Bioderma Arnica Krem Ne Işe Yarar?

03.12.2022 0 Comments

Bioderma Arnica Krem Ne Işe Yarar
Bioderma Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz. Ürün Kodu: 10642 Barkod: 8699956512990

Yatıştırıcı krem Cilt hasarında etkilidir Arnica özü ile leke karşıtı bakım sunar Çinko içerir

Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler

ÜRÜN BİLGİLERİ Ödeme Seçenekleri

Bioderma Cicabio Arnica Krem 40 ML Bioderma Cicabio Arnica, cilt renginden sorumlu pigmentlerin hızlı ve hedefli bir şekilde giderilmesini destekler. Cilt hasarını yatıştırıcı bir bakim ürünüdür. Cilt hasarının emilimini arttırır. Kokusuzdur. Etken Maddeleri: Arnica özü ve apigenin ile leke bakımına yardımcı olur. Çinko içerir. Yenilikçi aktif madde Antalgicine rahatsızlık hissini hızlı bir şekilde azaltır. Zenginleştirilmiş kremsi dokusu optimum ve anında rahatlık için hızlı ve kolay uygulama sağlar. Kullanımı: Zayıflamış bölgeye hafifçe masaj yaparak, en kısa sürede Cicabio Arnica uygulayın. Cildiniz tamamen onarılıncaya kadar günde bir veya iki kez tekrarlayın. Not: Arnikaya duyarlı konularda, gözlerin yanında, mukoza üzerinde veya açık yaralarda Bioderma Cicabio Arnica uygulamayın.

Bioderma Arnica ne işe yarar?

Bioderma Cicabio serisi onarıma ihtiyaç duyan ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Cilt çevresel faktörlere karşı savunmasızdır. Hava kirliliği, UV ışınları, soğuk hava, rüzgar, yanlış ürün kullanımı gibi faktörler cildin daha da hassaslaşıp tahriş olmasına sebep olabilir.

Bioderma Cicabio serisi bu etkenlerin oluşturduğu hasarlara karşı cilt onarımını destekler. Seri içeriğinde Bioderma Cicabio Arnica Cream, Bioderma Cicabio Lotion, Bioderma Cicabio Cream SPF50+ koruyucu bakım kremi ve Bioderma Cicabio Pommade onarıcı bakım kremi mevcuttur. Bioderma Cicabio Arnica Cream Şişlik, morluk ve ödemlerin giderilmesine yardımcı bakım kremidir.

Hasar görmüş bölgeyi iyileştirmeye yardımcı olur. Formülündeki çinko bakteri oluşumunu engeller ve cildin onarım süresini hızlandırır. Cildin nem seviyesini koruyarak yumuşaklık kazandırır. Geliştirilmiş içeriği cerrahi işlemler ve çarpmalar sonrasında oluşan şişlik, burkulma ve morarmaları gidermeyi destekler.

Bioderma Cicabio Arnica Krem hasar gören bölgeye hafif masaj hareketleriyle uygulanmalıdır. Bioderma Cicabio Lotion Cilt hasarı için geliştirilmiş onarıcı etkili bakım losyonudur. Formülündeki çinko cilt bariyerini güçlendirerek bakterilerin yayılmasını engeller. Geliştirilmiş içeriği hassasiyeti yatıştırır ve cildi rahatlatmaya yardımcı olur.

Hipoalerjenik özelliği sayesinde tüm ciltler için kullanıma uygundur. Bioderma Cicabio Cream SPF50+ Cildi çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olan koruyucu ve onarıcı bakım kremidir. Geliştirilmiş içeriği leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

 • Yüksek toleransa sahip bu ürün suya dayanıklı özelliği sayesinde gün boyu koruma sağlar.
 • Yağlı ve yapışkan olmayan özelliği sayesinde cildi nemlendirir ve besler.
 • Bioderma Cicabio krem kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.
 • Bioderma Cicabio Pommade Çok kuru ve tahriş olmuş ciltler için geliştirilen Bioderma Cicabio Pommade, cildi derinlemesine nemlendirerek kuruluk görünümünü gidermeye yardımcı olur.

