Bioderma Cicabio Krem Ne Ise Yarar?

11.12.2022 0 Comments

Bioderma Cicabio Krem Ne Ise Yarar
Cilt yüzeyindeki kurumuş hasarları onarmaya yardımcı bakım kremi –

Bioderma Cicabio Crème ne işe yarar?

Cilt yüzeyindeki kurumuş hasarları onarmaya yardımcı bakım kremi Cicabio Cream, formülündeki hyalüronik asit ve nemlendirici aktif bileşenler sayesinde cilt üzerinde ‘nefes alan’ koruyucu bir film tabaka oluşturur ve cildi nemlendirir.

Bioderma Cicabio Arnica ne için kullanılır?

Bioderma Cicabio serisi onarıma ihtiyaç duyan ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Cilt çevresel faktörlere karşı savunmasızdır. Hava kirliliği, UV ışınları, soğuk hava, rüzgar, yanlış ürün kullanımı gibi faktörler cildin daha da hassaslaşıp tahriş olmasına sebep olabilir.

 1. Bioderma Cicabio serisi bu etkenlerin oluşturduğu hasarlara karşı cilt onarımını destekler.
 2. Seri içeriğinde Bioderma Cicabio Arnica Cream, Bioderma Cicabio Lotion, Bioderma Cicabio Cream SPF50+ koruyucu bakım kremi ve Bioderma Cicabio Pommade onarıcı bakım kremi mevcuttur.
 3. Bioderma Cicabio Arnica Cream Şişlik, morluk ve ödemlerin giderilmesine yardımcı bakım kremidir.

Hasar görmüş bölgeyi iyileştirmeye yardımcı olur. Formülündeki çinko bakteri oluşumunu engeller ve cildin onarım süresini hızlandırır. Cildin nem seviyesini koruyarak yumuşaklık kazandırır. Geliştirilmiş içeriği cerrahi işlemler ve çarpmalar sonrasında oluşan şişlik, burkulma ve morarmaları gidermeyi destekler.

 • Bioderma Cicabio Arnica Krem hasar gören bölgeye hafif masaj hareketleriyle uygulanmalıdır.
 • Bioderma Cicabio Lotion Cilt hasarı için geliştirilmiş onarıcı etkili bakım losyonudur.
 • Formülündeki çinko cilt bariyerini güçlendirerek bakterilerin yayılmasını engeller.
 • Geliştirilmiş içeriği hassasiyeti yatıştırır ve cildi rahatlatmaya yardımcı olur.

Hipoalerjenik özelliği sayesinde tüm ciltler için kullanıma uygundur. Bioderma Cicabio Cream SPF50+ Cildi çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olan koruyucu ve onarıcı bakım kremidir. Geliştirilmiş içeriği leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

 1. Yüksek toleransa sahip bu ürün suya dayanıklı özelliği sayesinde gün boyu koruma sağlar.
 2. Yağlı ve yapışkan olmayan özelliği sayesinde cildi nemlendirir ve besler.
 3. Bioderma Cicabio krem kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.
 4. Bioderma Cicabio Pommade Çok kuru ve tahriş olmuş ciltler için geliştirilen Bioderma Cicabio Pommade, cildi derinlemesine nemlendirerek kuruluk görünümünü gidermeye yardımcı olur.
You might be interested:  Stiderm Jel Krem Ne Işe Yarar?

Dermokozmetik içeriği sayesinde cilt bariyerini güçlendirir ve canlılık kazandırır. Çok kuru, tahriş olmuş ve operasyonel işleme maruz kalan ciltler için onarıcı etki sağlar. Parfüm, renklendirici içermeyen formülü sayesinde tüm ciltler için kullanıma uygundur.

Bioderma Cicabio Pommade nasıl kullanılır?

Bioderma Cicabio Pommade – Kuruluk karşıtı geliştirilmiş bakım kremidir. – Aşırı kuruluk sebebiyle zarar görmüş ciltleri onarmaya yardımcı olur. – Cildi nemlendirerek rahatlatır. – İçeriğindeki çinko bakır cildin doğal yapısını korumayı destekler. – Yetişkin ve çocuklar için kullanılabilir.

Bioderma Cicabio SPF 50+ ne ise yarar?

Kimler için uygun? – Tüm aile için (prematüre bebekler hariç) PRESCRIBED_BY_DERMATOLOGISTS

Faydaları

Yüksek UV koruması ile güneş lekelerinin oluşum riskinin azaltılmasına yardımcı olur.

Ciltteki rahatsızlık ve kaşıntı hissinin giderilmesine yardımcı olur.

Antibakteriyel içerikler ile cildin arındırılmasına destek olur.

Cildin nemlendirilmesine yardımcı olur.

Tüm Bioderma ürünleri, cildin ekosistemine saygı duyan ve cildin sağlığını uzun süreli korumayı hedefleyen NAOS yaklaşımının kalbinde duran ekobiyoloji prensiplerine uygun olarak formüle edilmiştir. Cicabio Cream SPF50+, formülündeki aktif bileşenler sayesinde cilt üzerinde koruyucu bir film etkisi sunar ve cildin korunmasına yardımcı olur.

Bioderma Laboratuvarları tarafından geliştirilen Antalgicine™* patenti sayesinde ciltte görülen kuruluk kaynaklı rahatsızlık ve kaşınma hissinin giderilmesine destek olur. İçeriğindeki bakır ve çinko sayesinde cildin arındırılmasına ve dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olur. Çok yüksek güneş koruması sağlar.

