Hydrafacial Cilt Bakımı Cihazı Nasıl Kullanılır?

16.11.2022 0 Comments

Hydrafacial Cilt Bakımı Cihazı Nasıl Kullanılır
Hydrafacial cilt bakımı nasıl yapılır? – Hydrafacial Cilt Bakımı Cihazı Nasıl Kullanılır Hydrafacial cilt bakımı ile ilgili en çok merak edilen soru ‘ Hydrafacial nasıl yapılır? ‘ Hydrafacial cilt bakımı vakum tekniğinden yardım alarak yapılır. Bu cilt bakımının en önemli özelliği cildi vakum yöntemiyle derinlemesine temizlemek ve gözeneklerin içinde biriken yağ ve kiri dışarı çıkarmaktır.

Hydrafacial cilt bakımı dört adımdan meydana gelir. Cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma aşamalarından sonra cildin bir anda bebek gibi pürüzsüz ve sağlıklı görünür. Hydrafacial nasıl uygulanır?: İlk aşamada cildin vakum yöntemi ile temizlenirken, ikinci aşamada cilt tipine uygun solüsyon yardımı ile cildinin tedavi süreci başlatılır.

Radyofrekans teknolojisi kullanılarak uygulanan bu solüsyon peptit, antioksidan ve hyaluronik asit içerdiği için cildin doğal kolajen üretimini destekler. Cilt kolajen üretimini başlattığında, cildin doğal olarak nemlenir, akne ve sivilceler onarılır ve cilt yenilenmesi sağlanır.

Hydrafacial işlemi nasıl yapılır?

Hydrafacial Cilt Bakımı Cihazı Nasıl Kullanılır Güzellik ve bakım sektöründe her geçen gün yeni bir trend ortaya çıkıyor. Şimdi de cilt lekelerini gidermek ve cildi derinlemesine temizlemek amaçlı “Hydrafacial uygulaması” yapılıyor. Profesyonel makinelerle yapılan Hydrafacial cilt bakımı hakkında merak edilen tüm detayları bugünkü haberimizde cevaplıyoruz.

Hydrafacial; cilt yenileme, akne, sivilce, leke, çukur ya da yaşlanma karşıtı tedavilerde kullanılan bir cilt bakım yöntemidir. Cildinin her daim parlak, kusursuz, ışıl ışıl görünmesini isteyen kadın ların merakla araştırdıkları Hydrafacial yöntemi, aynı zamanda cildi nemlendirerek sağlıklı görünmesine neden oluyor.

Günlük ya da haftalık yaptığınız bilinçsiz, cildinize uygun olmayan bakım ürünlerini kullanmak yerine bu yöntemle istediğiniz cilde sahip olabilirsiniz. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen bir cihaz kullanılarak yapılan Hydrafacial, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için tamamen ağrısız ve acısızdır. Hydrafacial Cilt Bakımı Cihazı Nasıl Kullanılır Hydrafacial yöntemi sayesinde tek bir seansta derinlemesine cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma işlemleri uygulanabilir. Cildin en alt katmanına kadar temizlik sağlayan vakumlu vortex başlığı, cildi mikroskobik düzeyde soyarak, tüm ölü hücrelerden, birikmiş ve gözeneklerin kapanmasına neden olan fazla yağdan ve siyah noktalardan arındırır.

You might be interested:  Topuk Çatlağına Hangi Krem Iyi Gelir?

PEKİ HYDRAFACİAL NASIL UYGULANIR? Hücre metabolizmasını ve yenilenmesini hızlandıran hydrafacial uygulanması son derece basittir. İlk başta uygulama yapılacak kişinin cilt tipine uygun olan temizleyici solüsyon seçilir. Cilt yüzeyi ve gözenekler yumuşatılır ve vakum uygulanarak cilt temizlenir. Sonrasında cilt tipine ve problemine özel olarak seçilen solüsyon cilde uygulanır.

Radyofrekans özellikli başlık makineye takılarak işlem başlatılır. Bu başlık; uygulanan solüsyonun kolajen yapıyı harekete geçiren, peptit, antioksidan ve hyaluronik asit içerdiğinden cildin nemlenmesini, onarılmasını ve yenilenmesini sağlar. Bu işlemin ardından soğutucu başlık ile şok etkisi yaratılarak solüsyonun cilde hapsolması sağlanır. Hydrafacial Cilt Bakımı Cihazı Nasıl Kullanılır HYDRAFACİAL UYGULAMASI KAÇ SEANS SÜRER? En hassas cilt tipinden, çok yağlı cilt tipine, yılın her günü güvenle uygulanabilen bu yöntem, ilk seansta gözle görülür bir fark oluşturur.

