Gyno Trosyd Krem Ne Işe Yarar?

11.12.2022 0 Comments

Gyno Trosyd Krem Ne Işe Yarar
GYNO-TROSYD, mantar hastalıklarına karşı etkili antifungal adı verilen bir ilaç grubuna dahildir. GYNO-TROSYD vajinal merhem, vajinal maya enfeksiyonlu hastaların lokal tedavisi için endikedir.

TROSYD mantarı geçirir mi?

Gyno Trosyd Krem Ne Işe Yarar 20 gramlık alüminyum tüplerde olan Trosyd krem adını şu sıralar çokça duyduğumuz ve sadece eczanelerde sarılan bir ürün. Mutlaka uzmana danışarak kullanılması gereken Trosyd krem nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır? Merak ediyorsanız yazımızda bulabilirsiniz.

Etken maddesi tiokonazol olan Trosyd krem, cilt üzerinde oluşan enfeksiyonların, sivilcelerin, pişiklerin yani bütün cilt sorunlarının giderilmesinde krem türü ilaçlar önemli bir yere sahiptir. Özellikle mantar tedavisinde en çok tercih edilen ilaçlardan bir tanesi olan trosyd krem kısa sürede deride oluşan mantar lezyonlarını giderir.

Trosyd Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Trosyd krem pişik kremi olarak bilinir. Bu doğrudur en fazla kullanıldığı alan pişiktir. Özetle deri enfeksiyonlarında, mantarların sebep olduğu deri sorunlarında, çocuk bezi pişiklerinde, pişiklerde, vajina da oluşan mantarlarda, el ve ayak bölgesindeki mantar sorunlarına karşı kullanılan bir üründür. Gyno Trosyd Krem Ne Işe Yarar TROSYD FİYATI Bu kremin eczane fiyatı 18.87 TL​’dir.