Avon Bikini Bölgesi Için Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

03.12.2022 0 Comments

Avon Bikini Bölgesi Için Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır
Eşit bir şekilde tüy dökücü kremi istenilen bölgeye sürünüz ve kremi cildinize yedirmeye çalışmayınız. Tüy dökücü kremi paket üzerinde belirtilen süre kadar cildinizde bekletiniz. Kimi tüy dökücü kremlerde bu süre 4 dakika kadarken kimilerinde 10 dakikayı bulmaktadır.

Tüy dökücü krem bikini bölgesi için uygun mu?

Tüy alımıyla ilgili efsaneler – İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri söz konusu olduğunda,, ağda sonrası bakımlar hatta kişisel dönemler hakkındaki söylenceler de nesilden nesile aktarılan sınırsız sayıda bilgi içeriyor. Bu bilgilerin bir kısmı geçerli olsa da aslında doğru bilinen yanlışların sayısı da oldukça yüksek.

İstenmeyen tüylerinizden kurtulurken doğru bilinen yanlışlar sizi şaşırtıp yanlış yönlendirmesin. EFSANE: Tıraş olmak en etkili tüy alma yöntemidir. Tıraş bıçağıyla depilasyon, kıl köklerine etki etmez ve uygulamadan sonra tüyleriniz 1 ya da 2 gün içinde yeniden uzar. Veet Tüy Dökücü Krem ve Sir Ağda Bantları ile uzun süren pürüzsüzlüğün rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Tıraş bıçağının aksine cildinizi koruyan Veet ürünlerinden biri tercih ederek 4 haftaya kadar süren pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın. EFSANE: Tüy dökücü kremler bikini bölgesinde kullanılamaz. Veet Tüy Dökücü Krem çeşitlerini bikini bölgenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cilt tipinize özel formülleriyle Veet Tüy Dökücü Krem’i bikini bölgenize dikkatli bir şekilde uygulayabilir, dakikalar içinde istenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz. EFSANE: Tüyleri aldığınız aynı gün cildinizi ölü deriden arındırmanız gerekir. Tüy alma işleminizden en etkili sonucu almak için, Veet ürünlerini kullanmadan 24 saat önce cildinizi temizleyebilirsiniz.

Cildinizi ölü deri tabakasından arındırmak için peeling yapabilir, gözeneklerinizi açmak için ılık suyla duş alabilirsiniz. EFSANE: Tüylerinizi ne kadar sık alırsanız, o kadar sertleşirler. İstenmeyen tüylerinizi kökünden alarak haftalar boyu pürüzsüzlük sağlayan Veet Sir Ağda Bantları ve kıl köklerine kadar uzanan etkisiyle Veet Tüy Dökücü Krem serisi ile tüylerinizi dilediğiniz sıklıkta alabilirsiniz.

 1. Düzenli tüy alımı, bilinenin aksine tüylerin seyrelmesine ve daha yumuşak çıkmasına yardımcı olur.
 2. Veet’in kıl köklerini zayıflatan formülü ile üretilen ürünleri ile her uygulamada tüylerinizin biraz daha zayıfladığını ve seyreldiğini fark edebilirsiniz.
 3. EFSANE: Hassas cilde sahip kişiler Veet kullanamaz.
You might be interested:  Evde Cilt Soyma Işlemi Nasıl Yapılır?

Veet hassas ciltlerde bile kullanılabilir! Veet’in hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş ürün serisi dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas bir cilde sahipseniz, Veet paketlerinin üzerinde “Hassas Ciltler” ifadesi bulunan çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

 • Böylece kızarıklık ve tahriş problemleriyle karşılaşmadan kolayca istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.
 • EFSANE: Tüy Alımı için alkol bazlı ürünler mi kullanmalıyım? Cildinizin tahriş olmasını engellemek için depilasyondan önce, sonra veya depilasyon esnasında alkol bazlı ürünler kullanmamalısınız.

Tüy alımı sonrası cildinizde kalan tüy dökücü krem kalıntılarını ılık su ile kolayca temizleyebilir, ağda sonrası ise Veet paketlerinde yer alan temizleyici mendillerle cildinizi ağda kalıntılarından arındırabilirsiniz. EFSANE: Sıcak duş almak cildinize iyi gelir.

Bikini bölgesi tam olarak neresi?

Bikini genel olarak iki parçadan oluşur ve belli bölgeleri kapatır. Bu bölgeler hem ahlaki olarak hem de sağlık açısından kapanması gereken vücudun önemli kısımlarıdır. Aynı zamanda bikini bölgesi denilen kısım kapatıldığı vakit, bikini sayesinde çok daha esnek ve rahat hareket etme imkanı elde edilir.

