Vivet Tuy Dokucu Krem Nasil Kullanilir?

07.12.2022 0 Comments

Vivet Tuy Dokucu Krem Nasil Kullanilir
Tüy dökücü kremi cildinizin üzerine tüyleri tamamen kapatacak şekilde spatula ile sürünüz. Tüylerin yoğunluğuna bağlı olarak maksimum 10 dakika bekleyiniz. Spatula ile küçük bir bölgede tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ediniz. Tüyler kolaylıkla alınıyorsa kremin tamamını spatulanın ucu ile cildinizden temizleyiniz.

Tuy Dokucu krem nasil Kullanılir?

Eşit bir şekilde tüy dökücü kremi istenilen bölgeye sürünüz ve kremi cildinize yedirmeye çalışmayınız. Tüy dökücü kremi paket üzerinde belirtilen süre kadar cildinizde bekletiniz. Kimi tüy dökücü kremlerde bu süre 4 dakika kadarken kimilerinde 10 dakikayı bulmaktadır.

Tuy Dokucu krem popoya surulur mu?

Veet Duşta Tüy Dökücü Krem Men 150 Ml Özellikleri – İstenmeyen tüyler günümüzde sadece kadınların sorunu değil. Artık erkekler de istenmeyen tüylerinden kurtulmanın yollarını arıyor! Çözümler kadınlarla aynı: jilet, tüy dökücü gibi ürünler. İşte tam da bunun için, erkeklere özel formülüyle Yeni Veet Men Tüy Dökücü Krem 3 ile 6 dakika arasında pratik uygulama sağlıyor.

Sırt bölgesinde, göğüste, kollarda, koltuk altlarında ve kasık bölgesinde kullanıma uygundur.Tıkanma ve tahrişe son! Yeni Veet Men Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüylerinizi etkili bir şekilde alırken; hem cildinizi 24 saate kadar nemlendirir, cildinizde kötü bir koku bırakmaz. Baş, yüz, göz, kulak, burun, anüs etrafı, genital bölge, göğüs ve vücudun diğer bölgeleri için kullanıma uygun değildir.Paket içinde, 150 ml tüp tüy dökücü krem, 1 adette uygulama süngeri bulunmaktadır.

You might be interested:  Tüy Dökücü Krem Erkek Nasıl Yapılır?

Tüy dökücü krem kılları kaç günde çıkar?

Tüy Dökücü Krem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Tüy dökücü kremler, güne hızlıca hazırlanmanız gerektiğinde, aniden gelen bir yaz partisi davetinde en büyük kurtarıcınız olabilir. Üstelik tıraş bıçağının aksine cildi tahriş etmez ve cilt yüzeyine kolayca sürülerek tüylerin dökülmesini sağlar.

  • Veet Tüy Dökücü Krem serisi ile bu pratik deneyimi tüylerinizden kurtulmanın ötesine taşıyabilirsiniz.
  • Cilt tipinize göre özel olarak geliştirilmiş Veet Tüy Dökücü Krem ürünlerini tüylerinizi almak istediğiniz bölgeye kolayca uygulayarak birkaç dakika içinde pürüzsüz bir tene kavuşabilirsiniz, hoş kokusu ve zengin içeriği ile istenmeyen tüylerinizden kurtulurken cilt bakımınızı da aynı anda yapabilirsiniz.

Hatta Veet Duşta Tüy Dökücü Krem ile duş alırken hem enerjinizi hem cildinizi yenileyebilirsiniz. Tüy dökücü krem kullanımı oldukça kolaydır ve Veet Tüy Dökücü Krem’lerin etkisi tıraş bıçağından farklı olarak 1 haftaya kadar sürer. Uygulamadan en iyi sonucu almak için ise cildinizi krem, deodorant gibi kalıntılardan arındırmanız ürünü doğru kullanmaya giden ilk kural.

Makat bölgesindeki kıllar alınmalı mı?

Makat bölgesinde kıllar, dışkı artıklarının birikmemesi açısından; jilet, traş makinesi, tüy dökücü krem ve lazer epilasyon yöntemleri ile uzaklaştırılabilir, ancak bu konuda çok dikkatli olunmalıdır.

Makat etrafındaki kıllar nasıl temizlenir?

Makat Bölgesi Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler –

Makat bölgesi (anal bölge) temizliği her tuvaletten sonra uygun olarak yapılmalıdır. Tuvalet (dışkılama) sonrası makat bölgesinin su ile temizlenmesi ve tahriş edilmeden kurutulması gerekir. Kurutma için tuvalet kağıdı tahriş etmeden kullanılmalıdır. Makat bölgesi temizliği sonrası bu bölge ıslak bırakılmamalıdır. Nemli ortamlarda mikroplar ve mantar kolay ürer. Aşırı titizlikle yapılan temizlikten kaçınılmalıdır. Kuru tuvalet kağıdı ile aşırı temizlik gayreti tahrişe neden olur. Sık sık sabunla yıkamak bölgenin doğal koruyucu salgısını yok eder ve bölgenin tahrişine neden olur.

You might be interested:  Cilt Kırışıklığına Hangi Yağ Iyi Gelir?

Sabun kullanılmasından kaçınılmalıdır. Makat bölge temizliğinde ilaçlı, parfümlü ve deodorantlı ürünlerin kullanımından kaçınılmalıdır. Makat bölgesi her dışkılamadan sonra – tuvaletten sonra – alkol, antiseptik veya benzeri katkı maddeleri içeren ıslak tuvalet kağıdı, bebek mendilleri ve ıslak havlular kullanılarak temizlenmemelidir.

Makat bölgesine doktor önermedikçe gelişigüzel krem sürülmemelidir. Derinizin doğal koruyucu tabakasını kullanılan kremler bozabilir. Alınan bazı besinler (baharatlı gıdalar, mezeler, kuruyemiş, mısır benzeri çerezler) ve içecekler (alkol, bira, süt, kola, kafeinli içecekler, asitli meyve suları) bazı hassas kişilerde makat (anal) bölgesinin tahrişine neden olmaktadır. Sıkı, dar çamaşır kullanımından kaçınılmalı ve pamuklu çamaşırlar tercih edilmelidir. Cildinizin havalanması sağlanmalıdır. Çamaşırlarda kullanılan sabun ve deterjanlara karşı alerji olabilir ve buna bağlı makat bölgesi tahriş olabilir.

Vajina tüy dökücü ile alınır mı?

Kadınlarda genital bölgedeki kıllardan kurtulmanın en iyi yolu tüy dökücü kullanmaktır. Ancak genital bölgede herhangi bir kimyasal madde kullanımında dikkatli olunmalıdır. Tüy dökücüler genital bölge içerisine asla sürülmemelidir. Sürüldüğünde yanma ve tahriş yaşanacaktır.

Tüy dökücü krem ne kadar sonra çıkar?

Normal ve hassas ciltler için farklı iki alternatifi bulunan bu ürünün pürüzsüzlük etkisinin 4 güne kadar olduğu belirtilir. Tüy dökücü kremlerin etkisinin ne kadar süreceği konusunda ortalama 2-5 gün arası bir zamandan bahsedilmekle birlikte, bu etkinliğin kişiden kişiye değişebileceğini belirtmek isteriz.