Oly Plus Krem Ne Icin Kullanilir?

24.11.2022 0 Comments

Oly Plus Krem Ne Icin Kullanilir
Ve genital bölgelerde) derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının başlangıç veya ara tedavisi için kullanılır. (%1) izokonazol nitrat ve 1 mg (%0,1) diflukortolon valerat etkin maddelerini içerir. ağrı gibi şikayetleri yatıştırır.

Oly krem nereye sürülür?

Kasık ve genital bölgelerde) derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının başlangıç veya ara tedavisi için kullanılır. Plus 15 g’lık alüminyum tüplerde sunulan, beyaz, opak kremdir.

Oley Plus krem ne işe yarıyor?

Endikasyon Şiddetli iltihabi veya ekzematöz reaksiyonlar ile seyir eden derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının (örneğin ellerde, ayak parmaklarının aralarında, kasıklarda ve genital bölgede) başlangıç ve ara tedavisi için uygundur.
Form Krem
Etkin Madde İzokonazol nitrat, Diflukortolon valerat
Etkin Madde Miktarı 10 mg/1 g krem, 1 mg/1 g krem
Ticari Şekil 15 g krem içeren tüplerde

Oly krem nedir ne işe yarar?

Derinin yüzeysel mantar enfeksiyonları, örnek olarak eller, ayaklardaki interdigital alanlar, kasıklar ve genital bölgeler; ayrıca Erythrasma’da endikedir.

Oly %1 sprey ne işe yarar?

OLY ®’nin 1 ml alkollü çözeltisi 10 mg izokonazol içerir. İzokonazol imidazol grubu olarak bilinen ve derinin mantar tedavisinde haricen kullanılan ilaçların bir üyesidir.

Oly Plus krem nasıl kullanılır?

Plus ‘ın kasık veya genital bölgeye uygulandığında geçerlidir.2 OLY ® Plus ‘ı kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler). Uygulama yolu ve metodu: Hastalıklı deri bölgesine haricen sürerek uygulayınız. ayarlamaları gerekli değildir.