Bioderma Sensibio Ar Krem Ne Işe Yarar?

29.11.2022 0 Comments

Bioderma Sensibio Ar Krem Ne Işe Yarar
Kimler için uygun? – Yetişkinler, Gençler PRESCRIBED_BY_DERMATOLOGISTS

Faydaları

Sensibio AR Cream, ciltteki kızarıklıkların görünüm yoğunluğunun ve görülme sıklığının azalmasına yardımcı olur.Özel Rosactiv™ patenti kızarıklık sorununa sebep olan faktörler üzerinde olumlu etkiye sahiptir.Patentli D.A.F.™ kompleksi (Dermatological Advanced Formulation) cildin tolerans eşiğini artırmaya yardımcı olur.Gözenekleri tıkamaz.

Tüm Bioderma ürünleri, cildin ekosistemine saygı duyan ve cildin sağlığını uzun süreli korumayı hedefleyen NAOS yaklaşımının kalbinde duran ekobiyoloji prensiplerine uygun olarak formüle edilmiştir. Özel Rosactiv™ patenti sayesinde ciltteki kızarık görünümün yoğunluğunun ve görülme sıklığının azalmasına destek olur. Cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur. İçerisindeki nemlendirici ve yatıştırıcı aktif içerikler sayesinde cildi rahatlatır ve cildin doğal ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olur.

Nasıl kullanılır Geri dönüşüm talimatları

Cildinizi Sensibio H2O ya da Sensibio Foaming Gel ile temizleyin. Sensibio AR BB Cream’i sabahları, geceleri ise Sensibio AR Cream’i temiz cildinize uygulayın. Güneşli dönemlerde, hassas ve kızarıklık sorunu yaşayan ciltler için özel olarak geliştirilen güneş koruyucu Photoderm AR ürününün kullanılması önerilir. Sabah ve/veya akşam olmak üzere haftada 7 gün kullanıma uygundur. Sağlıklı cilde uygulayın. Bu ürün bir ilaç değildir. Dermatoloğunuza veya eczacınıza danışın. Ürünün ambalajını geri dönüştürmeyi unutmayın Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir. Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde; doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir.

Bu ürünün kalbinde: Kızarıklık genelde ciltteki mikro damarların genişlemesinden ve mikro damarların zayıflamasından kaynaklanır. bu patentli bileşik mikro damarlardaki değişikliklere sebebiyet veren etkenlere karşı etki eder. Dış faktörler, cildin reaksiyon göstermesine ve hassaslaşmasına neden olabilir.

Bioderma, patentli D.A.F kompleksi sayesinde, cilt tipi fark etmeksizin cildin tolerans eşiğini artırmayı amaçlar. Bu patent, NAOS Research tarafından Aix-en-Provence’de tasarlandı ve Bioderma Laboratuvarları’nda geliştirildi. Cildimize uyguladığımız ürünlerin içeriği hakkında gitgide daha da fazla bilgi sahibi olmak istediğimiz dünyada, cildiniz için en uygun olan ürünü seçmenize yardımcı olmak için kurulmuş olan Ask.Naos, NAOS markalarının (Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur) ürünlerinin içeriklerini şeffaf bir şekilde paylaşan bir platformdur.

Bioderma Sensibio hangi cilt için?