Bikini Bölgesi Neresidir? Merak edilen konulardan biri olarak bikini bölgesinin neresi olduğu ve bunun hangi kısımları kapsadığı öne çıkıyor. Genel olarak bikini bölgesinin üç farklı kısımdan oluştuğunu dile getirmek mümkün. Bunlar meme bölgesi, genital bölge ve makat kısmıdır. Bu iki parça bu üç kısmı etkin bir şekilde kapatarak hem sağlık açısından hem de ahlaki yönden toplumsal kurallara uyma imkanı tanır.

Farklı boyutlarda ve tasarımlarda geniş bir yelpaze altında üretilen bikiniler, özellikle ortak şekilde meme ve genital bölgeyi kapatır. Aslına bakılırsa bunu daha çok meme ucu ve genital bölge olarak da ifade etmek mümkündür. Erkekler ve Kadınlarda Genital Bölge Nereyi Kapsar? Kadın ve erkek cinsel organları değişkenlik gösterse dahi, bulundukları yer ortaktır.

 • Asık bölgesi olarak da bilinen bu kısım, iki bacak arasında yer alır.
 • Yani erkek ve kadınlarda genital bölge bu noktayı kapsar.
 • Hem üreme hem de boşaltım noktasında vücudun en önemli yapı taşlarıdır.
 • Bu bağlamda dikkatli bir şekilde bakım ve temizliğin genital bölgede yapılması büyük öneme sahiptir.
 • Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek ve rahat hareket edebilmek için bakım ve temizlik şarttır.
You might be interested:  Flex Rub Active Krem Ne Işe Yarar?

Özellikle erkek ve kadınlarda genital bölgede meydana gelen bakteriyel oluşumlar, birçok hastalığın da habercisi olarak öne çıkar. O yüzden sağlıklı materyaller kullanmak suretiyle bakım ve temizlik periyodik olarak gerçekleşmektedir. Erkeklerde genital bölge boxer ya da külot çeşitleri ile kapatılır.

Bikini bölgesi tüylerinden nasıl kurtuluruz?

Buz Lazer Lazer Epilasyon Soru & Cevap Vajina Kılları Acısız Nasıl Temizlenir?

S*** 17 Nisan 2020 Merhaba, ben vajina kıllarını jiletle temizliyorum. Birkaç kez ağda yaptırdım. Ağda çok ağrılı, ağrısına dayanamadığım için ağdaya gitmiyorum artık. Jiletle ağrısız kolay bir şekilde kılları alabiliyorum ama jilet hem kılları kalınlaştırdı hem kesik yapıyorum her seferinde.

 1. Bu yüzden jilet ve ağda dışında çare arayışındayım.
 2. Lazer epilasyonla vajina kıllarından tamamen kurtulan arkadaşlarım var.
 3. Vajina kıllarından tamamen kurtulmak için en mantıklısı lazer epilasyon galiba.
 4. Arkadaşlarım lazer epilasyon yaptırırken çok ağrı duyduklarını söylediler.
 5. Ağda ağrısına dayanamadığım gibi lazer epilasyonun ağrısına da dayanamam herhalde.

Dolayısıyla ne yapacağımı bilemiyorum. Vajina kılları ağrısız bir şekilde nasıl temizlenir, ağrısız bir yöntem varmı? Teşekkürler. Merhabalar, vajina kıllarından kalıcı bir şekilde kurtulmak için en etkili yöntem lazer epilasyondur. Buz Lazer, ağrısız bir lazer epilasyon sunan yenilikçi bir sistemdir. Tedavi başlığı cilde değdiğinde buz gibi serin bir his verir. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde ısı hissedilirken, Buz Lazer epilasyonda buz gibi bir serinlik hissedilir.

Buz Lazer, ICE Teknolojisi olarak adlandırılan gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Bu patentli soğutma sistemi, cildi tüm uygulama boyunca -3 dereceye kadar soğutur ve cildi ferahlatır. Böylece lazer epilasyon ağrısız ve son derece konforlu bir şekilde tamamlanır. FDA onayına sahip olan Buz Lazer, yan etkisiz güvenli bir sistemdir.

Buz Lazer ile ağrısız bir şekilde vajina kıllarından kalıcı bir şekilde kurtulmak mümkündür. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. H*** 20 Nisan 2020 ben vajina kıllarını jiletle alıyorum.ağdayla aldıramıyorum çünkü çok ağrıyor.bir kere kuaförde ağda yaptırdım bir daha yaptırmam.etimden et koptu sanki çok ağrıyor.jilet ağrısız ama devamlı jilet yapınca kıllar fırça gibi çıkmaya başladı.acısız bir şekilde vajina kıllarını nasıl temizleyebilirim?umarım cevap verirsiniz,şimdiden teşekkür ederim. Merhabalar, Buz Lazer ile vajina kılalrından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Bu soğutma sistemi cildi uygulama esnasında -3 dereceye kadar soğutur ve cildi sürekli ferahlatır. Bu sayede ağrısız bir lazer epilasyon sunar. S*** 20 Nisan 2020 Merhaba ben de vajina kıllarımı jiletle temizliyorum ve hem çok yayıldı, bölge karardı ve tüyler çok sert.