Snail White Krem Ne Işe Yarar?

02.12.2022 0 Comments

Snail White Krem Ne Işe Yarar
Sağlık ve cilt bakım alanında kullanılan salyangoz kremlerinde; salyangozların hareket halindeyken arkalarında bıraktıkları salgılar kullanılmaktadır. Salyangoz, dokularını tedavi edebilen bir yapıya sahip canlı olduğu için, salgıları insan cildine de iyi gelmektedir. Peki salyangoz kremi nedir, ne işe yarar? Salyangoz kreminin çeşitleri ve faydaları nelerdir? – Salyangozlar ; eski Yunan kültüründe cilt için ve birçok hastalığın tedavisi için kullanılırmış. Salyangoz tüketimi daha sonra yiyecek olarak kullanılmaya başlanmış ve sayısı bu nedenle azalmıştır. Salyangoz üretilen çiftliklerde çalışanların yaralanan ellerinde iz kalmadığı ve iyileştiği gözlenerek salyangozun cilt için faydalı olduğu keşfine olanak tanımıştır.

Salyangozlar ; dokularını tedavi edebilen bir yapıya sahip canlılardır. Kabukları kırıldığında dahi tekrar yenileme yapabilmektedirler. Salyangoz kremlerinde; salyangozların hareket halindeyken arkalarında bıraktıkları salgılar kullanılmaktadır. Salyangoz kremi anti-aging etkisi sağlar, sivilcelerden kalan izler, hamilelik sonrası oluşan çatlaklar, yara izleri ve kuru cilt çatlaklarında oldukça faydalı olmaktadır.

Salyangoz Krem Çeşitleri Queen Elizabeth Salyangoz Kremi: Uygun bir fiyatı olan salyangoz kremi; cildin sahip olduğu izlerden kurtulmasına faydalı olmaktadır. Elicina Plus Salyangoz Kremi: Yara ve anık izlerini yok eden ve kırışıklıklar için kullanılabilen kaliteli bir kremdir.

Tala Salyangoz Kremi: Sivilce, siyah noktaların geçmesine fayda sağlayarak; cildin yenilenmesinde etken oluyor. Salvolin Salyangoz Kremi: Cildi yenileyen özelliğe sahip salyangoz kremi, cilt kırışıklıklarına iyi geliyor. İlvina Salyangoz Kremi: Kuru ciltlerde oluşan çatlaklar, sivilce, akne ve yara izleri için etkili bir salyangoz kremidir.

Themra Salyangoz Kremi: Cildi yenileyen, sivilce ve akne izlerine fayda sağlayan aktarlarda da bulunabilen bir kremdir. Ellezza Salyangoz Kremi: İlk salyangoz kremi markası olan krem; cilt kırışıklıklarını giderici ve hücre yenileyici etkiye sahip bir kremdir.

Snail White krem nasıl kullanılır?

Mutlaka kullanmadan önce cilt temizliği yapılmış olmalı ve ciltte makyaj varsa makyaj ciltten temizlenmelidir. Az miktarda krem sürülür ve iyice yedirilmesi sağlanırDeri tarafından emilene kadar yedirilmelidir.

Snail salyangoz kremi nasıl kullanılır?

Her Evde Bulunmalı! Salyangoz Kremin Cilt İçin Bilinmeyen Faydaları Salyangoz kremi, cildi güzelleştirmek ve bakım yapmak amacıyla kullanılan bir üründür. Salyangozların vücudundan salgılanan öz sıvıyla üretilir. Salyangoz salgısı vitamin, mineral ve protein bakımından çok güçlü bir kaynaktır.

 • Bu salgıdan elde edilen salyangoz kremi de yaralara, doğum sonrası çatlak izlerine, cilt lekelerine ve sivilcelere birebirdir.
 • Doğal içeriğiyle cildi sağlığına kavuşturur, yeniler ve güzelleştirir.
 • Bir salyangoz, hasar gören dokularını onarabilir ve kabukları kırıldığı zaman yeni kabuk üretebilir.
 • Salyangozun bu yeteneği, vücudunda bulunan kendi salgısından kaynaklanmaktadır.

