaluronik asit,doku onarımında tüksek derece öneme sahip fizyolojik hücresel süreçlerin koşullarının oluşmasını sağlar.Bu ürünün lokal kullanımı yeni doku oluşumunda yüksek öneme sahip hücre çoğalmasını ve migrasyonunu oluşturur, makrofajların fagositer aktivitelerini tetikler. *Endikasyonları Aşınmaların,sıyrıkların,yüzeysel yaraların,hafif yanıkların,lokal cilt irritasyonlarının,radyoterapiden dolayı oluşan dehidrasyonlar için lokal olarak kullanılır.Vasküler cilt ülserlerin tedavisinde ve yatak yaraları gibi yavaş iyileşen yaraların tedavisine yardımcı olur.

*Avantajları

Hyaluronik asit hızlı ve gelişmiş bir iyileşme sürecini tetikler.

*Etki Mekanizması Hyaluronik asit fibroblast ve endotelyal hücrelerin migrasyonuna yardımcı olur. Hyaluronik asit, inflamatuvar fazını azaltır. Bunu serbest radikal temizleyicisi gibi işlev görerek ve spesifik reseptörlerin etkileşime girmesiyle hücre aracılığıyla bir negatif geri beslemeyi aktive ederek sağlar.

Sodyum Hyaluronat (0,2%)

Metalik Gümüş(2.0%) Hafif Kaolin, silika dioksit ve itici gaz olarak n-bütan

*Uygulama Talimatı

Serum Fizyolojik ile yarayı temizleyin. Kullanmadan önce Spreyi çalkalayın. Spreyi dik tutun ve kısa aralıklarla püskürtün. Uygulama sonrası yapışkan olmayan bir yara örtüsü kullanılması tavsiye edilir. Uygun bir bandaj ile sarın. Yaranın seyrine göre günde bir defa kullanın.

Ürün Kodu: kc4051954 ],”Variables”:},”IsActiveWidget”:false,”CsCargoCampaignMinPrice”:0.0,”PlatformType”:2,”DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime”:24,”TimeZone”:”+0300″,”RecommendedProductCount”:12} ],”Variables”:},”IsActiveWidget”:false,”CsCargoCampaignMinPrice”:0.0,”PlatformType”:2,”DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime”:24,”TimeZone”:”+0300″,”RecommendedProductCount”:12,”Products”:} ],”Variables”:},”CsCargoCampaignMinPrice”:0.0,”PlatformType”:2,”DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime”:24,”TimeZone”:”+0300″}

HYAL 04 krem ne ise yarar?

Ürün Bilgileri – Hyalo4 Skin Krem Ne Işe Yarar

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.Ürün Tanımı HYALO4 Start, lokal uygulamalar için, bakteriyel kolajenaz (non-patojenik Vibra Algnolyticus zincirinden elde edilmiş) ve hyaluronik asit içeren bir merhemdir. Hyaluronik Asit iyileşme prosesini destekler ve nemlendirme etkisi sayesinde yeni oluşan dokuyu korur. Bu sırada, kollajenaz yara yatağının hazırlanmasına yardım eder. Kollajenaz: enzimatik aktivite ile canlı olmayan dokuyu giderir ve yara yatağının hazırlanmasını iyileştirir.Hyaluronik Asit: Gerekli doğru nem ortamını sağlar ve iyileşme prosesini tetikler.*Endikasyonları HYAL Start,kronik yaraların lokal tedavisi için endikedir. (yatak yaraları, vasküler bacak ülseri, diyabetik yaralar). Özellikle,en iyi nem ortamını sağlayarak, doğal iyileşme prosesine yardım etmesi için yara yatağını hazırlar. *Avantajları HYALO4 Start kollajenazı %99 saftır. Herhangi bir belirsiz proteaz içermediği için yarada herhangibir rahatsız edici dermatit oluşumuna sebep olmaz.Hyaluronik asit, kollajenazın etkisini maksimuma çıkarır, hızlı ve gelişmiş iyileşme prosesi sağlar.HYALO4 Start akışkan ve pürüzsüs olduğu için, hastaya acı ve rahatsızlık vermeksizin, çok kolay uygulanır.*Etki Mekanizması Vibrio Algiolyticus Kollajenazları, Tip 1 kollajenleri bozarak (indirgeyerek), üçlü zincir üzerine etki eder ve Pro-Y-Gly dizinindeki Y-Gly bağını bozar. Pro-Y daha çok bir doğal amino asittir. Hyaluronik asit doğal re-epitelizasyon sürecinde fibroblast ve endotelyal hücrelerin korunmasını ve taşınmasını sağlamaktadır. Hyaluronik Asit okside olmuş bileşenlerin rejenere dokular ile temasını engelleyerek, inflamasyon fazını durdurur. Dolayısı ile fibrosisi yenilenme sürecinde azaltır. İçerik Sodyum Hyaluronat 0.2%Non-Patojen Vibrio Alginolyticus ( 2.0 nkat/gr’dan az olmamak üzere)Hafif Likid ParafinBeyaz Vazelin*Uygulama Talimatı Serum Fizyolojik ile yarayı temizleyin.Günde bir kez veya doktorunuzun görüşüne göre 2 mm kalınlığında HYALO4 Start uygulayın. Uygulama için steril bir spatula uygulanabilir.Yapışkan olmayan bir yara örtüsü ile sarın.Gerekli teması sağlamak için bir bandaj uygulayınBu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

You might be interested:  Kenacort A Krem Ne Için Kullanılır?

Skin krem ne işe yarar?

Uzun süreli nemlendirme sayesinde, daha yumuşak ve pürüzsüz bir ciltle uyanmanızı sağlar. Yalnızca 7 günde çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.* Sadece 7 günde cildin daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazanmasına yardımcı olduğu klinik olarak test edilmiştir.

Perfori Max krem ne ise yarar?

Kullanma Amacı : Onarıcı Ek Özellik : Anti Alerjik Form : Krem Tip : Tüp Hacim : 31 – 50 ml

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün ASER İLAÇ tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. PARABEN ve KORTİZON İÇERMEYEN16 farklı referans madde ile tamamen bitkisel ve Sağlık Bakanlığı ÜTS Kayıt Sistemi’ne kayıtlı bir üründür. Perfori Max Krem kullanım alanlarıYara ve Yara İzleri, Yanık ve Yanık İzleri, Saç Ekim Sonrası Yaraları, Ameliyat İzleri.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.