Hydrafacial başlıkları nasıl kullanılır?

Hydrafacial nasıl uygulanır? – Ağrı ve acı hissetmeden kolayca uygulanan, hücre metabolizmasını ve yenilenmesini hızlandıran hydrafacial uygulanması son derece basittir. İlk aşamada uygulama yapılacak kişinin cilt tipine uygun olan temizleyici solüsyon seçilir.

  • Cilt yüzeyi ve gözenekler yumuşatılır ve vakum uygulanarak cilt temizlenir.
  • İkinci aşamada, cilt tipine ve problemine özel olarak seçilen solüsyon yardımıyla cilt beslenir.
  • Radyofrekans özellikli başlığı sayesinde uygulanan solüsyon cilde yedirilir.
  • Bu işlem sırasında kullanılan solüsyon, kolajen yapıyı harekete geçiren, peptit, antioksidan ve hyaluronik asit içerdiğinden cildin nemlenmesini, onarılmasını ve yenilenmesini sağlar.

Soğutucu başlık ile şok etkisi yaratılarak solüsyonun cilde hapsolması sağlanır. Son aşamada ise LED terapisi uygulanarak cilt dokusu uyarılır. Bu işlem gözeneklerin sıkılaşmasını ve uzun süre koruma altında kalmasını sağlar. Her cilt tipine, her yaştan kişiye, 4 mevsim boyunca uygulanabilen hydrafacial sistem, mevsim geçişlerinde cildin maruz kaldığı dış etkileri en aza indirger ve cildin nem dengesini korur.

Hydrafacial evde yapılır mı?

Hydrafacial cilt bakımı yaptıranların yorumları – Hydrafacial cilt bakımı yorumlarını okuduğumuzda herkesin ne kadar parlak ve aydınlık bir cilde kavuştuğunu görüyoruz. Hydrafacial yorumlarının bu kadar olumlu olması aslında sürpriz değil! FDA onaylı olan Hydrafacial cilt bakımı, cilt kusurlarını tedavi eden, anti aging etki gösteren ve cildi derinlemesine temizleyen en iyi cilt bakımlarından biri! Hydrafacial ne işe yaradığını artık öğrendin.

Hydrafacial sivilceli cilde yapılır mi?

Hydrafacial Cilt Bakımı Cihazı Nasıl Kullanılır Pürüzlü, donuk, yağlı veya kuru bir cilt, ciltteki lekeler, siyah ve beyaz nokta, tıkanmış gözenekler, cildinizin bazı profesyonel bakımlara ihtiyacı olduğunu gösteren çok güçlü belirtilerdir. Hydrafacial invaziv olmayan acısız bir cilt bakım uygulamasıdır; kusursuz temizlemekle kalmaz aynı zamanda genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi, hiperpigmentasyon, siyah nokta, yaşa bağlı oluşan solma, donukluk, ince çizgi ve kırışıklarda yarar sağlar; ayrıca yağlı ve sivilceli ciltlerin görüntüsünü iyileştirip tedavi eder.

You might be interested:  Pure Beauty Bb Krem Nerede Satılır?

Hydrafacial, derideki kuruluğu, cilt yüzeyindeki ölü tabakayı alıp götürür ve matlığı anında gidererek cilde parlak ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Hydrafacial, hassas ciltler de dahil olmak üzere, tüm cilt tipleri için uygundur. Hydrafacial vakum sistemi ile cildi tahriş etmeden; cilt ve deri döküntülerini yok eder. Hydrafacial gözeneklerinizin içerisine hapsolmuş kiri vorteks teknolojili emme başlığı ile çeker, cildinizi ferah, temiz ve canlı hale getirir. Özellikle akne eğilimi olan ciltlerde de içeriğindeki salisilik asit ve alfa hidroksiasit (AHA) sayesinde sebumu dengeler ve sivilcelerin kurumasını sağlar. Hydrafacial tedavisi cildinizi; içeriğindeki Hyaluronic asit, inositol, camellia sinensis yaprağı ekstresi, at kestanesi ekstresi, retinil palmitat, biotin, E vitamini, biberiye gibi antioksidanlarla ve Peptidler ile besler, korur ve nemlendirir. Bu sistemin herhangi bir yan etkisi yoktur. Hassas ciltler için özel solüsyonları mevcuttur.

