Dermo White Krem Ne Işe Yarar?

09.12.2022 0 Comments

Dermo White Krem Ne Işe Yarar
Dermowhite Cilt Beyazlatıcı Krem 50 ml –

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.Dermo white 50 ml. Içeriğe sahip cilt kararmaları ve göz morlukları şikayetleri içindir, ilaç değildir.Organik içerikleri sayesinde, etkili ve hızlı olarak cildi beyazlatmaya, bölgeseler kararmaları yok etmeye ve göz altı morluklarını geçirmeye yardımcıdır. ciltteki melanin seviyesini düşürmeye, cilt beyazlığı sağlamaya, kırışıklığı gidermeye, etkili olarak daha genç görünmenizi sağlamaya yardımcıdır. Bay ve bayan kullanım için üretilmiştir.Yüz ve tüm vücut için kullanıma uygundur. Bilinen bir yan etkisi yoktur.Dermo white kullanımı1 adet dermo white beyazlatıcı krem 1 aylık kullanım içindir. Her gece yatmadan kullanılması tavsiye edilmektedir. Temiz bir cilte uygulayın ve sürdükten sonra yıkamayın. Zamanla cilt tarafından emilecektir.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Dermo white krem nerede kullanılır?

Dermo White Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Dermo White Kullanımı – Dermo white cilt beyazlatıcı kullanımı öncelikle temiz bir cilt üzerine yapılmalıdır. Vücudun her bölgesine kullanabilirsiniz. Yüz, kol, bacak, koltuk altı gibi vücutta istenilen bölgeye kullanılabilir. Bir kutu 1 aylık kullanım içindir.

  • Dermo white krem kullandıktan sonra cildin kremi emmesini bekleyiniz.
  • Cilt emene kadar yıkamayınız.
  • Daha detaylı kullanım bilgisi için menüden kullanımı bölümüne giriniz.
  • Lütfen ürünü saklarken ağzı kapalı bir şekilde saklayınız.
  • Burada dikkat edilmesi gereken önemli husus kullanım esnasında masaj yaparak cilde yedirmeniz gerekmektedir.
You might be interested:  Lapiden Tuy Dokucu Krem Nasil Kullanilir?

Yeteri kadar kremi elinize alarak istediğiniz bölgeye yuvarlak çizerek cilde yediriniz. Ağda ve Epilasyon Sonrası Kullanılabilir Mi Epilasyon uygulaması yaptırdıysanız ya da ağda işlemi gerçekleştirdi iseniz en azından 2 saat geçtikten son ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Dermo white krem nasıl kullanılır?

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün İnova İnteraktif tarafından gönderilecektir.Dermo White 50 ml. içeriğe sahip cilt kararmaları ve göz morlukları şikayetleri içindir, ilaç değildir.Organik içerikleri sayesinde, etkili ve hızlı olarak cildi beyazlatmaya, bölgeseler kararmaları yok etmeye ve göz altı morluklarını geçirmeye yardımcıdır. Ciltteki melanin seviyesini düşürmeye, cilt beyazlığı sağlamaya, Kırışıklığı gidermeye, etkili olarak daha genç görünmenizi sağlamaya yardımcıdır. Bay ve bayan kullanım için üretilmiştir.Yüz ve tüm vücut için kullanıma uygundur. Bilinen bir yan etkisi yoktur.Dermo White Kullanımı 1 adet Dermo White Beyazlatıcı Krem 1 aylık kullanım içindir. Her gece yatmadan kullanılması tavsiye edilmektedir. Temiz bir cilte uygulayın ve sürdükten sonra yıkamayın. Zamanla cilt tarafından emilecektir.Bu üründen en fazla 3 adet sipariş verilebilir.3 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.Sponsorlu ürünler reklam niteliğinde olup satıcıları tarafından öne çıkartılmaktadır.

Moringa kremi beyazlatır mı?

Kullanma Amacı : Beyazlatıcı Ek Özellik : Anti Alerjik Form : Krem SPF : Korumasız Tip : Tüp Hacim : 31 – 50 ml

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün Hill Cosmetics tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Özel Kore Formulasyonu olan Moringa white cream düzenli kullanımda içeriğindeki moringa bitkisi özü ve niacinamide sayesinde cilt tonunuzu eşitlerken, Cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar. Cilde sürüldüğü ilk anda aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Koltuk Altı, Diz-dirsek, Boyun ve Genital bölge kararmalarında güvenle kullanılabilir içeriğe sahiptir.KULLANIM ÖNERİSİ: Temiz cildinizde gerek duyduğunuz bölgeye sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa bir miktar MORINGA CREAM’İ nazikçe masaj yaparak uygulayın. Durulamayınız,ürünün emmesini bekleyinizTek bölgede tam sonuç için kullanım önerimiz en az 2 kutudur.1 kutu(50ML) sürülen bölgenin büyüklüğüne göre ortalama 15-25 gün gitmektedir.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.Sponsorlu ürünler reklam niteliğinde olup satıcıları tarafından öne çıkartılmaktadır.

You might be interested:  Sulidin Jel Krem Ne Için Kullanılır?

Moon White krem ne işe yarar?

Ürün Bilgileri Cilt üzerindeölü derinin uzaklaşmasını sağlar,cilt üzerinde sonradan oluşancilt lekelerinin güneş yanıklarının,renk tonun açılmasınısağlayarak, cilde daha beyaz bir görünüm kazandırır.Uygulamadan sonraciltte ipeksi bir tabaka oluşturur.

Dr Rena Dermo nedir?

Dr. Rena Dermo Skin Cleansıng Lıquıd Peeling DR.Rena Dermo Peeling Jel Cilt Yenileyici Komple Cilt Bakım 250ml Cilt yenileyici jel yağı porları tıkayan ölü deri hücrelerini ciltten temizler anında etki göstererek cildin üzerindeki ölü ve pis deriyi soyarak temiz bir cilt ortaya çıkarır. Siyah nokta ve akne oluşumunu engeller parlak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. KULLANIM ŞEKLİ: Nemli yada kuru cilde dairesel hareketler ile nazikçe masaj yaparak yediriniz ölü derinizin soyulma işlemi bittikten sonra bol su ile yıkayınız vucudun tüm bölgesinde uygulanabilir.