Maybelline Affinitone Fondöten Hangi Cilt Tipine Uygun?

09.11.2022 0 Comments

Maybelline Affinitone Fondöten Hangi Cilt Tipine Uygun
Affinitone Fondöten Hangi Ciltler İçin Uygun? – Affinitone fondöteni tüm cilt tipleri çok severek kullanabilirler. İçerisindeki E vitamini ve hyaluronik asit sayesinde nemlendiren bu fondötene en kuru ciltliler bile bayılacak. Cildin hafif dokusu ile de karma ve yağlı ciltler de ciltlerinde ekstra yağlanmaya neden olmayacağı için rahatlıkla kullanabilirler.

Maybelline FIT me Fondöten hangi cilt tipine uygun?

Kalitesi ve Konforu ile Ön Plana Çıkan Fit Me Fondötenler – Maybelline Affinitone Fondöten Hangi Cilt Tipine Uygun Pek çok insan fondöten seçerken renk uyumsuzluklarının ortaya çıkması, sanal görünüm yaratması ve kalıcı etkiye sahip olmaması gibi durumlardan şikayet eder. Maybelline markasının kalitesi ve tecrübesiyle dizayn edilerek sizlere sunulan ürün, bu sorunları ortadan kaldırmayı başarır.

Her cilt tipine ve yaş grubuna hitap eder. Fit Me fondöten özellikleri incelendiğinde, malzemenin tüm kusurları ortadan kaldırmaya yardımcı olduğu görülür. Günlük hayatta ve özel davetlerde kullanmaya uygun olan ürün, hafif yapıdadır ve kalıcı etki yaratır. Bu sayede geniş bir tüketici kitlesine ulaşarak kaliteyi ayağınıza getirir.

Göz alıcı, doğal ve kusursuz görünmenize olanak tanır. Kil içeren özel formülü, cildi besleyerek onarırken mat bir görüntü sergiler. Gözenekleri silerek pürüzsüz ve yumuşak porselen gibi bir ten oluşmasını sağlar. Vitamin ve mineral eklenen formülünün yanı sıra, nemlendirici etkisi yaratan ve güneşin zararlı ışınlarından koruyan Spf içeriği, sizleri birden fazla ürün kullanma derdinden kurtarır.

  • Çoğu makyaj altı kremi gün içerisinde kırışıklıklara dolar, akar, kusma ve parlama sorunlarını beraberinde getirir.
  • Sabitleme ihtiyacı duymadan teninize yapışan pudra bitişli Fit Me fondöten kuru ciltler, yağlı ciltler ve karma ciltler fark etmeksizin uyum sağlar.
  • Yapısı gereği kuru olan cilt tiplerinde pullanma ve çatlama sorunlarına sıklıkla rastlanır.
You might be interested:  Blemish Balm Krem Ne Işe Yarar?

Hava koşulları ve çevresel faktörlerin de etkisiyle özellikle kış aylarında kaşıntı eğilimi gösteren kuru cilt tipi, nem ve lipit bakımından yetersizdir. Yağ oranının düşük olmasından dolayı daha az elastik ve gergin özelliktedir. Kaşıntıya ve tahrişe meyillidir.

  • Nem dengesini sağlayarak sağlıklı bir görüntüye ulaşmanız konusunda destekçiniz olur.
  • Pudra bitişli olmasına rağmen kuru ve çatlak görüntüye izin vermeyen ürün, kolayca emilir.
  • Sıvı kıvamı sayesinde pullanmaya neden olmaz.
  • Üretim aşamasından itibaren testlere tabi tutularak dermatologlar tarafından onaylanır.

Marka, işlevi kadar kalitesi ile ön plana çıkan birbirinden farklı fondöten alternatifiyle cilt sağlığınızı korur. Yüksek nem veren kalıcı etkisiyle her cilt tipinden kullanıcının beğenisini kazanır.

Dark fondoten ne demek?

Ürün Açıklaması – Üstün kapatıcı formülü sayesinde ince tabaka halinde uygulandığında da sadece gözaltı morluklarını değil siyah nokta ve cilt lekelerini de kusursuzca örter. Akne oluşturmaz. İnce yapılı ve ağırlık yapmayan bir formüle sahiptir. Nemlendirici üzerine uygulanabileceği gibi direkt olarak cilde, makyaj bazı veya serum üzerine uygulanabilir.

Maybelline fondöten ne kadar?

%17 indirimle Maybelline Affinitone 16 Vanilla Rose Fondöten 124 TL’ye, %7 indirimle Maybelline Super Stay 24H Fondöten 212 TL’ye, %17 indirimle Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten 30 Sand 163 TL’ye, %15 indirimle Maybelline Affinitone 17 Rose Beige Fondöten 100 TL’ye sahip olabilirsiniz.