Chondurax Krem Nedir Ne Için Kullanılır?

25.11.2022 0 Comments

Chondurax Krem Nedir Ne Için Kullanılır
Chondurax Jel Krem 75 ML Nedir ? Bitkilerden elde edilen yağlar içeren, masaj jel kremidir. Kas ve eklem ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olabilir. İçerisinde Glucosamine (1500 Mg), Chondroitin(1200 Mg), MSM, Zencefil Yağı, Lavanta Yağı, Rezene Yağı, Ceviz Yağı, Nane Yağı, Okaliptus Yağı, Portakal Yağı ve Hyaluronik Asit bulundurmaktadır.

Chondurax ne işe yarar?

Chondurax Triple Action D3 Vitamin 200 Tablet x 2 Adet Chondurax 200 Tablet; sağlıklı eklem fonksiyonu ve kıkırdak harabiyetinin engellenmesine katkıda bulunmak amacı ile verilen tedaviye destek amaçlı olarak ve genel vücut ve kas ağrılarında tedaviye yardımcı olarak kullanılır. Diğer birçok takviyenin aksine glukozamin, yetişkinler tarafından kullanılan en popüler vitamin dışı takviyelerden biridir. Özellikle, ağır kaldıran vücut geliştirmeciler ve yaşları ilerleyen insanlar arasında popüler olmuştur. Glukozamin, insanların eklem ağrıları olduğunda aldıkları en yaygın takviyelerden biridir. Glukozamin, vücudunuzdaki kıkırdağın bir bileşeni olan bir amino şekerdir. Supplement olarak, genellikle kondroitin ile kombinasyon halinde, glukozamin sülfat formunda alınır. Eklem sağlığı için en yaygın kullanılan takviyedir. Genellikle karides ve ıstakoz gibi kabuklu deniz hayvanlarının kabuklarındaki bir madde olan kitinden yapılır, ancak mısır ve buğday gibi bazı bitkilerden de elde edilebilir. Glukozamin eklem kıkırdağı dahil olmak üzere bağ dokularının belirli bileşenlerinde ana bileşendir. Eklem sağlığı için glukozamin içeren takviyelerin kullanımı ve eklem ağrısının azaltılması ilişkisi, 40 yıldan uzun süredir araştırma konusu olmuştur. Tıpkı glukozamin gibi kondroitin sülfat da kıkırdakta bulunan doğal bir bileşendir. Kıkırdağın su tutmasına yardım eden ve karmaşık bir karbonhidrat olan kondroitin, glukozaminle kombine edildiğinde eklem yastıklarının desteklenmesine, eklemlerdeki yağlanma durumunun stabilize edilmesine ve eklem hareketliliğini arttırmaya destek olmaktadır. Metilsülfonilmetan (MSM), vücuttaki kasları ve tendonları desteklemeye yardımcı, doğal olarak oluşan bir kükürt şeklidir. Kondroitin, glukozamin ve MSM, kireçlenme, egzersizden kaynaklanan kas hasarı ve diğer eklem bozukluklarının tedavisinde etkili olduğu düşünülen, alternatif tıpta yardımcı olarak kullanılan bir ilaç kombinasyonudur. ETKİN MADDELER Kondroitin Sülfat A 400 mg Hiyalüronik Asit 16,67 mg Glukozamin Sülfat, kabuklu kaynaklı 500 mg MSM 33,33 mg Hint Günlük Ağacı (Boswellia Serrata) 16,67 mg AMBALAJDAKİ ÜRÜN MİKTARI 200 tabletlik cam şişe ambalaj ÖNERİLEN KULLANIM Gıda takviyesi olarak günde 3 tablet alınması önerilir. UYARILAR

Tercihen gıdalarla birlikte alınmalıdır,Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.İlaç değildir.Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.

Chondurax nasıl kullanılır?

