Noche Cilt Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

05.11.2022 0 Comments

Noche Cilt Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır
Kullanımı: Sabah ve akşam, kremi kullanacağınız bölgeyi temizledikten sonra sorunlu bölgeye cildinize nüfuz edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayınız. Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Çocukların erişemeyeceği ve güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz.

Noche Cilt beyazlatıcı krem ne işe yarar?

Noche Cilt Beyazlatıcı Krem 20 ml 6 Adet –

Tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün özellikleri Cildinize ihtiyacı olan nemi sağlar. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcıdır. Ciltteki koyu lekeleri ve renk tonu eşitsizliğini gidermeye yardımcı olur.

Cilt beyazlatma kremi zararlı mı?

Noche Cilt Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır 02.10.2019 20:54 Son Güncelleme: 02.10.2019 20:57 BBC’nin haberine göre İngiliz yetkililer, son zamanlarda yaptığı denetimlerde ele geçirdikleri cilt beyazlatan kremlerin ciltte ciddi sağlık sorunlarına neden olabileceği uyarısında bulundu. Yerel Yönetim Derneği (LGA), cilt beyazlatıcıların toksik maddeler içerdiği, hidrokinon ve civanın da bu kremlerin içeriğinde bulunduğunu bildirdi.

  1. Beyazlatıcı kremlerin kullanılması halinde ciddi cilt rahatsızlıklarına neden olabileceği konusunda tüketicileri uyaran LGA hidrokinon barındıran kremlerin cilt derisini incelttiği ve cilt kanseri riskini artırdığı ölümcül karaciğer ve böbrek hasarına neden olduğu belirtildi.
  2. Yine kremlerin uzun süreli kullanımında bu madde ciltte kızarıklık, yanma ve kaşınma yapıyor.

Hidrokinonun tümörlere yol açtığından da şüphe ediliyor. Bazı beyazlatıcılarda bulunan cıva ise organları zedeliyor ve ölüme bile yol açabiliyor.

Vajina kararmasına hangi krem iyi gelir?

Viaxi Beyazlatıcı Krem, özellikle (dış genital bölge, bikini, kol altı gibi) hassas cilt bölgelerindeki renk eşitsizliğini gidermeye yardımcı olmayı amaçlar. Cilt üzerinde oluşmuş renk koyulaşmalarını dereceli olarak açan etkili bir kremdir.

You might be interested:  Saç Düzleştirici Krem Evde Nasıl Kullanılır?

Gece kremi gündüz kullanılabilir mi?

Tabii ki gece kremi gündüz sürülmez gibi bir kural yok. Fakat gece kremi sizi güneşten korumaz. Aynı zamanda yoğun yapı sizi gündüz saatlerinde rahatsız hissettirebilir. Aynı şekilde gece sürülen gündüz kremi uyuduğunuz ve cildin kendini yenilediği süreçte etkili bir bakım sunmaz.