Loreal Paris True Match Fondöten Hangi Cilt Tipine Uygun?

31.10.2022 0 Comments

Loreal Paris True Match Fondöten Hangi Cilt Tipine Uygun
L’Oréal Paris True Match Fondöten’in Yapısı – Bu da ilgini çekebilir Senin Gerçek Uyum Hikayen Ne? Devamı Doğal bitişli L’Oréal Paris True Match, ciltteki renk eşitsizliklerini kusursuz bir şekilde gizliyor ve bunu yaparken de ciltte hiç ağırlık yapmıyor. İnce yapısı sayesinde çok kolay dağılan ve uygulanan bu fondötenin verdiği kapatıcılık son derece yeterli ama istendiğinde de üst üste uygulanarak artırılabiliyor. Ciltte yumuşacık bir his bırakan L’Oréal Paris True Match fondöten, tüm cilt tipleri için son derece uygun. İçeriğindeki E vitamini ve B5 vitamini sayesinde cildi 24 saate kadar nemlendiriyor, bu yüzden özellikle kuru ciltliler için uygun bir fondöten.

  • Şimdi True Match’in yenilenen formülü sayesinde hem makyaj hem de cilt bakımını aynı anda yapabilirsin.
  • Skinification” adı verilen bu trende göre artık makyajımızda kullandığımız ten ürünlerinin, cilt bakımı yapma özellikleri de bulunuyor.
  • Isa Loreal True Match fondötenin özelliklerini sıralamak gerekirse; – 2 hafta düzenli kullanımda cilt kalitesinin görünümünü geliştirmeye yardımcı oluyor.

– Ten rengiyle bütünleşen, yoğun pigmentli ve hafif bir formüle sahip. – E vitamini, antioksidan ve hyaluronik asit içeren formülü ile cilde bakım yapıyor. – Cildin gün boyu nemli kalmasını sağlıyor. – Doğal ve sağlıklı bir cilt görünümü veriyor. – Makyaj ve cilt bakımını bir arada sunuyor.

True Match Fondöten nasıl?

Tüm cilt tiplerinin sevdiği bitiş – True Match fondöten, yumuşak ve ipeksi dokusu sayesinde tüm cilt tiplerine uygun bir fondöten. Nemlendirici içeriği ile kuru ciltlerin gün boyu nemli kalmasını sağlarken, yağlı ve karma ciltlerin ise ekstra yağlanmasına sebep olmuyor. Sonuç: tüm cilt tipleri bu fondöteni severek kullanıyor.

You might be interested:  Boynum Tutuldu Hangi Krem Iyi Gelir?

Fondotenden neden sivilce çıkar?

Kozmetik Akne nedir? – Cilt pürüzleri ve siyah noktalar söz konusu olduğunda, tıp camiası akne eğilimli cildin karakteristik özelliği olan sebum bileşimindeki bir dengesizlik olan “dissebore”den ve bazen “akne kozmetika”dan bahseder. Bu durumda, makyaj ürünlerinin uygunsuz kullanımından kaynaklanan kusurlar oluşabilir.

Seçilen ürünler ya komedojeniktir yani ciltte gözenekleri tıkar ve sivilce oluşmasına neden olabilir ve bu durum akne eğilimli ciltler için hiç uygun değildir ya da özellikle fondöten ve pudra birlikte kullanıldığında ciltteki gözenekleri tıkar ve bu durum yine akne problemine neden olur. Zamanla ve yıllar içinde gözenekler tıkanır ve iltihaplanma tetiklenerek kızarıklığa neden olur.

LOREAL TRUE MATCH FONDÖTEN İNCELEME | Yeni Ürünler Deniyorum, Mükemmel Kapatıcı ✨

Bu kusurları gizlemek için daha fazla kozmetik ve makyaj ürünleri kullanılır ve bu birikim sonunda sivilcelerin alevlenmesi kaçınılmaz olur. Dermatologlar sıklıkla bu tip dış etkenlerin neden olduğu sivilce problemini kadınların yaşadığını belirtiyor.

Beyaz tenliler ne renk fondoten kullanmalı?

6. Beyaz tenlilere ne renk ruj gider? – Beyaz tenlilerin en şanslı olduğu konulardan biri de en koyu ruj renklerinin çok yakışması. Özellikle kırmızı, mor ve bordo gibi renkler, beyaz tenlilerde harika görünüyor. İster parlak istersen de likit mat olsun, bordo bir ruj beyaz teninde mükemmel duracak.