Glukozamin kategorisinde en çok değerlendirilen 6. ürün 59,90 TL (0,67 TL / tablet)

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün VeniVidiDermo tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Chondurax Glucosamine Chondroitin MSM 90 Tablet SKT:03/2022CHONDURAX 90 TABLET (Glucosamin Sulfat, Chondroitin Sulfat, MSM, Sodyum Hyaluronat, Boswelia Serrata) Chondurax 90Tablet içeriğiGlucosamine Sulfate 499mgChondroitin Sulfate 399mgMSM 75mgBoswelia Serrata Ekstresi 75mgSodyum Hyaluronat 50mgChondurax 90 TabletKullanım Şekli ve DozuChondurax 90 tablet gıda takviyesi olarak sabah öğlen ve akşam olmak üzere günde 3 kere bol su ile tüketilmesi önerilir.Bu üründen en fazla 30 adet sipariş verilebilir.30 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.Sponsorlu ürünler reklam niteliğinde olup satıcıları tarafından öne çıkartılmaktadır.

Chondurax fiyatı ne kadar?

Chondurax Glucosamine Chondroitin MSM 90 Tablet İle En Çok Karşılaştırılanlar

You might be interested:  Madecassol Krem Ne Kadar Süre Kullanılmalı?
Chondurax Glucosamine Chondroitin MSM 90 Tablet
Fiyat 53,02 TL 25 satıcı
Popülerlik 1. Popüler Chondurax Glukozamin
Ortalama Puan 13 yorum
Birim Fiyat 0,59 TL/adet

Chondurax 60 tablet nasıl kullanılır?

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün ZED-SHOP tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Chondurax Glucosamine Chondroitin+ MSM 60 Tablet CHONDURAX 60 TABLET Glucosamin Sulfat, Chondroitin Sulfat, MSM, Sodyum Hyaluronat, Boswelia SerrataChondurax 60 Tablet içeriği1 tabletteGlucosamine Sulfate.750mg Chondroitin Sulfate.600mg MSM.100mg Boswelia Serrata Ekstresi.75mg Sodyum Hyaluronat.100mg Chondurax 60 Tablet Kullanım Şekli ve DozuChondurax 60 tablet gıda takviyesi olara günde 2 kere bol su ile tüketilmesi önerilir.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Glukozamin işe yarıyor mu?

Glucosamine diz ve eklem ağrılarında, sırt ve bel ağrılarında, glokomda kullanılıyor. Buna rağmen bu rahatsızlıklara iyi geldiğini ispat eden herhangi bir çalışma yok.

Glukozamin şeker hastaları kullanabilir mi?

Glukozamin (glucosamine) ile ilgili bugüne kadar yüzlerce çalışma ve makale yayımlanmıştır. Bir çok insan eklem rahatsızlıklarında yaygın bir şekilde tavsiye edilen bu gıda takviyesi hakkında az ya da çok bilgi sahibi olmuştur. Peki gerçekten glukozamin, şeker, tansiyon ve kalp-damar hastaları tarafından kullanılamaz mı? Ya da belirli bir yan etkisi var mıdır? Glukozamin’in yan etkileri olup olmadığını öğrenmeden önce, birçok glukozamin türevi olduğu bilinmelidir.

Glukozamin; glukozamin monomeri (D-glucosamine), glukozamin sülfat (kondroitin), glukozamin hidroklorür, N-asetil glukozamin ya da asetil glukozamin şeklinde bulunabilir. Sindirim sisteminde besinler enzimler ile parçalanarak en küçük molekülleri halinde kana karışırlar. Glukozamin monomerinde ise sadece basit glukozamin içeriği vardır ve sindirim sisteminde bu glukozamini daha küçük yapılara parçalayacak enzim yoktur.

Bu yüzden monomer halindeki glukozamin (D-glucosamine), bağırsaklardan kan yolu ile direk karaciğere ve oradan da kıkırdak dokusuna ulaşır. Chondurax Krem Nedir Ne Için Kullanılır Sıvı ve bitkisel haldeki glukozamin monomeri, glukoza parçalanmadığı için kan-glukoz oranında bir değişikliğe sebep olmaz.