Dermokozmetik içeriği sayesinde cilt bariyerini güçlendirir ve canlılık kazandırır. Çok kuru, tahriş olmuş ve operasyonel işleme maruz kalan ciltler için onarıcı etki sağlar. Parfüm, renklendirici içermeyen formülü sayesinde tüm ciltler için kullanıma uygundur.

Arnica krem ne kadar sürede etki eder?

Morluklar için özellikle 3-4 gün içerisinde iyileşme sağlıyor.

Arnica jel krem ne için kullanılır?

Arnica Jel Krem Ne İşe Yarar? – Arnica jel krem, çoğunlukla darbe ve özellikle de göz altı morlukları için kullanılır. Ağır kimyasalların olmadığı arnica krem, yaraların çabucak tedavi edilmesinin yanında darbe ve eziklerden kaynaklı oluşan ağrıların da dinmesine yardımcı olur.

Düşme, çarpma ve sıkışma sonucu vücutta meydana gelen acının dinmesini sağlar. Alınan darbeyle birlikte oluşan morluk ve kızarıklıkların kısa sürede geçmesine yardımcı olur. Böcek, sinek ve ası ısırmaları sonucu oluşan kaşıntı, kızarıklık ve yanma hissini azaltır. Spor sonrası oluşan kas ağrılarının dinmesine yardımcı olur. Buruk ve buruklara bağlı oluşan şişlikleri hafifletir. İltihap kurutucu özelliğe sahiptir. Uykusuzluk, yorgunluk ve stresten kaynaklı göz altı morluklarının iyileşmesine yardımcı olur. Ödemi rahatlatır. Ameliyat izlerinin geçmesini hızlandırır. Epilasyon sonrası oluşan şişkinlik ve kızarıklığı hafifletir.

You might be interested:  Veet Tüy Dökücü Krem Ne Kadar Etkili?

Bioderma Arnica Krem Ne Işe Yarar

Bioderma Cicabio Creme nasıl kullanılır?

Kimler için uygun? – Tüm aile için (prematüre bebekler hariç) PRESCRIBED_BY_DERMATOLOGISTS

Faydaları

Yaralanan bölgedeki acının ve kaşınma hissinin giderilmesine yardımcı olur.

Cilt yenilenmesine destek olur.

Cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur.

Tüm Bioderma ürünleri, cildin ekosistemine saygı duyan ve cildin sağlığını uzun süreli korumayı hedefleyen NAOS yaklaşımının kalbinde duran ekobiyoloji prensiplerine uygun olarak formüle edilmiştir. – Anti bakteriyel ajanları (bakır-çinko) epidermisi saflaştırır.

Nasıl kullanılır Geri dönüşüm talimatları

Vücut FACE Dudaklar Özel ve hassas bölgeler Temizlenmiş bölgeye sorun giderilene kadar ince bir tabaka halinde günde 2 kez uygulanır. Göz çevresine sürmeyin. Ciltte akıntı olursa veya tahriş durumu devam ederse doktorunuza danışınız.6 aydan büyük çocukların sadece dudaklarına uygulayın. Yetişkinlerde sadece harici cilt bölgelerinde uygulayın. Bebeklerde ve küçük çocuklarda bez bölgesi için Cicabio Pommade kullanın.

 • Ürünün ambalajını geri dönüştürmeyi unutmayın Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir.
 • Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde; doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir.
 • Bu ürünün kalbinde: Rahatsızlık ve kaşınma hisleri, cildin doğal onarım süreçlerini bozabilir.

