Fastjel Krem Nedir Ne Için Kullanılır?

26.11.2022 0 Comments

Fastjel Krem Nedir Ne Için Kullanılır
Fastjel krem, vücutta meydana gelen iltihap ve ağrıya sebep olan rahatsızlıklar için kullanılan bir kremdir. Bel ağrısı, kazaların ve spor yaralanmalarının neden olduğu burkulma, incinme ve ezilmeler sonucu oluşan şişliklerin giderilmesinde kullanılmaktadır.

Fast jel krem ne işe yarar?

Fastjel Krem Jel Ne İşe Yarar Ne İçin Kullanılır Fastjel krem; incinme, ezilme, eklemlerde doku yırtılması, burkulma, eklem iltihapları, yüzeysel tendon iltihapları, yoğun bel ağrıları, spor yaralanmaları, burkulma gibi romatizmal ya da travmatik sebepli iskelet ve kas sistemli problemlerin tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.

Eklem veya kemiklerde incinme, ağrı ve burkulma olan yere çok ince şekilde sürülür. Sonrasında jelin cilt tarafından iyice emilmesi için hafif masaj yapılır. Krem sürüldükten sonra kuruması beklenmelidir. Bu jeli sürdükten sonra en az 1 saat duş alınmamalıdır. Krem kullanıldıktan sonra sürülen bölge 24 saat güneşten korunmalıdır. Fastjel krem; ciltteki açık yara, yanık ve egzama olan bölgelere uygulamalısınız. Bu krem günde 1-3 kez kullanılabilir.

Fastjel Ne İşe Yarar? Fatjel vücutta ağrı ve iltihap problemleri için kullanılan bir kremdir. İçeriğindeki etkili iltihap sökücü özellikler ve streoid etkisi ödem giderir ve aynı zamanda ağrı keser. Burkulma, incinme, ezilme: Fastjel krem el ve ayak bileklerindeki incinme, ezilme ve burkulma gibi küçük eklemlerdeki doku yıkımına yol açan problemlerin tedavisinde etkilidir.

Örnek olarak; cilt yüzeyindeki tendon enfeksiyonları, artroz da denen eklemlerdeki doku yıkımı nedenli oluşan hastalık, lombalji isimli bel ağrıları, artir denen hafif veya orta eklem iltihaplanmaları sporda yaşanan travma ve yaralanmalar verilebilir. Skleroterapi: Skleroterapi varis tedavisi sonrasında damar iltihaplanmalarını geçirmek için kullanılan tedavi yöntemidir.

Fastjel krem bu tedavi sonrası kullanılabilir. Spor yaralanmaları: Özellikle de futbolda ayak bileğindeki incinme ve burkulmaların tedavisini hızlandırmak için Fastjel krem kullanılmaktadır. Merdiven düşmeleri: Merdiven basamaklarına tam basamama sebepli ayak bileği veya el bileğinde burkulma ve incinmelerin tedavisinde Fastjel kullanılmaktadır.

Bu krem Lasonil kremden daha etkili ve hızlı iltihap sökücü özelliklere sahiptir ve ayrıca analjeziktir. Bel fıtığı ve bel kayması: Şiddetli bel kayması veya bel fıtığı sonucunda bel ve omurilik bölgesinde oluşan ağrıları geçirmek için Fastjel krem kullanılabilir. Bu krem aynı anda kas gevşetici ve ağrı kesici etki gösterir.

Fastjel aynı zamanda iyileştirme özelliği hızlılığıyla bilinmektedir. Omuz kasılmaları ve omuzda yırtılmaların tedavisinde Fastjel krem kullanılabilir. Diz kapağındaki problemlerini geçirmek için Fastjel krem kullanılabilir. Diz ameliyatı problemi sonrasında iyileştirmeyi hızlandırmak için Fastjel krem kullanılabilir.

You might be interested:  Magnis Krem Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Flekso krem ne kadar?

Sadece eczanelerde satılır.

Perakende Satış Fiyatı : 43.46 TL
Barkod : 8699566344288
Fiyat geçerlilik tarihi : 09.07.2022