Glukozamin hangi besinlerde bulunur?

Glukozamin, iskelet sisteminde var olan ve vücutta çok önemli görevleri olan etken bir maddedir. Vücutta glukozamin eksikliği olduğu zaman en küçük harekette bile şiddetli ağrılar ortaya çıkabilir ve günlük hayatı olumsuz etkileyebilir. Bu bileşen, özellikle de kemik ve eklem hastalıklarının korunması ve tedavisi için kullanılır ve orta yaş üstü kişilere tavsiye edilir.

 • Glukozamin Hangi Besinlerde Bulunur? Glukozamin, genellikle laboratuvar ortamında, yengeç, karides ve ıstakoz gibi kabuklu deniz canlılarının kabukları kullanılarak üretilir.
 • Glukozamin, mantar, mısır, buğday, soya, kelle paça çorbası ve buğdayda da bulunur.
 • Fakat besinlerden alınan Glukozamin miktarı yeterli olmadığı zaman Glukozamin takviyesi de alınabilir.

Glukozamin Takviyesi Kilo Aldırır mı? Glukozamin takviyesinin vücutta direkt olarak kilo aldırdığına yönelik herhangi bir araştırma yoktur. Herkeste görülmese de glukozamin, bazı kişilerde vücudun su toplamasına ve daha fazla su toplamasına neden olabiliyor.

Diş ağrısını giderir. Eklem ağrılarının geçmesine yardımcı olur ve kemik ağrılarını hafifletmeye yardımcı olur. Glukozamin, eklem ağrılarının oluşumunu engeller. Kıkırdak dokusunu yeniler ve bu dokunun yeniden üretilmesine yardımcı olur. Eklemleri korur ve kuvvetlendirir. Vücutta belirli bir oranda glokozamin üretilse de bazen glokozamin takviyesi alınması gerekir. Piyasada iki çeşit glukozamin ürünü bulunuyor. Bunlar ise, Glukozamin sülfat ve eklem iltihaplarını geçirmeye yardımcı olandır. Glukozamin maddesi, eklem iltihaplarının tedavisinde de sıkça kullanılır. Glukozamin, eklem iltihabı nedeni ile ortaya çıkan şiddetli ağrıların önüne geçer. Glukozamin, özellikle de kas ve iskelet yapısı, kıkırdak sistemi ile ilgili problem yaşayan kişilerin sorunlarını gidermeye yardımcı olur. Kaza gibi durumlar nedeni ile kıkırdak dokusunun zedelenmesi sonucunda kıkırdak dokusunda zedelenme meydana gelmesi durumunda da Glukozamin takviyesi önerilebilir. İdrar torbası, mide ve bağırsaklardaki tahrişi gidermeye yardımcı olur.

You might be interested:  La Roche Krem Ne Işe Yarar?

Glukozamin Hapını Kimler Kullanabilir? Glukozamin hapını romatizma ve eklem ağrıları yaşayan kişiler kullanabilir. Aynı zamanda hiçbir sağlık sorunu olmamasına rağmen kas ve iskelet yapısını korumak isteyen kişiler de Glukozamin hapını kullanabilirler. Yurt dışında pek çok sporcu, eklem ağrılarını hafifletmek için Glukozamin hapını kullanıyor.

Glukozamin nedir ne işe yarar?

Glukozamin, birbirine bağlanmış şekerlerin ve proteinlerin zincirlerinden yapılmış eklemlerin kıkırdağında bulunan bir bileşiktir. Eklem, kemik ve kas ağrısını en aza indirirerek rahat hareket edilmesini sağlayan, vücudun doğal şok emici ve eklemler arası kayganlığı sağlayan bileşen olarak işlev görmektedir.

Chondurax Vitamin d3 ne işe yarar?