Bu teknoloji cilt reaktivitesini düzenlemeye yardımcı olur. Dış faktörler, cildin reaksiyon göstermesine ve hassaslaşmasına neden olabilir. Bioderma, patentli D.A.F kompleksi sayesinde, cilt tipi fark etmeksizin cildin tolerans eşiğini artırmayı amaçlar. Cildimize uyguladığımız ürünlerin içeriği hakkında gitgide daha da fazla bilgi sahibi olmak istediğimiz dünyada, cildiniz için en uygun olan ürünü seçmenize yardımcı olmak için kurulmuş olan Ask.Naos, NAOS markalarının (Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur) ürünlerinin içeriklerini şeffaf bir şekilde paylaşan bir platformdur.

Arnica krem yüze sürülür mü?

Göz altı morluklarıyla baş edemeyenlere müjdeli bir haberimiz var. Düzenli kullanıldığında işe yarayan herkesin tavsiye ettiği Arnica krem hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını sizlerle paylaşıyoruz. Arnica Krem ne işe yarar? Arnica Kremin faydaları nelerdir? Arnica Krem yan etkisi var mıdır? Arnica Krem cilde nasıl sürülür? Gelin birlikte inceleyelim.

 • Genellikle yeni anne olanların en çok şikayetçi oldukları konu uykusuz ve yorgun düştükleri için göz altı morluklarıdır.
 • Bazı kişilerde de genetik olarak oluşan ya da iş stresi, uyku düzensizliği gibi sebeplerden dolayı adeta ortaya çıkan göz altı morluklarını sadece bir krem kullanarak gidermeniz mümkün.

Bu kremin adı Arnica. Vücutta oluşan her türlü morlukları gidermek için kullanılan Arnica krem, son dönemlerin en popüler ve en çok araştırılan ürünleri arasında yer alıyor. İnsan vücudunda dalga ya da başka nedenlerle oluşan morlukların giderilmesinde kullanılan Arnica krem aynı zamanda gözaltı morlukları konusunda son derece etkili olması ile biliniyor.

 • Bir yere çarptığınızda oluşan morlukları gidermede adeta dünya markası olan Arnica krem, içerisinde montana bitkisi ve bir çok karışım sayesinde cildinizde oluşan her türlü morlukları, ödem ve güneşten koruma özelliği bulunuyor.
 • Uzey-Orta Sibirya, Avrupa ve Batı Amerika’da yetişen Arnica Montana çiçeği özünden yapılan bu krem çok eski yıllardan itibaren hem eczanelerde hem de dermo eczanelerde satılıyor.

İçerisinde bulunan bitkiye halk arasında yara otu, öküz gözü, morluk otu olarak biliniyor. Çarpma, darbe yada kaza sonucu oluşan morlukları hızlıca yok eden etkiye sahiptir. Bioderma Arnica Krem Ne Işe Yarar Arnica krem nasıl sürülür? ARNİCA KREM NASIL KULLANILIR ? Arnica kremi güvenli bir yerden satın aldıktan sonra nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız mutlaka hazırladığımız adımları incelemelisiniz. Gün içerisinde yalnızca 3 kez uygulamanız gereken bu kremi sürdüğünüz bölgenin temiz olmasına özen gösterin. Arnica jel kremin yan etkisi nedir? ARNİCA KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR? Kullanılan her medikal kremde olduğu gibi Arnica kremin de yan etkileri bulunmaktadır. Uygulandığı bölgede egzama, soyma, kabarcık, cilt tahrişi, kaşıntı, kusma, kas güçsüzlüğü, baş dönmesi, titreme,mide bulantısı,mide rahatsızlıkları olabilir.

Arnica ödem alır mı?

Bro Arnica Morluk ve Ödem Giderici Jel 50 ml Kullanım Alanları Nelerdir? –

* Morluk, incinme, ödem ve ezilme gibi yaralanmalar sonrası süreçte * Liposuction işlemi sonrasında * Mezotherapy sonrası * Lazer ile varis tedavisi sonrası * Saç ekim operasyonu sonrası * Rhinoplasty (Burun Estetiği Ameliyatı) öncesi ve sonrası * Diğer estetik operasyonlar sonrası * Lazer epilasyon sonrası * Spor sırası ve sonrası oluşabilecek ödemlerde * Kas sertleşmesi ve yorgunluğunda * Anjiografi sonrası kateter bölgesinde oluşan morluklarda * Antikoagülan (Pıhtılaşma önleyen) ilaçların kullanımına bağlı vücutta oluşan morluklarda Bro Arnica Morluk ve Ödem Giderici Jel 50 ml etkisini gösterir ve tedavide hızlı bir sonuç sağlar.

