Travazol Deri Krem Ne Için Kullanılır?

11.12.2022 0 Comments

Travazol Deri Krem Ne Için Kullanılır
TRAVAZOL nedir ve niçin kullanılır? olan organizmalar da dahil), küflere ayrıca kırmızı, kahverengi lekelerle belirgin bulaşıcı bir deri hastalığı olan Erythrasma’ya sebep olan organizmalara karşı da etkilidir.

Travazol krem Hangi yaralarda kullanılır?

Travazol Deri Krem Ne Için Kullanılır Genellikle ciltte oluşan egzama ve mantar gibi rahatsızlarda kullanılan Travazol krem son günlerde en çok arananlar listesinde. Oldukça merak konusu olan Travazol krem ile ilgili soruların sizler için yanıtladık. Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem nasıl kullanılır? Travazol krem fiyatı nedir? işte cevaplar.

  1. Travazol krem; egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap gibi durumlarda kullanılan bir tür medikal kremdir.
  2. Yalnızca eczanelerde satılan bu krem, ciltte oluşan mantar ve bakteri rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.
  3. Travazol krem doktor tarafından uygun görülmedikçe kesinlikle kullanılmamalıdır.
  4. Çünkü ilacın içerisinde bulunan maddelere alerjiniz var ise rahatsızlığınız iyileşmekten çok daha kötü şeylerle sonuçlanabilir.

Uçuk gibi virüse dayalı deri hastalıklarına iyi gelmez. Çocuklarda küçük yaşta görülen suçiçeği, kızamık gibi hastalıklarda kesinlikle kullanılmamalıdır. Travazol Deri Krem Ne Için Kullanılır Travazol krem

Etken maddesi İzokonazol nitrat ve diflukortolon valerat olan Travazol krem, likit parafin, polisorbat, vazelin, alkol, stearat ve distile su içerisinde barındırır. Mantar hastalıklarının tedavisinde çok başarılı sonuçlar veren bu krem, özellikle yaz aylarında aşırı terlemede dolayı meydana gelen pişik sorunlarını da ortadan kaldırıyor.

İLİŞKİLİ HABER Fucidin krem ne işe yarıyor? Fucidin krem nasıl kullanılır? Fucidin krem fiyatı Travazol Deri Krem Ne Için Kullanılır travazol krem nasıl kullanılır TRAVAZOL KREM NASIL KULLANILIR ? Bu kremi mutlaka doktorunuz size bildirdiği şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Krem günde 2 defa uygulayabilirsiniz. Travazol Deri Krem Ne Için Kullanılır travazol krem fiyatı İLİŞKİLİ HABER Fito kremin cilde faydaları! Fito krem nasıl adım adım kullanımı / Fito krem işe yarıyor mu? TRAVAZOL KREM FİYATI Reçete ile satılan Travazol krem 42,00 TL’dir. Eczanelerden reçete ile alabilirsiniz.

You might be interested:  Tüy Dökücü Krem Lapiden Nasıl Kullanılır?

Travazol iltihaplı yaraya sürülür mü?

TRAVAZOL KREM HAKKINDA EN SIK SORULAN SORULARIN CEVAPLARI! – Travazol Kremin yanıklara iyi gelip gelmediğini merak edenler için, cildinizde yanık ve açık yara olan bölgeye asla sürülmemelidir. Kortizon içerikli krem kategorisinde yer almasından ötürü kesinlikle belirtilen süreden fazla kullanmamanız gerekmektedir.

  1. Mantar tedavisi için kullanılan Travazol Krem, insandan insana değişiklik arz edebilecek bir durum olmakla beraber genel olarak 1 hafta veya 10 gün içinde iyileşme göstermektedir.
  2. Ciltteki sivilce tedavisi için sürülüp sürülmeyeceğini öğrenmek isteyenler için, Travazol Kremin sivilceye kullanılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir.

Travazol Kremi kullanırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise çok uzun süre boyunca kullanılması durumunda tüylenmeye sebebiyet vermektedir. Aynı zamanda kremin günde 2 (iki) defadan fazla kullanılması da önerilmemektedir. Genital bölgede pek çok etmene bağlı olarak meydana gelen enfeksiyon ve mantarın iyileşmesi, beraberinde kaşıntı, yanma, kızarıklık ve hassasiyetin tedavisi için vajina kısmına Travazol Kremin sürülmesi gerekmektedir.

Travazol krem göğüs yarasına sürülür mü?

İlacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışınız. Eğer küçük çocuk veya bebek emziriyorsanız TRAVAZOL ‘ü göğüslerinize uygulamayınız.