Dolgit Krem Ibuprofen Ne Işe Yarar?

26.11.2022 0 Comments

Dolgit Krem Ibuprofen Ne Işe Yarar
Dolgit Krem Ne İşe Yarar? – Dolgit krem aşağıda sıralayacağımız durumlarda işe yaramaktadır;

Vücutta meydana gelen iltihaplı ağrılarda,Kireçlenme, artroz gibi omurga ve eklemlerde fazla zorlanma sonucu oluşan hastalıkların tedavisi edilmesinde,Eklemlerin etrafında olan yumuşak dokularda iltihaplanma varlığında tedavi edici olarak,Kas gerginliğinin neden olduğu bel ağrısı, omuzlarda tutulma, burkulmalar, incinmeler ve ezilmelerin yol açtığı ağrıların giderilmesinde ve hafifletilmesinde,Lumbago hastalığı tedavisinde ve ağrılı sinir hastalıklarında,Kas gevşetici etkisi ile kasların rahatlatılmasında,Fibromiyalji tedavisinde,Boyun ve bel fıtığının yol açtığı ağrılarda,Spazm oluşumlarına ve kas gerilmelerinde,Kadınların adet dönemlerinde yaşadığı ağrıları azaltmak,Çeşitli travmalar sonucunda oluşan ödem ve ağrıları azaltmak gibi durumlarda dolgit krem işe yaramaktadır.

Yukarıda ki maddelere dayanarak dolgit kremin birçok etkenlere bağlı olarak gelişen ağrıları gidermek ve hafifletmek için kullanıldığını anlamaktayız.

Dolgit krem hangi ağrılara iyi gelir?

Dolgit krem neye iyi gelir? Dolgit krem bel, bacak, kol ağrısına iyi gelir mi? Dolgit krem, adale romatizması, ağrılı eklem hastalıkları (artroz), omurganın ve diğer eklemlerin iltihabi romatizmal hastalıklarında, eklem yakınındaki yumuşak dokunun (eklem içi, sinir, sinir kılıfları, tendon ve eklem çevresi) iltihabi hastalıklarında, omuz sertliği, bel ağrısı, lumbago, spor ve kaza yaralanmalarındaki ezilme, burkulma, gerilmelerin dıştan veya destekleyici tedavisinde kullanılır.

Dolgit kremi neye faydalıdır?

Dolgit ağrı kesici ve iltihap giderici, harici kullanıma yönelik bir ilaçtır.

Ibuprofen krem ne için?

İBUACTİVE nedir ve ne için kullanılır? hastalıklarında, omuz sertliği, bel ağrısı, lumbago, spor ve kaza yaralanmalarındaki ezilme, burkulma, gerilmelerin dıştan veya destekleyici tedavisinde kullanılır.

You might be interested:  Aloe Vera Krem Ne Işe Yarar?

Dolgit kremi kimler kullanamaz?

Dolgit Krem Ibuprofen Ne Işe Yarar Son günlerde popüler olan ve arama motorlarında üst sıralara yerleşen Dolgit krem genellikle uzman doktorların kas ve eklem ağrıları için yazdığı medikal bir ilaçtır. Bu kadar merak edilen Dolgit krem hakkında bilinmeyenleri sizler için derledik. Yalnızca eczanelerde satılan Dolgit krem, içeriğinde trigliseridler, gliserol monostearat, sodyum tuzu, lavanta esansı, neroli esansı, alüminyum sterarat ve deiyonize su bulunan bir kremdir.

Emik ağrısından şikayetçi olanların kullandığı ve özellikle de romatizmaları için ideal bir ilaçtır. Günlük hayatta spor yaparken ya da aniden yapılan hareket sonucu kas sıkışmaları meydana gelebilir. Bunun sonrasında acılı süreçte dolgit kremi kullanabilirsiniz. Ayrıca omurga ya da eklemlerin zorlanmasından ötürü meydana gelen kireçlenme gibi rahatsızlıkları da bu kremle tedavi edebilirsiniz.

Kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışmanız gerektiğini unutmamalısınız. dolgit krem İLİŞKİLİ HABER Madeleb krem ne işe yarar ve cilde faydaları nelerdir? Madeleb krem nasıl kullanılır? DOLGİT KREMİN FAYDALARI NELERDİR?

– Spor yaparken eğer herhangi bir yerinizde burkulma olduysa ve sonrasında ağrı çekiyorsanız dolgit kremle ağrıları yumuşatabilirsiniz. – Özellikle yetişkinlerde görülen tendon iltihabına karşı etkili bir kremdir. Düzenli bir şekilde uzman doktorunuza danışarak kullanırsanız büyük ölçüde bu rahatsızlığı ortadan kaldırabillirsiniz. – Düşme ve çarpma sonucu oluşan kol ve bacaklardaki içten yırtılmalarda dolgit kremi kullanabilirsiniz. – Daha önce duyulmamış olan dolgit kremin bir faydası da migren atakları sırasında kullanılmasıdır. – Boyun ve bel fıtığı gibi hastalıklar yüzünden oluşan ağrılar niçin de bu kremi kullanabilirsiniz. – İlerleyen yaş ve fazla kilolardan dolayı meydana gelebilen menisküs iltihaplarının tedavisinde de dolgit kremi kullanabilirsiniz.

Dolgit Krem Ibuprofen Ne Işe Yarar İLİŞKİLİ HABER Contractubex krem ne işe yarar? Contractubex krem nasıl kullanılır? Contractubex krem fiyatı DOLGİT KREM NASIL KULLANILIR ? Dolgit kremi uzman doktorunuza danışmadan uygulamamalısınız. Onun dışında eğer doktorunuz önerdiyse özel tavsiye ettiği şekilde reçetenizi kontrol ederek sürmelisiniz.

Bunun dışında uygulayacaksanız, günde üç ya da dört kere bir miktar kremi parmak uçlarınıza alıp ağrıyan bölgenize yavaşça uygulayın. Masaj hareketleri yaparak uyguladığınız kremi 2-3 hafta düzenli şekilde kullanmanız yeterli olacaktır. DOLGİT KREM YAN ETKİLERİ NELERDİR? Dolgit kremin sık olmayan bazı yan etkileri bulunmaktadır.

Bunlar; cilt kızarıkları, sürülen bölgede karıncalanma, astım hastalarında nefes almada güçlük, ışığa karşı hassasiyet gibi şeyler sıralanabilir.

You might be interested:  Acnecinamide Jel Krem Ne Işe Yarar?

İbuprofen fiyatı ne kadar?

Perakende Satış Fiyatı : 40.64 TL
Barkod : 8690570010008
Fiyat geçerlilik tarihi : 09.07.2022