You might be interested:  Kas Ağrısına Hangi Krem Iyi Gelir?

Arnica Krem kaç kere sürülür?

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün DERMOECZA tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. ÖZELLİKLERİ Meditech Arnica Montana Flower geçmiş ve geleceği olan şifalı bir bitkidir. ArnicaKuzey-Orta Sibirya, Avrupa ve Batı Amerika’da yetişir.”Leopard’sBane” ve “MountainDaisy” isimleriyle de bilinir.Yüzyıllardır ev yapımı kremlerin en çok kullanılan bitkisidir.Halk arasında “Yara Otu, Öküz Gözü, morluk otu, dağ tütünü” ismiyle de anılır. Parfüm, renklendirici ve paraben içermez. Ayırca yardımcı maddeler olarak HypericumPerforatum(Sarı Kantaron), HorseChestnut (At Kestanesi), GreenTeaExtract (Yeşil Çay Ekstresi) içermektedir. UYGULAMA ALANLARI Spor aktiviteleri ve kozmetik uygulamaları sonrası kullanılır. UYGULAMA DOZU MEDITECH Arnica Krem/Jelgünde 3 kez yüz ve vücuda masaj yapılarak uygulanır. UYARILAR Haricen kullanılır. MEDITECH Arnica Krem/Jel’in gözlere, mukoza zarına ve açık yaralara temasından kaçınılmalıdır.İçeriğindeki maddelere karşı hassasiyeti bulunan kişilerce kullanılmamalıdır. SAKLAMA KOŞULLARI MEDITECH Arnica Krem/Jel15C?-25C?arasında nemsiz ortamda, çocukların ulaşamayacağı güvenli bir yerde saklanmalıdır.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Arnica krem içinde ne var?

Ürün Açıklaması: ArnicaMontanaFlower geçmiş ve geleceği olan şifalı bir bitkidir. Arnica; Kuzey-Orta Sibirya, Avrupa ve Batı Amerika’da yetişir.”Leopard’sBane” ve “MountainDaisy” isimleriyle de bilinir.Yüzyıllardır ev yapımı kremlerin en çok kullanılan bitkisidir.Halk arasında “Yara Otu, Öküz Gözü, morluk otu, dağ tütünü” ismiyle de anılır.Vücuttaki herhangi bir Morluk ve darbeye bağlı öddemlerde kullanılabilir Parfüm, renklendirici ve paraben içermez.

Bioderma krem kaç TL?

%7 indirimle Bioderma Hydrabio Gel-Creme Nemlendirici 40 ml 247 TL ‘ye, %5 indirimle Bioderma Sensibio Defensive Cream 40 ml 207 TL ‘ye, %11 indirimle Bioderma Atoderm Cream Kuru Ciltler İçin Nemlendirici 266 TL ‘ye, %31 indirimle Bioderma Cicabio Pomad 40 ml 117 TL ‘ye sahip olabilirsiniz.

Cicabio Arnica nasıl kullanılır?

Kimler için uygun? – Tüm aile için (prematüre bebekler hariç) Tüm aileye uygun

Faydaları

Formülünde yer alan arnica özü, apijenin ve çinko ile zenginleştirilmiş olan Antalgicine TM patenti sayesinde cildin onarılmasına yardımcı olur. Kremsi dokusu sayesinde cilt tarafından kolayca emilir. Mükemmel cilt toleransına sahiptir. Tüm Bioderma ürünleri, cildin ekosistemine saygı duyan ve cildin sağlığını uzun süreli korumayı hedefleyen NAOS yaklaşımının kalbinde duran ekobiyoloji prensiplerine uygun olarak formüle edilmiştir.