Ödeme Seçenekleri ciceksepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir. Ürün Açıklaması Chondurax 200 Tablet; sağlıklı eklem fonksiyonu ve kıkırdak harabiyetinin engellenmesine katkıda bulunmak amacı ile verilen tedaviye destek amaçlı olarak ve genel vücut ve kas ağrılarında tedaviye yardımcı olarak kullanılır.

 1. Diğer birçok takviyenin aksine glukozamin, yetişkinler tarafından kullanılan en popüler vitamin dışı takviyelerden biridir.
 2. Özellikle, ağır kaldıran vücut geliştirmeciler ve yaşları ilerleyen insanlar arasında popüler olmuştur.
 3. Glukozamin, insanların eklem ağrıları olduğunda aldıkları en yaygın takviyelerden biridir.

Glukozamin, vücudunuzdaki kıkırdağın bir bileşeni olan bir amino şekerdir. Supplement olarak, genellikle kondroitin ile kombinasyon halinde, glukozamin sülfat formunda alınır. Eklem sağlığı için en yaygın kullanılan takviyedir. Genellikle karides ve ıstakoz gibi kabuklu deniz hayvanlarının kabuklarındaki bir madde olan kitinden yapılır, ancak mısır ve buğday gibi bazı bitkilerden de elde edilebilir.

 1. Glukozamin eklem kıkırdağı dahil olmak üzere bağ dokularının belirli bileşenlerinde ana bileşendir.
 2. Eklem sağlığı için glukozamin içeren takviyelerin kullanımı ve eklem ağrısının azaltılması ilişkisi, 40 yıldan uzun süredir araştırma konusu olmuştur.
 3. Tıpkı glukozamin gibi kondroitin sülfat da kıkırdakta bulunan doğal bir bileşendir.

Kıkırdağın su tutmasına yardım eden ve karmaşık bir karbonhidrat olan kondroitin, glukozaminle kombine edildiğinde eklem yastıklarının desteklenmesine, eklemlerdeki yağlanma durumunun stabilize edilmesine ve eklem hareketliliğini arttırmaya destek olmaktadır.

 1. Metilsülfonilmetan (MSM), vücuttaki kasları ve tendonları desteklemeye yardımcı, doğal olarak oluşan bir kükürt şeklidir.
 2. Ondroitin, glukozamin ve MSM, kireçlenme, egzersizden kaynaklanan kas hasarı ve diğer eklem bozukluklarının tedavisinde etkili olduğu düşünülen, alternatif tıpta yardımcı olarak kullanılan bir ilaç kombinasyonudur.

ETKİN MADDELER Kondroitin Sülfat A 400 mg Hiyalüronik Asit 16,67 mg Glukozamin Sülfat, kabuklu kaynaklı 500 mg MSM 33,33 mg Hint Günlük Ağacı (Boswellia Serrata) 16,67 mg AMBALAJDAKİ ÜRÜN MİKTARI 200 tabletlik cam şişe ambalaj ÖNERİLEN KULLANIM Gıda takviyesi olarak günde 3 tablet alınması önerilir.

Tercihen gıdalarla birlikte alınmalıdır, Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.

Ürün Kodu: kc2697117 ],”Variables”:},”IsActiveWidget”:false,”CsCargoCampaignMinPrice”:0.0,”PlatformType”:2,”DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime”:24,”TimeZone”:”+0300″,”RecommendedProductCount”:12,”Products”:} ],”Variables”:},”CsCargoCampaignMinPrice”:0.0,”PlatformType”:2,”DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime”:24,”TimeZone”:”+0300″}

Kondromin kilo aldırır mı?

Kondromin ART Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli? – Kondromin ART 90 tablet hakkında en sık sorulan sorulardan bir tanesi, Kondromin ART 90 tablet kilo aldırır mı sorusu olmaktadır. Kondromin ART’ı kullandığınız süre boyunca yediklerinize dikkat eder, yağlı, tuzlu ve asitli yiyeceklerden uzak durursanız, kilo alımı gibi yan etkilerle karşılaşma olasılığınız oldukça düşük olur.