(SPF50+) Bu sayede güneş kaynaklı leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildi derinlemesine nemlendirir. Patentli D.A.F* kompleksi cildin tolerans eşiğinin yükseltilmesine yardımcı olur. Yağlı ve yapışkan olmayan nemlendirici ve koruyucu dokusu sayesinde cilt tarafından kolayca emilir.

Nasıl kullanılır Geri dönüşüm talimatları

Temizlenmiş bölgeye sorun giderilene kadar günde 2 kez uygulanır. Güneşe maruz kalma durumunda sıkça tekrarlanır. Yüz, dudak, vücut kullanımına uygundur. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler için uygundur. Göz çevresi kullanımından kaçınınız. Göz çevresine sürmeyin. Rahatsızlık devam ederse doktorunuza danışın. Güneşe maruz kalmaktan oluşan yaralara veya yanıklara uygulamayın. Bebekleri ve küçük çocukları güneşe maruz bırakmayın. Fazla güneşte kalmak sağlığınıza zarar verebilir.36 aydan küçük çocuklarda kullanım için doktorunuza danışınız.

Ürünün ambalajını geri dönüştürmeyi unutmayın Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir. Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde; doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir. Bu ürünün kalbinde: Rahatsızlık ve kaşınma hisleri, cildin doğal onarım süreçlerini bozabilir.

Bu teknoloji cilt reaktivitesini düzenlemeye yardımcı olur. Dış faktörler, cildin reaksiyon göstermesine ve hassaslaşmasına neden olabilir. Bioderma, patentli D.A.F kompleksi sayesinde, cilt tipi fark etmeksizin cildin tolerans eşiğini artırmayı amaçlar. Cildimize uyguladığımız ürünlerin içeriği hakkında gitgide daha da fazla bilgi sahibi olmak istediğimiz dünyada, cildiniz için en uygun olan ürünü seçmenize yardımcı olmak için kurulmuş olan Ask.Naos, NAOS markalarının (Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur) ürünlerinin içeriklerini şeffaf bir şekilde paylaşan bir platformdur.

You might be interested:  W Lab Kolajen Krem Nasıl Kullanılır?

Bioderma Atoderm yüz için kullanılır mı?

Kimler için uygun? – Tüm aile için (prematüre bebekler hariç) Tüm aileye uygun

Faydaları

Anında uzun süreli nemlendirir, besler ve korur. İlk kullanımdan itibaren esneklik ve yumuşaklık sağlar.Mükemmel cilt toleransı sağlar. Ciltte hızlıca emilir. Kullanım kolaylığı sağlar.

Tüm Bioderma ürünleri, cildin ekosistemine saygı duyan ve cildin sağlığını uzun süreli korumayı hedefleyen NAOS yaklaşımının kalbinde duran ekobiyoloji prensiplerine uygun olarak formüle edilmiştir. – Atoderm Cream içerdiği Skin Protect TM kompleksi sayesinde cildi derinlemesine nemlendirerek, kuruluk sebebiyle ciltte oluşan rahatsızlık ve gerginlik hissinin yatıştırılmasına destek olur. – İçeriğinde bulunan gliserin sayesinde cildi nemlendirir ve korur.

Nasıl kullanılır Geri dönüşüm talimatları

Vücut FACE Günde 1 veya 2 kez uygulanabilir.

Adım 1 Atoderm Shower Gel veya Atoderm Shower Oil ile cildinizi temizleyin. Adım 2 Atoderm Cream ürününü yüz ve vücut bölgelerine uygulayın. Adım 3 Cildinizde krem emilene kadar hafifçe ovalayın.

Cilt kuruluğunun devam etmesi halinde dermatoloğunuza danışınız. Ürünün ambalajını geri dönüştürmeyi unutmayın Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir. Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde; doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir.

Bu ürünün kalbinde: Skin Protect™ kompleksi sayesinde cildi derinlemesine nemlendirerek, kuruluk sebebiyle ciltte oluşan rahatsızlık ve gerginlik hissinin yatıştırılmasına destek olur. Besleyici etki sağlar. Dış faktörler, cildin reaksiyon göstermesine ve hassaslaşmasına neden olabilir. Bioderma, patentli D.A.F kompleksi sayesinde, cilt tipi fark etmeksizin cildin tolerans eşiğini artırmayı amaçlar.

Bu patent, NAOS Research tarafından Aix-en-Provence’de tasarlandı ve Bioderma Laboratuvarları’nda geliştirildi. Cildimize uyguladığımız ürünlerin içeriği hakkında gitgide daha da fazla bilgi sahibi olmak istediğimiz dünyada, cildiniz için en uygun olan ürünü seçmenize yardımcı olmak için kurulmuş olan Ask.Naos, NAOS markalarının (Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur) ürünlerinin içeriklerini şeffaf bir şekilde paylaşan bir platformdur.

You might be interested:  Hamilelikte Cilt Sorunları Ne Zaman Başlar?

Bioderma Pigmentbio Daily Care SPF 50+ 40 ml ne işe yarar?

Leke sorunu yaşayan hassas ciltler için leke görünümünün azaltılmasına yardımcı, aydınlatıcı ve güneşten koruyucu gündüz bakım kremi –