Duşta Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

10.12.2022 0 Comments

Duşta Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır
Veet Duşta Tüy Dökücü Krem Men 150 Ml Nasıl Kullanılır? –

Kremi kuru cildinize süngerin renkli olan kısmı ile eşit olarak dağıtın. Ovuşturmayın. Almak istediğiniz tüylü bölgeyi krem ile tamamen kapatın. Ardından ellerinizi yıkayın.Duşa girmeden önce en az 1 dakika boyunca bekleyin. Duşunuzu her zamanki gibi alın. İlk 2 dakika boyunca vücudunuzun kremli bölgesini suya değdirmemeye özen gösterin. Böylece krem vücudunuzda daha fazla kalacaktır. Bu aşamada krem yavaş yavaş vücudunuzdan akıp gidecektir. Krem 3 dakika boyunca cildinizde kaldıktan sonra,süngerin beyaz kısmını kullanıp küçük bir bölgeyi temizlemeyi deneyin. Tüyler kolayca çıkıyorsa kalan kısmını da çıkarmak için cildinize sünger yardımıyla dairesel hareketler ile masaj yapın. Eğer tüyleriniz alınmıyorsa kremi cildinizde 3 dakika daha bekletebilirsiniz, fakat toplamda 6 dakikalık uygulama süresini aşmayın. Daha hassas bölgelerden kremi çıkartmak için süngerin yumuşak ve renkli kısmını kullanın.Cildinizi bol su ile iyice durulayın.

SESU duşta tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün Reyola tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Acil durumlar için pratik çözüm Sesu Tüy Dökücü Köpük Hassas cilt, acil durumlarda istenmeyen tüylerinizden pratik ve kolay bir şekilde kurtulmanızı sağlar. Ulaşılması zor bölgeler için de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Farklı tüy ve cilt tiplerine göre özel olarak geliştirilmiş formülü ile sizi 8 dakika içinde pürüzsüz bir cilde kavuşturur. Özel formüllü yeni Sesu Tüy Dökücü Duşta Hassas cilt, cildinizde tahrişi azaltırken, içerisindeki E vitamini ile cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Aroma GuardTM teknolojisi sayesinde kötü kokuyu hapseder. Dermotolojik olarak test edilmiştir.7 gün pürüzsüzlük sağlar. Özel formülü sayesinde 24 saat cildinizi nemlendirir. Dermatolijik olarak test edilmiştir.5 dakikada acil çözüm 1)Duştan önce, kremi cildinizdeki tüyleri tamamen kapatacak şekilde süngerin renkli kısmıyla ince bir tabaka halinde yayınız. Kremi sürmeden önce cildinizin kuru olduğundan emin olunuz. Duşa girmeden önce en az 1 dakika bekleyiniz.2)Duşta, kremin cildinizde 2 dakika daha kaldığından emin olunuz. Su ile temas halindeyken krem yavaş yavaş cildinizden akabilir. Kremin erken akmasını önlemek için, duş sırasında kremli bölgenizi su ile direk temas ettirmeyiniz. Kremi cildinizde 3 dakika beklettikten sonra küçük bir bölgeyi süngerin beyaz kısmı ile temizleyerek tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ediniz.3)Tüyleriniz kolaylıkla alınıyor ise kremin tamamını temizleyiniz. Tüyleriniz kolaylıkla alınmıyorsa birkaç dakika daha kremi bekletebilirsiniz. Ancak, kremi cildinizde 10 dakikadan fazla bekletmeyiniz.4)Cildiniz duşun altında bol su ile durulayınız.Bu üründen en fazla 40 adet sipariş verilebilir.40 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

You might be interested:  Kabuk Bağlayan Yara Izi Nasıl Geçer?

Kalça arasındaki tüyler nasıl alınır?

Popondaki tüyleri almak istersen kullanabileceğin birkaç iyi seçenek var. En popüler olan seçim ağdadır; uzun süre dayanır ve hızlıdır ama biraz pahalıdır. Tıraş, bu tüyleri evde almak için harika bir yoldur ve düşük maliyetlidir. Ayrıca lazer epilasyon veya tüy dökücü kremler gibi senin için doğru epilasyon seçeneği olabilecek birçok alternatif seçenek vardır.

  1. 1 En güvenli ve en verimli epilasyon için profesyonel bir ağda seansı planla. Popo bölgenin etrafındaki tüyleri kendi başına ulaşmak zor olduğundan bir profesyonele aldırmak en iyisidir. Ağda uzmanları, hassas ciltler için şeker ağda, boncuk ağda veya ince tüyleri çekmek için ağda bandı gibi birkaç farklı ağda yöntemi önerebilir.
    • Şeker ağda ve boncuk ağda, bu küçük tüyleri ağda bandı kadar verimli bir şekilde almaz ama ağda bandından daha az acı verir.
    • Yalnızca popon için bir ağda seansı genellikle 30 lira civarındadır.
  2. 2 Evde ağda yapacaksan boncuk ağda seç. Boncuk ağda, popo bölgendeki tüyleri almak için en iyisidir; cildi çekmeden ince tüyleri aldığı için hassas bölgelerde harikadır. Boncuk ağda kitleri yaklaşık 50 liradır ve güzellik mağazalarında veya İnternet’te bulunabilir.
  3. 3 Ağda işlemine başlamadan önce popo bölgesindeki deriye peeling yap ve temizle. Ağda işlemini kendin yapacaksan ölü deriyi aldığından ve alanı iyice temizlediğinden emin ol. Ağda yapmadan önce popon temiz değilse gözeneklerinin açıldıktan sonra kir veya bakteri kapma riski olabilir.