Salyangozun bu özelliğinden yararlanmak isteyen bilim adamları cilde binbir faydası olan salyangoz kremini yapmışlardır. Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır? Salyangoz krem uygulanmadan evvel cilt, bol su ile yıkanmalı ve kurulanmalıdır. Bilhassa gece uyumadan önce kullanılmalı, günde 2-3 defa ince bir tabaka halinde cilde sürülmeli ve masaj yapılarak emilmesi sağlanmalıdır.

 • Makyajdan önce de kullanılabilir.
 • Uruması için 3-4 dakika beklendikten sonra makyaja geçilebilir.
 • Salyangoz Kremin Cilde Faydaları Nelerdir? Bebek gibi bir cilde sahip olmak istiyorsanız bu kremden çok memnun kalacağınız garantidir.
 • Remin içeriğini oluşturan salyangoz özü, cilt üzerindeki yaşlılık etkileriyle mücadele eder.

Bunların yanında;

  Sivilce lekelerini geçirir. Etkisini çok kısa süre içerisinde gösteren bu krem, cilt dokusunu yeniler. Cildi ölü hücrelerden arındırır ve yeni hücrelerin oluşmasına yardım eder. İyi bir nemlendiricidir ve cilde ipeksi bir yumuşaklık verir. Sivilce izlerini hafifletir. Yanık tedavisine faydalıdır. Salyangoz kremi düzenli kullanarak daha sıkı bir cilde kavuşabilirsiniz. Cilt tipi yağlı, karma, kuru veya normal olanlar; yani herkes salyangoz krem kullanabilir. Bu ürün zengin içeriğiyle cildi besleyici ve güçlendiricidir. Erken yaşlanma belirtilerini önler. Yaz mevsiminde doğal bir güneş koruyucu olarak tercih edilebilir. Bakteri ve mikropları yok eder. Sivilceleri kısa zamanda kurutur. Egzamayı ve kaşıntılı egzamayı tedavi eder. Yara izlerinin giderilmesinde etkilidir. Selülitleri engeller. Ağda yaptıktan sonra cildin tahriş olmasını ve batık oluşmasını önler. Cilt kuruluğuna iyi gelir. Cildi nemlendirir. Cildi tazeler ve cilt hasarını tersine çevirir. Tıraştan sonra kabaran cildi yatıştırır. Ağda ve tıraş gibi işlemlerin ardından cilt deformasyona uğrayabilir ve tahriş olabilir. Bunun sonucunda tabii ki ciltte kızarıklıklar da meydana gelir. İşte kullanacağınız salyangoz özü, sizi bu durumdan kurtaracaktır. Sivilce problemine karşı etkili bir tedbirdir. Öte yandan salyangoz kremi mevcut sivilcelere de asla kayıtsız kalmaz. Sivilceler için hem önleyici hem de tedavi edici olarak görev yapar. Yara, pullanma, çil ve güneş nedeniyle oluşan lekeler dahil olmak üzere tüm cilt lekelerine şifalıdır. Çeşitli vitaminler barındırır. Cildin güçlenmesinde ve onarılmasında büyük katkısı vardır. İçerisindeki elastin ve kolajen ile, cilt sarkmalarının önüne geçer, cilde elastikiyet kazandırır.

  Salyangoz kremi beyazlatır mı?

  Yaşlanma ve leke karşıtı cilt bakım ürünlerinde öne çıkan en etkili içeriklerden biri salyangoz özü. Salyangozlara zarar vermeden, salyangozun salgıladığı sıvılardan elde edilen bu müthiş öz, en çok cilt onarıcı, cilt beyazlatıcı, anti-aging ve leke giderici etkisiyle öne çıkıyor.

  1. Salyangoz özlü esans ve tonik ikilisi ile bu etkiyi deneyimlemeye ne dersin? Cilt yenileyici cilt bakım içeriği denince listemizin en başında salyangoz özü geliyor.
  2. Abuğu kırıldığında onu hızlıca yenileyebilen salyangoz, onarım işinde gerçek bir uzman.
  3. Bu müthiş yapısı vücudundaki salgılardan kaynaklanıyor.

  Kore cilt bakımı dünyasının da keşfettiği bu özellik, zamanla salyangoz özünün çeşitli cilt bakımı ürünlerinde kullanılmasına neden olmuş.

