Auriderm Xo Krem Ne Ise Yarar?

11.12.2022 0 Comments

Auriderm Xo Krem Ne Ise Yarar

Auriga Auriderm Xo Cream 30 Ml Auriga Auriderm XO Gel Cream 30 ml Yüz İçin Morluk ve Kızarıklıkların Giderilmesine Yardımcı Bakım Krem Jeli Morluk ve Kızarıklıkların Giderilmesine Yardımcı Bakım Krem Jeli Etkisi & Özellikleri İçeriğindeki okside K vitamini ile Auriderm XO derideki mavi ve kırmızı renk değişiklerini önlenmesine yardımcı olur. Cilt üzerindeki işlemler sonrasında oluşan morlukların giderilmesine, derideki morluğa neden olan her türlü durumlarda (çarpma, düşme gibi) hematomların giderilmesine yardımcı olur. Kullanım Alanları Cilt üzerinde oluşan morlukların giderilmesinde yardımcı yüz ve vücut bakım kremidir. Kullanım Şekli: Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, kuru ve temiz cilde ince bir şekilde uygulanmalıdır. Jel emilene kadar hafifçe masaj yapılır. Auriderm XO herhangi bir dermokozmetik ürününden önce kullanılması lazım. Uyarılar: Açık yaralara, mukozaya ve gözlere uygulanmamalıdır. Ürün Boyutu: 30 ml

Auriderm XO nedir?

Auriga Auriderm Xo Cream 30 Ml –

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.Auriga Auriderm XO Cream 30 ml Yüz ve cilt için bakım kremidir.İçeriğindeki K1 vitamini ile cilde gerekli bakımı sağlar. Cilt yüzeyindeki renk değişiklerini kapatılmasındayardımcı olur. Cilt üzerindeki işlemler sonrasında oluşanrenk değişikliklerinin leke görünümünü azalmasına destek olur. Kullanım Şekli:Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temiz cildeince bir şekilde uygulanır.Tamamen emilinceye kadar masaj yapılır.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Auriga krem ne işe yarar?

Auriga Ürünleri – 1999 yılında kurulan Auriga markası, geliştirdiği kullanıcıya saygılı dermokozmetik ürünler ile sektörde adından söz ettiriyor. Auriga markasında içerikte kullanılan her bir madde bilim insanlarından oluşan ekip tarafından seçiliyor.

Auriga markasının ürünleri kliniklerce test ediliyor ve piyasaya testlerden sonra sunuluyor. Güçlü duruşu, dermokozmetik standartlarda geliştirdiği ürün gamı ile Auriga ürünleri dermoeczanem.com’da Auriga Cilt Bakım Ürünleri Cildinize kaliteli bir markayla bakım mı yapmak istiyorsunuz? Cevabınız evet ise sizin için önereceğimiz marka, Auriga olur.

Auriga, üstün ham maddeleri ile cilde yararlı bakım yapmaya çalışır, cilt ihtiyaçlarını giderir. Her cilt tipine özel geliştirilmiş bakım ürünleri ile cilde derinlemesine bakım yapar. Auriga Auriderm XO Cream Jel ; Auriga Auriderm XO Gel, cilt yüzeyindeki renk değişiklerini kamufle eder.

You might be interested:  Krema Ile Krem Şanti Nasıl Karıştırılır?

Cilde derinlemesine bakım yapar. Auriderm XO Cream Gel sitemizde sizleri bekliyor. Auriga Cernor-XO Cream ; Auriga Cernor-XO Cream, göz altındaki cilt sorunlarına karşı bakım yapar. Cilde enerji kazandırmaya çalışır. Auriga Cernor-XO Cream dermoeczanem.com’da Auriga Cernor-XO Cream dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Auriga Melaclear Serum Intense Depigmenting Care ; Auriga Melaclear Serum Intense Depigmenting Care, güneş ışınlarına maruz kalma ve genel leke görünümün giderilmesine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Auriga serumları içinde en beğenilen ürünlerden biridir.

Cernor XO Krem Nedir?

Göz altındaki koyu renkli halkaları aydınlatmak için hazırlanmış bir cilt bakım kremidir. Cernor XO,kremin bileşiminde yer alan okside K vitamini, nanozom formunda cilte kolaylıkla emilir. Aynı zamanda göz çevresinde ciltteki ince yüzeysel kırışıklıkları düzenlemeye yardımcı sıkılaştırıcı etki sağlar.

