Reparil Gel N Krem Ne Işe Yarar?

08.12.2022 0 Comments

Reparil Gel N Krem Ne Işe Yarar
Şişliği giderici (antiödematöz), iltihap giderici (anti-enflamatuvar) ve ağrı kesici (analjezik) özelliktedir.100 gramında etken madde olarak 1 g essin; 5 g dietilamin salisilat ve yardımcı maddeler olarak; lavanta yağı, portakal çiçeği yağı (neroli yağı) ve isopropil alkol içerir.

Reparil nasıl kullanılır?

3. REPARIL -GEL N nasıl kullanılır? Uygun kullanım ve doz/uygulama sıklığı için talimatlar: Herhangi bir kullanım yolu önerilmemişse gerekli yere günde bir kere veya birkaç kere ince bir tabaka halinde sürülür.

Jelgo açık yaraya sürülür mü?

JELGO ‘yu aşağıdaki durumlarda KULLANMAYINIZ Eğer JELGO ‘nun uygulanacağı bölgede açık yara varsa, deri yaralı veya ışın tedavisi görmekte olan bir vücut bölgesi ise ilaç uygulanmamalıdır. JELGO ‘nun bileşimindeki maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlığı olanlarda kullanılmamalıdır.

Jelgo jel morluklara iyi gelir mi?

Krem olarak geçen ve kullanımı sağlanan bu ilaç eczanelerden kolaylıkla temin edilebilmektedir. Birçok farklı eklem, kas ağrısı ya da incinmeler için de tercih edilebilir. Ayrıca ciltte oluşan morluklara ya da burkulmalara da iyi geldiği için kullanılmalıdır.