  Salyangoz kremi gündüz kullanılır mı?

  Salyangoz salgıları cilde özellikle oldukça iyi gelir ve hücre yenilenmesi konusunda destek sağlar. Bunun dışında insan sağlığı açısından önemli faktörler oluşturan salyangoz kremi, günümüzde yaygın olarak kullanılan etkin yöntemler içerisine girmiş durumda.

  • Salyangoz Kreminin Faydaları Nelerdir? Antik döneme kadar uzanan salyangoz tedavisi, günümüz teknik yöntemleri üzerinden krem şeklinde ele alınıyor.
  • Pek çok açıdan önemli faydalar getirmesi ile beraber sağlık açısından önemli bir potansiyel teşkil etmektedir.
  • Cilt konusunda birçok farklı hastalığın tedavisinde kullanılır.

  – Yaralanmış olan bölgedeki izlerin yok olması için değerlendirilir. – Birçok farklı yaranın iyileşme sürecini hızlandırır. – Salyangoz kremi anti-aging etkisi sağlar. – Özellikle sivilce ve akne ile farklı lekeler üzerindeki izleri yok eder. – Hamilelik sonrası çatlaklar için kullanılır.

  – Kuru cilt çatlakları ile beraber farklı yara izlerini ortadan kaldırır. Salyangoz Kremi Cilt Bakımında Kullanılır mı? Aslına bakılırsa özellikle salyangoz kreminin cilt bakımında kullanıldığını dile getirmek mümkün. Salyangozun özel salgısının getirdiği etki yüz bölgesindeki birçok farklı izin ve kırışıkların ortadan kalkmasına imkan tanımaktadır.

  Daha güzel ve genç bir yüz ifadesi elde edebilmek için değerlendirilen salyangoz kremi, özel yöntemler üzerinden hazırlanmış şekilde değerlendirilir. Bu sayede yüz bölgesindeki çatlaklar, kırışıklıklar, sivilce ve benzeri lekeler tamamen ortadan kaldırılabilir.

  • Aynı zamanda yüz bölgesinde meydana gelebilecek olası yara izleri veya farklı kötü görüntülerin azalması noktasında oldukça etkilidir.
  • Tamamen doğal bir yöntem olması suretiyle günümüzde özellikle cilt bakımı konusunda yüz ile beraber vücudun birçok farklı noktası için değerlendirmek mümkün.
  • Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır? Özellikle akşamları yatmadan önce cildi temizledikten sonra uygulanabilir.

  Uygulama gerçekleştirmenin ardından masaj yöntemi ile salyangoz kremi cilde yedirilir. Tabii burada en önemli kısımlardan biri salyangoz kreminin dengeli bir şekilde fazla kullanılmadan değerlendirilmesidir. Sabah uyandıktan sonra ise salyangoz kreminin soğuk su ile yıkayarak kalan kısmı cildinizden uzaklaştırabilirsiniz.

  Salyangoz kremi sivilce izlerini geçirir mi?

  Sağlık ve cilt bakım alanında kullanılan salyangoz kremlerinde; salyangozların hareket halindeyken arkalarında bıraktıkları salgılar kullanılmaktadır. Salyangoz, dokularını tedavi edebilen bir yapıya sahip canlı olduğu için, salgıları insan cildine de iyi gelmektedir. Peki salyangoz kremi nedir, ne işe yarar? Salyangoz kreminin çeşitleri ve faydaları nelerdir? – Salyangozlar ; eski Yunan kültüründe cilt için ve birçok hastalığın tedavisi için kullanılırmış. Salyangoz tüketimi daha sonra yiyecek olarak kullanılmaya başlanmış ve sayısı bu nedenle azalmıştır. Salyangoz üretilen çiftliklerde çalışanların yaralanan ellerinde iz kalmadığı ve iyileştiği gözlenerek salyangozun cilt için faydalı olduğu keşfine olanak tanımıştır.