CİLDİN İÇİN ÖNCELİK HASSAS TEMİZLİK Sağlıklı bir cildin ilk adımı günlük cilt temizliğinden geçer, o yüzden sadece makyaj yaptığımız zamanda değil, günlük hayatta da cildimizi temizlememiz gerekir. Sensibio H2O, bir makyaj temizleyiciden çok daha fazlası 5.5 pH’ıyla cildin kendisiyle uyumlu BİR CİLT TEMİZLEME SUYU Bioderma Laboratuvarları ve dermatologlarla birlikte geliştirilen ve dünyanın ilk misel suyu olma özelliğini taşıyan Sensibio H2O, yoğun hayat temposunda cilde ferah bir nefes aldırır. Bioderma Sensibio Ar Krem Ne Işe Yarar SATIN AL > Kir cilt seçmez, su yetmez; Sensibio H2O yeter! Cildimiz, gün içerisinde birçok dış etkene maruz kalır Şehir yaşamındaki doğalgaz ve egzoz dumanı, havaya karışan ağır metaller, polen, kapalı alanlarda maruz kalınan toz ve kimyasallar ciltte gözenekleri tıkayarak hassasiyete yol açar. Sensibio H2O misel su teknolojisiyle tek bir pamukla makyajı %99 temizler (1), Sensibio H2O, cildi, çevre kirliliğinden kaynaklanan ağır metallerden %78 arındırır (2), Yeni dönemin gereksinimlerinden biri haline gelen maske kullanımı, cildin doğal dengesini değiştirir. Sensibio H2O, cildin doğal florasını %95 korur (3), Maske kullanımından dolayı ciltte oluşan hassasiyet ve kızarıklara karşı da etki gösteren Sensibio H2O maske kullanımı sonrasında veya maske değişimi sırasında kullanılabilir. Dermatologlar tarafından hassas ciltler dahil her cilt tipi için reçetelenen Sensibio H2O, içerisindeki aktif yatıştırıcı etkiye sahip salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırmaya yardımcı olur ve ciltte anında bir ferahlama sağlar. Bir makyaj temizleyicisinden çok daha fazlası olan cilt temizleme suyu Sensibio H2O, saf ve yatışmış bir cilt için gün içerisinde ihtiyaç duyulduğu anda tercih edilebilir. Üstelik durulama gerektirmeyen formülü sayesinde pratik kullanım imkanı da sağlayan Sensibio H2O, göz ve dudak etrafında da güvenle kullanılabilir. Bioderma Sensibio Ar Krem Ne Işe Yarar Bioderma Sensibio Ar Krem Ne Işe Yarar Bioderma Sensibio Ar Krem Ne Işe Yarar SATIN AL > Bioderma Sensibio Ar Krem Ne Işe Yarar Bioderma Sensibio Ar Krem Ne Işe Yarar (1) Sensibio H2O’nun makyaj çıkarma gücünün değerlendirilmesi, Dermscan 2017 (2) Sensibio H2O’nun cildin mikrobiyom çeşitliliğini koruyucu etkisinin in vivo testi ile değerlendirilmesi, CIREC 2020 (3) Sensibio H2O’nun ciltten ağır metalleri temizleme gücünün değerlendirilmesi, 20 kadın gönüllü, COMPLIFE GROUP 2018 (4) Türkiye Kentsel bölgelerde cilt temizleme alışkanlığı araştırması, Yöntem Araştırma Mart 2021

You might be interested:  Golden Pearl Krem Ne Işe Yarar?

Bioderma Sensibio AR BB Cream ne işe yarar?

ETKİ MEKANİZMASI –

Sensibio AR BB Cream kızarıklığa eğimli hassas ciltler için kızarık görünümünü azaltmaya yardımcı, cildin nemlendirilmesine, yatıştırılmasına ve UV ışınlarına karşı korunmasına destek olan bakım kremidir.D.A.F. (Dermatological Advanced Formulation) patentli doğal kompleks cildin tolerans eşiğini arttırmaya yardımcı olur.

Sensibio AR Cream 40 ml ne işe yarar?

Cevap: Merhaba efendim, bu ürün kızarıklık sorunu yaşayan hassas ciltler için kızarıklığın giderilmesine yardımcı, yatıştırıcı ve nemlendirici bakım kremidir. Akşam bu ürünü sabah Bıoderma Sensibio AR BB Krem 40 ml kullanılabilir. İyi ve sağlıklı günler dileriz.

Sensibio AR Cream 40 ml nasıl kullanılır?

Nasıl Kullanılır? ✔ Cildinizi Sensibio H2O ya da Sensibio Foaming Gel ile temizleyin. ✔ Sensibio AR BB Cream ‘i sabahları, geceleri ise Sensibio AR Cream ‘i temiz cildinize uygulayın. ✔ Güneşli dönemlerde, hassas ciltler için özel olarak geliştirilen güneş koruyucu Photoderm AR ürününün kullanılması önerilir.

Bioderma Sensibio ne kadar?

Mililitre (ml) seçenekleri: 45 ml975,00 TL/lt.200 ml623,40 TL/lt.

BIODERMA kime ait?