Glucosamine nedir ekşi sözlük?

kikirdak yapimini arttirdigi kanitlanmis bir madde. deniz kabuklularinin kabuklarindan elde edilen bi seker. sivi halde alinmasinin daha yararli oldugu, emiliminin kapsullere gore birkac kat fazla oldugu kanitlanmis ancak ulkemizde yalnizca kapsulleri satiliyor. kalça çıkıklığı ve diğer eklem hastalıklarının tedavisi ya da bastan engellenmesi icin kullanılan bir madde. genelde kalsiyum ile birlikte voltranı oluşturarak uygulanırsa daha etkili olduğu yazmaktadır sagda solda. howard murad a göre selülitleri yok eden besin desteklerinden biri. bağ dokuyu güçlendirerek hücrelerin daha çok su tutalabilmesini sağlar. sığır jelatini nde olduğu rivayet olunan (bkz: jelibon ). sadece kıkırdak yapımında değil, kıkırdak dokunun beslenmesinde de kullanılan madde. önünde saygı ile eğildiğim mucizevi ilacımsı. birbuçuk aylık kullanımdan sonra dizimdeki bilimum ağrı-sızı, ses-sedaya veda etmemi sağlamıştır. özellikle diz sakatlıklarında iyileşme sürecinde çok yardımcı olan maddedir. doktorumun söylediğine göre bilimsel olarak ispatlanmış tek yanı ağrıları dindirdiği yönüdeymiş. ilaveten şeker içerdiğinden, gereksiz yükleme olabileceğini söyledi. diğer yandan, çevremde diziyle ilgili sorun yaşayan istisnasız herkes glucosamine ve chondroitin kullanmakta. olumsuz herhangi bir şey duymadım. şeker ve nişasta içermeyen ve ilaveten deniz kabuklusu da kullanılmadan üretilmiş bir çeşidini(glucosamine chondroitin ortaya karışık) bugün itibariyle kullanmaya başladım, bakalım ne olacak? edit: daha sonra yazdım ama okunmadığı için buraya da ekliyorum; hiçbir şekilde kıkırdağınızı filan iyileştirmiyor, kıkırdağı iyileştirdiği tamamen yalan. (bkz: glucosamine/@kanzuk ) yaklasik 6 aydir kullandigim ve hic bir faydasini gormedigim para tuzagi ilac. kikirdak dokusuna, kikirdagin oldugu bolgede ki siviya bir etkisi/katkisi olmadigina emin oldugum takviye.1-2 yil kadar duzenli olarak dona tablet ve cesitli glukozamin preparatlari kullanan birisi olarak soyleyebilirim ki bir boka yaramiyor! diz agrilarini vs gidermek icin en iyisi dizi bukmemek ve yuk bindirmemek(diz kapaginin ustunde bulunan bacak kaslarini guclendirmek) gerisi hikaye. glukozaminin agrilari gecirdigi gibi bir yanilgi var agriyi geciren glukozamin degil onunla birlikte ilacin icinde bulunan msm gibi diger maddelerdir. aman diyelim, agriyi ortup agri yok diye dizi eskisi gibi kullanmaya calisirsaniz daha beter hasarlar verebilirsiniz.

You might be interested:  Loreal Kolajen Krem Ne Işe Yarar?

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry’leri takip etmek için giriş yapmalısın.

MSM nedir ne işe yarar?

Vücuttaki kasları ve tendonları desteklemeye yardımcı olan, doğal olarak oluşan yapı metilsülfonilmetan olarak bilinmektedir. Verdiği destek ile beraber vücuttaki kasları ve tendonları önemli oranda güçlendirir.

Chondurax günde kaç defa kullanılır?