  1. Salyangozlar ; dokularını tedavi edebilen bir yapıya sahip canlılardır.
  2. Abukları kırıldığında dahi tekrar yenileme yapabilmektedirler.
  3. Salyangoz kremlerinde; salyangozların hareket halindeyken arkalarında bıraktıkları salgılar kullanılmaktadır.
  4. Salyangoz kremi anti-aging etkisi sağlar, sivilcelerden kalan izler, hamilelik sonrası oluşan çatlaklar, yara izleri ve kuru cilt çatlaklarında oldukça faydalı olmaktadır.

  Salyangoz Krem Çeşitleri Queen Elizabeth Salyangoz Kremi: Uygun bir fiyatı olan salyangoz kremi; cildin sahip olduğu izlerden kurtulmasına faydalı olmaktadır. Elicina Plus Salyangoz Kremi: Yara ve anık izlerini yok eden ve kırışıklıklar için kullanılabilen kaliteli bir kremdir.

  1. Tala Salyangoz Kremi: Sivilce, siyah noktaların geçmesine fayda sağlayarak; cildin yenilenmesinde etken oluyor.
  2. Salvolin Salyangoz Kremi: Cildi yenileyen özelliğe sahip salyangoz kremi, cilt kırışıklıklarına iyi geliyor.
  3. İlvina Salyangoz Kremi: Kuru ciltlerde oluşan çatlaklar, sivilce, akne ve yara izleri için etkili bir salyangoz kremidir.

  Themra Salyangoz Kremi: Cildi yenileyen, sivilce ve akne izlerine fayda sağlayan aktarlarda da bulunabilen bir kremdir. Ellezza Salyangoz Kremi: İlk salyangoz kremi markası olan krem; cilt kırışıklıklarını giderici ve hücre yenileyici etkiye sahip bir kremdir.

  Salyangoz kremi kırışıklık giderir mi?

  Çok Al, Az Öde! 1 x 149,90 TL %5 indirim 2 x 142,41 TL 284,81 TL %10 indirim 3 x 134,91 TL 404,73 TL %15 indirim 4 x 127,42 TL 509,66 TL

  Cilt Tipi : Tüm Cilt Tipleri Kullanma Amacı : Yaşlanma Karşıtı Hacim : 31 – 50 ml Form : Krem

  15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün Phrau tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Salyangoz, içerdiği tryptophan ve yapısındaki kolajen ve elastin maddeleri sayesinde cilt dokusu hasarları ve kemik rahatsızlıklarında destek sağlar. Özellikle salyangozların ürettikleri parlak ve yapışkan mukus, cilt kırışıklıkları ve yaraların iyileşmesinde önemli bir etkiye sahiptir.PHRAU Salyangoz Kremi, eşsiz formülü ve içerdiği salyangoz ekstresi ile cildin yenilenmesine destek sağlar.Cildin onarılmasına, leke ve sivilce tedavisine, gözeneklerin sıkılaşmasına, yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına ve daha birçok cilt ihtiyacına yardımcı olarak hepsi bir arada bakım sunar.PHRAU Salyangoz Kremi, içeriğinde soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş %100 doğal gül yağı ve allantoin barındırır. Bu sayede cildinizin üst tabakasında zararlı bakterilere karşı bir kalkan oluşturarak aknelerin, sivilcelerin, çatlakların, güneş ve makyaj lekelerinin, yaşlılık belirtilerinin azaltılmasına yardımcı olur.Hamilelik döneminde karın bölgesinin gerilmesi veya ani kilo değişimleri nedeniyle karın bölgesinde oluşan çatlakların giderilmesinde yardımcı olur.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.Sponsorlu ürünler reklam niteliğinde olup satıcıları tarafından öne çıkartılmaktadır.

  Salyangoz kremi cilde iyi gelir mi?