Cernor XO Krem Nasıl Kullanılır?

Ürün Adı: Auriga Cernor XO Cream 10 ml Ürün Markası: Auriga Ürün Boyutu: 10 ml Özet Bilgi: Göz altı için günlük bakım sağlayan krem. Ürün Faydaları: Göz altı için hazırlanmış bir cilt bakım kremidir. Cernor XO,kremin bileşiminde yer alan okside K vitamini, nanozom formunda cilte kolaylıkla emilir.

Morluklar en hızlı nasıl geçer?

Çoğunlukla vücuda alınan darbeden ya da spor yaralanmalarının sonucunda ortaya çıkan bu morluk nasıl geçer? Morluk nasıl geçer? Vücutta morluk tedavisi ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde – Auriderm Xo Krem Ne Ise Yarar Genellikle basit yüzeysel hasarlar olan ve herhangi bir tedavi uygulanmaya gerek olmadan, kendiliğinden geçen morluklar, nadiren ciddi hastalıkların da belirtisi olabilir. Peki, Morluk nasıl geçer? Vücutta morluk tedavisi ile ilgili bilinmesi gerekenler haberimizde MORLUK (ÇÜRÜK) NASIL OLUŞUR? Çoğunlukla bir çarpma veya düşmeden kaynaklanan morluklar, derinin altındaki küçük kan damarları yırtıldığında veya hasar gördüğünde oluşur.

Kan derinin altındaki dokulara sızar ve siyah ve mavi rengin ortaya çıkmasına neden olur. MORLUKLAR NASIL DEĞİŞİR? Derinin altında toplanan kan, zaman geçtikçe, darbe aldığın andan tamamen iyileşene kadar farklı görünür. İlk başta, derinin altındaki kan gibi kırmızımsı bir renktir. Bir veya iki gün sonra, kan hücrelerinden gelen oksijen emilir ve morluk, mavi veya siyah renge döner.

Ağrılı nokta bu gölgede bir hafta kadar kalabilir. Siyah-mavi fazdan sonra, morluk solmaya başlar. Kırmızı kan hücreleriniz oksijen taşıyan hemoglobinin parçalanmasından dolayı yeşile veya sarıya döner. Birkaç gün sonra kahverengimsi sarıya veya açık kahverengiye döner.

Yaklaşık 2 hafta içinde morluk tamamen iyileşir ve cilt tekrar normal görünür. MORLUK NASIL GEÇER? Morluğun üzerine, birkaç gün boyunca her birkaç saatte bir 15 dakika boyunca buz koymak; iltihaplanmayı ve şişmeyi önleyerek morluğun daha çabuk iyileşmesine yardımcı olur. İltihaplanmayı buzla azalttıktan sonra ılık kompres uygulanabilir.

Bu, dokuların kan dolaşımını artırır ve iyileşme sürecini hızlandırır. Morluk, kaldırabileceğin bir uzvunda ise morluğun olduğu yere giden kan dolaşımı azaltmak için morluğu kalp hizasından yukarı kaldır. Bu şişmeyi azaltır ve renk bozukluğunun artması engellenir.

You might be interested:  Romen Rakamı Ile 2 Cilt Nasıl Yazılır?

Morluk oluştuktan sonraki bir-iki gün boyunca ağır egzersizlerden kaçınmak önemlidir. Egzersiz sırasında morluk olan bölgeye daha çok kan akışı olacağından; morluğa ne kadar çok kan giderse morluk o kadar kötüleşir. Morluğun dış kısmının etrafına masaj yapılabilir. Bunun için baş parmağını kullanabilisin.

Ancak masal yaparken fazla bastırmamaya ve morluğun ortasına masaj yapmaya çalışmayın. Küçük, dairesel hareketlerle masaj yapmak lenfatik süreci etkinleştirir ve vücudun morluktan kendi kendine kurtulmasını sağlar. Morluğun olduğu yer günde 10 ila 15 dakika doğrudan güneş ışığı alırsa; mor ötesi radyasyon, morluğun sarıya dönmesine neden olan bilirubin’i yıkmaya başlar. Auriderm Xo Krem Ne Ise Yarar VÜCUTTA MORLUK TEDAVİSİ Çoğu morluk endişe nedeni değildir ve kendi başlarına giderler.