Bioderma Hangi Ülkede üretiliyor? – Bioderma Fransa’da üretilen bir Fransız Markası. Bioderma markasının öyküsü 1970’li yıllarda yenilikçi bir Eczacı olan Fransız Jean Noel Thorel’in bioloji ve dermatoloji alanındaki dünyanın önde gelen uzmanlarıyla diyaloğa girmesiyle başlıyor. Kısa süre sonra ilk patentler ile beraber Bioderma felsefesi de şekilleniyor:

Sensibio AR BB Cream SPF 30 ne işe yarar?

Bioderma Sensibio AR BB Cream SPF30 – Kızarıklığa eğilimli hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş renkli nemlendiricidir. – SPF 30 cildi güneş ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. – Renkli formülü ciltteki kızarıklık görünümünü gizler.

  1. Yoğun nemlendirici özelliği sayesinde kuruluğa bağlı gerginlik ve yanma hissini en aza indirger.
  2. Bioderma Sensibio AR BB krem ince yapısı ile cilde kolay uygulanır.
  3. Nasıl Kullanılmalı: Temiz cilde eşit bir şekilde uygulayınız.
  4. Öneri: Bioderma Sensibio AR BB krem light açık tenli kişiler için idealdir.
You might be interested:  Aloe Vera Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Kimler Kullanabilir: Hassas ve kızarık ciltler için kullanıma uygundur.

Photoderm AR SPF 50 ne işe yarar?

Ürünün Faydaları: Maximum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA karşıtı performansıyla Photoderm AR güneş kızarıklıklarına karşı güvenli koruma sağlamaya yardımcı olur. Güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan durumlar ve güneş kaynaklı erken yaşlanmaya karşı bakım sağlamaya yardımcı olur.

Bioderma nedir ne işe yarar?

Bioderma Atoderm Cream 200ml – Kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilmiş bakım kremidir. – Cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. – İçeriğindeki gliserin cildi nemlendirir ve yatıştırır. – Geliştirilmiş formülü cildin doğal nem bariyerini korur.

Anti redness ne demek?

Babe Anti Redness Kızarıklık Önleyici Bakım Kremi söz konusu ürünlerden biri olmakla beraber özellikle kızarıklığı önlemeye ve ciltte görülen hassasiyeti azaltmaya yardımcı olmaktadır. Yüz bölgesinde cildi nemlendirici, kızarıklık hassasiyetini azaltıcı ve cilt tonunu normale dönüştürücü etkileri mevcuttur.

Rosaday cream ne işe yarar?

Rosaday Cream kızarıklık karşıtı krem,cildi nemlendirir,yatıştırır ve yüzde görülen kızarıklıkların azaltılmasına yardımcı olur.

Bioderma Sebium jel ne işe yarar?

Kimler için uygun? – Yetişkinler, Gençler PRESCRIBED_BY_DERMATOLOGISTS Kanıtlanmış Etki D.A.F™ Patenti

Faydaları

Ciltteki fazla yağ/sebum dengesinin düzenlenmesine yardımcı olurken cildi derinlemesine arındırır. Cildi kurutmadan ve cildin doğal dengesine özen göstererek cildi nazikçe temizler. İçeriğindeki çinko sülfat ve bakır sülfat sayesinde cildi temizler ve arındırır.Cildin pH’ı ile uyumludur. (pH 5.5)Patentli D.A.F kompleksi sayesinde cildin tolerans seviyesini yükseltir. Günlük yüz ve vücut kullanımına uygundur.Göz çevresi kullanımına uygundur.

Tüm Bioderma ürünleri, cildin ekosistemine saygı duyan ve cildin sağlığını uzun süreli korumayı hedefleyen NAOS yaklaşımının kalbinde duran ekobiyoloji prensiplerine uygun olarak formüle edilmiştir. Eko-Tasarım Ürünlerimizin çevresel etkilerini en aza indirmek için her gün iyileştirmeler yapıyoruz.

Nasıl kullanılır Geri dönüşüm talimatları

BODY FACE Akne probleminin devam etmesi durumunda dermatoloğunuza mutlaka danışınız.

Adım 1 Nemli cilde uygulayarak köpürtülür. Adım 2 İyice duruladıktan sonra nazikçe kurulanır. Adım 3 Sabah ve akşam kullanılabilir. Adım 4 Hem yüz hem de vücut kullanımına uygundur.

You might be interested:  Kulak Deldirdikten Sonra Hangi Krem Sürülür?

