Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır Lapiden?

03.12.2022 0 Comments

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır Lapiden
Tüy Dökücü Krem kullanılışı; AKurtulmak istediğiniz tüylerinizin üzerine ince bir tabaka halinde sürüp 5dk. kadar bekleyin. Ardından lapiden tüy dökücü krem kutusu içinden çıkan spatula yardımıyla yumuşayan tüylerinizi kazıyarak temizleyip istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Tüy dökücü krem nasıl sürülmeli?

Tüyo Parfümlü Erkeklere Özgü Tüy Dökücü Krem 40 gr VİTAMEN TÜYO * FARK EDİLMEK İSTEYEN, BAKIMLI OLMAYI SEVEN ERKEKLERE ÖZEL TÜY DÖKÜCÜ KREM * PARFÜMLÜ VE ALOE VERA EXTRACT KATKILI Banyodan önce kullanılmalıdır. Uygulama bölgesini ılık su ile yıkadıktan sonra, nemli kalacak derecede kurulayınız. Cilt üzerinde uygulama yapılacak bölgeye göre kalın tabaka oluşacak kadar yeterli miktarda TÜYO kreminizi kıl ve tüy diplerine (kıl ve tüylerin krem içerisinde kalmasına dikkat ediniz) iyice nüfuz etmesi için, dairesel şekilde tatbik ediniz.7~10 dk. kadar bekledikten sonra plastik temizleme aleti vasıtası ile kremi, kıl ve tüyleri temizleyiniz. Sonrasında sabun, şampuan ve alkollü kozmetik ürünler kullanmadan bol su ile yıkayıp durulayınız. Temizlenen bölgenin 2 saat kadar alkol, kolonya gibi solüsyonlara maruz bırakılmaması gerekir. İçeriğinde ki Aloe Vera Gel cildinizin beslenmesine, doğal, pürüzsüz görünümünü korumasına yardımcı olur. Uyarılar: -Haricen kullanılır. -Bazı ciltler, depilatör ürünlere karşı alerji ve kızarıklık gibi reaksiyonlar gösterebilir. Bu nedenle cildiniz üzerinde bilek iç kısmı veya dirsek iç kısmı gibi küçük bir alanda test ettikten sonra, cildiniz bir reaksiyon göstermediği takdirde uygulama yapmanız önerilir. -Yüzde, göğüs uçlarında ve duyarlı genital bölgelerde, yanmış, kızarmış, çatlamış, güneş yanığı, açık ve kesik yaralı, sivilceli ve böcek sokması gibi hassaslaşmış ciltlerde kesinlikle kullanmayınız ve uygulamayınız. -Thioglycolate ve alkali içerir. -Göz ile temasını engelleyiniz. -Talimatlara uygun kullanınız, uygulama sonrası ellerinizi iyice yıkayınız. -Beklenmedik bir etki görüldüğü taktirde doktorunuza müracaat ediniz. -Direkt güneş ışınlarından ve çocuklardan uzak, serin ve kuru yerlerde, max.25C° oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
You might be interested:  Krem Tartar Pastacılıkta Ne Işe Yarar?

Lapiden krem nedir?

Lapiden Tüy Dökücü Krem, Cildi Tahriş Etmeden İstenmeyen Tüyleri Yok Eden Bir Kremdir. Kolay Uygulanmasının Yanında Hızlı Ve Sağlıklı Bir Şekilde Kullanabileceğiniz Bir Üründür. Cildinize Dost Ve Tamamen Zararsızdır.