Zalain Krem Nedir Ne Için Kullanılır?

10.12.2022 0 Comments

Zalain Krem Nedir Ne Için Kullanılır
Zalain krem ne işe yarar?; mantar kremi olarak bilinen Zalain Krem, deride meydana gelen maya mantarı veya dermatofit (ayak mantarı, kasık mantarı, vücut mantarı, sakal mantarı, el mantarı vb.) mantarlarını tedavi eder.

Lamisilin fiyatı ne kadar?

Zalain Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Sadece eczanelerde satılır.

Perakende Satış Fiyatı : 121.32 TL
Barkod : 8699504011159
Fiyat geçerlilik tarihi : 09.07.2022

Travogen krem etkili mi?

Travogen krem, deride meydana gelen mantar enfeksiyonlarının, maya ve maya benzeri mantarlar ile küf mantarlarının tedavisinde oldukça etkilidir. Genel olarak göğüs, kolların üst bölgesi, boyun, sırt, ayak parmak araları, kasık bölgesi, koltuk altı, dış genital organlar, memelerin altı, testisler gibi bölgelerde kullanılır.

Derinin kıvrımlı olduğu kısımlar ile ayak ve el parmakları arasına yerleşen mantarların tedavisinde etkilidir. Bu bölgelerde meydana gelen mantarların tedavi edilmesi, diğer bölgelere göre biraz daha zordur. Bu bölgelerdeki mantarların tedavisi için özellikle Travogen krem reçete edilir. Genital bölgede meydana gelen mantar enfeksiyonlarının geçirilmesinde etkilidir. Mantar sebebiyle deride meydana gelen kaşıntı, pullanma, kızarıklık gibi problemlerin giderilmesini sağlar.

Travogen kremin yan etkileri nelerdir? Travogen kremin olası yan etkileri şu şekildedir:

Karın ağrısı Nefes almada güçlük Kurdeşen Yüzde, dudaklarda ve boğazda şişlik Uygulama bölgesinde kızarıklık, kaşıntı ve yanma gibi problemler