Nasıl kullanılır Geri dönüşüm talimatları

Vücut FACE Cilde günde 1-2 kez masaj yapılarak uygulanır. Yüz ve vücut kullanımına uygundur. Yetişkin, genç ve bebekler (prematüre bebekler hariç) kullanabilir. Arnica bitkisine karşı hassasiyeti bulunan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Gözlere, mukoza zarına ve açık yaralara temasından kaçınılmalıdır. Hamile kadınlarda doktor tavsiyesi üzerine kullanılabilir. Ürünün ambalajını geri dönüştürmeyi unutmayın Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir.

Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde; doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir. Bu ürünün kalbinde: Rahatsızlık ve kaşınma hisleri, cildin doğal onarım süreçlerini bozabilir. Bu teknoloji cilt reaktivitesini düzenlemeye yardımcı olur. Dış faktörler, cildin reaksiyon göstermesine ve hassaslaşmasına neden olabilir.

Bioderma, patentli D.A.F kompleksi sayesinde, cilt tipi fark etmeksizin cildin tolerans eşiğini artırmayı amaçlar. Bu patent, NAOS Research tarafından Aix-en-Provence’de tasarlandı ve Bioderma Laboratuvarları’nda geliştirildi. Cildimize uyguladığımız ürünlerin içeriği hakkında gitgide daha da fazla bilgi sahibi olmak istediğimiz dünyada, cildiniz için en uygun olan ürünü seçmenize yardımcı olmak için kurulmuş olan Ask.Naos, NAOS markalarının (Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur) ürünlerinin içeriklerini şeffaf bir şekilde paylaşan bir platformdur.

You might be interested:  Fair Lovely Cilt Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Bioderma yüze sürülür mü?

Kimler için uygun? – Tüm aile için (prematüre bebekler hariç) Tüm aileye uygun

Faydaları

Anında uzun süreli nemlendirir, besler ve korur. İlk kullanımdan itibaren esneklik ve yumuşaklık sağlar.Mükemmel cilt toleransı sağlar. Ciltte hızlıca emilir. Kullanım kolaylığı sağlar.

Tüm Bioderma ürünleri, cildin ekosistemine saygı duyan ve cildin sağlığını uzun süreli korumayı hedefleyen NAOS yaklaşımının kalbinde duran ekobiyoloji prensiplerine uygun olarak formüle edilmiştir. – Atoderm Cream içerdiği Skin Protect TM kompleksi sayesinde cildi derinlemesine nemlendirerek, kuruluk sebebiyle ciltte oluşan rahatsızlık ve gerginlik hissinin yatıştırılmasına destek olur. – İçeriğinde bulunan gliserin sayesinde cildi nemlendirir ve korur.

Nasıl kullanılır Geri dönüşüm talimatları

Vücut FACE Günde 1 veya 2 kez uygulanabilir.

Adım 1 Atoderm Shower Gel veya Atoderm Shower Oil ile cildinizi temizleyin. Adım 2 Atoderm Cream ürününü yüz ve vücut bölgelerine uygulayın. Adım 3 Cildinizde krem emilene kadar hafifçe ovalayın.

Cilt kuruluğunun devam etmesi halinde dermatoloğunuza danışınız. Ürünün ambalajını geri dönüştürmeyi unutmayın Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir. Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde; doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir.

Bu ürünün kalbinde: Skin Protect™ kompleksi sayesinde cildi derinlemesine nemlendirerek, kuruluk sebebiyle ciltte oluşan rahatsızlık ve gerginlik hissinin yatıştırılmasına destek olur. Besleyici etki sağlar. Dış faktörler, cildin reaksiyon göstermesine ve hassaslaşmasına neden olabilir. Bioderma, patentli D.A.F kompleksi sayesinde, cilt tipi fark etmeksizin cildin tolerans eşiğini artırmayı amaçlar.