Ürünün ambalajını geri dönüştürmeyi unutmayın Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir. Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde; doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir. Bu ürünün kalbinde: Dış faktörler, cildin reaksiyon göstermesine ve hassaslaşmasına neden olabilir. Cildimize uyguladığımız ürünlerin içeriği hakkında gitgide daha da fazla bilgi sahibi olmak istediğimiz dünyada, cildiniz için en uygun olan ürünü seçmenize yardımcı olmak için kurulmuş olan Ask.Naos, NAOS markalarının (Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur) ürünlerinin içeriklerini şeffaf bir şekilde paylaşan bir platformdur.

Bioderma Sebium hangi cilt için?

Cilt, ergenlik döneminde kalınlaşır ve değişmeye başlar. Fazla sebum nedeniyle parlamaya ve yağlanmaya başlar. İlerleyen dönemlerde ise gözeneklerin tıkanmasıyla birlikte ciltte akne, sivilce ve siyah nokta problemi görülebilir. Bazen yetişkinlik döneminde bile kızarık akne problem yaşanabilir.

Bioderma Sensibio Tolerance plus ne için kullanılır?

ETKİ MEKANİZMASI –

Cilt biyolojisinde uzman olan BIODERMA, Sensibio Tolerance+’ı geliştirdi: Cildin tolerans seviyesini artırmayı hedefleyen dermatolojik bakım kremi. Bu bakımın merkezinde, tetrapeptid ve yatıştırıcı etken bileşenlerin kombinasyonundan oluşan benzersiz kompleks Neurocontrol TM yer alır*. Gerginlik ve rahatsızlık hislerinin yatışmasına yardımcı olur. Cildin eski konforuna kavuşmasına destek olur. Sodyum PCA ile zenginleştirilen Sensibio Tolerance+ cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

Bioderma Sebium jel ne işe yarar?

Kimler için uygun? – Yetişkinler, Gençler PRESCRIBED_BY_DERMATOLOGISTS Kanıtlanmış Etki D.A.F™ Patenti

Faydaları

Ciltteki fazla yağ/sebum dengesinin düzenlenmesine yardımcı olurken cildi derinlemesine arındırır. Cildi kurutmadan ve cildin doğal dengesine özen göstererek cildi nazikçe temizler. İçeriğindeki çinko sülfat ve bakır sülfat sayesinde cildi temizler ve arındırır.Cildin pH’ı ile uyumludur. (pH 5.5)Patentli D.A.F kompleksi sayesinde cildin tolerans seviyesini yükseltir. Günlük yüz ve vücut kullanımına uygundur.Göz çevresi kullanımına uygundur.

Tüm Bioderma ürünleri, cildin ekosistemine saygı duyan ve cildin sağlığını uzun süreli korumayı hedefleyen NAOS yaklaşımının kalbinde duran ekobiyoloji prensiplerine uygun olarak formüle edilmiştir. Eko-Tasarım Ürünlerimizin çevresel etkilerini en aza indirmek için her gün iyileştirmeler yapıyoruz.

Nasıl kullanılır Geri dönüşüm talimatları

BODY FACE Akne probleminin devam etmesi durumunda dermatoloğunuza mutlaka danışınız.

Adım 1 Nemli cilde uygulayarak köpürtülür. Adım 2 İyice duruladıktan sonra nazikçe kurulanır. Adım 3 Sabah ve akşam kullanılabilir. Adım 4 Hem yüz hem de vücut kullanımına uygundur.

Ürünün ambalajını geri dönüştürmeyi unutmayın Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir. Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde; doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir. Bu ürünün kalbinde: Dış faktörler, cildin reaksiyon göstermesine ve hassaslaşmasına neden olabilir. Cildimize uyguladığımız ürünlerin içeriği hakkında gitgide daha da fazla bilgi sahibi olmak istediğimiz dünyada, cildiniz için en uygun olan ürünü seçmenize yardımcı olmak için kurulmuş olan Ask.Naos, NAOS markalarının (Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur) ürünlerinin içeriklerini şeffaf bir şekilde paylaşan bir platformdur.

Bioderma h2o ne kadar?

Mililitre (ml) seçenekleri: 100 ml620,00 TL/lt.250 ml336,00 TL/lt.