Epilex Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

28.11.2022 0 Comments

Epilex Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır
Farmasi Epilex Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır? – Farmasi tüy dökücü kremi homojen bir şekilde ve ince bir katman halinde tüylü bölgeye uygulayın ve 3 dakika bekleyin, ardından içinde bulunan spatula ile kremli katmanı sıyırmaya başlayın. Farmasi Epilex Tüy Dökücü Krem inİçeriğinde bulunan Gül ve Shea yağı sayesinde cildiniz tahriş olmasını engelleyecektir.

  • Cildiniz hassas olsa bile güçlendirilmiş nemlendiricili formüle sahip bu tüy dökücü ile kızarıklık, döküntü, cilt tahriş ve çizikleriyle karşılaşmazsınız.
  • Ürünün içeriğinde bulunan A, E ve F vitaminleri sayesinde cilt yenilenir, nemlenerek genç ve elastiki kalır.
  • Farmasi farmasi üyelik formu nu doldurarak tüm ürünlere %40 ila30 daha ucuz fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Farmasi üyelik formu ise hemen yanda

Epify tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

Yüz hariç tüm vücutta kullanıma uygundur. Epify Tüy Dökücü Krem Kullanımı Temiz ve kuru cildinize Epify jeli uygulayabilirsiniz.5-8 dakika bekledikten sonra ılık su ile jel uygulanan bölgeyi yıkayabilirsiniz. Bu üründen en fazla 40 adet sipariş verilebilir.

Epilex krem ne işe yarar?

Normal Ciltler İçin Geliştirilmiş Formülü İle Kısa Sürede Cildi İstenmeyen Tüylerden Kolayca Arındırır. Aloe Vera Ve E Vitamini İle Zenginleştirilmiş, İnce Yapılı Dokusu Sayesinde De Cildinizi Nemlendirir Ve İpeksi Bir Yumuşaklığa Kavuşturur.

Tüy dökücü krem daha çok çıkarır mı?

Bu halk arasında doğru bilinen yanlışlardan bir tanesidir. Tüy dökücü kremler, tüyleri ilk çıkma aşamasında daha kalın veya çok çıkıyormuş gibi hissettirse de kesinlikle tüyleri çoğaltmaz ve kalınlaştırmaz. Var olan kılların dökülmesini sağlayan tüy dökücü kremler, yeni kılların çoğalmasına neden olmaz.

You might be interested:  Bebek Cilt Hastalıkları Hangi Bölüm Bakar?

Tüy dökücü krem ne sıklıkla kullanılır?

Kimi ürünlerde krem kullanıldıktan sonraki 24 saatte yüzmek veya güneşlenmek kaçınılması gereken aktiviteler arasındadır. Tüy dökücü kremleri aynı bölgede 72 saatten daha az bir sürede tekrar kullanmak tavsiye edilmez.

Epify fiyat ne kadar?

Epify Tüy Dökücü Krem 250 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

Epify Tüy Dökücü Krem 250 ml Veet Men Tüy Dökücü Krem Normal 200 ml
Fiyat 129,00 TL 4 satıcı 79,92 TL 27 satıcı
Popülerlik 2. Popüler Tüy Dökücü 3. Popüler Tüy Dökücü
Ortalama Puan
Türü Krem Krem

Epify eczanede satılır mı?

Epify eczanede satılır mı, Sorusunun cevabı ise çoğu yerde satılmaz yönünde olacaktır. Bunun da en büyük sebebi eczanelerde genel olarak özel üretim ilaçlarının satılmıyor oluşudur.

Episoft işe yarıyor mu?

Episoft By Bubbly Tüy Azaltıcı Serum 20 ml –

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.Episoft Tüy Azaltıcı Serum 20 ml içeriğe sahip istenmeyen tüy oluşumu şikayetleri içindir, ilaç değildir.Doğal içeriklerden üretilen Episoft™ tüy oluşumunu engellemeye yardımcı serum ile tüy probleminizi çözebilirsiniz. Kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olan Episoft™ Serum sayesinde tüy oluşumunu durdurabilir, tekrardan tüy/kıl çıkmasını engelleyebilirsiniz. Episoft™ serum kıl köklerine direkt etki ederek, kıl /tüy oluşumunu sağlayan proteinlerin yapısını değiştirebilmektedir. Bu sayede kıl köklerinde tekrardan kıl/tüy oluşmasını engeller. Bilinen bir yan etkisi yoktur. Tüm cilt tiplerine uygundur.Episoft Tüy Azaltıcı Serum Kullanımı1.Adım: Episoft™ kullanılacak bölgedeki tüylerin alınması gerekmektedir. Ağda, lazer epilasyon, epilasyon aleti, tüy dökücü krem ile tüyleri alabilirsiniz.2. Adım: Tüyleri alınan bölgeye Episoft™ Serum’u damlatıp, masaj yaparak yedirmeniz gerekmektedir.10-15 dakika sonrasında cilt tüm içeriği çekecektir ama isterseniz de yıkayabilirsiniz.3.Adım: İlk 2 adımdaki işlemleri yaptığınızda ilk seansı tamamlamış olursunuz. Tüyler tekrardan çıktığında 1. Ve 2. Adımları tekrarlamanız gerekmektedir. Bu şekilde 3 seans boyunca işlemleri uygulamanız gerekmektedir.Bu üründen en fazla 40 adet sipariş verilebilir.40 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.