Moraran cilde ne iyi gelir?

Morluklar, genellikle cildin zedelenmesi sonucu oluşmaktadır. Lakin bazı durumlarda stresten vücutta morluklar da oluşabilmektedir. Bacakta morluk oluşumu en yaygın olan morluk türüdür. Nedeni fark etmeksizin morlukların iyileşme süresi, yaralanmanın şiddetine göre değişebilmektedir.

  • Lakin morluklar genellikle 10 gün içinde kendiliğinden iyileşmektedir.
  • Morluklar iyileşirken, yaranın rengi de iyileşmektedir.
  • Morluğun iyileşmesini hızlandırmak için ise birkaç yol bulunmaktadır.
  • MORLUKLARA KESİN ÇÖZÜM Morluk, aslında zaman içinde hiçbir tedaviye gerek duymaksızın kendiliğinden iyileşebilmektedir.

Lakin morluk görünümü cildin estetiğini bozduğu için çoğu insan yaraların izi olan bu morlukların mümkün olan en kısa sürede geçmesini istemektedir. Morluklara en etkili çözüm soğuk komprestir. Morluğun ortaya çıkmasını takiben gelen 2 yahut 3 gün boyunca, morluğun üzerine birkaç saatte bir 15 dakika boyunca soğuk buz kompresi yapmak morluğun iyileşmesini hızlandırmaktadır.

Morlukların iyileşmesini hızlandıran bir diğer yol ise; morluğu kalp hizasında tutmaktadır. Bu yol damarlardaki kalp akışını azaltıp yavaşlatacağından, morluğun geçmesini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca bu yol ile morluğun rengi de hızlıca değişebilmektedir. Morlukların geçmesini zorlaştıracak ağır aktivitelerden de kişinin kaçınması önemlidir.

Spor yapan kişilerin morlukları geçene kadar bu aktiviteye ara vermeleri önemlidir. Zira spor sırasında kan akışı hızlanmaktadır, bu da morluğun geçmesini zorlaştırmaktadır. Ayrıca spor sırasında eklemler şişeceğinden morluk daha belirgin bir hale gelebilmektedir.

You might be interested:  Kabuğu Soyulmuş Yara Izi Nasıl Geçer?

Bu nedenle ağır egzersizlerden uzak durulmalıdır. Morluğun daha hızlı iyileşmesi için bir diğer yol ise, morluğun çevresine yavaşça masaj yapmaktan geçmektedir. Lakin buradaki önemli husus morluğa değil, çevresine masaj yapılması gerektiğidir. Ayrıca masaj sırasında cilde fazla baskı uygulanmamalıdır. Morlukların tedavisinde evde hazırlanan birkaç karışımında etkili olduğu görülmektedir.

Bu karışımların başında sirkeli su gelmektedir. Sirkeli su yaraların iyileşmesini hızlandırdığından morluklarında geçmesini kolaylaştırmaktadır. Evde uygulanabilecek bir başka yol ise morluğun üzerine ezilmiş maydanoz koymaktır. Maydanozun iltihap önleyici yönü sayesinde morlukların iyileşme hızı artmaktadır.

Ayrıca c vitamini yüksek besinler tüketmek de morlukların geçmesinde etkili olmaktadır. GÖZALTI MORLUKLARI NASIL GEÇER? Gözaltında meydana gelen morluklar genetik olabileceği gibi, bir yaralanma sonucu yahut uykusuzluktan kaynaklı da olabilmektedir. Peki gözaltı morluklarına ne iyi gelir? Aslında gözaltı morluklarının oluşma sebebine göre tedavi yöntemleri de değişmektedir.

Bu nedenle öncelikle gözaltındaki morluğun kaynağı doğru bir şekilde tespit edilmelidir. Lakin gözaltı morluklarını genel olarak azalacak birkaç yöntem bulunmaktadır. Gözaltı morluklarına iyi gelen yöntemler başlıca olarak şunlardır:

    Gözlere ve gözaltlarına soğuk kompres uygulamak, Gözlere ve gözaltlarına çay uygulamak, Gözlere ve gözaltlarına salatalık uygulamak, Gözlere ve gözaltlarına süt uygulamak, Uyku süresini ve kalitesini arttırmak, Yatmadan evvel gözaltlarına Hindistan cevizi yağı sürmek, Uyurken baş yukarda kalacak şekilde yatmak.