  Salyangoz Kremi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? – Salyangoz kremi al madan önce bazı noktalara dikkat etmeniz, doğru ürünü seçmeniz açısından önem taşır. Bu noktalardan bazıları şu şekilde belirtilebilir:

  Etkili bir salyangoz kremi satın almak için ürün formülasyonunda antioksidan, retinol, C vitamini, glikolik asit ve diğer nemlendirici maddelerin varlığını aramaya özen göstermelisiniz.Herhangi bir üründe yaşanabileceği gibi salyangoz kreminde de alerjik reaksiyon gelişmesi mümkün olabilir. Bu nedenle, yüzünüzün her yerine uygulamadan önce reaksiyonları test etmek için küçük bir bölgeye az miktarda uygulamak her zaman en iyisidir.Genel olarak, salyangoz kremlerinde aktif bileşikler hayvana ve salgısına göre farklılık gösterebilir. Çevresel koşullar, besin kaynağı ve ekstraksiyon yöntemleri de salyangoz salgı kalitesini etkiler. Bu nedenle tutarlı sonuçları garanti etmek her zaman kolay değildir. Bununla birlikte, arayabileceğiniz önemli bir şey, üründe yüzde veya PPM olarak salyangoz filtrat oranının ne olduğudur. Bu her zaman belirtilmese de, genel olarak 10.000 PPM oranı ideal olanıdır.Salyangoz salgısının PPM belirtilmemişse, salyangoz süzüntüsünün içerik listesinde ne kadar yüksek olduğunu kontrol edebilirsiniz. Listelenen son maddelerden biriyse, salyangoz mukus konsantrasyonu muhtemelen çok düşüktür.Salyangozların birçok çeşidi vardır. Bu farklı çeşitleri işleme yöntemleri de markalara göre farklılık gösterir. Bu noktada daha çok doğal işleme yöntemleri kullanan ürünleri tercih etmek, iyi bir seçim olur.Aldığınız ürünün orjinal salyangoz kremi olup olmadığını araştırmalısınız. Salyangoz kremi kullanıcı yorumları bu konuda yol gösterici ve fikir verici olabilir.

  Son olarak, güzel bir cilde sahip olmak aynı zamanda sağlıklı bir cilde sahip olmak anlamına gelir. Bu nedenle bu denli fayda sahibi olan salyangoz kremi eğer sizin de cildiniz için uygunsa denemeye değer bir üründür. Salyangoz kremi sivilceye iyi gelir mi? Salyangoz kremi, sivilce, sivilce izleri, kızarıklık ve hasarlı cilt bariyerine iyi gelir.

  Sert ürünlerin neden olduğu iltihaplı sivilceleri hafifletmeye yardımcı olabilir. Salyangoz kremi kullanım şekli nasıldır? Bu kremin kullanım şekli, cilt yapınız ve içerikten ne elde etmeyi beklediğinizle ilgilidir. Kremi uygulamadan önce cildin temiz olması çok önemlidir. Temizlenmiş cilt yüzeyine gün içerisinde iki kez uygulayabilirsiniz.

  Cilt ihtiyacına bağlı olarak günde bir kez kullanılması da yeterli olabilir. Salyangoz kremi çatlaklara iyi gelir mi? Salyangoz kremi, cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olan çok sayıda aktif madde içerir. Salyangoz salgısında doğal olarak bulunan kolajen varlığı ile cildin elastikiyetini artırır.

  Kayısı kremi ne işe yarar?

  Cilt yanıklarına, pişiklere, lekelere ve güneş yanığına karşı etkilidir. Kuru, yıpranmış ve hassas ciltleri tedavi etmektedir. Zenginleştirilmiş E vitaminleri sayesinde gün boyu kullanabileceğiniz doğal nemlendirici kremdir. Doğacı kayısı kremi ; kayısı sabunu ile temizlenen cilde gün boyu uygulanabilmektedir.

  Salyangoz hangi hastalıklara iyi gelir?

  Salyangozun Faydaları Nelerdir? – Bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudun kanserli hücrelerle savaşmasında yardımcı olan lectin maddesini içermektedir. Yapısındaki kolajen ve elastin maddeleri nedeniyle cilt dokusu hasarları ve kemik rahatsızlıklarında destek olarak yararlanılmaktadır.

  Ecrou salyangoz kremi nasıl kullanılır?