Bu patent, NAOS Research tarafından Aix-en-Provence’de tasarlandı ve Bioderma Laboratuvarları’nda geliştirildi. Cildimize uyguladığımız ürünlerin içeriği hakkında gitgide daha da fazla bilgi sahibi olmak istediğimiz dünyada, cildiniz için en uygun olan ürünü seçmenize yardımcı olmak için kurulmuş olan Ask.Naos, NAOS markalarının (Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur) ürünlerinin içeriklerini şeffaf bir şekilde paylaşan bir platformdur.

Arnica Krem günde kaç kere kullanılır?

Estetik ve kozmetik uygulamalardan sonra Arnica, At Kestanesi ve Sarı Kantaron bileşimi – Arnica Krem/JEL ÖZELLİKLERİ ArnicaMontanaFlower geçmiş ve geleceği olan şifalı bir bitkidir. Arnica; Kuzey-Orta Sibirya, Avrupa ve Batı Amerika’da yetişir.”Leopard’sBane” ve “MountainDaisy” isimleriyle de bilinir.Yüzyıllardır ev yapımı kremlerin en çok kullanılan bitkisidir.Halk arasında “Yara Otu, Öküz Gözü, morluk otu, dağ tütünü” ismiyle de anılır.

 • Parfüm, renklendirici ve paraben içermez.
 • Ayırca yardımcı maddeler olarak HypericumPerforatum(Sarı Kantaron), HorseChestnut (At Kestanesi), GreenTeaExtract (Yeşil Çay Ekstresi) içermektedir.
 • UYGULAMAALANLARI Spor aktiviteleri ve kozmetik uygulamaları sonrası kullanılır.
 • UYGULAMA DOZU MEDITECH Arnica Krem/Jelgünde 3 kez yüz ve vücuda masaj yapılarak uygulanır.

UYARILAR Haricen kullanılır. MEDITECH Arnica Krem/Jel’in gözlere, mukoza zarına ve açık yaralara temasından kaçınılmalıdır.İçeriğindeki maddelere karşı hassasiyeti bulunan kişilerce kullanılmamalıdır. SAKLAMA KOŞULLARI MEDITECH Arnica Krem/Jel15C⁰-25C⁰arasında nemsiz ortamda, çocukların ulaşamayacağı güvenli bir yerde saklanmalıdır.

Arnica ödem alır mı?

Bro Arnica Morluk ve Ödem Giderici Jel 50 ml Kullanım Alanları Nelerdir? –

* Morluk, incinme, ödem ve ezilme gibi yaralanmalar sonrası süreçte * Liposuction işlemi sonrasında * Mezotherapy sonrası * Lazer ile varis tedavisi sonrası * Saç ekim operasyonu sonrası * Rhinoplasty (Burun Estetiği Ameliyatı) öncesi ve sonrası * Diğer estetik operasyonlar sonrası * Lazer epilasyon sonrası * Spor sırası ve sonrası oluşabilecek ödemlerde * Kas sertleşmesi ve yorgunluğunda * Anjiografi sonrası kateter bölgesinde oluşan morluklarda * Antikoagülan (Pıhtılaşma önleyen) ilaçların kullanımına bağlı vücutta oluşan morluklarda Bro Arnica Morluk ve Ödem Giderici Jel 50 ml etkisini gösterir ve tedavide hızlı bir sonuç sağlar.

Arnica Krem içinde ne var?

Ürün Açıklaması: ArnicaMontanaFlower geçmiş ve geleceği olan şifalı bir bitkidir. Arnica; Kuzey-Orta Sibirya, Avrupa ve Batı Amerika’da yetişir.”Leopard’sBane” ve “MountainDaisy” isimleriyle de bilinir.Yüzyıllardır ev yapımı kremlerin en çok kullanılan bitkisidir.Halk arasında “Yara Otu, Öküz Gözü, morluk otu, dağ tütünü” ismiyle de anılır.Vücuttaki herhangi bir Morluk ve darbeye bağlı öddemlerde kullanılabilir Parfüm, renklendirici ve paraben içermez.