Ödeme Seçenekleri ciceksepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir. Ürün Açıklaması Chondurax 200 Tablet; sağlıklı eklem fonksiyonu ve kıkırdak harabiyetinin engellenmesine katkıda bulunmak amacı ile verilen tedaviye destek amaçlı olarak ve genel vücut ve kas ağrılarında tedaviye yardımcı olarak kullanılır.

 1. Diğer birçok takviyenin aksine glukozamin, yetişkinler tarafından kullanılan en popüler vitamin dışı takviyelerden biridir.
 2. Özellikle, ağır kaldıran vücut geliştirmeciler ve yaşları ilerleyen insanlar arasında popüler olmuştur.
 3. Glukozamin, insanların eklem ağrıları olduğunda aldıkları en yaygın takviyelerden biridir.

Glukozamin, vücudunuzdaki kıkırdağın bir bileşeni olan bir amino şekerdir. Supplement olarak, genellikle kondroitin ile kombinasyon halinde, glukozamin sülfat formunda alınır. Eklem sağlığı için en yaygın kullanılan takviyedir. Genellikle karides ve ıstakoz gibi kabuklu deniz hayvanlarının kabuklarındaki bir madde olan kitinden yapılır, ancak mısır ve buğday gibi bazı bitkilerden de elde edilebilir.

 1. Glukozamin eklem kıkırdağı dahil olmak üzere bağ dokularının belirli bileşenlerinde ana bileşendir.
 2. Eklem sağlığı için glukozamin içeren takviyelerin kullanımı ve eklem ağrısının azaltılması ilişkisi, 40 yıldan uzun süredir araştırma konusu olmuştur.
 3. Tıpkı glukozamin gibi kondroitin sülfat da kıkırdakta bulunan doğal bir bileşendir.

Kıkırdağın su tutmasına yardım eden ve karmaşık bir karbonhidrat olan kondroitin, glukozaminle kombine edildiğinde eklem yastıklarının desteklenmesine, eklemlerdeki yağlanma durumunun stabilize edilmesine ve eklem hareketliliğini arttırmaya destek olmaktadır.

Metilsülfonilmetan (MSM), vücuttaki kasları ve tendonları desteklemeye yardımcı, doğal olarak oluşan bir kükürt şeklidir. Kondroitin, glukozamin ve MSM, kireçlenme, egzersizden kaynaklanan kas hasarı ve diğer eklem bozukluklarının tedavisinde etkili olduğu düşünülen, alternatif tıpta yardımcı olarak kullanılan bir ilaç kombinasyonudur.

ETKİN MADDELER Kondroitin Sülfat A 400 mg Hiyalüronik Asit 16,67 mg Glukozamin Sülfat, kabuklu kaynaklı 500 mg MSM 33,33 mg Hint Günlük Ağacı (Boswellia Serrata) 16,67 mg AMBALAJDAKİ ÜRÜN MİKTARI 200 tabletlik cam şişe ambalaj ÖNERİLEN KULLANIM Gıda takviyesi olarak günde 3 tablet alınması önerilir.

Tercihen gıdalarla birlikte alınmalıdır, Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.

Ürün Kodu: kc2697117 ],”Variables”:},”IsActiveWidget”:false,”CsCargoCampaignMinPrice”:0.0,”PlatformType”:2,”DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime”:24,”TimeZone”:”+0300″,”RecommendedProductCount”:12,”Products”:} ],”Variables”:},”CsCargoCampaignMinPrice”:0.0,”PlatformType”:2,”DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime”:24,”TimeZone”:”+0300″}

Jointace jel nerede kullanılır?

Aromaterapötik Masaj Jeli – Aromaterapötik Masaj Jeli Jointace Jel, eklemlere ve kaslara direkt olarak uygulanan, aromatik yağlarla zenginleştirilmiş bir formülasyondur. Kullanım Şekli: Jointace Jel, ihtiyaç halinde eklemlere ve kaslara direkt masaj yapılarak uygulanır.