  Ecrou Salyangoz Özlü Canlandırıcı Nemlendirici Bakım Jeli 300ml –

  İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.Salyangoz özlü yatıştırıcı, yenileyici ve besleyici özelliğe sahip jel krem Boy: 9 cm En:9 cm Yükseklik: 7 cm, Ağırlık:300 Ml, Paket İçerik:1 Adet. Salyangoz özlü gel ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlar Kuru, solmuş ve canlılığa ihtiyaç duyan ciltleri besleyerek nemlendirir. Cildi yumuşatarak canlılığı arttırır Cildin elastikiyetini artırarak yaşlanmayı cilt yaşlanmasını geciktirir. Makyaj bazı olarak kullanabilir, tırnaklarınızın kenarlarına sürebilirsiniz. Tüm vucüt bölgeleri için kullanılabilir. Salyangoz özlü gel ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlar. Yenileyici, besleyici bitkilesel ve koruyucu bir jeldir. Çok yönlü olarak kullanabilirsiniz. Traş sonrası bakım için idealdir. Salyangoz jeli, cilt hücrelerini kuvvetli bir şekilde yenileyen, hasarlı doku alanlarını onaran, yanıklara mükemmel bir şekilde yardımcı olan, yara ve yaraları sıkılaştıran, genişlemiş gözeneklerle savaşan, sivilceleri ortadan kaldıran, pigmentasyonu ve çilleri beyazlatan, yaşlanma sürecini yavaşlatan salyangoz mukus enzimlerini içerir. Kullanımı: Yüzünüzü temiz bir yıkama bezi veya ılık suyla yıkayın. Cildi nemli bırakın. Salyangoz özü kremini parmak uçlarınızla yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Kremi cilde nazikçe masaj yapın. Kuruması için üç ila beş dakika bekleyin Bileşenler: Su, polisorbat 20, salyangoz salgı filtratı, karbomer, fenoksietanol, trietanolamin, e-vitamini ve su içermektedir.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

  Dr G Black Snail Cream ne işe yarar?

  Mizon Black Snail All In One Cream – Siyah Salyangoz Siyah Bitki Ekstreli Premium Bakım Kremi Snail Repair Solution Serisinin En Özel Ürünü Olan Black Snail All In One Cream Nbsp;Cilt İhtiyaçlarına Hepsi Bir Arada Destek Sunuyor. Sadece En İyisiyle Yetinenler İçin Tasarlanan Premium Bakım Kremi Black Snail All In One Creamnbsp; %90 Siyah Salyangoz Özü Ve 20 Farklı Siyah Bitki Ekstresi Yle Formüle Edildi. Cilt Lekeler İne, İzler E, Kırışıklık Ve İnce Çizgiler E Karşı Cilde Etkin Destek Sunar. Gözenekler İn Sıkılaşmasında, Cilt Tonu Nun Dengelenmesinde Ve Cildin Nemlendirilme Sinde De Yardımcı Rol Oynar. Yapay Renklendirici, Koku Ve Paraben İçermez; Hassas Ciltler İçin De Güvenle Kullanılabilir.75Mlnbsp;Nbsp; Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş Yüze Uygun Miktarda Ve Masaj Yaparak Uygulayın.Nbsp; Nbsp; İçerik Başlıca İçerikler Ve Etkileri: Nbsp; İnce Çizgiler Ve Kırışıklık: Adenosine Yenileyici Destek: Snail Secretion Filtrate, Centella Asiatica Extract Nemlendirme: Olea Europaea Olive Fruit Oil, Helianthus Annuus Sunflower Seed Oil, Butyrospermumparkiııshea Butter, Ceramide3 Sıkılaştırma: Beta Glucan Beyazlatma: Niacinamide Yatıştırma: Coptis Japonica Extract, Theobroma Cacao Cocoa Extract, Allantoin ]]>

  Wrınkless cream ne işe yarar?

  HYALURONIC ACID – Su tutma ve nemlendirme özelliğiyle cildi esnek ve pürüzsüz tutmayı destekler, yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Doğanın güçlü su mıknatıslarından biri olarak bilinmektedir.

  Salyangoz ne işe yarar?

  Salyangozun içerdiği vitamin ve mineraller – Salyangoz, yüksek protein ve düşük yağ oranıyla değerli bir besin maddesidir. Omega 3, kalsiyum, demir, potasyum, fosfor, magnezyum ve selenyum gibi kemik, cilt ve kaslar için çok gerekli mineraller açısından zengin olmasının yanı sıra salyangozda, bol miktarda A, E, K ve B gibi vitaminler de bulunmaktadır.