Bu yaklaşım, aynı anda hem gözenekleri boşaltıp hem de nemli, parlak, dolgun bir cilt kazandırır. Cihaz, “vortex teknolojisi” ile donatılmış eşsiz spiral dizaynı ile cildin görünümünü iyileştirirken, hiperpigmentasyon ve yağ problemini çözer. Hydrafacial, güneş ve depilasyon lekeleri gibi cilt sorunlarını hedef alan ve cildi dış etkenlere karşı güçlendiren eklentilere sahiptir.

Hydrafacial kaç seans olmalı?

HydraFacial Kaç Seans Uygulanır? Cildin ihtiyacına göre 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kürdür. Sonucun korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması önerilir.

Hydrafacial evde yapılır mı?

Hydrafacial cilt bakımı yaptıranların yorumları – Hydrafacial cilt bakımı yorumlarını okuduğumuzda herkesin ne kadar parlak ve aydınlık bir cilde kavuştuğunu görüyoruz. Hydrafacial yorumlarının bu kadar olumlu olması aslında sürpriz değil! FDA onaylı olan Hydrafacial cilt bakımı, cilt kusurlarını tedavi eden, anti aging etki gösteren ve cildi derinlemesine temizleyen en iyi cilt bakımlarından biri! Hydrafacial ne işe yaradığını artık öğrendin.

Hydrafacial cilt bakımında neler var?

Anasayfa Tedaviler HydraFacial Hydrafacial Cilt Bakımı

You might be interested:  Yetişkinlerde Pişiğe Hangi Krem Iyi Gelir?

Cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu başlıkla ölü dokuları aspire ederek temizler, yine aynı başlıkla cilde peptidler, antioksidanlar ve hyaluronik asit pompalanarak cilt yenilenme sağlanır.

  1. Cilde kazandırdıkları: 1.
  2. Rejüvenasyon 2. Koruma 3.
  3. Detoksifikasyon Vortex- fusion teknolojisi 4 aşamadan oluşan cilt bakım yöntemidir.
  4. Bakım sonrası cilt problemine göre kırmızı veya mavi len ışık enerjisi uygulanır.
  5. Uygulanan serumlar cildi hem temizlemeye hem de aynı anda nem kazandırmasına olanak sağlayan bir yöntemdir.

Gerekli görülen durumlarda peeling ile elmas başlık seçeneğiyle, aynı seansta kırmızı -mavi led ışık uygulama tedavisinin eklenmesi, diğer uygulamalardan ayırt edici özelliğini oluşturmaktadır. Çok koyu ciltlerden çok açık ciltlere kadar birçok cilt tipi için uygun olan bu yöntemi en hassas cilt tiplerinde güvenle ile kullanılabilmektedir. Hydra Facıal Aşamaları Nelerdir? Temizleme: Derinlemesine temizlik için cilt vakumlanır. Hydrapeeling : Normal prosedürde vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi yapılır. Akne izi, leke,ve kalın-gözenekli ciltlerde, tahrişe yol açmaması için elmas başlıklar kullanılarak cildin üst tabaklarının mikrodermabrazyonu sağlanır.

Serum İnfüzyonu: Cilt görülen probleme göre lekelere, sivilcelere yada kırışıklıklara uygun olan serumlar uygulanır. Siyah ve beyaz noktalar (açık-kapalı komedonlar), ince kırışıklıklar ve cilt kuruluğu için hyaluronik asit içeren, aşırı yağlı ve genişlemiş gözenekler için yağ dengeleyici serum uygulaması yapılır.

Nemlendirme : Özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, peptidler, antioksidanlar ve hyaluronik asit cilde uygulanır. Led Terapi : İnce kırışıklıklar kırmızı, sivilceler için mavi led ışık tedavisi yapılır. Kırmızı ışık elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır,Mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler.

Hangi Durumlarda Kullanılır? • Siyah noktalar, tıkalı ve genişlemiş gözenekler • Akne • Güneş hasarı • Nemsiz, kuru cilde nem kazandırmak • İnce çizgiler • Renk düzensizlikleri Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa cilt soyma, temizleme, nemlendirme, yenileme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin bir arada kombine uygulandığı sistemdir.

Daha aydınlık, parlak, genç ve güzel görünümlü bir cilde konforlu şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-mikrodermabrazyon teknolojisi Hydra Facial ile yüzeyel cilt lekeleri, cilt kırışıklıkları, ciltteki yağlı görünüm problemleri ve akne tedavisinde oldukça iyi sonuçlar alınabiliniyor.