Bepanthol Cilt Bakım Kremi Hangi Ciltler Için?

12.11.2022 0 Comments

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Hangi Ciltler Için
Yüz, el, ayak, diz, dirsek ve topuklar başta olmak üzere yara, yanık, kızarıklık, pişik gibi birçok cilt problemlerinde tüm cilt tipleri için rahatlıkla kullanım imkanı yaratıyor. Günlük bakım için de oldukça uygun bir bakım sağlayan olan Bepanthol bakım kremi, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulanabiliyor.

Bepanthol nemlendirici krem hangi ciltler için?

Cildiniz soğuk havadan, rüzgardan, kuruluktan zaman içinde yıpranır. Beslenemeyen cilt tahriş olur, acır, kızarır ve hassaslaşır. Her yaştan kişinin baş başa kaldığı bu cilt sorunları için sıradan bir krem yetersiz kalabilir. Etkili, uzun süre çözüm vadeden, cildi yatıştıran ve kolay emilen ürünleri ile Bepathol, cilt bakımının uzmanıdır.

Bepanthol nemlendirici ürünler, yalnız kurulukta değil kuruluğun veya hassaslığın neden olduğu egzama gibi cilt problemlerinde de etkilidir. Sorunlara özel tasarlanan ürünler, bebeklerden yetişkinlere kadar her yaş grubu tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Bepanthol Geniş Ürün Yelpazesi ile Yanınızda Bepanthol ailesi içinde yüz, vücut bakım kremleri, dudak nemlendirici, onarıcı bakım merhemi, çok kuru ciltler için sensidaily krem, kaşıntı giderici sensiderm krem, bebekler için baby pişik önleyici merhem, intensive vücut losyonu ve cilt yüzeyindeki yaralar için anti-scar jel bulunur.

Yüzden vücuda, el bakımından hassas bebek teninin bakımına, dudak nemlendirmeden egzama semptomlarının hafifletilmesine ve iz giderici etkili ürünlere kadar birçok özel formül ile her an sizlere destek verir. Bepanthol dudak kreminin güneş koruma etkisi de mevcuttur.

Bepanthol nemlendirici ürünler, ProVitamin B5 ile güçlendirilmiştir. Dekspantenol olarak da bilinen madde, cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırır. Cildi onarmakla kalmaz, aynı zamanda korur, yumuşatır ve güçlendirir.Bepanthol ürünler, cilde zararlı olan paraben, antiseptik, parfüm maddelerini içermez.Nemlendiriciler cildin sağlıklı ve canlı görünümünü destekler. Pul pul dökülme, kızarma, gerginleşme gibi sorunların üstesinden gelir. İlk kullanımla beraber sonuçları görmeye başlayabilirsiniz.

You might be interested:  Nadixa Krem Yüzde Ne Kadar Kalmalı?

Bepanthol Ürünlerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Etken Madde: ProVitamin B5 (Dekspantenol)Paraben: Yok Parfüm: Yok Uygunluk: Her yaş için uygundur:

1944 Yılından Bu Yana Sizlerle Bepanthol, Türkiye’de Bayer güvencesi ile üretilir. Yıllardır kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler ilk olarak 1944 yılında İsviçre’de piyasaya sürülmüştür. Temel bileşen o günden bu yana hiç değişmemiştir. Bepanhtol ürünleri dekspantenol ile cildin yumuşak, pürüzsüz, nemli ve canlı olmasına yardımcı olur.

Sağlıklı bir cildin sırrı olan ürünler, geliştirilmek için sürekli çalışılır. Uzmanlar yeni ürünlerle her geçen yıl Bepanthol ailesine yeni üyeler eklemektedir. Kullanıcılar her üründe aynı kaliteyi ve yüksek etkiyi göreceğinden emin olarak markayı tercih eder. Bepanthol Nemlendirici Ürünler Nasıl Kullanılır? Bepanthol nemlendirici ürünler, etki istenen bölgeye özel seçilmelidir.

Yüz için yüz kremi, vücut için vücut kremi alınmalıdır. Daha yoğun etki için merhem tercih edilebilir. Onarıcı merhem, çabuk kuruyan ve daha yoğun neme ihtiyaç duyan diz, dirsek, topuk bölgeleri için önerilir. Krem, losyon veya merhem az miktarda alınır ve bölgeye nazikçe sürülür.

Bepanthol krem yağlı ciltler için uygun mu?

Yağlı cildimde bepanthol sivilcelenme yapıyordu bu üründe öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Hatta iyi geldiğini söyleyebilirim. İçeriği temiz.

Bepanthol krem ne işe yarar sivilce?

Bepanthol krem neye iyi gelir? – Bepanthol krem, pek çok fakrlı alanda kullanılmaktadır. Cildin nem oranını sağlamak, akne ve sivilce izleri için, çatlayan ve gerginleşen cildi ferahlatmak, cildi zararlı dış etkenlerden korumak için kullanılabilir. Özellikle pul pul dökülen kuru ve çatlak problemleriyle sık karşılaşan kişilerin ciltlerinde düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Bepanthol gündüz kullanılır mı?

Bepanthol ® Derma Cilt Bakım Kremi günlük cilt bakımında kullanılabilir, çünkü; Su bazlı yapısı ile hızlıca emilir, cildi nemlendirir ve canlı bir görünüm sağlar.