Golden Pearl Krem Ne Işe Yarar?

02.12.2022 0 Comments

Golden Pearl Krem Ne Işe Yarar

Cilt Tipi : Tüm Cilt Tipleri Kullanma Amacı : Aydınlatıcı Hacim : 16 – 30 ml Tip : Kavanoz Form : Krem Ek Özellik : Alkol İçermeyen

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün Yelpaze tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Altın inci güzellik kremi, Pakistan’ın güzellik kremi pazarında öncüdür. Eşsiz formülasyonu altın inci kozmetik Ar-Ge departmanı tarafından oluşturulmuştur. Altın inci güzellik kremi, insanı muhteşem kılar ve birkaç gün içinde cildin beyaz, yumuşak ve parlak olmasını sağlar. Her türlü iklim koşulunda, hatta aynı uçlarda bile eşit derecede iyidir ve benzersiz formülasyonu nedeniyle hem erkekler hem de kadınlar için faydalıdır. Bu nedenle altın inci güzellik kremi şimdi Pakistan güzellik kremi pazarında 1 numaralı güzellik kremidir.Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Pearl Cream ne işe yarar?

Acvit Cilt Rengi Açıcı Krem, Bikini, Koltuk Altı Tüm Vücüt İçin Acvit İnci Krem – Pearl Cream – Renk Açıcı Krem 50 ml e – 1.7 Floz Acvit Cilt Tonu Açıcı Kremle siyah bölgeleri beyazlaştırabilirsiniz. Hassas bölgenizin, koltuk altı bölgenizin ve esmer tenlerin beyazlamasına yardımcıdır. Esmer tenlerin beyazlamasına yardımcı olur. Yüz bölgenizin beyazlamasına yardımcı olur. Hassa bölgenizin beyazlamasına yardımcı olur. Koltuk altı bölgenizin beyazlamasına yardımcı olur. Ciltte meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Sürüldüğü andan itibaren etkisini gösteren İnci Krem Çevresel faktörlerin sebep olduğu siyahlıklardan Güneş ışınları, çevresel kirlilik, sigara, stres gibi dışsal tehditlerin sebep olduğu ciltte oluşan koyu lekelere ve bölgesel kararmaların beyazlamasına yardımcı olurken, ciltte homojen ve aydınlık görünümünü sağlar. Ciltteki renk değişimlerini düzenleyip aydınlatan bu krem, güneş lekeleri, koyu cilt, koltuk altı ve genital bölge kararmaları gibi durumların giderilmesine yardımcıdır. Sıradan kremlerin aksine Acvit İnci krem(Yüz Beyazlatıcı Krem), koyu leke karşıtı aktif bileşenleri sayesinde güneş lekelerinin, yaşlılık lekelerinin ve diğer kararmalarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Sürüldüğü andan itibaren etkisini göstermeye başlayan renk açıcı İnci krem; 1. Ayda %30 2. Ayda %72 3. Ayda tam sonuç alabileceğiniz kremdir. İçerik: Pearl powder,Zınc oxıde,Glyceryl stearate,Titanyum dıoxıde,Paraffinium liquidum,Olive oıl,Parfüm,Sweed almond oıl,aprıcot kernel oıl Kullanım Şekli: Temiz cilt üzerine uygulanır. Kremi yüzünüze hafif dairesel hareketlerle nazikçe yayınız. Sabah ve akşam günde 2 kez düzenli olarak kullanılmalıdır.
You might be interested:  Hamilelikte Oluşan Cilt Lekelerine Ne Iyi Gelir?

Pearl Cream ne demek?

Acvit Cilt Tonu Renk Açıcı Krem ; Pearl Cream ya da İnci Kremi isimleriyle de anılıyor. Vücuttaki siyahlaşmış bölgeleri beyazlatma vaadi var. Sitesindeki açıklamaya göre, “Esmer tenlerin, yüz bölgesinin, hassas bölgeninin, koltuk altı bölgesinin beyazlamasına ve ciltte meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olur.” Golden Pearl Krem Ne Işe Yarar Golden Pearl Krem Ne Işe Yarar Gramajı 50 ml ve cam kavanoz ambalajı var. Güzel ama oldukça yoğun parfümlü. İlk dokunduğumda katı, elimin ısısıyla hemen yumuşayan yapıda. Bir nevi yağ gibi oluyor. Golden Pearl Krem Ne Işe Yarar

Inci beyazlatıcı krem nasıl kullanılır?

Acvit Cilt Tonu Renk Açıcı Inci Krem 50 ml Acvit Cilt Tonu Açıcı İnci Kremle hassas bölge, koltuk altı bölgesi, yüz bölgesi ve tüm vücuttaki kararmış bölgeleri beyazlaştırabilirsiniz. Acvit inci kremle daha beyaz ve canlı bir görünüm kazanabilirsiniz. Ciltte meydana gelen kararmaları giderebilirsiniz. Yaşlılık kararmalarını giderebilirisiniz. Çevresel faktörlerin sebep olduğu kararmalardan, güneş ışınları, çevresel kirlilik, sigara, stres gibi dışsal tehditlerin sebep olduğu ciltte oluşan koyulaşmalara ve bölgesel kararmaların beyazlamasına yardımcı olurken, ciltte homojen ve aydınlık bir görünüm sağlar. Sıradan kremlerin aksine Acvit İnci kremle, kararma karşıtı aktif bileşenleri sayesinde güneşin zararlarını, yaşlılık kararmalarını ve diğer kararmaları giderebilirsiniz. İlk sürüldüğü anda etkisini gösteren İnci Krem, Hekimler, dermatologlar, cilt ve güzellik uzmanları tarafından önerilen bir üründür. Kullanım Şekli Temiz cilt üzerine uygulanır. Kremi yüzünüze hafif dairesel hareketlerle nazikçe yayınız. Sabah ve akşam günde 2 kez düzenli olarak kullanılmalıdır.

Vensil kremi ne işe yarar?

Hikayesi; Hassas bölgenizin, koltuk altı bölgenizin ve esmer tenlerin beyazlamasına yardımcıdır. Esmer tenlerin beyazlamasına yardımcı olur. Yüz bölgenizin beyazlamasına yardımcı olur. Hassa bölgenizin beyazlamasına yardımcı olur.

Inci kremi ne işe yarar?

Sıradan kremlerin aksine acvit inci kremle, kararma karşıtı aktif bileşenleri sayesinde güneşin zararlarını, yaşlılık kararmalarını ve diğer kararmaları giderebilirsiniz. Ilk sürüldüğü anda etkisini gösteren inci krem, Hekimler, dermatologlar, cilt ve güzellik uzmanları tarafından önerilen bir üründür.

You might be interested:  Kahverengi Cilt Lekelerine Ne Iyi Gelir?

Moringa krem ne işe yarar?

Cevap: Moringa beyazlatıcı kremimiz içerdiği %2 NİACİNAMİDE ve MORİNGA özü sayesinde cildinizdeki Koltukaltı, Diz-Dirsek, Boyun ve Genital bölge kararmalarına karşı etkilidir. İlk kullanımdan itibaren beyazlığı görebilirsiniz, Düzenli kullanımda 25-60 gün arasında kalıcı etki bırakır.